PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
FK Radoje Domanović 0 | 0
Prijateljska fudbalska utakmica izmedju ekipe Junkovca i Radoja Domanovic iz Ovsista zavrsena je rezultatom 6:4 za domacu ekipu Junkovca,dok je poluvreme bilo 4:1 za domace.Otvorena utakmica sa obe strane,sto je dovelo do mnogobrojnih sansi za obe ekipe.Golmani su se istakli, a posebno domaci Babic koji je odbranio mnogo toga.Golove za Ovsiste su postigli Milan Milojevic 2,dok su po jedan gol postigli Rancic Dragan i Nikodijevic Goran.U Zabarima je istoimeni tim pobedio ekipu Sloge iz Zagorice sa 3:1 ili 3:2 nisam siguran u konacan rezultat.Sloga je igrala sa igracem manje a pred kraj i sa dva igraca manje.
Colina Arandjelovac 4 | 1
Zakazane su Konferencije klubova liga FSRZS pred početak prolećnog dela takmičarske 2014/15: >SRPSKA LIGA "ZAPAD"---02.03.2015. - 16,00h - HOTEL "ŠUMARICE" - KRAGUJEVAC >ZONSKA LIGA "MORAVA"---02.03.2015. - 15,00h - HOTEL "ŠUMARICE" - KRAGUJEVAC >ZONSKA LIGA "DUNAV"---03.03.2015. - 16,30h - AUTOCENTAR "TOPLICA" - POŽAREVAC >ZONSKA LIGA "DRINA"---05.03.2015. - 15,00h - "RATKO MITROVIĆ" - ZLATIBOR >LIGE MLAĐIH KATEGORIJA - GRUPA "DUNAV"---26.02.2015. - 12,00h - PROSTORIJE GRADSKOG SINDIKATA - SMEDEREVO >LIGE MLAĐIH KATEGORIJA - GRUPA "KOLUBARSKO-MAČVANSKA"---28.02.2015. - 12,00h - SALA SC"VALIS"- VALJEVO >LIGE MLAĐIH KATEGORIJA - GRUPA "MORAVA", "GRAD KRAGUJEVAC-RAŠKI OKRUG" I "MORAVIČKO-ZLATIBORSKA"---02.03.2015. - 12,00h - HOTEL "ŠUMARICE" - KRAGUJEVAC
Sumadinac 3 | 1
Danas u Beogradu, na stadionu Ada Ciganlija (vestacka trava), prijateljska fudbalska utakmica FK Seceranac Beograd - FK Sumadinac Brzan 1-0. Strelac Dimitrijevic u 32 minutu.
djora 2 | 0
Finale Kupa FS Beograda za zene, na stadionu BASK-a pred oko 300 gledalaca: Obilic - Radnicki (Rudovci) 8:2 (4:1). Strelci: Varda (3), Vejnovic, Divjak, Aleksic, Jonic i Cacic za Obilic, Miladinovic (2) za Rudovcanke. Odlicna utakmica u pravom fudbalskom ambijentu
gru3 4 | 0
polufinale turnira Cukarica 2015 - RUDAR-GRAFICAR 1:1 (1:0) penalima 5:3. Finale sledece nedelje...
Colina Arandjelovac 6 | 1
Prijateljska utakmica - Gruža:Šumadija Aranđelovac 1:0(1:0).
FK Radoje Domanović 1 | 0
Pobeda odbojkasa Karadjordja iz Topole u derbiju druge lige protiv komsija ekipe Sumadije iz Arandjelovca od 3:2 u setovima.Utakmicu je gledalo 100-nak gledalaca koji su mogli da prate velike preokrete,od 1:0 za domacina do 2:1 za goste i na kraju domaci dobijaju 4 i 5 set i pobedjuju sa 3:2.Zasluzena pobeda domacih jer je mlada ekipa iz Arandjelovca previse oscilirala i ako ima dobar potencijal.
KG fudbal 9 | 0
FK Tabane Trgovački - FK Pobeda - Beloševac 1-1 (1-0) Veoma dinamična i neizvesna utakmica sa puno lepih akcija i dobrih šansi na obe strane. Domaći su postigli gol već u prvom minutu utakmice, dok je Pobeda izjednačila u 68. minutu, posle sjajne akcije, gotovo celog tima, kada je odličnu povratnu loptu Rakića, u mrežu smestio Stefan Kostić, iz voleja levom nogom.
FKSD 4 | 1
Prijateljska utakmica FK Smederevo 1924 - Zemun 2-0
djora 3 | 0
Cetvrtfinale turnira Cukarice: Graficar - IM Rakovica 5:2, Rudar Kostolac - Borac Ostruznica 2:0, Zeleznik - Cement Beocin 2:1, Zeleznicar Lajkovac - Rusanj 6:2. Polufinala u nedelju od 10:00 i 13:00, igraju: Graficar - Rudar i Zeleznik - Zeleznicar. Za 3. mesto i finale sledece nedelje