Pregled utakmice: FMP - Vojvodina Srbijagas (12.04.2009)
03.03.2015   Košarkaška liga Srbije 19.kolo FMP - Vojvodina Srbijagas 73:76
28.11.2014   Košarkaška liga Srbije 8.kolo Vojvodina Srbijagas - FMP 83:81
sezona: 2013-2014
21.03.2014   Košarkaška liga Srbije 25.kolo FMP - Vojvodina Srbijagas 78:58
11.12.2013   Košarkaška liga Srbije 12.kolo Vojvodina Srbijagas - FMP 60:67
sezona: 2012-2013
01.03.2013   Agroživ Košarkaška liga Srbije 23.kolo FMP - Vojvodina Srbijagas 67:68
28.11.2012   Agroživ Košarkaška liga Srbije 10.kolo Vojvodina Srbijagas - FMP 101:59
gaga 11 | 4
Posle pet punih godina od sezone 2010/2011 do danasnjih dana,zavrsen je jedan period posrtanja kg fudbala,pljacke gradjana kroz seoska udruzenja Grbice i Belosevac,period jednog fudbalskog zla ,jedne zabokrecine koje je unistila sve ono cega se u kg fudbalu dotakla.Bio je to period kada su vladali nepismeni ljudi,lokalni alkoholicari,neradnici,lopovi,sa svojim satelitima na ovom sajtu Jovanom,Rambom,Chelsea,Dzopic,Skipi iz Kraljeva,nezaobilazni Gega,i slicni.Naredbodavci su im bili Kicov -Dulenac , Ivica Vojvoda ,Staklorezac...koji iznesose 119 miliona nasih para i sada ce se procesuirati zbog toga.Godinama odmaraliste na Kopaoniku o nasem trosku samo za njih,a stadioni u Zoni i u Gradskoj ligi u korovu,nema tople vode,para ni za sudije...no nicije zlo doveka nije bilo pa i njihovo prestade.Njihov fudbal zasnovan na kradji je umro u nedelju 19.04 2015 go,mi posteni da cuvamo beli luk i glogov kolac da bam se to nikada ne vrati i ne ozivi...Priznanje svima vama koji smo ih trpeli sve ove godine...Sumadiji 1903 Rukovodstvu i igracima prebijenim od ovih hordi na utakmici Sumadija 1903-Takovo 2012 godine...Pozdrav od cika Gage velikog borca za pravdu i istinu koji ovih dana uziva u svemu sto se dogadja sa srcem velikim ko kuca...zasluzio je...
Ivan Filipović 0 | 0
U 23. kolu Šumadijske okružne lige, u Belosavcima, BSK Belosavci - Junkovac 3-1 (1-0). Domaće je u vodstvo u 25. minutu doveo Žujević kada se najbolje snašao posle gužve pred golom Junkovca. Na 1-1 je izjednačio Sofronijević u 58. minutu, ali je Belosavčane 2 minuta kasnije ponovo u vodstvo doveo Žujević kada je odlično dodavanje Jankovića iskoristio da obiđe golmana i pošalje loptu u nebranjenu mrežu. Nakon toga se ekipa Junkovca otvorila i krenula na sve ili ništa što je BSK-u stvorilo dosta prostora za nove šanse. Jednu takvu je u 80. minutu iskoristio Pavković da, posle greške odbrane Junkovca, postigne i treći gol za domaće i postavi konačan rezultat.
gaga 2 | 4
Zona Morava 3 | 0
Utakmica Rudar-Trepca,odlozena zbog smrti igraca Trepce.
Ivo 0 | 9
Zna li ko zbog čega je odložena utakmica zone Morava između FK Rudara (Bresnica)- FK Trepča, znači počelo je sa muvanjem. Za koga li se tu radi, mada nije teško pogoditi verovatno za Slaviju.
nenaddd 0 | 0
fk radjevac - fk osecina 3-0 a na kako je napisano 3-2, ZONA DRINA
Miki013 2 | 1
Djokic sa 3 treninga u Kovinu vec napravio cudo hahhaa daj ne lupajte gluposti kad se zna da zatvarate utakmice!!!
Colina Arandjelovac 8 | 1
ZONA DUNAV - Mihajlovac:Šumadinac 1:0(1:0) . Lider na tabeli se namučio protiv davljenika iz Brzana koji je svoj nedostatak u kvalitetu nadoknađivao velikom borbenošću.Do zaslužene pobede ih je doveo Tajdić u 11 min,a što nije bilo više golova isključivi krivac je isti igrač koji je propustio još 3 izgledne prilike.
Milos 78 3 | 9
Bitno je da Macva pobedi sledece kolo Palancane. Igraju u Sapcu pobeda ili bod su potpuno realni. Backa ne sme u visi rang, ljudi sta radite vi? Jel moguce da pet ekipa nije moglo da im uzme bod a imaju tim koji prosle sezone nije mogao u trecoj ligi da igra jedva su bili prvi uz mnogo srece. Ispade Srpska liga Vojvodina jaca od te PLS. Zaustavite ih a sledece sezone nek ispadnu nazad u Srpsku ligu kod nas da ih pobedimo dva puta da pokazemo ko je gazda.
Nebitan 1 | 0
Molim da se ispravi rezultat Opstinske Lige Ub, grupa Zapad: Jedinstvo Milorci-Kolubara Liso polje, rezultat je 1:3 ! Poluvreme 1:0. I da se regulise i zabrani postavljanje rezultata osobi koja je postavila pogresan rezultat