PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
Боћа Правиловић 0 | 1
II futsal liga Vojvodina U Vrbasu je domaći sastav do nogu potukao kmf Kikindu sa 14:1 (8:0). Leteći Holanđanin je dominirao od prvog sudijskog zvižduka, strelci su bili za Holanđane: Predrag Perović u 4 i 22, Samardžić Davor u 5 i 40, Dražen Arvaji u 9 i 34, Stjepović Zoran u 11 i 12, Novaković Miroslav u 14, Govedarica Vasilj u 16 i 17, Đukiš Miloš u 26 i 27, i Peković Nemanja u 28.minutu. Obraz gostiju je spasio Kukić Bojan u 35.minutu kada je objektiva vrbaška publika gromkim aplauzom nagradila ovaj počasni pogodak.
Rambo 2 | 0
U potpunosti se slažem sa tobom gru3 o tome sam i ja govorio prošle nedelje.
Branislav 0 | 1
odbojka superliga Mladi radnik - Novi Pazar junior 3:1 (22:25, 25:15 25:15 25:18)
bresnica 3 | 2
Nesto se Gaga ucutao,nema ga posle danasnje utakmice!?
gru3 4 | 3
RUDAR - JEDINSTVO Ub 2:2(0:0) Gosti su poveli posle jedne greške domaćeg igrača. Jedinstvo postiže autogol za 1:1 i od tog momenta Rudar je mnogo bolja ekipa. Veoma brzo Rudar vodi sa 2:1. Sudija utakmice ne vidi penal za Rudar posle namernog igranja rukom gostujućeg igrača u svom kaznenom prostoru. 6 minuta pre kraja sudija dosudjuje penal za goste posle jednog obostranog remplanja dva igrača i rezultat je 2:2. Ko prati Jedinstvo zna koliko je penala u ovom prvenstvu dosudjeno za njih...Rudar igra dobro ali šta to vredi...Jedinstvo je slabija ekipa od Loznice, Budućnosti, Rudara i Lajkovca ali mnogobrojni penali su ih doveli tu gde jesu...
Zoro 1 | 1
Brica režiser, preplivao Lepenicu
n.janackovic 0 | 0
hvala gos sinisa na ispravci kod mladosti i sloge pozdrav
Garinca 1 | 1
Nacin na koji smo izgubili mec je neverovatan, Surdulicani nisu presli centar cestito ceo mec a dobili su ga, Backa kuci vec hronicno neefikasna, tri zicera smo propustili i sijaset prilika