Pregled utakmice: Crvena Zvezda - Hemofarm Štada (25.04.2009)
Rezultat
Statistika
Medjusobni susreti
sezona: 2011-2012
21.04.2012   Superliga 8.kolo Hemofarm Stada - Crvena Zvezda Diva 68:76
23.03.2012   Superliga 1.kolo Crvena Zvezda Diva - Hemofarm Stada 73:60
05.01.2012   Jadranska liga 14.kolo Hemofarm STADA - Crvena Zvezda Beograd 73:81
08.10.2011   Jadranska liga 1.kolo Crvena Zvezda Beograd - Hemofarm STADA 104:89
sezona: 2010-2011
27.04.2011   Superliga 9.kolo Hemofarm Štada - Crvena Zvezda 86:64
26.03.2011   Superliga 2.kolo Crvena Zvezda - Hemofarm Štada 89:97
26.02.2011   Jadranska liga 22.kolo Hemofarm Štada - Crvena Zvezda 88:66
26.11.2010   Jadranska liga 9.kolo Crvena Zvezda - Hemofarm Štada 77:73
sezona: 2009-2010
04.06.2010   Superliga 14.kolo Hemofarm - Crvena Zvezda 94:93
12.05.2010   Superliga 7.kolo Crvena Zvezda - Hemofarm 69:82
13.03.2010   Jadranska liga 24.kolo Hemofarm Štada - Crvena Zvezda 76:70
05.12.2009   Jadranska liga 11.kolo Crvena Zvezda - Hemofarm Štada 86:88
sezona: 2008-2009
25.04.2009   B grupa 5.kolo Crvena Zvezda - Hemofarm Štada 81:76
12.04.2009   B grupa 2.kolo Hemofarm Štada - Crvena Zvezda 82:79
28.02.2009   Jadranska liga 23.kolo Crvena Zvezda - Hemofarm Štada 77:69
29.11.2008   Jadranska liga 10.kolo Hemofarm Štada - Crvena Zvezda 84:65
sezona: 2007-2008
10.05.2008   Swisslion Superliga Srbije 10.kolo Hemofarm Štada - Crvena Zvezda 98:68
12.04.2008   Swisslion Superliga Srbije 3.kolo Crvena Zvezda - Hemofarm Štada 93:84
15.12.2007   Jadranska liga 14.kolo Crvena Zvezda - Hemofarm Štada 92:101
03.10.2007   Jadranska liga 1.kolo Hemofarm Štada - Crvena Zvezda 76:81
sezona: 2006-2007
12.06.2007   Playoff Polufinale Crvena Zvezda - Hemofarm 91:81
09.06.2007   Playoff Polufinale Hemofarm - Crvena Zvezda 72:74
19.05.2007   Superliga 10.kolo Hemofarm - Crvena Zvezda 66:78
25.04.2007   Superliga 3.kolo Crvena Zvezda - Hemofarm 85:101
sezona: 2005-2006
10.05.2006   Grupa B 6.kolo Crvena Zvezda - Hemofarm 85:75
15.04.2006   Grupa B 1.kolo Hemofarm - Crvena Zvezda 85:89
sezona: 2004-2005
08.06.2005   Efes Pils Superliga 14.kolo Crvena Zvezda - Hemofarm 79:101
15.05.2005   Efes Pils Superliga 7.kolo Hemofarm - Crvena Zvezda 104:90
sezona: 2003-2004
04.06.2004   Playoff Polufinale Hemofarm - Crvena Zvezda 20:0
02.06.2004   Playoff Polufinale Crvena Zvezda - Hemofarm 86:88
05.05.2004   Efes Pils Superliga 8.kolo Hemofarm - Crvena Zvezda 86:97
31.03.2004   Efes Pils Superliga 1.kolo Crvena Zvezda - Hemofarm 83:85
sezona: 2002-2003
11.03.2003   Frikom Yuba liga 17.kolo Hemofarm - Crvena Zvezda 83:75
09.11.2002   Frikom Yuba liga 6.kolo Crvena Zvezda - Hemofarm 101:78
sezona: 2001-2002
06.04.2002   Vinston Juba Liga 20.kolo Hemofarm - Crvena Zvezda 72:88
22.12.2001   Vinston Juba Liga 9.kolo Crvena Zvezda - Hemofarm 72:74
sezona: 2000-2001
  Winston Yuba Liga 3.kolo Crvena Zvezda - Hemofarm 93:87
  Winston Yuba Liga 14.kolo Hemofarm - Crvena Zvezda 105:87
Uporedni rezultat
Crvena Zvezda   Hemofarm Štada
ukupno (dom.) ukupno (dom.)
