Pregled utakmice: Partizan - Mladi Radnik (18.10.2007)
Rezultat
Statistika
Medjusobni susreti
sezona: 2013-2014
27.02.2014   Wiener Städtische Superliga 17.kolo Partizan Vizura - Mladi radnik 3:2
07.12.2013   Wiener Städtische Superliga 8.kolo Mladi radnik - Partizan Vizura 0:3
sezona: 2012-2013
01.03.2013   Wiener Städtische Superliga 18.kolo Mladi radnik - Partizan Termoelektro 3:0
06.12.2012   Wiener Städtische Superliga 9.kolo Partizan Termoelektro - Mladi radnik 0:3
sezona: 2011-2012
15.03.2012   Play Off Četvrtfinale Mladi radnik - Partizan Termoelektro 0:3
11.03.2012   Play Off Četvrtfinale Partizan Termoelektro - Mladi radnik 3:0
08.03.2012   Play Off Četvrtfinale Mladi radnik - Partizan Termoelektro 3:2
21.01.2012   Wiener Städtische Superliga 13.kolo Mladi radnik - Partizan Termoelektro 0:3
28.10.2011   Wiener Städtische Superliga 4.kolo Partizan Termoelektro - Mladi radnik 3:0
sezona: 2010-2011
04.03.2011   Wiener Städtische Superliga 16.kolo Partizan - Mladi radnik 3:1
04.12.2010   Wiener Städtische Superliga 7.kolo Mladi radnik - Partizan 1:3
sezona: 2009-2010
22.01.2010   Superliga 14.kolo Partizan - Mladi radnik 3:2
20.11.2009   Superliga 7.kolo Mladi radnik - Partizan 3:0
sezona: 2008-2009
22.02.2009   Mini liga 5-8 5.kolo Partizan - Mladi Radnik 3:0
11.02.2009   Mini liga 5-8 2.kolo Mladi Radnik - Partizan 3:0
13.12.2008   Superliga 9.kolo Partizan - Mladi Radnik 3:2
25.10.2008   Superliga 2.kolo Mladi Radnik - Partizan 3:2
sezona: 2007-2008
08.12.2007   Superliga 10.kolo Mladi Radnik - Partizan 2:3
18.10.2007   Superliga 3.kolo Partizan - Mladi Radnik 0:3
sezona: 2006-2007
31.03.2007   I A mini liga 5-8 5.kolo Mladi Radnik - Partizan 3:2
11.03.2007   I A mini liga 5-8 2.kolo Partizan - Mladi Radnik 0:3
18.01.2007   I A liga 9.kolo Mladi Radnik - Partizan 1:3
30.09.2006   I A liga 2.kolo Partizan - Mladi Radnik 3:1
sezona: 2005-2006
05.01.2006   I A liga 10.kolo Bambi Mladi Radnik - Partizan 3:1
13.10.2005   I A liga 1.kolo Partizan - Bambi Mladi Radnik 3:1
sezona: 2004-2005
02.04.2005   Prva A mini liga 7-10 5.kolo Partizan - Bambi Mladi Radnik 3:2
12.03.2005   Prva A mini liga 7-10 2.kolo Bambi Mladi Radnik - Partizan 3:0
12.02.2005   Prva A Pils liga 16.kolo Bambi Mladi Radnik - Partizan 3:2
27.11.2004   Prva A Pils liga 7.kolo Partizan - Bambi Mladi Radnik 3:1
sezona: 2003-2004
23.03.2004   Play Off Četvrtfinale Partizan - Bambi Mladi Radnik 3:1
20.03.2004   Play Off Četvrtfinale Bambi Mladi Radnik - Partizan 3:0
17.03.2004   Play Off Četvrtfinale Partizan - Bambi Mladi Radnik 3:2
21.02.2004   Prva A liga 15.kolo Bambi Mladi Radnik - Partizan 2:3
04.12.2003   Prva A liga 6.kolo Partizan - Bambi Mladi Radnik 1:3
Uporedni rezultat
Partizan   Mladi Radnik
ukupno (dom.) ukupno (dom.)
