PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
gaga 1 | 1
Gego,pokrij se usima i cuti ,nije te jos ni sramota da se oglasis,sluzite za gol razliku ...ej....pa ni Zezelj u Trecoj Gradskoj ligi ne bi primio 9 ,ej DEVET DEVET,DEVET ....znas li ti koliko je to ,jadan si i bedan ,dok si krao gradske pare ,ti i tvoji iz Zverkove klike, nije moglo da se zivi od vas ,autobusom gradskim ste dolazili na utakmicu sa nasom Sumadijom ,ej,kakviu ste samo drskost ilmali..sad nemate ni za prevoz ,idete autostopom ,srecu vas ljudi kako stopirate na auto putu ,prosite novac ,i to Klub ,sto se lepo ne ugasite ,sto se brukate ,istupite iz takmicenja ...svi vam se smeju ,sluzite za zezanje po gradskim krugovima ,casnije je da se vratite u Trecu gradsku Ligu,Zezelj vam je tu blizu mozete i peske da odete na utakmicu,takodje i Sugubine...mnogo ste zla naneli,mnogoooo,upropastili ste Radnicki i celi Grad ,jos se oglasavate ovde saopstenjima ,hajde ,bezite u misiju rupu i cutite malo ,dosta ste vi ukali i bukali ,treba da se posramite ,ali ...niste ne obrazovani ni vaspitani da bi ste to uradili ,vecina vas nema ni osnovnu skolu....smucili ste se gradjanima Kragujevca
SD 1 | 0
FK Smederevo 1924 -Sloga Pozega 3-1 Smederevci su u 5 minutu dobili crveni karton posle faula golmana Smedereva nad igracem Pozege unutar sesnaesterca.Gosti su poveli 0-1 i imali igraca vise.Ali su se Smederevci ostavljajuci srce na terenu vratili i dosli do velike i zasluzene pobede od 3-1.
Colina Arandjelovac 6 | 2
SRPSKA LIGA ZAPAD - šumadija (AR) : Šumadija (KG) 1:1(0:1) Potpuno izjednačena igra i najpravedniji rezultat u dvoboju imenjaka.Ovo je bio šesti remi Aranđelovčana uz jednu pobedu u prolećnom delu prvenstva.
Zona Drina 0 | 1
Jel neko zna trenutni rezultat Ribnica - Sloga 1940.
Saša Šarbane Ub 0 | 0
U okviru 10. kola opstinske lige Ub grupa istok, fudbaleri Šarbana u nedelju 26.04.2015. od 16 casova, docekuju ekipu Murgaša 2012. Posle poraza u prethodnom kolu od ekipe Pambukovice, Šarbane ima imperativ pobede na ovom mecu ne bi li zadrzali prvo mesto. Gosti, iako se nalaze na pretposlednjoj poziciji sa svega 5 bodova, odlecno su poceli prolecni deo sezone. Najpre su igrali nereseno sa Pambukovicom 1:1, a onda su ostvarili prvo pobedu u prvenstvu, deklasiravsi Slogu iz Vrhovina sa 6:1. Ipak Šarbane je apsolutni favorit na ovom mecu i sve sem pobede domacih bila bi prava senzacija.
Wood881 1 | 0
u nedelju u Ruskom Selu izrezirane sudije protiv Slobode na celu sa Nikolom Rankov zvanim Pilac i pomocnicima Nikolic B i Radulovicem. Vec se u ponedeljak znalo da ce oni suditi! A ko iole prati banatsku ligu zna kakav je sudija Rankov
VesicOmladinac 0 | 0
Ekipa Premijera iz Badovinaca istupila je iz Medjuopstinske lige - grupa Macva. Molim administratore da isprave tabelu.
Pačir1963 0 | 0
Pre 4. dana sam Vas obavestio(ADMINISTRATOR) da tabela VFL grupa BAČKA nije ispravna i najlakše Vam je da pratite zvanični sajt te lige i ispravite greške.U zadnjem kolu je i Mladost iz Apatina igrala sa kažnjenim igračem tako da će i u tom slućaju biti oduzimani bodovi? Baš se zakuvala borba za opstanak a naredno kolo možda reši i ekipu koja ulazi u Srpsku ligu -Vojvodina.Nagovestio sam i mogučnost dogovaranja klubova pa me interesuje da javite koju utakmicu ne treba gledati(redovno odlazim na utakmice Bačke lige oba dana vikenda)iz napred navedenih razloga.
deda 4 | 2
Izvinjavam se administratoru i posetiocima na sajtu, uneo sam pogresno rezultat lige Zone Morava Rudar Baljevac-Omladinac Novo Selo nije 0:2 nego 1:5...sory
Trnavac 3 | 0
Zaostali mec II Gradske lige Kragujevac,odigran juce u Rogojevcu sastali se domacin Kremenac i gost FK 21 Oktobar.Gosti kao jedna od ekipa koja se bori za ulazak u veci rang opravdala ulogu favorita i pobedila 2-1.Po lepom vremenu ali na uzasno losem terenu gosti su vise zeleli pobedu u brzo poveli vec u 11 minutu bilo je dva nula,oba gola postigao je krilni napadac Stefan Stefanovic,domacini su smanjili u 45 minutu iz posteno dosudjenog penala.U drugom poluvremenu FK 21 Oktobar nije iskoristio tri stopostotne sanse i rezultat je ostao isti kao u I poluvremenu.Ovom pobedom zuto-crni prisli su na dva boda prvoplasiranoj ekipi Srbija iz Iliceva.U nedelju FK 21 Oktobar docekuje ekipu Zezelja,a ekipa Srbija gostuje kod Mladosti iz Teferica.Ocekuju se sigurne pobede obe ekipe i velika borba do kraja prvenstva za I mesto.