XS
SM
MD
LG
19.08.2017 17:00 Mačva : Rad
19.08.2017 20:00 Čukarički : Radnički (N)
20.08.2017 20:00 Radnik : Zemun
19.08.2017 17:00 OFK Bačka : Mladost (L)
20.08.2017 18:00 Borac : Crvena zvezda
20.08.2017 20:00 Partizan : Napredak
19.08.2017 20:00 Javor Matis : Vojvodina
19.08.2017 19:00 Spartak ŽK : Voždovac
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Crvena zvezda 5 5 0 0 15
2 Voždovac 5 4 1 0 13
3 Vojvodina 5 4 0 1 12
4 Partizan 5 4 0 1 12
5 Spartak ŽK 5 3 1 1 10
6 Radnički (N) 4 3 0 1 9
7 Napredak 5 2 1 2 7
8 Mačva 5 2 0 3 6
9 Čukarički 5 2 0 3 6
10 Mladost (L) 4 1 2 1 5
11 Radnik 5 1 2 2 5
12 Zemun 5 1 1 3 4
13 Rad 5 1 1 3 4
14 Javor Matis 5 1 1 3 4
15 OFK Bačka 5 0 0 5 0
16 Borac 5 0 0 5 0

19.08.2017 20:00 Borac : Vitez
19.08.2017 20:00 Sarajevo : Željezničar
20.08.2017 20:00 Široki Brijeg : Mladost
20.08.2017 17:00 Radnik : GOŠK
19.08.2017 17:00 Krupa : Čelik
20.08.2017 20:00 Sloboda : Zrinjski
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Mladost 4 3 1 0 10
2 Željezničar 4 3 0 1 9
3 Zrinjski 4 3 0 1 9
4 Radnik 4 2 1 1 7
5 Široki Brijeg 4 2 0 2 6
6 Borac 4 2 0 2 6
7 GOŠK 4 2 0 2 6
8 Sarajevo 4 1 1 2 4
9 Sloboda 4 1 1 2 4
10 Krupa 4 0 3 1 3
11 Čelik 4 1 0 3 3
12 Vitez 4 0 1 3 1

19.08.2017 18:00 Jagodina : TSC
18.08.2017 17:30 Sinđelić : ČSK Pivara
19.08.2017 17:30 Novi Pazar : Metalac
19.08.2017 17:30 Radnički 1923 : Budućnost
21.08.2017 17:30 Teleoptik : Dinamo
20.08.2017 17:30 Inđija : Bežanija
19.08.2017 20:00 Sloboda : Proleter
19.08.2017 17:30 Temnić : Radnički (P)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Dinamo 0 0 0 0 0
2 Bežanija 0 0 0 0 0
3 Proleter 0 0 0 0 0
4 Budućnost 0 0 0 0 0
5 Metalac 0 0 0 0 0
6 TSC 0 0 0 0 0
7 ČSK Pivara 0 0 0 0 0
8 Radnički (P) 0 0 0 0 0
9 Temnić 0 0 0 0 0
10 Novi Pazar 0 0 0 0 0
11 Sinđelić 0 0 0 0 0
12 Radnički 1923 0 0 0 0 0
13 Teleoptik 0 0 0 0 0
14 Sloboda 0 0 0 0 0
15 Inđija 0 0 0 0 0
16 Jagodina 0 0 0 0 0

20.08.2017 11:00 Polet : Loznica
19.08.2017 17:00 Šumadija (A) : Železničar
19.08.2017 17:00 Karađorđe : Tutin
20.08.2017 17:00 Smederevo 1924 : Zlatibor
20.08.2017 17:00 Jedinstvo (Ub) : Jedinstvo (Ue)
19.08.2017 17:00 FAP : Šumadija 1903
20.08.2017 17:00 Provo : Sloga (P)
19.08.2017 17:00 Mladi radnik 1926 : Budućnost Krušik 2014
19.08.2017 17:00 Mokra Gora : Proleter
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šumadija 1903 0 0 0 0 0
2 Sloga (P) 0 0 0 0 0
3 Budućnost Krušik 2014 0 0 0 0 0
4 Jedinstvo (Ue) 0 0 0 0 0
5 Zlatibor 0 0 0 0 0
6 Loznica 0 0 0 0 0
7 Železničar 0 0 0 0 0
8 Tutin 0 0 0 0 0
9 Proleter 0 0 0 0 0
10 Mokra Gora 0 0 0 0 0
11 Smederevo 1924 0 0 0 0 0
12 Karađorđe 0 0 0 0 0
13 Šumadija (A) 0 0 0 0 0
14 Jedinstvo (Ub) 0 0 0 0 0
15 FAP 0 0 0 0 0
16 Mladi radnik 1926 0 0 0 0 0
17 Provo 0 0 0 0 0
18 Polet 0 0 0 0 0

