PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
Saša Šarbane Ub 0 | 0
FK Pambukovica - FK Šarbane 1:0. Fudbaleri Šarbana nisu uspeli da sruse neugodnu tradiciju i da konacno pobde u Pambukovici, tako da su pretrpeli drugi poraz u ovoj sezoni. Jedini gol na mecu pao je u 10. minutu. Nakon toga Šarbanci nisu uspevali da nadju put do mreze domacih. A kada je u 68. minutu Marko Šišović dobio crveni karton, bilo je jasno da bodovi ostaju u Pambukovici. Jos jedan problem, pored poraz, za Šarbane je teza povreda Nebojše Marjanovića za koga je sezona zavrsena. Sastav Šarbana na ovom mecu: Goran Stevančević, Marko Šišović, Stefan Milovanović, Ljubiša Pavlović, Nemanja Rašić, Dejan Mirković, Miroslav Gajić, Nebojša Marjanović (od 18. minuta Goran Simić), Živorad Ilić, Nemanja Milovanović i Stefan Rašić. U narednom kolz Šarbane na svom terenu igra protiv ekipe Murgaša.
Colina Arandjelovac 2 | 0
SUMADINAC pogrešno si me shvatio,čim se borite za opstanak,davljenici ste,ništa ružno nisam mislio.Želim vam od srca da izborite opstanak,a s obzirom na raspored mislim i da hoćete.
Zoky 0 | 0
Preslabi su bili i nejaki fudbaleri Jedinstva iz Bele Palanke u duelu sa ekipom Vlasine u meču 22. kola zone “Jug”, koje je odigrano proteklog vikenda. Gosti iz Bele Palanke koji se, inače, nalaze na poslednjem mestu na tabeli, primili su šest golova a da pri tom nijednom nisu uspeli da savladaju golmana Vlasine. Pobeda “Rosuljaca”, u ovom meču, sa 6:0 nije odraz stvarne snage ekipe, već nemoći rivala, što bi morali da znaju i ljudi iz kluba, jer se Vlasina očigledno pomirila sa činjenicom da nema ništa od prelaska u viši rang takmičenja, jer vodeće ekipe prilično su odmakle i skoro da nema nikakvih šansi da se neko čudo desi i Vlasina ih pretekne do kraja sezone.U sledećem kolu fudbaleri Vlasine gostuju u Bujanovcu.
Zona Morava 4 | 1
Svidjaju mi se Gagini komentari,nego ko opet da trpi ekipu Pobede u Zoni,valjalo bi da produze jos jedan rang nize.Da liga ako je bar malo moguce bude regularnija,mada i nemaju ljude vise koje su nekada imali.
Kg info 4 | 3
Gago, gde da te smestimo, koju ustanovu da ti nadjemo. Nije gerontoloski za tebe, jer ti nisi MATOR kao sto se ovde predstavljas. A to ZLO koje je otislo je manje ZLO od ovih koji su sada na VLASTI. A ti sto su sada na vlasti ce brzo pasti, kao sto ces i ti pasti sa njima. Proterase ljude sa posla, glume neko postenje i disciplinu preko medija, a ne mogu da organizuju jedan "prebacaj" bebe od Pazara do Beograda. I ti se sa takvim ponosis? ?? E moj decko, sprema im se zamka u Kragujevcu a posle ce da leti i tvoj Vule.
gaga 18 | 7
Posle pet punih godina od sezone 2010/2011 do danasnjih dana,zavrsen je jedan period posrtanja kg fudbala,pljacke gradjana kroz seoska udruzenja Grbice i Belosevac,period jednog fudbalskog zla ,jedne zabokrecine koje je unistila sve ono cega se u kg fudbalu dotakla.Bio je to period kada su vladali nepismeni ljudi,lokalni alkoholicari,neradnici,lopovi,sa svojim satelitima na ovom sajtu Jovanom,Rambom,Chelsea,Dzopic,Skipi iz Kraljeva,nezaobilazni Gega,i slicni.Naredbodavci su im bili Kicov -Dulenac , Ivica Vojvoda ,Staklorezac...koji iznesose 119 miliona nasih para i sada ce se procesuirati zbog toga.Godinama odmaraliste na Kopaoniku o nasem trosku samo za njih,a stadioni u Zoni i u Gradskoj ligi u korovu,nema tople vode,para ni za sudije...no nicije zlo doveka nije bilo pa i njihovo prestade.Njihov fudbal zasnovan na kradji je umro u nedelju 19.04 2015 go,mi posteni da cuvamo beli luk i glogov kolac da bam se to nikada ne vrati i ne ozivi...Priznanje svima vama koji smo ih trpeli sve ove godine...Sumadiji 1903 Rukovodstvu i igracima prebijenim od ovih hordi na utakmici Sumadija 1903-Takovo 2012 godine...Pozdrav od cika Gage velikog borca za pravdu i istinu koji ovih dana uziva u svemu sto se dogadja sa srcem velikim ko kuca...zasluzio je...
Ivan Filipović 2 | 0
U 23. kolu Šumadijske okružne lige, u Belosavcima, BSK Belosavci - Junkovac 3-1 (1-0). Domaće je u vodstvo u 25. minutu doveo Žujević kada se najbolje snašao posle gužve pred golom Junkovca. Na 1-1 je izjednačio Sofronijević u 58. minutu, ali je Belosavčane 2 minuta kasnije ponovo u vodstvo doveo Žujević kada je odlično dodavanje Jankovića iskoristio da obiđe golmana i pošalje loptu u nebranjenu mrežu. Nakon toga se ekipa Junkovca otvorila i krenula na sve ili ništa što je BSK-u stvorilo dosta prostora za nove šanse. Jednu takvu je u 80. minutu iskoristio Pavković da, posle greške odbrane Junkovca, postigne i treći gol za domaće i postavi konačan rezultat.
gaga 3 | 5
goša 0 | 1
Pioniri, Kolubarsko-Mačvanska liga: Budućnost Krušik 2014-Mačva Šabac 12:0(7:0) !!!