Druga liga Zapad: Partizan Lipljan - Priboj 3:0

Tačno sat vremena bilo je dovoljno odbojkašima Partizana iz Lipljana da slome otpor solidnih gostiju iz Priboja. Iako nisu blistali domaći odbojkaši zabeležili su ubedljiv trijumf od 3:0, po setovima 25:19, 25:19 i 25:17, zabeležili nova tri boda i ostali u trci za sam vrh tabele u borbi za što bolju poziciju na kraju u grupi četiri tima koja se smenjuju na pozicijama od 2 do 5, sa malom bodovnom razlikom! Iako na kraju pogled na rezultat od 3:0 i poene u setovima sve to deluje ubedljivo, od početka i nije bilo tako. Gosti su se pokazali kao solidna ekipa koja može da pripreti ako se olako shvati, izuzetno visoka gostujuća ekipa pravila je probleme Lipljancima i bila u konstantnom vodstvu od poen-dva sve do 17:15 u prvom setu. Crno-beli posle toga prelamaju set  serijom od 10:2, ispostavilo se kasnije da je to bilo ključno i za ceo meč. Drugi set protiče u konstantnom vodstvu Lipljanaca, koje je raslo, što je bila prilika da šansu dobiju i igrači sa klupe, a gosti dolaze ipak do pristojnih 25:19 na kraju seta. Sa promešanom postavom odbojkaši Partizana počinju i treći set ali gosti su se već tada predali što rutinski koriste domaći odbojkaši i dolaze do ubedljivog trijumfa u ovom setu od 25:17 samim tim i do konačnog trijumfa maksimalnim rezultatom od 3:0. U sledećem kolu odbojkaši iz Lipljana u derbiju gostuju ekipi Ribnice II u Kraljevu!

OK PARTIZAN LIPLJAN – OK PRIBOJ 3:0  (25:19, 25:19, 25:17)

Zubin Potok – SRC „Mokra Gora“. Gledalaca oko 50. Sudije: Popović (Vrnjačka Banja), Stanković (Trstenik). Delegat: Alempijević (Kraljevo). Meč  trajao: 60 minuta.

OK PARTTIZAN: A.Rašić, M.Rašić, Petrov, Popadić, Karadžić, N.Kostić, Lekić (libero), Ilić, M.Kostić, Sojević, Mirić. Trener: S.Rašić.

OK PRIBOJ: Jerinić, Jeremić, Pantović, M.Radović, Bajramović, Stanković, Andžić (libero), Jojović, Ceha, Bjelanović, Dragaš. Trener: Stojkanović.

Antena 1 : 3 Metalac Takovo
Brezovica 0 : 3 Bukovica Putevi
Partizan 3 : 0 Priboj
Užice 3 : 1 Ribnica 2
Lučani 3 : 1 FAP Livnica