REZULTATI
KLUBOVI
Unesite ime kluba:
Poslednji rezultati
pre 20 minuta
Fudbal - Pioniri - Opštinska liga Pančevo 7. kolo
31.07.2014 | 20:30 Fagani 1:1 Monster
31.07.2014 | 20:05 Strong Boys 3:0 Serbian Boys
31.07.2014 | 19:40 Ultra Boys 0:1 F-117
 
pre 22 minuta
Fudbal - Pioniri - Opštinska liga Pančevo 6. kolo
31.07.2014 | 19:20 F-117 5:0 Red Bull
31.07.2014 | 18:50 Serbian Boys 0:4 Ultra Boys
31.07.2014 | 18:25 Brazilci 0:6 Fagani
31.07.2014 | 18:00 Monster 0:0 Strong Boys
 
pre 10 sati
Fudbal - Muškarci - Međuopštinske lige - Jasenička opštinska liga 12. kolo
  Udarnik 0:3 Budućnost
  Vodice 3:0 Palanka
 
pre 11 sati
Fudbal - Pioniri - Opštinska liga Pančevo 5. kolo
30.07.2014 | 20:55 Strong Boys 1:3 Fagani
30.07.2014 | 20:30 Ultra Boys 1:3 Monster
30.07.2014 | 20:05 Red Bull 0:0 Serbian Boys
30.07.2014 | 19:40 F-117 2:0 Brazilci
30.07.2014 | 19:15 Serbian Boys 0:1 F-117
30.07.2014 | 18:50 Brazilci 0:1 Strong Boys
30.07.2014 | 18:25 Monster 6:0 Red Bull
30.07.2014 | 18:00 Fagani 3:1 Ultra Boys
29.07.2014 | 20:55 Ultra Boys 0:1 Strong Boys
29.07.2014 | 20:30 Red Bull 0:11 Fagani
29.07.2014 | 20:05 Serbian Boys 2:0 Brazilci
29.07.2014 | 19:40 F-117 0:1 Monster
29.07.2014 | 19:15 Brazilci 1:1 Ultra Boys
29.07.2014 | 18:50 Monster 7:0 Serbian Boys
29.07.2014 | 18:25 Fagani 2:1 F-117
29.07.2014 | 18:00 Strong Boys 10:1 Red Bull
28.07.2014 | 19:15 Red Bull 0:5 Ultra Boys
28.07.2014 | 19:50 F-117 1:5 Strong Boys
28.07.2014 | 19:25 Serbian Boys 0:4 Fagani
28.07.2014 | 18:00 Monster 3:0 Brazilci
 
pre 23 sati
Fudbal - Muškarci - Međuopštinske lige - Međuopštinska liga Rača-Knić-Batočina 11. kolo
03.11.2013 | 13:30 Mladost (B) 1:0 Sloga (M)
Fudbal - Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Velika Plana 19. kolo
25.05.2014 Jasenica 0:3 Omladinac
08.06.2014 Mladost 3:0 Jasenica
08.06.2014 Omladinac 0:3 Jedinstvo
 
pre 27 sati
Fudbal - Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Požega 24. kolo
25.05.2014 | 16:30 Savinac 3:0 Gorobilje
Fudbal - Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Ub - grupa "Istok" 17. kolo
01.06.2014 | 17:00 Zvizdar 2:1 Dokmir
 
pre 28 sati
Fudbal - Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Rača 8. kolo
04.05.2014 | 16:00 Crvena zvezda 3:0 Karađorđe
11.05.2014 | 16:00 Karađorđe 0:3 Šumadija
 
pre 6 dana
Odbojka - Žene - Prve regionalne lige - Regionalna liga "Timok" 14. kolo
  Poreč 1:3 Đerdap
  Hajduk Veljko II 3:1 Đerdap
  Poreč 3:1 Hajduk Veljko II
  Timok 3:0 Hajduk Veljko II
  ŽOK 030 0:3 Timok
  Bor II 3:0 Poreč
  Bor II 3:0 Knjaževac
  Hajduk Veljko II 1:3 Bor II
  ŽOK 030 3:0 Knjaževac
  Poreč 0:3 Timok
  Zaječar 3:0 ŽOK 030
  Timok 2:3 Zaječar
  Ozren 3:0 Poreč
  Knjaževac 1:3 Đerdap
  Bor II 3:0 ŽOK 030
Odbojka - Muškarci - Prve regionalne lige - Regionalna liga "Timok" 9. kolo
  Knjaževac 3:0 Timok 2
  Istočnik 1:3 Knjaževac
  Zaječar 3:0 Knjaževac
  Timok 2 2:3 Istočnik
Fudbal - Pioniri - Braničevska okružna liga 11. kolo
  | 10:00 VGSK 3:0 Trgovački
  | 10:00 Trgovački 0:3 Homoljac
  | 10:00 Obilić 3:0 Borac
Fudbal - Muškarci - Opštinske lige - Udružena opštinska liga Veliko Gradište - Golubac 27. kolo
28.05.2014 | 16:30 Usije 4:2 Polet
08.06.2014 | 17:00 Ram 1:1 OFK Vinci
08.06.2014 | 17:00 Električar 3:0 Graničar 2013
08.06.2014 | 17:00 Pek 8:0 Desine
15.06.2014 | 17:00 Desine 2:4 Žika Marković Uča
15.06.2014 | 17:00 OFK Braničevo 3:1 Pek
15.06.2014 | 17:00 Mrčkovac 2:1 Električar
15.06.2014 | 17:00 OFK Vinci 2:2 Usije
15.06.2014 | 17:00 Barič 2:1 Ram
15.06.2014 | 17:00 Carevac 8:1 Srednjevo
 
