XS
SM
MD
LG
25.09.2016 19:00 Napredak 1 : 0 Spartak ŽK
24.09.2016 19:00 Rad 1 : 1 Čukarički
25.09.2016 19:00 Borac 1 : 1 Javor Matis
25.09.2016 19:00 Crvena zvezda 4 : 1 Vojvodina
25.09.2016 17:00 Metalac 0 : 1 Partizan
25.09.2016 19:00 Mladost 1 : 0 Bačka (BP)
25.09.2016 16:00 Voždovac 2 : 0 Novi Pazar
25.09.2016 19:00 Radnički (N) 1 : 0 Radnik
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Crvena zvezda 10 8 1 1 25
2 Vojvodina 10 7 2 1 23
3 Radnički (N) 10 6 2 2 20
4 Partizan 10 6 1 3 19
5 Mladost 10 6 0 4 18
6 Napredak 10 4 4 2 16
7 Spartak ŽK 10 5 1 4 16
8 Metalac 10 4 2 4 14
9 Voždovac 10 4 2 4 14
10 Rad 10 3 3 4 12
11 Radnik 10 2 3 5 9
12 Javor Matis 10 1 6 3 9
13 Novi Pazar 10 2 2 6 8
14 Bačka (BP) 10 2 1 7 7
15 Čukarički 10 1 3 6 6
16 Borac 10 1 3 6 6

25.09.2016 16:00 Budućnost 2 : 0 Inđija
25.09.2016 16:00 Jagodina 3 : 3 OFK Beograd
25.09.2016 16:00 Dinamo 0 : 0 Sindjelić
26.09.2016 16:00 Bežanija : ČSK Pivara
25.09.2016 16:00 Mačva 1 : 0 BSK Borča
25.09.2016 16:00 Sloboda 1 : 0 OFK Odžaci
25.09.2016 16:00 Zemun 1 : 0 Kolubara
25.09.2016 16:00 Proleter 0 : 1 Radnički
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mačva 7 6 1 0 19
2 ČSK Pivara 6 4 2 0 14
3 Sindjelić 7 3 3 1 12
4 Sloboda 7 3 3 1 12
5 BSK Borča 7 4 0 3 12
6 Budućnost 7 3 2 2 11
7 Jagodina 7 2 3 2 9
8 Radnički 7 3 0 4 9
9 OFK Odžaci 7 2 3 2 9
10 Zemun 7 1 4 2 7
11 Bežanija 6 1 3 2 6
12 Proleter 7 1 3 3 6
13 Dinamo 7 1 3 3 6
14 Inđija 7 1 2 4 5
15 OFK Beograd 7 1 2 4 5
16 Kolubara 7 0 4 3 4

28.09.2016 15:30 Cement : Omladinac
24.09.2016 15:30 Vršac 3 : 0 Sloga
25.09.2016 15:30 Dunav 1 : 0 Radnički (Š)
28.09.2016 15:30 Borac (S) : Bratstvo 1946
28.09.2016 15:30 Radnički (NP) : Bačka 1901
24.09.2016 15:30 Crvena zvezda (NS) 0 : 0 Železničar
24.09.2016 15:30 Donji Srem : Radnički (SM)
24.09.2016 15:30 Radnički (Zr) 2 : 0 TSC
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Bratstvo 1946 6 5 1 0 16
2 Dunav 7 4 2 1 14
3 Omladinac 5 4 0 1 12
4 Radnički (SM) 6 3 2 1 11
5 Bačka 1901 6 3 1 2 10
6 Borac (S) 5 2 3 0 9
7 Železničar 7 2 3 2 9
8 Vršac 7 3 0 4 9
9 TSC 6 2 1 3 7
10 Radnički (Š) 7 2 1 4 7
11 Cement 6 1 2 3 5
12 Radnički (Zr) 6 1 2 3 5
13 Radnički (NP) 5 1 1 3 4
14 Crvena zvezda (NS) 6 1 1 4 4
15 Sloga (-1) 7 0 4 3 3