26.08.2017 16:30 OFK Beograd : Sopot
26.08.2017 11:00 GSP Polet - Dorćol : Radnički (O)
26.08.2017 16:30 Kolubara : IMT
27.08.2017 11:00 Grafičar : Radnički (NB)
26.08.2017 16:30 Lokomotiva : BSK Batajnica
27.08.2017 16:30 Jedinstvo : Stepojevac Vaga
26.08.2017 16:30 Prva Iskra : Žarkovo
26.08.2017 10:00 BASK : BSK Borča
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 BSK Batajnica 0 0 0 0 0
2 Stepojevac Vaga 0 0 0 0 0
3 Žarkovo 0 0 0 0 0
4 Radnički (NB) 0 0 0 0 0
5 IMT 0 0 0 0 0
6 Sopot 0 0 0 0 0
7 Radnički (O) 0 0 0 0 0
8 BSK Borča 0 0 0 0 0
9 BASK 0 0 0 0 0
10 Kolubara 0 0 0 0 0
11 GSP Polet - Dorćol 0 0 0 0 0
12 Grafičar 0 0 0 0 0
13 Lokomotiva 0 0 0 0 0
14 Prva Iskra 0 0 0 0 0
15 Jedinstvo 0 0 0 0 0
16 OFK Beograd 0 0 0 0 0

20.08.2017 17:00 Trajal : Rtanj
20.08.2017 17:00 Pukovac : Car Konstantin
19.08.2017 17:00 Jedinstvo (B) : OFK Sinđelić
20.08.2017 17:00 Moravac Orion : Trstenik PPT
20.08.2017 17:00 Budućnost (P) : Ozren
19.08.2017 17:00 Radnički (S) : Radan
19.08.2017 17:00 Dunav : Jedinstvo (P)
20.08.2017 17:00 Tabane 1970 : Timok
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Ozren 0 0 0 0 0
2 Radan 0 0 0 0 0
3 Jedinstvo (P) 0 0 0 0 0
4 Trstenik PPT 0 0 0 0 0
5 OFK Sinđelić 0 0 0 0 0
6 Rtanj 0 0 0 0 0
7 Car Konstantin 0 0 0 0 0
8 Timok 0 0 0 0 0
9 Tabane 1970 0 0 0 0 0
10 Jedinstvo (B) 0 0 0 0 0
11 Pukovac 0 0 0 0 0
12 Moravac Orion 0 0 0 0 0
13 Budućnost (P) 0 0 0 0 0
14 Dunav 0 0 0 0 0
15 Radnički (S) 0 0 0 0 0
16 Trajal 0 0 0 0 0

19.08.2017 17:00 Bačka 1901 : Bratstvo 1946
19.08.2017 17:00 Radnički Zrenjanin : Radnički (SM)
19.08.2017 17:00 Omladinac (NB) : Železničar (P)
19.08.2017 17:00 Cement : Dunav
19.08.2017 17:00 OFK Odžaci : Radnički (Š)
19.08.2017 17:00 Bečej 1918 : Radnički (NP)
19.08.2017 17:00 Dinamo 1945 : Borac (S)
19.08.2017 17:00 Crvena zvezda : Mladost (BJ)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Radnički (Š) 0 0 0 0 0
2 Radnički (NP) 0 0 0 0 0
3 Borac (S) 0 0 0 0 0
4 Dunav 0 0 0 0 0
5 Železničar (P) 0 0 0 0 0
6 Bratstvo 1946 0 0 0 0 0
7 Radnički (SM) 0 0 0 0 0
8 Mladost (BJ) 0 0 0 0 0
9 Crvena zvezda 0 0 0 0 0
10 Omladinac (NB) 0 0 0 0 0
11 Radnički Zrenjanin 0 0 0 0 0
12 Cement 0 0 0 0 0
13 OFK Odžaci 0 0 0 0 0
14 Dinamo 1945 0 0 0 0 0
15 Bečej 1918 0 0 0 0 0
16 Bačka 1901 0 0 0 0 0

