REZULTATI
KLUBOVI
Unesite ime kluba:
Poslednji rezultati
za 2876644 dana
Odbojka - Muškarci - Superliga 16. kolo
  Inđija 3:1 Đerdap
  Mladi radnik 2:3 Vojvodina NS Seme
 
za 2876279 dana
Odbojka - Muškarci - Superliga 16. kolo
  Spartak 3:2 Ribnica
  Partizan 3:0 Radnički
 
za 2810817 dana
Odbojka - Muškarci - Prva liga Srbije 8. kolo
30.11.2014 | 19:00 Jedinstvo 3:0 Užice
 
za 2809439 dana
Košarka - Žene - Prva liga 21. kolo
21.02.2015 | 19:00 Vrbas Medela 60:72 Radivoj Korać
21.02.2015 | 19:00 Partizan 84:72 Vojvodina
 
za 2809074 dana
Košarka - Žene - Prva liga 21. kolo
21.02.2015 | 17:00 Radnički 69:44 Vršac Swisslion
21.02.2015 | 19:00 Spartak 69:51 Srbobran
 
za 2801687 dana
Košarka - Muškarci - Prve regionalne lige - Prva RL Centar 9. kolo
30.11.2014 | 14:50 Umka 2009 73:85 Astra
 
za 2745887 dana
Rukomet - Žene - Superliga 13. kolo
21.02.2015 | 18:00 Medicinar 35:30 Knjaz Miloš
21.02.2015 | 18:00 Kikinda 30:15 Crvena Zvezda
21.02.2015 | 18:00 Radnički KG 26:20 Jagodina
 
za 2742142 dana
Košarka - Muškarci - Prve regionalne lige - Prva RL Istok 8. kolo
21.11.2014 | 17:30 Rtanj 82:68 Sokobanja
 
za 2721050 dana
Košarka - Muškarci - Prve regionalne lige - Prva RL Zapad 17. kolo
20.02.2015 | 18:00 Zlatibor 100:88 Svilajnac
 
za 2693587 dana
Košarka - Muškarci - Druga liga Srbije 11. kolo
12.12.2014 | 19:30 Morava 76:71 Sloboda
12.12.2014 | 20:00 Napredak Maksi Ko 68:60 Mladost (SP)
 
za 2691396 dana
Košarka - Muškarci - Druga liga Srbije 11. kolo
13.12.2014 | 20:30 Meridiana 84:90 Srem
 
za 2662908 dana
Odbojka - Muškarci - Prva liga Srbije 10. kolo
14.12.2014 | 18:00 Klek Srbijašume 3:1 Kosovska Mitrovica
14.12.2014 | 19:00 Jedinstvo 2:3 Niš
 
za 2661139 dana
Košarka - Muškarci - Prve regionalne lige - Prva RL Centar 15. kolo
08.02.2015 | 21:10 Umka 2009 48:84 Torlak
 
za 2655969 dana
Košarka - Muškarci - Prve regionalne lige - Prva RL Centar 11. kolo
14.12.2014 | 15:20 Žitko Basket 71:95 Beko
 
za 2599355 dana
Košarka - Muškarci - Prve regionalne lige - Prva RL Sever 11. kolo
14.12.2014 | 19:00 Topola 77:82 Akademik
14.12.2014 | 19:00 Železničar 74:55 Odžaci
 
za 2575671 dana
Košarka - Muškarci - Prve regionalne lige - Prva RL Zapad 15. kolo
08.02.2015 | 17:00 Šabac 110:86 Prva Petoletka
 
za 2555148 dana
Rukomet - Muškarci - Prve lige - Prva liga Zapad 10. kolo
30.11.2014 | 19:00 Radnički 2 28:24 Župa 54
 
za 2518623 dana
Odbojka - Muškarci - Prva liga Srbije 8. kolo
30.11.2014 | 15:30 Niš 3:0 Spartak
 
za 2516812 dana
Košarka - Žene - Prva liga 10. kolo
14.12.2014 | 20:00 Vojvodina 80:74 Partizan
 
za 2453234 dana
Rukomet - Muškarci - Superliga 9. kolo
19.11.2014 | 20:00 Požarevac 24:24 Metaloplastika
 
