PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
Uros S 1 | 0
Nase najbolje  juniorke  u odbojci  zasada idu po planu.U  prva tri  kola  zabelezene  su relativno  lake  pobede.Na  pocetku  takmicenja  po   grupama   pobedile su   domacina   Estoniju   veoma  lagano  rezultatom   3:0,ni  u drugom  kolu  nisu  imali  nekih problema  protiv ekipe  Grcke   nova pobeda   istim  rezultatom.Protiv  Bugarske  u trecem  kolu  imali  su  malih  problema  posle   dobijena  prva dva seta,doslo je  do opustanja  u trecem  ,ali  rezultat je ostao  nepromenjen   nova maksimalna  pobeda rezultatom  3:0.Sledeci   protivnik   nasim juniorkama je  reprezentacija   Holandije .To ce biti prvi jaci  protivnik  nasoj reprezentaciji ,jedna izuzetno  visoka  ekipa  dosadasnji  skorim je   jedna  pobeda i  dva  poraza,dok ih u  petom  kolu  ocekuje  ekipa Ceske. U   drugoj  grupi  na  sampionatu  starog  kontinenta    koja  za nijansu  jaca grupa  igraju   Slovenija,Turskaa,Rusija,Belgija,Italija,Finska.U  polufinale  prolaze dve prvoplasirane ekipe iz svake  grupe. Predvodnice  ove nase selekcije  su   Bojana Milenkovic   najbolja  mlada  igracica  superlige   i  neverovatna  Tijana   Boskovic   MVP superlige  u  prosloj  sezoni   i odbojkasica  za koju  ce svet  cuti.
Uros S 2 | 0
Juniorke  Srbije i posle   cetvrtog  kola  prvenstva  Evrope,ne znaju  za poraz.Ovog  puta  nase najbolje  juniorke  veoma lagano  su savladale  reprezentaciju   Holandiju rezultatom   3:0,(25:13,25:17,25:19).Rezultat   po  setovima  jasno daje sliku  da,su  nase  juniorke  odigrale jos  jedan odlican mec i ovom  pobedom   plasirale se  u polufinale.U  poslednjem petom  kolu,odbojkasice   Srbije   igraju  protiv  ekipe Ceske.Mec je na programu  u cetvrtak,od   15:30h.
gaga 4 | 2
Kriminalci sela Belosevac su bili nelikvidni .Racun im je bio u blokadi,nisu izmirivali svoje obaveze,posvadjali su se sa privatnikom koji drzi kafanu kod njih ,dugovali su mu novac ,i onda ih on blokirao,ali...spas u pravi cas...Vekova lopovska vlast im uplacuje 900 000 dinara na racun ,od opstinskih para ne bili nastavili takmicenje u Srpskoj ligi Zapad pljackajuci po stoti put gradjane Kragujevca ,e sada ...neka neko iz njihovih kriminalnih redova opovrgne ove moje reci ...hajde da vidimo i to ...pa da nastavim dalje sa argumentima posle toga ...
Predator 1 | 0
FK Radan(Lebane) 3:0 (2:0) OFK Sindjelić(Niš) Gledalaca: 600, sudija: Miloš Janković(Negotin) Strelci: Miloš Marković u 34., Stamenković u 43., Krivošija u 75.minutu za Radan. Žuti kartoni: Cvetković, Krivošija (Radan), Stupar, Rakočević, Asanović (Sindjelić) Radan: Mirdžić, Cvetković, Milan Marković, D.Stanković, Milan Stanković, Miloš Marković (Janjić), Momčilović (Stojanović), Petrović, Mitrović (Krivošija), Miloš Stanković, Stamenković. Sindjelić: Babić, Toković, Mitrović, Tošić (A.Nikolić), Stojanović, Stupar, M.Nikolić, Rakočević, Pavlović, Asanović, Vukadinović. Igrač utakmice: Petrović (Radan) Već od prvog zvižduka korektnog sudije Jankovića iz Negotina fudbaleri Radana iz Lebana su krenuli ofanzivno i svim silama pritiskali protivnika. Šanse su se redjale jedna za drugom, ali golova u prvih 20 minuta nije bilo. Gosti su se opredelili da igraju defanzivno. Prva ozbiljna šansa za domaćina usledila je u 25.minutu kada je Miloš Marković izašao jedan na jedan sa golmanom Babićem, ali je gol gostiju spasila stativa. Radan je i dalje napadao i u 34.minutu iz blizine Miloš Marković se iskupio za promašaj i prvi put matirao golmana Sindjelića Babića. Posle ovog pogotka usledile su još 2 idealne prilike i to odličnog i raspoloženog Miloša Stankovića koji je sa 25 m uzdrmao stativu i Miloša Markovića, koji je odbijenu loptu tukao i pogodio ovoga puta prečku. Prednost domaćina udvostručena je u finišu pogotkom Stamenkovića na izvanredno proigravanje Mitrovića. Na početku drugog poluvremena penal za domaćina, koji je skrivio Stupar nije uspeo da realizuje Momčilović, šutirao je iznad gola. Jedina prilika za goste ukazala se u 70.minutu, udarac rezerviste A.Nikolića glavom je izbacio sa linije gola kapiten Dušan Stanković. Najlepša akcija usledila je u 75.minutu, počeo je Petrović, proigrao Miloša Stankovića, ovaj majstorski petom ostavio loptu za Krivošiju, koji je samo plasirao loptu u suprotan ugao Babića i povećao prednost domaćina na 3:0. U poslednjem minutu utakmice još jedna izvanredna prilika za Radan, a tu šansu je propustio rezervista Stojanović, koji je izašao jedan na jedan sa golmanom i šutirao pored gola. Na kraju utakmice publika je domaće pozdravila gromaznim aplauzom, a stručni štab je bio prezadovoljan igrom svojih fudbalera i izabranika. Radan je ovim dokazao, da ima dobar tim i da će se sigurno priključiti u borbi za prvo mesto i plasman u Prvu ligu Srbije.
