19.11.2012 S.Blagojević

PTM zona: Juhor - Majdanpek 1:0

U pravoj prvenstvenoj utakmici sa dosta prilika za gol, gde domaći nisu iskoristili velik broj šansi preko Brankovića i Naročito Jeremića čak tri puta. Jedini gol postigao je Nenad Branković u 38 minutu iz penala koji je opravdano dosuđen posle igranja rukom jednog igrača odbrane gostiju. Ovom pobedom Obrežani su po rečima Gorana Markovića šefa struke ispunili zadate ciljeve pre početka sezone a to je plasman u gornji deo tabele. Strelac: 1: 0 Branković u 38 minutu iz penala. Stadion Juhora u Obrežu, gledalaca 300. Sudija Vladan Veselinović (Knjaževac) 7, 5. Opomenuti igrači: Jeremić, Ćosić i Žerjav (Juhor) i Merdović (Majdanpek). Igrač utakmice: Goran Žerjav (Juhor). JUHOR: Maksimović 7, Radonjić 7 (Bratislav Đorđević-), Ćosić 7, Žerjav 8, Milutinović 7, Sibinović 7, Simonović 6, Rajković 7, Jeremić 6 (Tomić-), Mitić 6, 5, Branković 7 (Stojanović-). MAJDANPEK: Matejević 7, Potpara 6 (Kulenović-), Gavrić 6, 5, Ranđelović 6, 5, Stagarević 7, Dalanović 7, Timko 6, 5, Bodrkić 6, 5, Merdović 7, Mihajlović 7, Dragošan 6, 5 (Petrović-).

Danas je u Obrežu formirana i navijačka grupa FK. Juhora pod nazivom Jelonje a njen vođa i osnivač je Nikola Kovačević mladi momak rođen 1994 godine (na slici) redovan posetilac Zvezdinog severa. Grupa ima već 50 članova a interesovanje za članstvo je veliko. Ova grupa je već danas pružila sjajnu podršku igračima Juhora na meču protiv Majdanpeka uz neizbežni vatromet, Njihova podrška igračima iz Obreža biće organizovana i na gostujućim terenima pa će mo tako i na terenima zone gledati navijanje kao kod superligaša.

Župa 2 : 0 Dragocvet
Ozren 2 : 1 Majdanpek
Juhor 2 : 0 Đerdap
Timočanin 6 : 1 Kablovi
OFK Bor 0 : 3 Bošnjane
Radnički (L) 5 : 1 Napredak (D)
Jedinstvo 8 : 0 Rembas
Dunav 3 : 0 Pepeljevac