38 (19) utakmice 38 (19)
18 (10) pobede 20 (11)
0 (0) nerešene 0 (0)
20 (9) porazi 18 (8)
3037 (1616) dati poeni 3107 (1518)
3107 (1589) primljeni poeni 3037 (1421)
-70 (+27) poen razlika +70 (+97)
47% (52%) uspešnost 52% (57%)
PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
zd 1 | 1
Извучени су парови квалитетних лига Србија у млашим категоријама.У првoм кoлу Омлaдинске лиге Србије сaстaју се: 1. ФК Црвaнa звездa, Беoгрaд - ФК Јaгoдинa, Јaгoдинa 2. ФК Вoјвoдинa, Нoви Сaд - ФК Метaлaц, Гoрњи Милaнoвaц 3. ФК Пaртизaн, Беoгрaд - ФК Спaртaк, Субoтицa 4. ФК Рaднички 1923, Крaгујевaц - ФК БСК, Бoрчa 5. ФК Чукaрички, Беoгрaд - ФК Брoдaрaц, Беoгрaд 6. ФК Бoрaц, Чaчaк - ФК Нoви Пaзaр, Нoви Пaзaр 7. ФК Рaднички, Ниш - ФК Рaд, Беoгрaд 8. ОФК Беoгрaд, Беoгрaд - ФК Нaпредaк, Крушевaц У првoм кoлу Кaдетске лиге Србије сaстaју се: 1. ФК Црвaнa звездa, Беoгрaд - ФК Јaгoдинa, Јaгoдинa 2. ФК Вoјвoдинa, Нoви Сaд - ФК Слoгa, Лескoвaц 3. ФК Пaртизaн, Беoгрaд - ФК Спaртaк, Субoтицa 4. ФК Мaчвa, Шaбaц - ФК Земун, Земун 5. ФК Чукaрички, Беoгрaд - ФК Рaднички 1923, Крaгујевaц 6. ФК Бoрaц, Чaчaк - ФК Телеoптик, Земун 7. ФК Рaднички, Ниш - ФК Рaд, Беoгрaд 8. ОФК Беoгрaд, Беoгрaд - ФК Нaпредaк, Крушевaц
lazar 0 | 1
Дана 05.августа 2014. године (УТОРАК) са почетком у 18,оо часова у Новом Саду Масарикова бр.25 (3.спрат), одржаће се I. КОНФЕРЕНЦИЈА клубова Подручне фудбалске ТФС, са следећим, ДНЕВНИМ РЕДОМ Избор председника и заменика Конференције Подручне лиге за 2014/2015. год. Информација о такмичарским органима Подручне лиге Пропозиције такмичења Упутство о обавезном лиценцирању службених лица на утакмицама ПФЛ са детаљним објашњењем у вези попуњавања Упитника Одлука о календару такмичења за јесењу сезону такмичарске 2014/52015.год. Извлачење такмичарски бројева, утврђивање тњрмина одигравања утакмица и састав лиге за такмичарску 2014/2014. годину Одлука о макнадама за обављање службене дужности на утакмицама и износа чланарине за програмске активности Текућа питања Обавезују се сви фудбалски клубови да обавезно присуствују Конференцији ПФЛ. ИЗВРШНИ ОДБОР ТФС
Lokalni sport 1 | 1
Састав Јасеничке Лиге: 1. Церовац 2013, 2. "Пролетер" Мала Плана, 3. Бачинац, 4. "Будућност Влашки До", 5. "Бели Орлови" Придворице, 6. "Ударник" Баничина, 7. "Паланка" С.Паланка, 8. "Колонија" С. Паланка,...
