05.04
10:00
Rekreativo 011
Dunavac (D)
3
3
|
05.04.2014 10:00 | Rekreativo 011 | 3 : 3 | Dunavac (D) | |||||
05.04
15:30
OFK Crvenka
Mladost (JR)
3
1
|
05.04.2014 15:30 | OFK Crvenka | 3 : 1 | Mladost (JR) |
05.04
15:00
BSK Ledinci
BUK
5
0
|
05.04.2014 15:00 | BSK Ledinci | 5 : 0 | BUK | |||||
05.04
15:00
Semberija
Drina Amajlije
1
0
|
05.04.2014 15:00 | Semberija | 1 : 0 | Drina Amajlije | |||||
05.04
15:00
Jedinstvo
Sloboda
2
2
|
05.04.2014 15:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Sloboda | |||||
05.04
15:00
MagnojeviÄ 01
Partizan
0
1
|
05.04.2014 15:00 | MagnojeviÄ 01 | 0 : 1 | Partizan | |||||
05.04
15:00
Balatun
Akademac-UIS
2
2
|
05.04.2014 15:00 | Balatun | 2 : 2 | Akademac-UIS | |||||
05.04
15:00
Novo Doba
Sloga 94
4
0
|
05.04.2014 15:00 | Novo Doba | 4 : 0 | Sloga 94 | |||||
05.04
15:00
Priboj
MeÄaÅ”i
3
2
|
05.04.2014 15:00 | Priboj | 3 : 2 | MeÄaÅ”i |
05.04
15:30
Mladi radnik
Sloboda
0
1
|
05.04.2014 15:30 | Mladi radnik | 0 : 1 | Sloboda | |||||
05.04
15:30
GFK Jasenica 1911
Loznica
1
2
|
05.04.2014 15:30 | GFK Jasenica 1911 | 1 : 2 | Loznica |
05.04
16:00
Äerdap
ŽitoraÄa
1
0
|
05.04.2014 16:00 | Äerdap | 1 : 0 | ŽitoraÄa |
05.04
15:30
RadniÄki (S)
RadniÄki (NP)
2
1
|
05.04.2014 15:30 | RadniÄki (S) | 2 : 1 | RadniÄki (NP) | |||||
05.04
15:30
Sloga
RadniÄki (Å )
1
1
|
05.04.2014 15:30 | Sloga | 1 : 1 | RadniÄki (Å ) |
05.04
16:00
BASK
IM Rakovica
0
0
|
05.04.2014 16:00 | BASK | 0 : 0 | IM Rakovica | |||||
05.04
16:00
DorÄol
Žarkovo
0
1
|
05.04.2014 16:00 | DorÄol | 0 : 1 | Žarkovo | |||||
05.04
16:00
OFK Mladenovac
Sopot
2
1
|
05.04.2014 16:00 | OFK Mladenovac | 2 : 1 | Sopot |
05.04
15:30
TrepÄa
Metalac
1
0
|
05.04.2014 15:30 | TrepÄa | 1 : 0 | Metalac | |||||
05.04
15:30
Sloboda
Slavija
3
2
|
05.04.2014 15:30 | Sloboda | 3 : 2 | Slavija | |||||
05.04
15:30
Rudar
DragaÄevo
1
3
|
05.04.2014 15:30 | Rudar | 1 : 3 | DragaÄevo |
05.04
15:30
ŽelezniÄar
ObiliÄ
1
0
|
05.04.2014 15:30 | ŽelezniÄar | 1 : 0 | ObiliÄ | |||||
05.04
15:30
Morava
KaraÄorÄe
0
4
|
05.04.2014 15:30 | Morava | 0 : 4 | KaraÄorÄe | |||||
05.04
15:30
VGSK
Homoljac
4
0
|
05.04.2014 15:30 | VGSK | 4 : 0 | Homoljac |
05.04
15:30
FAP
Ribnica
2
0
|
05.04.2014 15:30 | FAP | 2 : 0 | Ribnica | |||||
05.04
15:30
Jedinstvo 1945
BuduÄnost
2
0
|
05.04.2014 15:30 | Jedinstvo 1945 | 2 : 0 | BuduÄnost | |||||
05.04
15:30
RadniÄki (V)
Sloga (S)
2
0
|
05.04.2014 15:30 | RadniÄki (V) | 2 : 0 | Sloga (S) | |||||
05.04
15:30
Sevojno
RadniÄki Stobeks
3
2
|
05.04.2014 15:30 | Sevojno | 3 : 2 | RadniÄki Stobeks |
05.04
16:00
Pusta Reka
Zaplanjac
1
0
|
05.04.2014 16:00 | Pusta Reka | 1 : 0 | Zaplanjac | |||||
05.04
16:00
Lužnica
Vlasina