za 2443064 dana
Odbojka - Žene - Prva liga 12. kolo
  Beograd 3:0 Ekonomac
 
za 2438270 dana
Odbojka - Muškarci - Superliga 7. kolo
29.11.2014 | 19:00 Ribnica 3:0 Spartak
 
za 2436149 dana
Košarka - Žene - Druge lige - Druga liga Sever 13. kolo
08.02.2015 | 13:00 Basket Star 124:51 Kovin
 
za 2428420 dana
Košarka - Muškarci - Prve regionalne lige - Prva RL Zapad 11. kolo
12.12.2014 | 19:00 Priboj 99:89 Ub
 
za 2400298 dana
Košarka - Muškarci - Druga liga Srbije 11. kolo
13.12.2014 | 18:00 Pirot 97:93 Proleter Naftagas
 
za 2399260 dana
Rukomet - Muškarci - SEHA Liga 18. kolo
09.02.2015 | 18:30 Vardar 30:26 Vojvodina
 
za 2371796 dana
Odbojka - Žene - Superliga 7. kolo
30.11.2014 | 18:00 Radnički Beograd 0:3 NIS Spartak
 
za 2365213 dana
Košarka - Muškarci - Prve regionalne lige - Prva RL Centar 8. kolo
21.11.2014 | 14:30 Žitko Basket 87:123 Slodes
 
za 2363409 dana
Košarka - Muškarci - Prve regionalne lige - Prva RL Centar 11. kolo
13.12.2014 | 12:00 Slodes 77:70 Zemun
 
za 2304674 dana
Košarka - Muškarci - Prve regionalne lige - Prva RL Istok 17. kolo
21.02.2015 | 18:00 Sokobanja 78:69 Mladost Vesna
 
za 2303860 dana
Rukomet - Muškarci - Superliga 10. kolo
30.11.2014 | 17:00 Požarevac 29:27 Crvena Zvezda
 
za 2290725 dana
Košarka - Žene - Druge lige - Druga liga Sever 11. kolo
13.12.2014 | 16:30 Novosadska ŽKA 86:63 Basket Star
13.12.2014 | 18:00 Topolčanka 113:34 Proleter (NS)
13.12.2014 | 16:00 Njegoš 61:33 Stara Pazova
 
za 2226443 dana
Odbojka - Žene - Superliga 9. kolo
14.12.2014 | 19:00 Vizura 2:3 NIS Spartak
14.12.2014 | 18:00 Radnički Beograd 0:3 Crvena zvezda
 
za 2159238 dana
Rukomet - Muškarci - Superliga 12. kolo
14.12.2014 | 18:00 Požarevac 23:24 Spartak Vojput
14.12.2014 | 18:00 Rudar 34:30 Kolubara
 
za 2150823 dana
Odbojka - Žene - Prva liga 8. kolo
29.11.2014 Klek Srbijašume 3:0 Eaton Srem Tempo
 
za 2079318 dana
Košarka - Žene - Prva liga 20. kolo
19.02.2015 | 20:00 Vojvodina 80:78 Šabac
 
za 2070541 dana
Košarka - Muškarci - Prve regionalne lige - Prva RL Centar 15. kolo
08.02.2015 | 14:15 BASK 82:88 Žitko Basket
 
za 2018311 dana
Košarka - Muškarci - Prve regionalne lige - Prva RL Sever 15. kolo
08.02.2015 | 19:00 Vrbas 84:63 Topola
 
za 2013140 dana
Košarka - Muškarci - Prve regionalne lige - Prva RL Istok 11. kolo
13.12.2014 | 19:30 Niš Fair playy 93:66 Bor RTB
 
za 2007662 dana
Odbojka - Žene - Prva liga 10. kolo
14.12.2014 | 18:00 Takovo Zvezda Helios 3:0 Klek Srbijašume
 
za 1990483 dana
Košarka - Muškarci - Prve regionalne lige - Prva RL Zapad 9. kolo
30.11.2014 | 16:00 Novi Pazar 78:72 Ub
 
