30.10.2016 16:30 Damir Petrovic

Zvezdi prija Zrenjanin

Vaterpolisti Crvene zvezde u trećem kolu Regionalne A2 lige savladali su Zadar sa ubedljivih 17:4. Na Zrenjaninskom bazenu Crvena zvezda je bila dominantna tokom čitavog susreta i pobeda nije dolayila u pitanje. VK Crvena zvezda Crvena zvezda ā€“ Zadar 17:4 (3:0, 2:2, 4:0, 8:2) Crvena zvezda: Kralj, Tankosić 3, Jović, IvoÅ”ević 3, Å uberić, Ilić 1, Nikolov 3, Ljubenović 2, Bursać 1,...

30.10.2016 11:00 Damir Petrovic

Begej silovit u Zrenjaninu

U derbiju 12. kola PFL Zrenjanin na ā€žKarađorđevom parkuā€œ pred oko 200 gledalaca Proleter je ugostio lidera područne ligeĀ  ā€žFK Begejā€œ iz ŽitiÅ”ta. Derbi je ubedljivo pripao iskusnim igračima Begeja rezultatom 4:0, koji ni posle desetĀ  kola ne znaju za poraz. Poluvreme počelo je ravnopravnim odmeravanjem snaga, da bi gosti posle 20 minuta igre polako preuzeli inicijativu i u 34. minutu na...