Branislav 0 | 1
U drugom kolu Svetskog kupa u vaterpolu reprezentacija Srbije je pobedila J.Afriku sa 17:1 (4:0 2:1 5:0 6:0)
gru3 6 | 1
BANE - RUDAR 1:2 (1:0) Gosti bolji tokom celog susreta. Posle precke za Rudar u kontri domaci postizu gol (jedina sansa u prvom delu).Pred kraj poluvremena sudija je mogao da dosudi penal za goste ali to nije ucinio. Na poluvremenu Rudar stvara desetak sansi od kojih realizuje samo dve i zasluzeno pobedjuje.
Iza odbojkasica Uba je veoma uspesna sezona ,nakon izborenog baraza i plasmana u drugu ligu centar one ne zele da stanu.U klub su  pristigle dve igracice  superligaskog iskustva  Sonja Puzovic i Mia  Vulovic. Sonja Puzovi  igra na poziciji  srednjeg blokera predhodnih nekoliko sezona provela je u TENT-u  ,gde je bila i kapiten.   Dok je  Vuloviceva  igrala u  Zeleznicaru iz  Lajkovca,ona igra na poziciji  korektora. Iza  ubljanki je neverovatna sezona  nanizale su cak  18 pobeda u isto toliko utakmica ,da bi onda  porazile u barazu  Zaslon iz Sapca  i As .Kako je najavljeno u klubu oni ne zele da budu epizodisti u drugoj ligi  ,potezi kluba to i govore  pa sse nadamo  da cemo ih dogodine gledati u  Prvoj ligi.
n.janackovic 1 | 0
OFS PIROT uprostorijama saveza veceras u 1830 minuta izvuceni su parovi polufinala KUPA OSLOBODJENJA GRADA PIROTA , u sesiru su se nalazili FK JEDINSTVO PIROT , FK ZADRUGAR KRUPAC , FK ZVEZDA BLATO .I FK GNJILAN IZ GNJILAN DIREKTOR LIGE ZA TAKMICENJE DALIBOROM VELJKOVICEM I MIROSLAVOM STANKOVICEM SUDIJE ZONE JUG U PROSTORIJAMA SU BILI PRESTAVNICI KLUBOVA PRE POCETKA IZVLACENJA DIREKTOR LIGE DALIBOR SE OBRATIO PRISUTNIMA OKO IZVLACENJA KO OD KLUBOVA MORA BITI DOMACIN ,A KO GOST GDE JE POCELO IZVLACENJE I TO FK JEDINSTVO PIROT DOCEKUJE GNJILAN NA POMOCNOM GRADSKOM STADIONU U NEDELJU U 11 CASOVA , A DRUGI PAR JE FK ZVEZDA BLATO DOCEKUJE CLANA FK ZADRUGARA IZ KRUPCA CLANA OKRUZNE LIGE U NEDELJU U 17 CASOVA DIREKTOR NA KRAJU REKO PRESTAVNICIMA OKO ORGANIZACIJE UTAKMICE PRE ZA VREME I POSLE NJE DA BUDE NA VISOM SPORTSKOM NIVO DA SVE TO OSTVARE NA SPORTSKOM TERENU SPORTSKI ZDRAVO
Marinko 2 | 0
@bruglione .Pa naravno da ce biti fer i korektna kada je taj isti Borac iz Gracaca uz pomoc Ofk-a u poslednjem kolu usao u veci rang pa otud Ofk Odzacima 6 bodova ove sezone,kao i sto se prica 300 000..Ofk Odzaci prvih 3 kola ima sigurnih 9 bodova ili ti 18,a nije ni krenuo prvenstvo :)
Novi trener zenskog odbojkaskog kluba Valjeva  bice   Danilo Pejovic {1990}.Rodjen u Nisu  ,ranije je vodio  OK   Milenijum.U prosloj sezoni je bio pomocni trener Valjeva.Vodio je nekoliko reprezentativnih kampova. Odbojkaski klub  Valjevo su napustile  srednji bloker  Milena Vuskovic,korektor Nikolina Tomic, primac servisa Ivana Pantovic i  Tamara Roganovic  koja je igrala na poziciji tehnicara   i koja ce najverovatnije  karijeru nastaviti  u  odbojkaskom klubu  Kraguj iz Kragujevca  ,novom superligasu.