Pregled utakmice: Crvena Zvezda - Hemofarm Štada (25.04.2009)
Medjusobni susreti
sezona: 2011-2012
21.04.2012   Superliga 8.kolo Hemofarm Stada - Crvena Zvezda Diva 68:76
23.03.2012   Superliga 1.kolo Crvena Zvezda Diva - Hemofarm Stada 73:60
05.01.2012   Jadranska liga 14.kolo Hemofarm STADA - Crvena Zvezda Beograd 73:81
08.10.2011   Jadranska liga 1.kolo Crvena Zvezda Beograd - Hemofarm STADA 104:89
sezona: 2007-2008
10.05.2008   Swisslion Superliga Srbije 10.kolo Hemofarm Štada - Crvena Zvezda 98:68
12.04.2008   Swisslion Superliga Srbije 3.kolo Crvena Zvezda - Hemofarm Štada 93:84
Sima 0 | 0
Sto se tice fuzije Dinama i Železnicara to je gotova stvar.Neće se raditi fuzija već će Dinamo da proda svoje mesto ali ne Železničaru već Borcu iz Sakula ili Radničkom iz Kovina.Nakon toga će da se Dinamo ugasi a Železničar će da promeni ime u Dinamo 1945.Ali to nije ništa novo. Trebalo bi da se rukovodstva FSS i FSV zapitaju kuda ide naš fudbal.Pre dva dana u Ruskom Selu se održao trojni sastanak kojem su prisustvovali predstavnici Sloge iz Plandišta,Budućnosti iz Srpske Crnje i Crvene Zvezde iz Ruskog Sela,tema je bila spašavanje Sloge od ispadanja iz lige i dogovor je postignut za 3.000 eura sutra Crnja pušta slogu u Crnji a sledeće subote Zvezda pušta Crnju u Ruskom Selu.Ovde ima posla za policiju da njihove predstavnike odvedu na poligraf da vidiš kako bi propevali.A mislim da će to i da se desi ovoga puta jer su svi obavešteni.Prvo treba da reaguje Fudbalski savez Vojvodine i neka pokaše da im je cilj ozdravljenje fudbala i ovakve mešetare treba proterati iz svih liga.Treba svi da se uključe i daju doprinos da se ovakvim stvarima stane na put.
SinisA 0 | 0
Kao sto se i najavljivalo derbi utakmica Fk Ibar - Fk Zvecan koja je direktno resavala borbu za baraz i prvo mesto opravdala je epitet derbija. Kordon od 50 policajaca i oko 300 navijaca imali su sta i da vide na terenu a i van njega. Teska utakmica na teskom terenu i uvek vrucem gostovanju odigrana je u zestokom ritmu i velikom borbenoscu koja je zavrsena pobedom domacina. Prvo poluvreme gotovo bez prave sanse sve do 45' minuta kada je Milojevic imao priliku da sa tri metra odvede domacina na poluvreme sa vodstvom. Fk Zvecan je i u drugom poluvremenu sigurno drzao loptu za tada 0:0 koji su ga ostavljali na prvom mestu i vodili u baraz sve do 69' minuta kada je Rados Kostic posle centarsuta sproveo loptu u mrezu za 1:0 za domacina i delirijum na tribinama. Tada krece totalna ofanziva gostiju koja rezultira jedanaestercem u 90' tri crvena za domacina,a jedan za goste.Loptu na belu tacku stavlja Sedlarevic i sutira tik pored precke za novi delirijum kako igraca tako publike i strucnog staba.Tada krece pakao za Fk ibar koji je bio sa 8 igraca u polju,a trebao je da izdrzi jos 6 minuta koliko je glavni sudija Ivan Mrkic produzio utakmicu.Za tih 6 minuta Fk Zvecan je imao isto toliko kornera ali je Fk Ibar odoleo i odneo najvaznija 3 boda u sezoni. Svaka cast za obe ekipe na borbenosti i naravno za Sudiju Mrkica koji je profesionalno izneo utakmicu i dokazao epitet najboljeg sudije na ovim prostorima.
Korleone 1 | 0
Kao što je verovatno većini ljubitelja fudbala poznato ekipa Loznice je dobila u gostima Pobedu iz Beloševca. Međutim, pročitao sam tekst gospodine koji piše za list iz Kragujevca, ne bih da ga reklamiram, u kome je ponovo omalovažavao ekipu Loznice, a to nije prvi put u ovoj sezoni i to je već komentarisano na ovom sajtu. Dotični gospodin je napisao "Ubedljivom pobedom, ali ne i igrom, Lozničani su overili titulu i vizu za viši rang, a srpskoligaša iz Beloševca poslali u niži rang – Zonu „Morava.". Samo da podsetim, Loznica je dobila utakmicu sa 4:0, ako iza ovakve pobede u gostima ne postoji dobra igra onda ja priznajem da ne poznajem fudbal.