34 (17) utakmice 34 (17)
20 (13) pobede 14 (10)
0 (0) nerešene 0 (0)
14 (4) porazi 20 (7)
70 (40) dati poeni 63 (36)
63 (27) primljeni poeni 70 (30)
+7 (+13) poen razlika -7 (+6)
58% (76%) uspešnost 41% (58%)
PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
lazar 0 | 0
Дана 05.августа 2014. године (УТОРАК) са почетком у 18,оо часова у Новом Саду Масарикова бр.25 (3.спрат), одржаће се I. КОНФЕРЕНЦИЈА клубова Подручне фудбалске ТФС, са следећим, ДНЕВНИМ РЕДОМ Избор председника и заменика Конференције Подручне лиге за 2014/2015. год. Информација о такмичарским органима Подручне лиге Пропозиције такмичења Упутство о обавезном лиценцирању службених лица на утакмицама ПФЛ са детаљним објашњењем у вези попуњавања Упитника Одлука о календару такмичења за јесењу сезону такмичарске 2014/52015.год. Извлачење такмичарски бројева, утврђивање тњрмина одигравања утакмица и састав лиге за такмичарску 2014/2014. годину Одлука о макнадама за обављање службене дужности на утакмицама и износа чланарине за програмске активности Текућа питања Обавезују се сви фудбалски клубови да обавезно присуствују Конференцији ПФЛ. ИЗВРШНИ ОДБОР ТФС
Lokalni sport 0 | 0
Састав Јасеничке Лиге: 1. Церовац 2013, 2. "Пролетер" Мала Плана, 3. Бачинац, 4. "Будућност Влашки До", 5. "Бели Орлови" Придворице, 6. "Ударник" Баничина, 7. "Паланка" С.Паланка, 8. "Колонија" С. Паланка,...
zd 7 | 0
САСТАВ ЗОНЕ МОРАВА: 1. ФК „СЛОБОДА“ Чачак повратник из Српске лиге „Запад“ 2. ФК „МОКРА ГОРА“ Зубин Поток досадашњи члан 3. ФК „ТАКОВО“ Г.Милановац * 4. ФК „ОРЛОВАЦ“ Мрчајевци * 5. ФК „ПОЛЕТ“ Трбушани * 6. СК „СЛАВИЈА“ Крагујевац * 7. ФК „МЕТАЛАЦ“ Краљево * 8. ФК „ДРАГАЧЕВО“ Гуча * 9. ФК „ВОДОЈАЖА“ Грошница * 10. ФК „ТРЕПЧА“ К.Митровица * 11. ФК „ОМЛАДИНАЦ“ Ново Село * 12. ФК „ТУТИН“ Тутин * 13. ФК „РУДАР“ Баљевац * 14. ФК „ПАРТИЗАН“ Церовац првак Града Крагујевца 15. ФК „БРАЋА ВУКОВИЋ“ Лађевци првак Рашког округа 16. ФК „РУДАР“ Бресница првак Моравичког округа
zd 6 | 0
САСТАВ ЅОНЕ ДРИНА: 1. ФК „СЛОГА 1940“ Бајина Башта досадашњи члан 2. ФК „ПОЛИМЉЕ“ Пријепоље * 3. ФК „ЈЕДИНСТВО 1945“ Владимирци * 4. ФК „БРЕЗОВИЦА“ Брезовица * 5. ФК „РАДНИЧКИ-СТОБЕКС“ Клупци * 6. ФК „РИБНИЦА“ Мионица * 7. ФК „ЗЛАТАР“ Нова Варош * 8. ФК „ФАП“ Прибој * 9. ФК „БОРАЦ“ Шабац * 10. ФК „РАДНИЧКИ“ Ваљево * 11. ФК „СЛОГА“ Сјеница * 12. ФК „СЕВОЈНО“ Севојно * 13. ФК „ЗЛАТИБОР“ Чајетина првак Златиборског округа 14. ФК „РАЂЕВАЦ“ Крупањ првак Мачванског округа 15. ФК „ЗАДРУГАР“ Лајковац првак Колубарског округа 16. ОФК „ОСЕЧИНА“ Осечина по чл.58. Пропозиција зонских