za 1971104 dana
Fudbal - Muškarci - Zone - Bačka zona 13. kolo
09.11.2014 | 13:00 Preporod 1:3 OFK Vrbas
09.11.2014 | 13:00 OFK Odžaci 3:1 Srbobran
09.11.2014 | 13:00 Tavankut 1:2 Tisa
08.11.2014 | 13:00 TSC 3:1 Jadran
09.11.2014 | 10:00 Subotica 2:0 Borac
09.11.2014 | 13:00 Mladost (T) 1:0 Zadrugar
08.11.2014 | 13:00 Polet 0:3 OFK Mladost APA
09.11.2014 | 13:00 Bačka (P) 2:2 ŽAK
 
za 1960615 dana
Košarka - Muškarci - Druga liga Srbije 18. kolo
20.02.2015 | 19:30 Morava 88:80 Meridiana
 
za 1935767 dana
Košarka - Muškarci - Košarkaška liga Srbije 16. kolo
08.02.2015 | 19:00 Jagodina 67:56 Sloga
 
za 1935402 dana
Košarka - Žene - Prva liga 18. kolo
08.02.2015 | 20:00 Vojvodina 68:90 Radivoj Korać
 
za 1933153 dana
Odbojka - Žene - Superliga 9. kolo
14.12.2014 | 16:30 Jedinstvo 3:0 Kraguj
Košarka - Žene - Prva liga 10. kolo
14.12.2014 | 16:00 Srbobran 51:58 Spartak
 
za 1926579 dana
Košarka - Muškarci - Prve regionalne lige - Prva RL Centar 11. kolo
13.12.2014 | 19:20 Zvezdara 86:68 Milan Trivić
 
za 1868573 dana
Košarka - Muškarci - Prve regionalne lige - Prva RL Sever 17. kolo
20.02.2015 | 17:00 Železničar 84:64 BNS
 
za 1867478 dana
Košarka - Muškarci - Prve regionalne lige - Prva RL Sever 17. kolo
21.02.2015 | 18:00 Stara Pazova 86:71 Hajduk
 
za 1859360 dana
Odbojka - Žene - Prva liga 8. kolo
29.11.2014 Jagodina 0:3 Beograd
 
za 1787112 dana
Odbojka - Muškarci - Prva liga Srbije 15. kolo
  Borac 3:0 Železničar
 
za 1750864 dana
Fudbal - Muškarci - Zone - Novosadsko-Sremska zona 13. kolo
09.11.2014 | 13:00 LSK Laćarak 2:0 Jugović
09.11.2014 | 13:00 Borac 1:1 Ljukovo
09.11.2014 | 10:00 Index 0:1 Omladinac
09.11.2014 | 13:00 Hajduk 2:0 Mladost
08.11.2014 | 13:00 Jedinstvo (SP) 0:0 Kabel
08.11.2014 | 13:00 ŽSK 4:2 Graničar 1924 Sremac
08.11.2014 | 13:00 Kupinovo 3:1 Crvena zvezda
08.11.2014 | 13:00 Sloga 0:0 Budućnost
 
za 1722043 dana
Košarka - Muškarci - Prve regionalne lige - Prva RL Istok 11. kolo
14.12.2014 | 18:00 Kuršumlija 73:67 Radnik
 
za 1721322 dana
Košarka - Muškarci - Prve regionalne lige - Prva RL Sever 12. kolo
24.12.2014 | 20:00 Odžaci 83:107 Sveti Đorđe
 
za 1641360 dana
Košarka - Muškarci - Košarkaška liga Srbije 13. kolo
17.01.2015 | 19:30 Sloga 91:97 Vršac Swisslion
17.01.2015 | 21:00 Vojvodina Srbijagas 73:74 Tamiš
17.01.2015 | 19:00 Borac 77:73 OKK Beograd
17.01.2015 | 20:00 Konstantin 101:74 Jagodina
 
za 1640994 dana
Odbojka - Žene - Superliga 12. kolo
17.01.2015 | 19:00 NIS Spartak 3:2 Crvena zvezda
17.01.2015 | 20:00 Kraguj 1:3 Železničar
Košarka - Žene - Prva liga 14. kolo
17.01.2015 | 19:00 Partizan 56:65 Šabac
 
