PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
gru3 1 | 0
polufinale turnira Cukarica 2015 - RUDAR-GRAFICAR 1:1 (1:0) penalima 5:3. Finale sledece nedelje...
Colina Arandjelovac 4 | 0
Prijateljska utakmica - Gruža:Šumadija Aranđelovac 1:0(1:0).
FK Radoje Domanović 1 | 0
Pobeda odbojkasa Karadjordja iz Topole u derbiju druge lige protiv komsija ekipe Sumadije iz Arandjelovca od 3:2 u setovima.Utakmicu je gledalo 100-nak gledalaca koji su mogli da prate velike preokrete,od 1:0 za domacina do 2:1 za goste i na kraju domaci dobijaju 4 i 5 set i pobedjuju sa 3:2.Zasluzena pobeda domacih jer je mlada ekipa iz Arandjelovca previse oscilirala i ako ima dobar potencijal.
KG fudbal 4 | 0
FK Tabane Trgovački - FK Pobeda - Beloševac 1-1 (1-0) Veoma dinamična i neizvesna utakmica sa puno lepih akcija i dobrih šansi na obe strane. Domaći su postigli gol već u prvom minutu utakmice, dok je Pobeda izjednačila u 68. minutu, posle sjajne akcije, gotovo celog tima, kada je odličnu povratnu loptu Rakića, u mrežu smestio Stefan Kostić, iz voleja levom nogom.
FKSD 4 | 1
Prijateljska utakmica FK Smederevo 1924 - Zemun 2-0
djora 2 | 0
Cetvrtfinale turnira Cukarice: Graficar - IM Rakovica 5:2, Rudar Kostolac - Borac Ostruznica 2:0, Zeleznik - Cement Beocin 2:1, Zeleznicar Lajkovac - Rusanj 6:2. Polufinala u nedelju od 10:00 i 13:00, igraju: Graficar - Rudar i Zeleznik - Zeleznicar. Za 3. mesto i finale sledece nedelje
za Sumadinca 5 | 3
@Sumadinac, zasto nisi napisao da gosti iz Markovca napustili teren oko 60. min zbog samaranja i laktanja?
FK Radoje Domanović 1 | 1
Fudbaleri Radoja Domanovic iz Ovsista igraju prvu pripremnu utakmicu pred nastavak sezone u Junkovcu protiv istoimene ekipe u Nedelju sa pocetkom u 14h.Bice to dobra prilika da se protiv jakog protivnika sagleda mogucnos ekipe pojacane sa tri igraca od kojih se ocekuje da naprave razliku na terenu i pomognu ekipi da se pomakne iz donjeg dela tabele meduopstinske lige Arandjelovac-Topola.
Goran 2 | 1
Pobeda Odbojkasica Karadjordja iz Topole na gostovanju u Cupriji od 3:2 u setovima.Utakmica je prekidana u par navrata zbog katastrofalnog sudjenja doticne dame u svojstvu drugog sudije a njeno ime necu ovde iznosti jer to nije zasluzila(pa makar i u ovome negativnom kontekstu).Osim toga atmosfera u Cupriji je bila sportska i sve je proteklo u najboljem redu.