pre 8 dana
Fudbal - Muškarci - Opštinske lige - Opštinska liga Ljig-Mionica 16. kolo
06.07.2014 | 17:30 Gornji Mušić 3:0 Veliševac
 
pre 11 dana
Fudbal - Muškarci - Međuopštinske lige - Opštinska liga Gornji Milanovac 20. kolo
04.05.2014 | 16:00 Šumadija 1:1 Mladi Rudar
 
pre 13 dana
Rukomet - Žene - Treće lige - Treća liga Srem - Južna Bačka 17. kolo
  Hajduk 37:15 Eret
  Temerin 2 30:34 Tikvara
  Rusin 7:15 Odžaci
  Sonta 19:24 Deronje
  Odžaci 18:36 Železničar 2
  Tikvara 10:0 Rusin
  Eret 18:41 Temerin 2
Rukomet - Muškarci - Treće lige - Treća liga Južni Banat 16. kolo
26.04.2014 Omladinac (D) 25:27 Dinamo 2
24.05.2014 Omladinac (D) 40:24 Spartak
24.05.2014 Dolovo 24:27 Dinamo 2
24.05.2014 Glogonj 29:33 Crepaja
17.05.2014 Mladost (O) 22:29 Dolovo
31.05.2014 Dinamo 2 23:24 Mladost (O)
31.05.2014 Mladost (V) 30:24 Dolovo
31.05.2014 Crepaja 35:29 Omladinac (I)
31.05.2014 Radnički 40:9 Glogonj
31.05.2014 Spartak 35:40 Budućnost
07.06.2014 Mladost (O) 28:24 Mladost (V)
07.06.2014 Dolovo 25:19 Crepaja
07.06.2014 Omladinac (I) 29:31 Radnički
07.06.2014 Glogonj 36:37 Spartak
07.06.2014 Budućnost 26:25 Omladinac (D)
Rukomet - Muškarci - Treće lige - Treća liga Banat 20. kolo
  Senta 10:0 DjurA Jakšić Gradnulica
  DjurA Jakšić Gradnulica 10:0 Obilić
  Potisje Pleteks 27:22 Senta
Rukomet - Žene - Treće lige - Treća liga Banat 18. kolo
  Obilić 19:10 Lehel
  Partizan 10:0 Aleksandrovo
  Aleksandrovo 8:52 Dolovo
  Gradnulica 16:23 Partizan
 

Prikazano je poslednjih 100 rezultata iz svih sportova.
Rezultati su poređani prema vremenu pristizanja informacija.
PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
Colina Arandjelovac 3 | 0
Mladi radnik Radinac će se takmičiti u Zoni Dunav,a Mladi radnik Požarevac kreće od Opštinske lige zbog dugova.
Colina Arandjelovac 3 | 0
Mladnik radnik Radinac će se takmičiti sledeće godine u Zoni Dunav , a Mladi radnik Požarevac je vraćen u Opštinsku ligu zbog dugova .
Синиша Бошковић 8 | 1
Једва чекам да почне нова фудбалска сезона!!!
Nikola Borcanac 3 | 0
Pripremna utakmica, BSK Borca - Backa BP 0:2. Golove za goste postigli Sasa Ivkovic i Veljko Trivunovic.
cole 0 | 3
Silno pojačana,motivisana mada zbog većeg broja novajlija čini se još uvek nedovoljno uigrana ekipa Temnića 1924 danas je na svom terenu u prijateljskoj utakmici potpuno zasluženo pobedila ekipu novog srpskoligaša Ozrena iz Soko Banje rezultatom 2:1.Strelac oba gola bio je Sibinović koji opravdava nade koje u njega polažu ljubitelji fudbala iz gradića na Moravi.Utakmici nije prisustvovao veliki broj gledalaca ali je njihov sastav bio takav da se skoro pa može reći da je pola Srbije imalo svoje "delegate" danas u Varvarinu.LJubitelji fudbala s nestrpljenjem očekuju novu proveru Temnića pred start prvenstva u novoj zoni "zapad" polovinom sledećeg meseca i gaje veliku nadu da Temnić ove godine izbori plasman u srpsku ligu.
Kinzi 6 | 0
Na premijeri 16. I 17.avgusta sastaće se : Semendria 1924-Loznica, Šumadija(A)-Jedinstvo, Železničar–Pobeda, Jošanica-Budućnost Krušik 2014, Bane–Rudar, Šumadija 1903-Zvižd, Sloga(P)-Karađorđe, Polet–Jasenica 1911.
zd 0 | 0
Parovi 1 kolo SLZ Semendrija-loznica.sumadija A-jedinstvo.zeleznicar-pobeda,josanica-buducnost krusik.bane-rudar,sumadija K-zvizd,sloga-karadjordje,polet lj-jasenice
ERA 2 | 0
1.kolo Zona-DRINA 16/17.8.2014 Zlatar-FAP,Sloga(S)-Ribnica,Polimlje-Zlatibor,Radjevac-Sevojno,Radnicki(VA)-Radnicki Stobeks,OFK Osecina-Borac,Sloga 1940-Brezovica,Jedinstvo 1945-Zadrugar.
Volim Nis 0 | 0
Prijateljska utakmica: Sindjelic Nis - Palilulac Nis = 0:0
Asafa 1 | 0
Prvo kolo SLI, 16/17 avgust Bor - Ozren, Timok - Trstenik PPT, Djerdao - Timočanin, Radnički (Svilajnac) - Radnički (Pirot), Kopaonik - Sloga (Despotovac), Car Konstantin - Hajduk Veljko, Radan - Sindjelić, Tabane Trgovački - Dinamo
Postavite komentar
srbijasport.bet