Omladinac
1 0 pre 5 godina
Instant je ovo ocenio zelenim kartonom
Instant
Sraman gol Fk Zlatara protiv male seoske ekipe!! Laus je danas nadigrao prvaka Zlatiborskog Okruga. Laus dolazi do prednosti iz kaznenog udarca, zatim prodorom sa desne strane i udarcem Laus dolazi do rezultata od 2-0 u svoju korist. Drugo poluvreme krece sa vecim posedom lopte gostiju, ali Laus stvara s tri stopostotne sanse.. igra tece bez golova.. pred kraj utakmice penal za ekipu gostiju.. 2-1!! U 85 tom minutu "FER PLAY" lopta.. igrac gostiju vraca beku domacih u noge i zatim ga odmah napada. Korosti zbunjenost beka domacih i Zlatar postize pogodak koji nije u stilu takvog kluba i prvaka lige! Dosta teska utakmica sa dosta borbe.. Zlatar veci posed ali bez prave prilike tokom cele utakmice. Zlataru cestitam na prvom mestu, a Lausu na opstanku. Takodje moja procena je da ce se Zlatar grcevito boriti za opstanak u Zoni, ekipa koja trenira i koja ima ogroman bidzet dozvoli da je malo selo nadigra. Sramota i za druhi gol Zlatara!!