20.08.2017 17:00 LFK Mladost : Slavija
19.08.2017 17:00 Ovčar : Dragačevo
19.08.2017 17:00 Trepča : Goč
19.08.2017 17:00 Sloga (K) : Orlovac
19.08.2017 17:00 Arsenal : Jošanica
19.08.2017 17:00 Takovo : Sloboda (Č)
19.08.2017 17:00 Radnički (K) : Karađorđe (R)
20.08.2017 17:00 Sušica : Bane
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Jošanica 0 0 0 0 0
2 Sloboda (Č) 0 0 0 0 0
3 Karađorđe (R) 0 0 0 0 0
4 Orlovac 0 0 0 0 0
5 Goč 0 0 0 0 0
6 Slavija 0 0 0 0 0
7 Dragačevo 0 0 0 0 0
8 Bane 0 0 0 0 0
9 Sušica 0 0 0 0 0
10 Trepča 0 0 0 0 0
11 Ovčar 0 0 0 0 0
12 Sloga (K) 0 0 0 0 0
13 Arsenal 0 0 0 0 0
14 Radnički (K) 0 0 0 0 0
15 Takovo 0 0 0 0 0
16 LFK Mladost 0 0 0 0 0

20.08.2017 17:00 Morava (VP) : Napredak
20.08.2017 17:00 RSK : Proleter
20.08.2017 17:00 Borac (Ž) : Rudar 2001
20.08.2017 17:00 Petar Dobrnjac : VGSK
19.08.2017 17:00 Gruža : Šumadija
20.08.2017 17:00 Udarnik : Sloga 33
20.08.2017 17:00 Homoljac : Mladi borac
20.08.2017 17:00 Zvižd : Mladi radnik (R)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šumadija 0 0 0 0 0
2 Sloga 33 0 0 0 0 0
3 Mladi borac 0 0 0 0 0
4 VGSK 0 0 0 0 0
5 Rudar 2001 0 0 0 0 0
6 Napredak 0 0 0 0 0
7 Proleter 0 0 0 0 0
8 Mladi radnik (R) 0 0 0 0 0
9 Zvižd 0 0 0 0 0
10 Borac (Ž) 0 0 0 0 0
11 RSK 0 0 0 0 0
12 Petar Dobrnjac 0 0 0 0 0
13 Gruža 0 0 0 0 0
14 Homoljac 0 0 0 0 0
15 Udarnik 0 0 0 0 0
16 Morava (VP) 0 0 0 0 0

20.08.2017 17:00 Zaplanjac : Rudar Alpos
20.08.2017 17:00 Malošište : Naša krila
20.08.2017 17:00 Šarbanovac : Đerdap
19.08.2017 17:00 Svrljig : Majdanpek
20.08.2017 17:00 Kablovi : Sloga
19.08.2017 17:00 Brodoremont : Moravica
20.08.2017 17:00 Hajduk Veljko : Bukovik
20.08.2017 17:00 Timočanin : BSK
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Sloga 0 0 0 0 0
2 Moravica 0 0 0 0 0
3 Bukovik 0 0 0 0 0
4 Majdanpek 0 0 0 0 0
5 Đerdap 0 0 0 0 0
6 Rudar Alpos 0 0 0 0 0
7 Naša krila 0 0 0 0 0
8 BSK 0 0 0 0 0
9 Timočanin 0 0 0 0 0
10 Šarbanovac 0 0 0 0 0
11 Malošište 0 0 0 0 0
12 Svrljig 0 0 0 0 0
13 Kablovi 0 0 0 0 0
14 Hajduk Veljko 0 0 0 0 0
15 Brodoremont 0 0 0 0 0
16 Zaplanjac 0 0 0 0 0

20.08.2017 17:00 Župa : Jastrebac
19.08.2017 17:00 SFS Borac : Levač
19.08.2017 17:00 OFK Kosanica : Sloga (Ć)
19.08.2017 17:00 Kopaonik : OFK Topličanin
20.08.2017 17:00 Poljoprivrednik : Jedinstvo
20.08.2017 17:00 OFK Lugomir : Žitorađa
20.08.2017 17:00 Napredak : Morava 1918
19.08.2017 17:00 Sloga (D) : Bošnjane
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Jedinstvo 0 0 0 0 0
2 Žitorađa 0 0 0 0 0
3 Morava 1918 0 0 0 0 0
4 OFK Topličanin 0 0 0 0 0
5 Sloga (Ć) 0 0 0 0 0
6 Jastrebac 0 0 0 0 0
7 Levač 0 0 0 0 0
8 Bošnjane 0 0 0 0 0
9 Sloga (D) 0 0 0 0 0
10 OFK Kosanica 0 0 0 0 0
11 SFS Borac 0 0 0 0 0
12 Kopaonik 0 0 0 0 0
13 Poljoprivrednik 0 0 0 0 0
14 Napredak 0 0 0 0 0
15 OFK Lugomir 0 0 0 0 0
16 Župa 0 0 0 0 0