zd 6 | 0
САСТАВ ЗОНЕ ДУНАВ: 1. ФК „МЛАДИ РАДНИК“ Пожаревац повратник из Српске лиге ФК „МЛАДИ РАДНИК“ Радинац (уколико до 31.07.2014. до 12 часова ФК“Млади Радник“ из Пожаревца не измири дуговања по правоснажним одлукама Арбитражне комисије ФСРЗС) 2. ФК „ЖЕЛЕЗНИЧАР“ Пожаревац досадашњи члан 3. ФК „ВГСК“ В.Градиште * 4. ФК „НАПРЕДАК“ Марковац * 5. ФК „МОРАВА“ Велика Плана * 6. ФК „ХОМОЉАЦ“ Жагубица * 7. ФК „ОБИЛИЋ“ Живица * 8. ФК „ГРУЖА“ Гружа * 9. ФК „СЛОГА“ Баточина * 10. ФК „БОРАЦ“ Жабари * 11. ФК „ШУМАДИНАЦ“ Брзан * 12. ФК „РСК“ Раброво првак Браничевског округа 13. ФК „СЛОБОДА“ Липе првак Подунавског округа 14. ФК „ЛЕПЕНИЦА“ Бадњевац првак Шумадијског округа 15. ФК „МИХАЈЛОВАЦ 1934“ Михајловац по чл.58. Пропозиција 16. ФК „БАСАРАЦ“ Мишљеновац по чл.58. Пропозициј
Bakster 8 | 0
1. ФК „ПОЛЕТ“ Љубић досадашњи члан 2. ФК „ЛОЗНИЦА“ Лозница * 3. ФК „ЖЕЛЕЗНИЧАР“ Лајковац * 4. ФК „РУДАР“ Костолац * 5. ФК „ЈОШАНИЦА-НД 2011“ Нови Пазар * 6. ФК „ПОБЕДА-БЕЛОШЕВАЦ“ Крагујевац * 7. ФК „СЕМЕНДРИА 1924“ Смедерево * 8. ФК „БАНЕ“ Рашка * 9. ФК „БУДУЋНОСТ-КРУШИК 2014“ Ваљево * 10. ФК „ШУМАДИЈА“ Аранђеловац * 11. ФК „ШУМАДИЈА 1903“ Крагујевац првак Зоне „Морава“ 12. ФК „ЗВИЖД“ Кучево првак Зоне „Дунав“ 13. ФК „СЛОГА“ Пожега првак Зоне „Дрина“ 14. ГФК „ЈАСЕНИЦА 1911“ С.Паланка (одустао ФК“Шапине“) 15. ФК „КАРАЂОРЂЕ“ Топола (одустао ФК“Смедерево“) 16. ФК „ЈЕДИНСТВО“ Уб (одустао ФК“Партизан“) Sastav SLZ za takmičarsku 2014/2015
Bakster 6 | 2
Umesto Partizana i B.Brda u SLZ takmičiće se Jedinstvo sa Uba.
Kinzi 13 | 0
Pripremna utakmica: ŠUMADIJA 1903 – MIHAJLOVAC 1934 0:1 (0:0), U svih 5 dosadašnjih pripremnih utakmica koliko je odigrala Šumadija je poražena.
Tekstilac 1919 4 | 0
U polufinalu zavrsnog dela kupa Srbije na teritoriji FSV u nedelju, 3.avgusta 2014. godine sa pocetkom od 17:00 casova sastace se: Fk "CSK Pivara" Fk "Palic" Fk "Radnicki" Sid Fk "Tekstilac"
Goran1 4 | 0
Jel zna neko sta se desavalo juce na sastanku IO FSRZS ? Kakvi su sastavi liga ? Ko ce igrati SLZ umesto Partizana ? ...
Postavite komentar
MAILING LISTA
mailing lista
Vaš e-mail:


KLUBOVI
Unesite ime kluba:
srbijasport.bet