24.09.2016 15:30 Radnički (S) 1 : 2 Moravac Orion
24.09.2016 15:30 Tabane 1970 1 : 0 Jedinstvo (P)
25.09.2016 15:30 Pukovac 1 : 1 Temnić 1924
25.09.2016 15:30 Vlasina 1 : 1 Dunav
24.09.2016 15:30 Sloga (D) 0 : 1 Jedinstvo (B)
25.09.2016 15:30 Timok 2 : 0 Ozren
24.09.2016 15:30 Trstenik PPT 2 : 1 OFK Sinđelić
25.09.2016 15:30 Car Konstantin 2 : 2 Radan
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Temnić 1924 7 5 2 0 17
2 Moravac Orion 7 5 1 1 16
3 OFK Sinđelić 7 4 1 2 13
4 Trstenik PPT 7 4 0 3 12
5 Radan 7 3 2 2 11
6 Jedinstvo (B) 7 3 2 2 11
7 Radnički (S) 7 3 2 2 11
8 Ozren 7 3 1 3 10
9 Timok 7 3 1 3 10
10 Tabane 1970 7 3 1 3 10
11 Car Konstantin 7 2 3 2 9
12 Dunav 7 2 2 3 8
13 Jedinstvo (P) 7 2 1 4 7
14 Sloga (D) 7 1 2 4 5
15 Pukovac 7 0 3 4 3
16 Vlasina 7 0 2 5 2

24.09.2016 10:00 BASK 3 : 2 BSK Batajnica
24.09.2016 11:00 GSP Polet 1 : 3 Teleoptik
25.09.2016 15:30 Brodarac 1947 2 : 1 Žarkovo
24.09.2016 15:30 IM Rakovica 1 : 5 Sopot
25.09.2016 15:30 Crvena Zvezda 1 : 1 Grafičar
25.09.2016 11:00 Prva Iskra 0 : 3 IMT
25.09.2016 11:00 Dorćol 0 : 2 Radnički (O)
24.09.2016 15:30 Radnički (NB) 1 : 2 Stepojevac Vaga
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 IMT 7 6 1 0 19
2 Žarkovo 6 4 1 1 13
3 Teleoptik 6 4 1 1 13
4 Prva Iskra 7 4 1 2 13
5 Stepojevac Vaga 7 4 1 2 13
6 Brodarac 1947 7 4 0 3 12
7 Sopot 7 4 0 3 12
8 BASK 7 3 3 1 12
9 Radnički (O) 7 3 2 2 11
10 Dorćol 7 3 1 3 10
11 Grafičar 7 2 2 3 8
12 BSK Batajnica 7 2 1 4 7
13 Radnički (NB) 7 2 1 4 7
14 Crvena Zvezda 7 1 2 4 5
15 GSP Polet 7 0 1 6 1
16 IM Rakovica 7 0 0 7 0

25.09.2016 11:00 Polet (LJ) 1 : 0 Smederevo 1924
25.09.2016 15:30 Mihajlovac 1934 0 : 0 Budućnost Krušik 2014
24.09.2016 15:30 Radnički 1923 2 : 0 Zlatibor (Č)
24.09.2016 15:30 Šapine 0 : 1 Loznica
25.09.2016 15:30 Železničar 0 : 2 Jedinstvo Putevi
23.09.2016 15:30 Mokra Gora 1 : 1 Karađorđe (T)
24.09.2016 15:30 FAP 1 : 0 Jošanica
24.09.2016 15:30 Sloga (P) 1 : 1 Šumadija 1903
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Radnički 1923 7 5 2 0 17
2 Budućnost Krušik 2014 7 5 1 1 16
3 Šapine 7 4 1 2 13
4 Sloga (P) 7 3 3 1 12
5 Mokra Gora 7 3 3 1 12
6 Smederevo 1924 7 3 1 3 10
7 Polet (LJ) 7 3 1 3 10
8 FAP 7 3 0 4 9
9 Zlatibor (Č) 7 2 2 3 8
10 Mihajlovac 1934 7 1 5 1 8
11 Loznica 7 2 2 3 8
12 Karađorđe (T) 7 2 1 4 7
13 Jedinstvo Putevi 7 2 1 4 7
14 Železničar 7 1 3 3 6
15 Jošanica 7 0 5 2 5
16 Šumadija 1903 7 1 1 5 4