SinisA 2 | 0
Kao sto se i najavljivalo derbi utakmica Fk Ibar - Fk Zvecan koja je direktno resavala borbu za baraz i prvo mesto opravdala je epitet derbija.Kordon od 50 policajaca i oko 300 navijaca imali su sta i da vide na terenu a i van njega.Teska utakmica na teskom terenu i uvek vrucem gostovanju odigrana je u zestokom ritmu i velikom borbenoscu koja je zavrsena pobedom domacina.Prvo poluvreme gotovo bez prave sanse sve do 45' minuta kada je Milojevic imao priliku da sa tri metra odvede domacina na poluvreme sa vodstvom.Fk Zvecan je i u drugom poluvremenu sigurno drzao loptu za tada 0:0 koji su ga ostavljali na prvom mestu i vodili u baraz sve do 69' minuta kada je Rados Kostic posle centarsuta sproveo loptu u mrezu za 1:0 za domacina i delirijum na tribinama.Tada krece totalna ofanziva gostiju koja rezultira jedanaestercem u 90' i tri crvena za domacina,a jedan za goste.Loptu na belu tacku stavlja Sedlarevic i sutira tik pored precke za novi delirijum kako igraca tako publike i strucnog staba.Tada krece pakao za Fk ibar koji je bio sa 8 igraca u polju,a trebao je da izdrzi jos 6 minuta koliko je glavni sudija Ivan Mrkic produzio utakmicu.Za tih 6 minuta Fk Zvecan je imao isto toliko kornera ali je Fk Ibar odoleo i odneo najvaznija 3 boda u sezoni.Svaka cast za obe ekipe na borbenosti i naravno za Sudiju Mrkica koji je profesionalno izneo utakmicu i dokazao epitet najboljeg sudije na ovim prostorima.
Vladimir 3 | 0
Druze,Macva i ne zeli da se fuzionise ni sa jednim klubom na planeti zemlji,zar je normalno da se ugasi jedini klub u srbiji koji se takmici 96 godina uzastopno u ligaskim takmicenjima?!
tutin 2 4 | 1
@bresnica 2 molim vas da ne sirite dezinformacije. Tutin nije platio 8.000 Slaviji, vec 10.000 evra. Mi smo siroke ruke... :)
Pačir1963 2 | 0
Da li neko zna za fuziju Dinama-Pančevo:Železničar-Pančevo.Informacije su da 5.6.2015 istiće stečajni postupak u Dinamu i da se fuzijom rešavaju mnogi finansijski problemi(2 miliona evra)pomenutog kluba.Da li je to istina ili blizu istini.
Gagica "znalac" 8 | 0
Naravno da znam za dogovor između naših bratskih klubova Šumadije 1903 i Karađorđa iz Topole... pa samo moj deka Gaga to ne zna, ili je znao, pa je zaboravio... ipak je to bilo davno, a njega je stigla staračka senilnost, šta će!?!?! Ako se pitate gde je moj deka Gaga, ne sekirajte se, verovatno je u LJubiću, sa našom braćom iz Topole, gde pokušava da dogovori da našu Šumadiju 1903 pusti Polet, kako bi mi mogli (uz malu novčanu naknadu) da prepustimo bodove Karađorđu u poslednjem kolu!
bresnica 2 14 | 3
Da ima pravne države policija bi juče trebalo da pohapsi sve učesnike utakmice Zone "Morava" koja je igrana u Bresnici između Slavije-Tutina, počev od obe uprave i fudbalera. Garantujen da nijedan učesnik nebi prošao poligraf a uz po jednu "vruću" pevali bi ko slaviji ko je dao a ko uzeo 8.ooo evra.Ovo što su nam Stojke i društvo iz Slavije i izvesni Mirče i društvo iz Tutina, priredili ne priliči Gradu Kragujevcu i Bresnici uz prisustvo viđenijih kragujevčana. Bilo je ovo dno dna,najgori ološ i bagra što postoji u srpskom fudbalu. Nažalost sve su to prihvatili i naši fudbaleri Anjelka,Butra,Laki i svi redom. Obrukali ste nam mesto kriminalci, prodane duše. Apelujem na policiju da ispita ovaj slučaj i ukoliko ne potvrde ovo pisanje će se besim odmah.
Saša Šarbane Ub 2 | 0
Analiza upravo zavrsene opstinskelige Ub: U grupi istok bilo je neizvesno do poslednjeg kola. Šarbane je do pretposlednjeg kola drzalo lidersku poziciju. Sjajno su odigrali prvi deo sezone i imali veliku prednost koju su kiksevima na gostovanjima izgubili a onda u odlucujucem mecu za prvo mesto izgubili od Paljuva i prepustili im prvo mesto, cak su u poslednjem kolu strahovali i za drugo mesto ali su pobedom uspeli da overe plasman u baraz. Prvo mesto zauzela je ekipa OFK Paljuva koja je u drugom delu sezone ostvarila sve pobede i sasvim zasluzeno stigla do prve pozicije. Čučuge su celo prvenstvo bili pri vrhu tabele ali im je baraz izmakao samo za jedan bod. Jedan od favorita pred pocetak prvenstva, Dokmir, najvise je razocarao i zauzeo masto u sredini tabele bas kao u Pambukovica od koje se to i ocekivalo. Od tri autsajdera u ovoj grupi, najbolje se plasirao Zvizdar, dok je Murgaš zahvaljujuci nesto boljim igrama u drugom delu prvenstva, fenjer prepustio ekipi Sloge iz Vrhovina.