14.04.2013 S.Blagojević

PTZ: Pepeljevac - Juhor 1:4

Veoma važna pobeda Obrežana koja ih vodi u gornji dom tabele. Utakmica je rešena u prvih pola sata kada su Šljivić dva puta i Marković matirali odbranu domaćih. Utešni pogodak za domaće postigao je mladi Stefan Janković a konačnih u nešto slabijem drugom poluvremenu 1: 4 postavio je kapiten gostiju Mladenović, treba istaći i odličnu igru mladih obreških fudbalera pre svih Nemanje Didića, Tomića, Radonjića i Dragutinovića.

Strelci: 0:1 Šljivić u 7, 0:2 Šljivić u 28, 0:3 Marković u 30, 1:3 Stefan Janković u 44, 1:4 Mladenović u 60. minutu. Igralište Pepeljevca, gledalaca 100. Sudija: Nona Pažin (Jagodina) 8, Opomenuti igrači: Vuletić, Miloš Obradović, Blagojević (Pepeljevac) i Marković i Dragutinović (Juhor). IGRAČ UTAKMICE: NEMANjA DIDIĆ (JUHOR).

PEPELjEVAC: Milutinović 6, 5, Jovanović 6, Nešković 6, Vuletić 6, 5/Vladimir Obradović 5, 5), Janković 6, 5, Stolić 6, Ćirković 6, Maksimović 6, Miloš Obradović 5, 5, Rogina 6, 5(Blagojević-), Milosavljević 7

JUHOR: Pešić 7, Didić 8, Milojević 7, Petković 7, Radević 7, Simonović 7(Radonjić 7, 5), Mladenović 7, 5, Cvejić 7, 5, Marković 7(Dragutinović 7), Šljivić 7, 5(Tomić 7, 5), Jezdić 7, 5

Župa 1 : 0 Radnički (L)
Jedinstvo 3 : 1 OFK Bor
Dunav 2 : 1 Timočanin
Pepeljevac 1 : 4 Juhor
Rembas 2 : 1 Ozren
Napredak (D) 1 : 0 Dragocvet