12.10.2016 15:00 Crvena zvezda : Spartak
12.10.2016 15:00 Mašinac Trejs PZP : Sloga Radnički
12.10.2016 15:00 Obilić : Napredak
24.09.2016 16:00 Požarevac 0 : 6 Vojvodina
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Spartak 3 3 0 0 9
2 Crvena zvezda 4 3 0 1 9
3 Sloga Radnički 3 3 0 0 9
4 Vojvodina 5 2 1 2 7
5 Mašinac Trejs PZP 4 2 1 1 7
6 Požarevac 5 1 0 4 3
7 Napredak 4 0 1 3 1
8 Obilić 4 0 1 3 1

25.09.2016 13:30 Mačva 2 : 1 Kolibri
25.09.2016 11:00 Jagodina 2 : 4 Rad
24.09.2016 15:30 Šumadija 1903 0 : 0 ŽGFK Lavice Dubočica
25.09.2016 16:00 Polet 1 : 1 Trijumf
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Rad 2 2 0 0 6
2 Polet 2 1 1 0 4
3 Šumadija 1903 2 1 1 0 4
4 ŽGFK Lavice Dubočica 2 1 1 0 4
5 Mačva 2 1 0 1 3
6 Trijumf 2 0 1 1 1
7 Jagodina 2 0 0 2 0
8 Kolibri 2 0 0 2 0

30.09.2016 19:00 Crvena zvezda MTS : MZT Skopje Aerodrom
29.09.2016 19:00 Cedevita : Budućnost VOLI
30.09.2016 21:00 Zadar : FMP
29.09.2016 21:00 Mega Leks : Union Olimpija
01.10.2016 17:00 Krka : Karpoš Sokoli
02.10.2016 17:00 Igokea : Cibona
01.10.2016 19:00 Mornar : Partizan NIS
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Karpoš Sokoli 0 0 0 0
2 Cibona 0 0 0 0
3 Union Olimpija 0 0 0 0
4 FMP 0 0 0 0
5 MZT Skopje Aerodrom 0 0 0 0
6 Budućnost VOLI 0 0 0 0
7 Partizan NIS 0 0 0 0
8 Mornar 0 0 0 0
9 Zadar 0 0 0 0
10 Cedevita 0 0 0 0
11 Mega Leks 0 0 0 0
12 Krka 0 0 0 0
13 Igokea 0 0 0 0
14 Crvena zvezda MTS 0 0 0 0

08.10.2016 Tamiš : Mladost Admiral
08.10.2016 Dunav : Vršac
08.10.2016 Dynamic BG : Metalac
08.10.2016 Konstantin : Beovuk 72
08.10.2016 Borac : Smederevo 1953
08.10.2016 Spartak : Sloga
08.10.2016 OKK Beograd : Napredak Rubin
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Smederevo 1953 0 0 0 0
2 Sloga 0 0 0 0
3 Beovuk 72 0 0 0 0
4 Metalac 0 0 0 0
5 Mladost Admiral 0 0 0 0
6 Vršac 0 0 0 0
7 Napredak Rubin 0 0 0 0
8 OKK Beograd 0 0 0 0
9 Dynamic BG 0 0 0 0
10 Dunav 0 0 0 0
11 Konstantin 0 0 0 0
12 Borac 0 0 0 0
13 Spartak 0 0 0 0
14 Tamiš 0 0 0 0