2
1
|
05.04.2014 16:00 | Lužnica | 2 : 1 | Vlasina | |||||
05.04
16:00
Balkanski
BuduÄnost
3
1
|
05.04.2014 16:00 | Balkanski | 3 : 1 | BuduÄnost | |||||
05.04
16:00
TopliÄanin
BSK Bujanovac
2
0
|
05.04.2014 16:00 | TopliÄanin | 2 : 0 | BSK Bujanovac | |||||
05.04
16:00
Sloga
Radan
0
1
|
05.04.2014 16:00 | Sloga | 0 : 1 | Radan | |||||
05.04
16:00
Svrljig
Dinamo
2
0
|
05.04.2014 16:00 | Svrljig | 2 : 0 | Dinamo |
05.04
16:00
Ozren
Rtanj
0
0
|
05.04.2014 16:00 | Ozren | 0 : 0 | Rtanj |
05.04
15:30
Proleter
BileÄanin
3
2
|
05.04.2014 15:30 | Proleter | 3 : 2 | BileÄanin | |||||
05.04
15:30
VrŔac United
TSC
2
1
|
05.04.2014 15:30 | VrŔac United | 2 : 1 | TSC | |||||
05.04
15:30
Kozara
Borac (Sakule)
1
0
|
05.04.2014 15:30 | Kozara | 1 : 0 | Borac (Sakule) | |||||
05.04
15:30
Jedinstvo (BK)
VrŔac
0
2
|
05.04.2014 15:30 | Jedinstvo (BK) | 0 : 2 | VrŔac |
05.04
15:30
Jedinstvo
GraniÄar 1924
0
2
|
05.04.2014 15:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | GraniÄar 1924 | |||||
05.04
15:30
Polet
JugoviÄ
0
1
|
05.04.2014 15:30 | Polet | 0 : 1 | JugoviÄ | |||||
05.04
15:30
Sloga
Hajduk
2
1
|
05.04.2014 15:30 | Sloga | 2 : 1 | Hajduk | |||||
05.04
15:30
Crvena Zvezda
Vrbas
1
0
|
05.04.2014 15:30 | Crvena Zvezda | 1 : 0 | Vrbas | |||||
05.04
15:30
Srbobran
Mladost
1
3
|
05.04.2014 15:30 | Srbobran | 1 : 3 | Mladost | |||||
05.04
15:30
Cement
Omladinac
3
1
|
05.04.2014 15:30 | Cement | 3 : 1 | Omladinac |
05.04
16:00
Balkan Mirijevo
PKB
3
0
|
05.04.2014 16:00 | Balkan Mirijevo | 3 : 0 | PKB | |||||
05.04
16:00
RadniÄki (NB)
Resnik
2
1
|
05.04.2014 16:00 | RadniÄki (NB) | 2 : 1 | Resnik | |||||
05.04
16:00
LepuŔnica
Crvena zvezda (MML)
3
1
|
05.04.2014 16:00 | LepuŔnica | 3 : 1 | Crvena zvezda (MML) |
05.04
16:30
Grdica
Morava
2
0
|
05.04.2014 16:30 | Grdica | 2 : 0 | Morava | |||||
05.04
16:30
GoÄ
Polet
1
1
|
05.04.2014 16:30 | GoÄ | 1 : 1 | Polet |
05.04
16:00
MarÅ”iÄ
Äava
1
2
|
05.04.2014 16:00 | MarÅ”iÄ | 1 : 2 | Äava |
05.04
15:30
KaraÄorÄe
VinÄa
2
0
|
05.04.2014 15:30 | KaraÄorÄe | 2 : 0 | VinÄa |
05.04
15:30
Äerdap
Napredak 1936
2
0
|
05.04.2014 15:30 | Äerdap | 2 : 0 | Napredak 1936 |
05.04
16:00
Jadar
SindjeliÄ
4
2
|
05.04.2014 16:00 | Jadar | 4 : 2 | SindjeliÄ |
05.04
15:30
Kolubara
Mladost (D)
1
0
|
05.04.2014 15:30 | Kolubara | 1 : 0 | Mladost (D) | |||||
05.04
15:30
Rubribreza
Mladost (V)
3
0
|
05.04.2014 15:30 | Rubribreza | 3 : 0 | Mladost (V) | |||||
05.04
15:30
Spartak 1924
Zadrugar
0
5
|
05.04.2014 15:30 | Spartak 1924 | 0 : 5 | Zadrugar | |||||
05.04
15:30
Banjani
KaÄer
4
1
|
05.04.2014 15:30 | Banjani | 4 : 1 | KaÄer |
05.04
15:00
Äajetina
SeÄica
6
3
|
05.04.2014 15:00 | Äajetina | 6 : 3 | SeÄica | |||||