19.08.2017 17:00 Lužnica : Budućnost (O)
19.08.2017 17:00 Balkanski : Pusta Reka
19.08.2017 17:00 GFK Dubočica : Polet 1980
19.08.2017 17:00 Pčinja : Nebeski Andjeli
19.08.2017 17:00 Morava (VH) : OFK Niš
20.08.2017 11:00 Tanasko Rajić : Sloga (L)
20.08.2017 17:00 OFK Brzi Brod : Jablanica
20.08.2017 17:00 Vlasina : Vranjska Banja
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 OFK Niš 0 0 0 0 0
2 Sloga (L) 0 0 0 0 0
3 Jablanica 0 0 0 0 0
4 Nebeski Andjeli 0 0 0 0 0
5 Polet 1980 0 0 0 0 0
6 Budućnost (O) 0 0 0 0 0
7 Pusta Reka 0 0 0 0 0
8 Vranjska Banja 0 0 0 0 0
9 Vlasina 0 0 0 0 0
10 GFK Dubočica 0 0 0 0 0
11 Balkanski 0 0 0 0 0
12 Pčinja 0 0 0 0 0
13 Morava (VH) 0 0 0 0 0
14 OFK Brzi Brod 0 0 0 0 0
15 Tanasko Rajić 0 0 0 0 0
16 Lužnica 0 0 0 0 0

19.08.2017 17:00 Sloga : Vršac united
19.08.2017 17:00 Proleter : ŽAK
20.08.2017 17:00 Jedinstvo (NB) : Vojvodina 1928
19.08.2017 17:00 Sloboda (NK) : Jedinstvo (BK)
19.08.2017 17:00 Begej : Kozara
19.08.2017 17:00 Kikinda 1909 : Budućnost
20.08.2017 17:00 Polet : Radnički (K)
20.08.2017 17:00 Mladost (O) : Radnički (S)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Kozara 0 0 0 0 0
2 Budućnost 0 0 0 0 0
3 Radnički (K) 0 0 0 0 0
4 Jedinstvo (BK) 0 0 0 0 0
5 Vojvodina 1928 0 0 0 0 0
6 Vršac united 0 0 0 0 0
7 ŽAK 0 0 0 0 0
8 Radnički (S) 0 0 0 0 0
9 Mladost (O) 0 0 0 0 0
10 Jedinstvo (NB) 0 0 0 0 0
11 Proleter 0 0 0 0 0
12 Sloboda (NK) 0 0 0 0 0
13 Begej 0 0 0 0 0
14 Polet 0 0 0 0 0
15 Kikinda 1909 0 0 0 0 0
16 Sloga 0 0 0 0 0

19.08.2017 17:00 BSK : Bačka (P)
19.08.2017 17:00 Mladost (T) : Srbobran
19.08.2017 17:00 Zadrugar : Sloga (Č)
19.08.2017 17:00 Mladost Apa : Mladost (BP)
19.08.2017 17:00 Budućnost (G) : Preporod
19.08.2017 17:00 Polet (K) : Tisa
19.08.2017 17:00 Potisje : Radnički (S)
19.08.2017 17:00 Tekstilac : Tavankut
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Preporod 0 0 0 0 0
2 Tisa 0 0 0 0 0
3 Radnički (S) 0 0 0 0 0
4 Mladost (BP) 0 0 0 0 0
5 Sloga (Č) 0 0 0 0 0
6 Bačka (P) 0 0 0 0 0
7 Srbobran 0 0 0 0 0
8 Tavankut 0 0 0 0 0
9 Tekstilac 0 0 0 0 0
10 Zadrugar 0 0 0 0 0
11 Mladost (T) 0 0 0 0 0
12 Mladost Apa 0 0 0 0 0
13 Budućnost (G) 0 0 0 0 0
14 Potisje 0 0 0 0 0
15 Polet (K) 0 0 0 0 0
16 BSK 0 0 0 0 0