zd 7 | 1
САСТАВ ЗОНЕ МОРАВА: 1. ФК „СЛОБОДА“ Чачак повратник из Српске лиге „Запад“ 2. ФК „МОКРА ГОРА“ Зубин Поток досадашњи члан 3. ФК „ТАКОВО“ Г.Милановац * 4. ФК „ОРЛОВАЦ“ Мрчајевци * 5. ФК „ПОЛЕТ“ Трбушани * 6. СК „СЛАВИЈА“ Крагујевац * 7. ФК „МЕТАЛАЦ“ Краљево * 8. ФК „ДРАГАЧЕВО“ Гуча * 9. ФК „ВОДОЈАЖА“ Грошница * 10. ФК „ТРЕПЧА“ К.Митровица * 11. ФК „ОМЛАДИНАЦ“ Ново Село * 12. ФК „ТУТИН“ Тутин * 13. ФК „РУДАР“ Баљевац * 14. ФК „ПАРТИЗАН“ Церовац првак Града Крагујевца 15. ФК „БРАЋА ВУКОВИЋ“ Лађевци првак Рашког округа 16. ФК „РУДАР“ Бресница првак Моравичког округа
zd 7 | 1
САСТАВ ЅОНЕ ДРИНА: 1. ФК „СЛОГА 1940“ Бајина Башта досадашњи члан 2. ФК „ПОЛИМЉЕ“ Пријепоље * 3. ФК „ЈЕДИНСТВО 1945“ Владимирци * 4. ФК „БРЕЗОВИЦА“ Брезовица * 5. ФК „РАДНИЧКИ-СТОБЕКС“ Клупци * 6. ФК „РИБНИЦА“ Мионица * 7. ФК „ЗЛАТАР“ Нова Варош * 8. ФК „ФАП“ Прибој * 9. ФК „БОРАЦ“ Шабац * 10. ФК „РАДНИЧКИ“ Ваљево * 11. ФК „СЛОГА“ Сјеница * 12. ФК „СЕВОЈНО“ Севојно * 13. ФК „ЗЛАТИБОР“ Чајетина првак Златиборског округа 14. ФК „РАЂЕВАЦ“ Крупањ првак Мачванског округа 15. ФК „ЗАДРУГАР“ Лајковац првак Колубарског округа 16. ОФК „ОСЕЧИНА“ Осечина по чл.58. Пропозиција зонских
zd 7 | 1
САСТАВ ЗОНЕ ДУНАВ: 1. ФК „МЛАДИ РАДНИК“ Пожаревац повратник из Српске лиге ФК „МЛАДИ РАДНИК“ Радинац (уколико до 31.07.2014. до 12 часова ФК“Млади Радник“ из Пожаревца не измири дуговања по правоснажним одлукама Арбитражне комисије ФСРЗС) 2. ФК „ЖЕЛЕЗНИЧАР“ Пожаревац досадашњи члан 3. ФК „ВГСК“ В.Градиште * 4. ФК „НАПРЕДАК“ Марковац * 5. ФК „МОРАВА“ Велика Плана * 6. ФК „ХОМОЉАЦ“ Жагубица * 7. ФК „ОБИЛИЋ“ Живица * 8. ФК „ГРУЖА“ Гружа * 9. ФК „СЛОГА“ Баточина * 10. ФК „БОРАЦ“ Жабари * 11. ФК „ШУМАДИНАЦ“ Брзан * 12. ФК „РСК“ Раброво првак Браничевског округа 13. ФК „СЛОБОДА“ Липе првак Подунавског округа 14. ФК „ЛЕПЕНИЦА“ Бадњевац првак Шумадијског округа 15. ФК „МИХАЈЛОВАЦ 1934“ Михајловац по чл.58. Пропозиција 16. ФК „БАСАРАЦ“ Мишљеновац по чл.58. Пропозициј
Bakster 10 | 0
1. ФК „ПОЛЕТ“ Љубић досадашњи члан 2. ФК „ЛОЗНИЦА“ Лозница * 3. ФК „ЖЕЛЕЗНИЧАР“ Лајковац * 4. ФК „РУДАР“ Костолац * 5. ФК „ЈОШАНИЦА-НД 2011“ Нови Пазар * 6. ФК „ПОБЕДА-БЕЛОШЕВАЦ“ Крагујевац * 7. ФК „СЕМЕНДРИА 1924“ Смедерево * 8. ФК „БАНЕ“ Рашка * 9. ФК „БУДУЋНОСТ-КРУШИК 2014“ Ваљево * 10. ФК „ШУМАДИЈА“ Аранђеловац * 11. ФК „ШУМАДИЈА 1903“ Крагујевац првак Зоне „Морава“ 12. ФК „ЗВИЖД“ Кучево првак Зоне „Дунав“ 13. ФК „СЛОГА“ Пожега првак Зоне „Дрина“ 14. ГФК „ЈАСЕНИЦА 1911“ С.Паланка (одустао ФК“Шапине“) 15. ФК „КАРАЂОРЂЕ“ Топола (одустао ФК“Смедерево“) 16. ФК „ЈЕДИНСТВО“ Уб (одустао ФК“Партизан“) Sastav SLZ za takmičarsku 2014/2015
Bakster 8 | 2
Umesto Partizana i B.Brda u SLZ takmičiće se Jedinstvo sa Uba.
Kinzi 14 | 1
Pripremna utakmica: ŠUMADIJA 1903 – MIHAJLOVAC 1934 0:1 (0:0), U svih 5 dosadašnjih pripremnih utakmica koliko je odigrala Šumadija je poražena.
Tekstilac 1919 4 | 0
U polufinalu zavrsnog dela kupa Srbije na teritoriji FSV u nedelju, 3.avgusta 2014. godine sa pocetkom od 17:00 casova sastace se: Fk "CSK Pivara" Fk "Palic" Fk "Radnicki" Sid Fk "Tekstilac"
Postavite komentar
MAILING LISTA
mailing lista
Vaš e-mail:


KLUBOVI
Unesite ime kluba:
srbijasport.bet