za 1633289 dana
Košarka - Muškarci - Prve regionalne lige - Prva RL Centar 11. kolo
13.12.2014 | 17:00 Torlak 89:76 Astra
 
za 1576346 dana
Rukomet - Žene - Superliga 8. kolo
17.01.2015 | 20:30 Crvena Zvezda 21:37 Junior
 
za 1576310 dana
Košarka - Muškarci - Prve regionalne lige - Prva RL Sever 11. kolo
13.12.2014 | 19:00 Hajduk 76:67 Futog MD Tupanjac
 
za 1560310 dana
Košarka - Žene - Druge lige - Druga liga Sever 15. kolo
21.02.2015 | 15:00 Proleter (NS) 62:71 Proleter (ZR)
 
za 1530987 dana
Fudbal - Muškarci - Srpske lige - Srpska liga Vojvodina 13. kolo
08.11.2014 | 13:00 ČSK Pivara 2:0 Dunav
08.11.2014 | 13:00 Sloga 1:1 Radnički (SM)
08.11.2014 | 13:00 Banat 1:2 Dolina
08.11.2014 | 13:00 Cement 3:2 Radnički (S)
08.11.2014 | 13:00 Radnički (Š) 0:3 Senta
08.11.2014 | 13:00 Bačka 1901 3:2 Tekstilac
08.11.2014 | 13:00 Radnički (NP) 3:1 Vršac
 

Prikazano je poslednjih 100 rezultata iz svih sportova.
Rezultati su poređani prema vremenu pristizanja informacija.
PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
N.Gavrilovic 2 | 0
U trećoj kontrolnoj utakmici fudbaleri OFK Aranđelovca savladali omladince OFK Beograda rezultatom 4:3(3:3). U fer i korektnoj utakmici na teškom i blatnjavom terenu prikazana vrlo dobra igra obe ekipe. OFK Aranđelovac je nastupio u sledećem sastavu: Mastilović,Gačević,Bauk,Jevtić,Ranković,Starčević,Živković,Andrić,Veličković,Stanišić i Marinski.Drugo poluvreme su još igrali:Pavić,Šević,Lazović;lazarević i Vujanović. Strelci za OFK Aranđelovac bili su Marinski,Stanišić i 2x Ranković.Ofk Aranđelovac sprema jednu transver bombu u narednom periodu.
Sumadinac 10 | 0
Prijateljska fudbalska utakmica FK Sumadinac Brzan - FK Napredak Markovac 1-0. Strelac Joksimovic.
Kinzi 5 | 0
PRIJATELJSKE: FK Zvižd Kučevo - FK VGSK 3:1, FC Iraklis - FK Moravac Orion Mrštane 0:3
Tole 4 | 0
SUMADINAC (Natalinci) 3 - 4 JASENICA 1911
Colina Arandjelovac 8 | 1
Prijateljska utakmica - Šumadija Aranđelovac-Metalac G.Milanovac 2:2(1:1).
djora 3 | 0
U nedelju od 13:00 na stadionu BASK-a kraj Careve cuprije, finale Kupa FS Beograda za zene, Radnicki (Rudovci) - Obilic. Ulaz slobodan
djora 2 | 0
Prijateljska utakmica na stadionu Obilica na Vracaru, po kisi pred oko 50 gledalaca: Cukaricki - Zarkovo 4:1. Strelci za superligasa - Mandic (2), Djurovic i Rajkovic, a za srpskoligasa Vojnovic. Uspesna provera Cukaricana pred gostovanje u Novom Pazaru i komsija iz Zarkova uoci pocetka prolecne sezone
skipi 5 | 1
Kontrolna utakmica sloboda uzice - sloga kraljevo po vrle teskom terenu 0:0, sloga pri samom kraju utakmice promasila penal(pogodjena precka)...
Kinzi 5 | 1
PRIJATELJSKE: Mihajlovac 1934 - Napredak (Markovac) 1:2 (0:1), Šumadinac (Natalinci) - Morava (Velika Plana) 0:0, Vinogradar - Tisa 0:1 (0:0), Temnić - Kopaonik 2:0 (1:0),
gru3 6 | 0
RUDAR - RADNICKI Svilajnac 2:0(1:0)
Postavite komentar