Pregled utakmice: Partizan - Mladi Radnik (18.10.2007)
Rezultat
Statistika
Medjusobni susreti
sezona: 2013-2014
27.02.2014   Wiener Städtische Superliga 17.kolo Partizan Vizura - Mladi radnik 3:2
07.12.2013   Wiener Städtische Superliga 8.kolo Mladi radnik - Partizan Vizura 0:3
sezona: 2012-2013
01.03.2013   Wiener Städtische Superliga 18.kolo Mladi radnik - Partizan Termoelektro 3:0
06.12.2012   Wiener Städtische Superliga 9.kolo Partizan Termoelektro - Mladi radnik 0:3
Nikolic 2 | 3
Za gru : Da ti nesto kaze covek koji prati desavanja u Fsrzs : Prvo sudija Nikolic je produzio utakmicu u 88 minutu i 35 sekundi na 4 minuta , tu je napravio gresku jel se utakmica igra 90 minuta + prouzetak , a on je tu prekrsio fudbalsko pravilo igre Trajanja Utakmice : Skraćenje normalnog vremena utakmice nije dozvoljeno na prvenstvenim i kup utakmicama u kojima učestvuju klubovi Super lige,Prve lige Srbije,Srpskih i Zonskih liga !!! Drugo ako se utakmica produzi u 90 minutu na 4 minuta opet je kraj utakmice u 94 minutu a ne u 96minutu !!! Epilog svega : Prekrsio je pravilo fudbalske igre Trajanja Utakmice cime je ostetio drugi tim za pobedu !!!
Azanjac 6 | 0
Napred Rayo: Procitao sam tvoju objavu i apsolutno si upravu. Predlazem da procitas sta pise o rekonstrukciji fudbalskih liga u Srbiji na ovom linku - http://www.b92.net/sport/teme/novakovic.php?yyyy=2014&mm=02&nav_id=810306 - , mozda ovaj primer nije idealan ali je za razmatranje. Srpske lige bi bile najvise cetvrti rang i polu-profesionalna. Ali bi se zato kvalitet znao.
gru3 4 | 4
Iz pouzdanih izvora znam da je gol pao u 94 minuti.Sudija je polagao za saveznu kategoriju i nije bio naklonjen ni jednoj ekipi. Gol je regularan i nije kriv sudija zbog toga. Sto se tice nereda desili su se u publici ali nije stradao ni jedan igrac u dresu koji je igrao ili bio na klupi vec navijaci (ili igraci u civilu), sigurno da osudjujem svaki vid nasilja ali klub nije kriv sto se takva lica nalaze u publici. Neko komentarise da Slobodu traba izbaciti iz lige. Ako je tako onda Zvezda i Partzan ili Novi Pazar odavno bi trebali da igraju opstinske lige.
bresnica 7 | 2
Nadamo se da ce neko od nadleznih,konacno,da reaguje zbog de savanja u Cacku,i da Sloboda dobije najstroziju kaznu,izbacivanje iz takmicenja i krivicnu prijavu!Dajte da se igra fudbal bez pritiska i ucene...Pa,nek pobedi bolji,bez obzira dal je gost ili domacin.I na kraju utakmice da igraci pruze ruke jedni drugima...E,to je fudbal.Takodje,puno uspeha Pobedi u nastavku takmicenja!
Nikolic 2 | 5
Za pobeda belosevac : Posteno sloboda primila gol ??? Koliko znamo svi sudija Nikolic je produzio mec 4 minuta a igralo se 6 , i u 6 minutu pobeda daje gol , Jel to posteno,ili regularno sa propisima takmicenja ??? Nisam navijac ni Slobode , ni Pobede .
sudijska mafija na celu sa cadjom 5 | 7
Sumadija ce biti prva kad imaju sudije i cadja...sramota kakvo su sudjenje imali protiv Orlovca,ali sta da se radi,samo se tako upada u veci rang...treba ukinuti nas fudbal a na igralistima posaditi krompir,bar ce biti neke koristi,necemo biti gladni..
POBEDA - BELOSEVAC 10 | 7
@ bresnica: Svaka cast na komentaru, treba zaustaviti nasilje u svim segmentima bilo gde ali to ocigledno kod nas u Srbiji ne vazi.Sloboda iz Cacka je jedna prljava ekipa i sigurno ce ispasti iz SLZ, takav klub koji igra treceligaski rang da napada gostujuce fudbalere zbog gola koji su posteno primili ne zasluzuje da igra ovaj nivo takmicenja. Znam da i Slavija i svi klubovi u zoni morava trpite tiraniju sa groblja Kriminal Sumadije ali docice i njima kraj videcete... Sve najbolje u nastavku prvenstva Slaviji zele iz Belosevca.
bresnica 9 | 4
Slobodu Cacak treba kazniti i izbaciti iz Srpske lige,zbog incidenta posle utakmice sa Pobedom!Trebalo je i Josanicu iz Novog Pazara izbaciti iz lige i zabraniti im takmicenje,takodje!Stop fizickim obracunima,usled nemoci na terenu!To je sramota za nas fudbal!NAPRED SLAVIJA!!!!