08.10.2016 Šabac : Kraljevo
08.10.2016 Spartak : Vršac
08.10.2016 Partizan 1953 : Radivoj Korać
08.10.2016 Novosadska ŽKA : Vojvodina
08.10.2016 Student : Vrbas Medela
08.10.2016 Šumadija : Crvena zvezda
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Vojvodina 0 0 0 0
2 Vrbas Medela 0 0 0 0
3 Radivoj Korać 0 0 0 0
4 Vršac 0 0 0 0
5 Kraljevo 0 0 0 0
6 Crvena zvezda 0 0 0 0
7 Šumadija 0 0 0 0
8 Spartak 0 0 0 0
9 Partizan 1953 0 0 0 0
10 Novosadska ŽKA 0 0 0 0
11 Student 0 0 0 0
12 Šabac 0 0 0 0

Vojvodina NS Seme : Jedinstvo (SP)
Niš IGM Mladost : Crvena zvezda
Spartak (LJ) : Partizan
Klek Srbijašume : Radnički
Novi Pazar : Ribnica
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Radnički 0 0 0 0
2 Partizan 0 0 0 0
3 Crvena zvezda 0 0 0 0
4 Jedinstvo (SP) 0 0 0 0
5 Ribnica 0 0 0 0
6 Novi Pazar 0 0 0 0
7 Niš IGM Mladost 0 0 0 0
8 Spartak (LJ) 0 0 0 0
9 Klek Srbijašume 0 0 0 0
10 Vojvodina NS Seme 0 0 0 0

Kosovska Mitrovica : Toplički Vitezovi
Železničar : Borac
VGSK : Spartak (S)
VA 014 Gorenje : Smederevo Carina
Jagodina : Futog
FAP Livnica : Mladi radnik
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Smederevo Carina 0 0 0 0
2 Futog 0 0 0 0
3 Spartak (S) 0 0 0 0
4 Borac 0 0 0 0
5 Toplički Vitezovi 0 0 0 0
6 Mladi radnik 0 0 0 0
7 FAP Livnica 0 0 0 0
8 Železničar 0 0 0 0
9 VGSK 0 0 0 0
10 VA 014 Gorenje 0 0 0 0
11 Jagodina 0 0 0 0
12 Kosovska Mitrovica 0 0 0 0

Tent : Jedinstvo (U)
Spartak : Železničar
Futog : Dinamo
Crvena zvezda : Vizura
Jedinstvo (SP) : MD Zrenjanin
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Vizura 0 0 0 0
2 Dinamo 0 0 0 0
3 Železničar 0 0 0 0
4 Jedinstvo (U) 0 0 0 0
5 MD Zrenjanin 0 0 0 0
6 Jedinstvo (SP) 0 0 0 0
7 Spartak 0 0 0 0
8 Futog 0 0 0 0
9 Crvena zvezda 0 0 0 0
10 Tent 0 0 0 0

Leskovac 98 : Kraguj Radnički
Omladinac : FOK
Eaton Srem Tempo : Klek Srbijašume
Roda : Gimnazijalac
Beograd : Vranje
Takovo Zvezda Helios : Smederevo
Tabela
Poz Tim UT PB PR BOD
1 Gimnazijalac 0 0 0 0
2 Vranje 0 0 0 0
3 Klek Srbijašume 0 0 0 0
4 FOK 0 0 0 0
5 Kraguj Radnički 0 0 0 0
6 Smederevo 0 0 0 0
7 Takovo Zvezda Helios 0 0 0 0
8 Omladinac 0 0 0 0
9 Eaton Srem Tempo 0 0 0 0
10 Roda 0 0 0 0
11 Beograd 0 0 0 0
12 Leskovac 98 0 0 0 0

24.09.2016 18:30 Vojvodina 31 : 28 Rudar
25.09.2016 18:00 Morava 27 : 20 Sloga
24.09.2016 19:00 Spartak Vojput 34 : 24 Požarevac
24.09.2016 18:30 Metaloplastika 28 : 33 Crvena zvezda
24.09.2016 19:30 Šamot 65 20 : 31 Dinamo
24.09.2016 18:00 Partizan 32 : 30 Jugović
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Crvena zvezda 4 3 1 0 7
2 Dinamo 4 3 0 1 6
3 Spartak Vojput 4 3 0 1 6
4 Vojvodina 4 2 1 1 5
5 Šamot 65 4 2 1 1 5
6 Sloga 4 2 0 2 4
7 Morava 4 1 2 1 4
8 Partizan 3 2 0 1 4
9 Požarevac 4 0 2 2 2
10 Metaloplastika 3 1 0 2 2
11 Rudar 4 0 1 3 1
12 Jugović 4 0 0 4 0