19.08.2017 17:00 OFK Slavija : Hajduk (D)
19.08.2017 17:00 Podunavac : Kabel
19.08.2017 17:00 Hajduk (Č) : Hajduk (B)
19.08.2017 17:00 Jugović : Jedinstvo (SP)
19.08.2017 17:00 LSK Laćarak : Kupinovo
19.08.2017 17:00 Borac (Š) : Sloga (T)
19.08.2017 17:00 Index : Sremac
19.08.2017 17:00 Sloga (E) : Borac (NS)
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Kupinovo 0 0 0 0 0
2 Sloga (T) 0 0 0 0 0
3 Sremac 0 0 0 0 0
4 Jedinstvo (SP) 0 0 0 0 0
5 Hajduk (B) 0 0 0 0 0
6 Hajduk (D) 0 0 0 0 0
7 Kabel 0 0 0 0 0
8 Borac (NS) 0 0 0 0 0
9 Sloga (E) 0 0 0 0 0
10 Hajduk (Č) 0 0 0 0 0
11 Podunavac 0 0 0 0 0
12 Jugović 0 0 0 0 0
13 LSK Laćarak 0 0 0 0 0
14 Index 0 0 0 0 0
15 Borac (Š) 0 0 0 0 0
16 OFK Slavija 0 0 0 0 0

19.08.2017 13:30 Swansea : Manchester Utd
19.08.2017 16:00 Bournemouth : Watford
19.08.2017 16:00 Burnley : WBA
19.08.2017 16:00 Leicester : Brighton
19.08.2017 16:00 Liverpool : Crystal Palace
19.08.2017 16:00 Southampton : West Ham
19.08.2017 18:30 Stoke : Arsenal
20.08.2017 14:30 Huddersfield : Newcastle
20.08.2017 17:00 Tottenham : Chelsea
21.08.2017 21:00 Manchester City : Everton
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Manchester Utd 1 1 0 0 3
2 Huddersfield 1 1 0 0 3
3 Tottenham 1 1 0 0 3
4 Manchester City 1 1 0 0 3
5 Arsenal 1 1 0 0 3
6 Burnley 1 1 0 0 3
7 Everton 1 1 0 0 3
8 WBA 1 1 0 0 3
9 Watford 1 0 1 0 1
10 Liverpool 1 0 1 0 1
11 Swansea 1 0 1 0 1
12 Southampton 1 0 1 0 1
13 Leicester 1 0 0 1 0
14 Chelsea 1 0 0 1 0
15 Stoke 1 0 0 1 0
16 Bournemouth 1 0 0 1 0
17 Newcastle 1 0 0 1 0
18 Brighton 1 0 0 1 0
19 Crystal Palace 1 0 0 1 0
20 West Ham 1 0 0 1 0

18.08.2017 20:45 Metz : Monaco
19.08.2017 17:00 Lyon : Bordeaux
19.08.2017 20:00 Montpellier : Strasbourg
19.08.2017 20:00 Nice : Guingamp
19.08.2017 20:00 Rennes : Dijon
19.08.2017 20:00 Saint-Étienne : Amiens SC
19.08.2017 20:00 Troyes : Nantes
20.08.2017 15:00 Lille : Caen
20.08.2017 17:00 Marseille : Angers
20.08.2017 21:00 PSG : Toulouse
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Lyon 2 2 0 0 6
2 PSG 2 2 0 0 6
3 Monaco 2 2 0 0 6
4 Marseille 2 2 0 0 6
5 Saint-Étienne 2 2 0 0 6
6 Bordeaux 2 1 1 0 4
7 Angers 2 1 1 0 4
8 Troyes 2 1 1 0 4
9 Lille 2 1 0 1 3
10 Toulouse 2 1 0 1 3
11 Montpellier 2 1 0 1 3
12 Guingamp 2 1 0 1 3
13 Strasbourg 2 1 0 1 3
14 Rennes 2 0 1 1 1
15 Nice 2 0 0 2 0
16 Caen 2 0 0 2 0
17 Metz 2 0 0 2 0
18 Nantes 2 0 0 2 0
19 Amiens SC 2 0 0 2 0
20 Dijon 2 0 0 2 0

– Žao mi našeg fudbala. Već dugo se muči, a nikako da umre. -Duško Radović reče osamdesetih..... i joššš umire
Goran112 je tipovao utakmicu
Goran112 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Goran112 je tipovao utakmicu
Goran112 je tipovao utakmicu