PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
Saša-Šarbane-Ub 2 | 0
FK Šarbane - FK Murgaš 2012 3:1. Fudbaleri Šarbana opravdali su ulogu favorita i savladali ekipu Murgaša 2012 sa 3:1. Gosti, iako pretposlednji na tabeli, pruzili su snazan otpor lideru, ali vise od casnog poraza nisu mogli da izvuku. Domaci su poveli u 32. minutu a strelac je bio Miroslav Gajić. Tim rezultatom se otislo na odmor. Samo sto je pocelo drugo poluvreme, kapiten Nemanja Milovanović duplira vodjstvo. Ipak u 62. minutu gosti smanjuju prednost i unose neizvesnost u mec. Neizvesnost je trajala samo do 77. minuta, kada Nemanja Milovanović svojim drugim golom na mecu donosi nova tri boda. Šarbane je igralo u sastavu: Goran Stevančević, Goran Ranković (od 78. minuta Danijel Savić), Stefan Milovanović, Nemanja Rašić, Nenad Kusurović (od 63. minuta Goran Simić), Dejan Mirković, Miroslav Gajić, Živorad Ilić, Nikola Ranković, Nemanja Milovanović i Ljubiša Pavlović. U narednom kolu Šarbane je ponovo domacin a u goste dolazi poslednje plasirana ekipa Sloge iz Vrhovina.
nemanja028 4 | 0
Tačan rezultat utakmice Mokra Gora-Trepča je 2:1! Neko je pogrešno uneo rezultat, molim administratore da to isprave.
Pačir1963 0 | 1
Šta se to izdešavalo u Tavankutu(ŽAK).Pošto imamo redovne izveštaće za oba kluba nadam se da će i o tome nešto napisati(realno)u izveštaju a kada im je povoljan rezultat bogami ti izveštaji budu detaljni i veoma misaoni.
Боћа Правиловић 0 | 0
II futsal liga Vojvodina -u Kuli domaći Hajduk savladao u odličnoj utakmici goste iz Vršca! kmf Hajduk (Kula) - kmf Forum (Vršac) 7:5 (2:2)!
Nikola BB 6 | 0
Srpska liga Zapad je ubedljivo najjaca i ove sezone ali i svih prethodnih. Zao mi je sto klubovi sa zapada nisu ove sezone pokazali u PLS sta i koliko mogu ali svakako su bolji od SLV jer tamo ni jedan klub ne konkurise za superligu ove sezone a i nisu se nesto pokazali. SLB je takodje ocaj.
gaga 12 | 5
Nadam se da ce ovaj komenter svi lajkovati:kad malo bolje razmislim glupo je da ispadne Pobeda Belosevac jer ce onda mnogi timovi iz Zone Morava iz Kragujevca da ispadaju ,i Vodojaza i Partizan Cerovac ...nije zato to dobro...neka se takmicenje SLZ nastavi ....pa ...neka ostanu bolji ...a ko bude losiji neka ispadne...to je valjda ljudski i sportski ...Pozdrav od cika Gage...koji eto ...na kraju ipak donese nadam se isparavan zakljucak ...
Steke UF 1 | 0
Pogrešno je unešen rezultat utakmice Kadetske lige Srbije Crvena Zvezda-Borac (6.kolo) 2:0 treba da bude, a ne 2:2
Steke UF 2 | 0
Pogrešno je unešen rezultat utakmice Kadetske lige Srbije Teleoptik-Partizan (13. kolo) 2:3 treba da bude, a ne 0:0
Pačir1963 2 | 1
Ekipa Vrbasa i drugu utakmicu pušta svom protivniku.Sumnjiva utakmica u Sivcu a TSC propušta priliku da reši sigurno prvo mesto.Bačka iz Pačira nastavlja neuspešnu seriju i mora da se vadi u sledećem kolu kada gostuje u Feketiću.