25.09.2016 18:00 Topličanin 27 : 37 Dubočica 54
28.09.2016 20:00 Novi Pazar : Mokra Gora
24.09.2016 19:00 Vranje 1957 26 : 24 Kolubara
23.09.2016 18:30 Sindjelić 33 : 25 Zlatar
25.09.2016 17:00 Obilić 25 : 22 Priboj
24.09.2016 19:30 Proleter 23 : 23 Inđija
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Dubočica 54 1 1 0 0 2
2 Sindjelić 1 1 0 0 2
3 Obilić 1 1 0 0 2
4 Vranje 1957 1 1 0 0 2
5 Inđija 1 0 1 0 1
6 Proleter 1 0 1 0 1
7 Novi Pazar 0 0 0 0 0
8 Mokra Gora 0 0 0 0 0
9 Kolubara 1 0 0 1 0
10 Priboj 1 0 0 1 0
11 Zlatar 1 0 0 1 0
12 Topličanin 1 0 0 1 0

24.09.2016 17:30 Izvor Bukovička Banja 38 : 24 Medicinar
24.09.2016 19:00 Sloga 27 : 21 Radnički KG
24.09.2016 17:30 Junior 25 : 38 Bor RTB
24.09.2016 18:30 Naisa 18 : 17 Kikinda
24.09.2016 19:00 Železničar 26 : 26 Jagodina
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Izvor Bukovička Banja 2 2 0 0 4
2 Naisa 2 2 0 0 4
3 Kikinda 3 2 0 1 4
4 Medicinar 3 2 0 1 4
5 Sloga 3 2 0 1 4
6 Jagodina 2 1 1 0 3
7 Bor RTB 3 1 0 2 2
8 Železničar 3 0 1 2 1
9 Radnički KG 2 0 0 2 0
10 Junior 3 0 0 3 0

28.09.2016 19:00 Vrbas : Minaqua Vojvodina
25.09.2016 18:30 Voždovac 1955 30 : 22 Mladi radnik
24.09.2016 20:00 Mladost (NP) 22 : 19 Pančevo
24.09.2016 18:00 Proleter SP 34 : 20 Župa
25.09.2016 17:00 Metalac 28 : 33 Požarevac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Proleter SP 1 1 0 0 2
2 Voždovac 1955 1 1 0 0 2
3 Požarevac 1 1 0 0 2
4 Mladost (NP) 1 1 0 0 2
5 Minaqua Vojvodina 0 0 0 0 0
6 Vrbas 0 0 0 0 0
7 Pančevo 1 0 0 1 0
8 Metalac 1 0 0 1 0
9 Mladi radnik 1 0 0 1 0
10 Župa 1 0 0 1 0

23.09.2016 19:30 Smederevo 6 : 3 Nova Pazova
26.09.2016 18:30 Deus Rol. Mošić : Metalac Kolorado
23.09.2016 18:00 Novi Pazar 1 : 5 Ekonomac
26.09.2016 21:00 Leteći Holandjanin : Euro Motus
25.09.2016 19:00 Jastrebac 3 : 1 Kalča
23.09.2016 19:30 Kopernikus SAS 3 : 7 FON
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Ekonomac 2 2 0 0 6
2 Jastrebac 2 2 0 0 6
3 Kalča 2 1 0 1 3
4 FON 2 1 0 1 3
5 Euro Motus 1 1 0 0 3
6 Nova Pazova 2 1 0 1 3
7 Novi Pazar 2 1 0 1 3
8 Smederevo 2 1 0 1 3
9 Metalac Kolorado 1 0 0 1 0
10 Deus Rol. Mošić 1 0 0 1 0
11 Leteći Holandjanin 1 0 0 1 0
12 Kopernikus SAS 2 0 0 2 0