05.04
15:00
Jasen
ŽelezniÄar
1
1
|
05.04.2014 15:00 | Jasen | 1 : 1 | ŽelezniÄar |
05.04
16:00
NaŔa krila 1936
MaloŔiŔte
2
2
|
05.04.2014 16:00 | NaŔa krila 1936 | 2 : 2 | MaloŔiŔte | |||||
05.04
16:00
Orljane
Borac (A)
1
1
|
05.04.2014 16:00 | Orljane | 1 : 1 | Borac (A) | |||||
05.04
16:00
RadniÄki 1924 (K)
RasovaÄa
3
2
|
05.04.2014 16:00 | RadniÄki 1924 (K) | 3 : 2 | RasovaÄa | |||||
05.04
16:00
Palilula
Borac (T)
1
0
|
05.04.2014 16:00 | Palilula | 1 : 0 | Borac (T) |
05.04
16:00
Omladinac
OFK NiÅ”
0
2
|
05.04.2014 16:00 | Omladinac | 0 : 2 | OFK NiÅ” | |||||
05.04
16:00
Aluminjum
Sloboda
1
3
|
05.04.2014 16:00 | Aluminjum | 1 : 3 | Sloboda |
05.04
16:00
BuduÄnost
VuÄje
2
1
|
05.04.2014 16:00 | BuduÄnost | 2 : 1 | VuÄje | |||||
05.04
16:00
Jedinstvo (B)
ZloÄudovo
3
0
|
05.04.2014 16:00 | Jedinstvo (B) | 3 : 0 | ZloÄudovo |
05.04
15:30
Jug Bogdan
DunÄerski
4
0
|
05.04.2014 15:30 | Jug Bogdan | 4 : 0 | DunÄerski | |||||
05.04
15:30
Trbunje
Svetlost
3
0
|
05.04.2014 15:30 | Trbunje | 3 : 0 | Svetlost |
05.04
16:00
Spartak
ŽeljuŔa
1
1
|
05.04.2014 16:00 | Spartak | 1 : 1 | ŽeljuŔa |
05.04
16:00
BiljaÄi
Äelik
0
3
|
05.04.2014 16:00 | BiljaÄi | 0 : 3 | Äelik |
05.04
14:00
Glama
Oskar
1
3
|
05.04.2014 14:00 | Glama | 1 : 3 | Oskar | |||||
05.04
16:00
Morava
Sloga (R)
2
1
|
05.04.2014 16:00 | Morava | 2 : 1 | Sloga (R) |
05.04
16:30
Morava 1918
OFK Bratstvo
4
1
|
05.04.2014 16:30 | Morava 1918 | 4 : 1 | OFK Bratstvo | |||||
05.04
16:30
OFK Tekstilac
Sloga
1
1
|
05.04.2014 16:30 | OFK Tekstilac | 1 : 1 | Sloga |
05.04
16:00
FUD
Gradina
4
0
|
05.04.2014 16:00 | FUD | 4 : 0 | Gradina | |||||
05.04
16:00
Poljoprivrednik
MaÄkovac
1
0
|
05.04.2014 16:00 | Poljoprivrednik | 1 : 0 | MaÄkovac |
05.04
16:00
PoreÄ
Sloga
4
1
|
05.04.2014 16:00 | PoreÄ | 4 : 1 | Sloga | |||||
05.04
16:00
Krivelj
RadniÄki
3
1
|
05.04.2014 16:00 | Krivelj | 3 : 1 | RadniÄki | |||||
05.04
16:00
Zlot
Brestovac
1
1
|
05.04.2014 16:00 | Zlot | 1 : 1 | Brestovac |
05.04
15:30
BuÄje
Rudar (P)
1
2
|
05.04.2014 15:30 | BuÄje | 1 : 2 | Rudar (P) |
05.04
16:00
Sloga (P)
BAK
1
0
|
05.04.2014 16:00 | Sloga (P) | 1 : 0 | BAK |
05.04
16:30
Jadran
Äoka
7
1
|
05.04.2014 16:30 | Jadran | 7 : 1 | Äoka | |||||
05.04
16:30
Panonija IM Topola
Preporod
2
1
|
05.04.2014 16:30 | Panonija IM Topola | 2 : 1 | Preporod |
05.04
15:30
Krajina
Naftagas
1
2
|
05.04.2014 15:30 | Krajina | 1 : 2 | Naftagas | |||||
05.04
15:30
Begej
Omladinac
1
1
|
05.04.2014 15:30 | Begej | 1 : 1 | Omladinac |
05.04
15:30
GraniÄar
Hajduk
3
3
|
05.04.2014 15:30 | GraniÄar | 3 : 3 | Hajduk | |||||
05.04
15:30
Mladost APA
StaniÅ”iÄ
7
1
|
05.04.2014 15:30 | Mladost APA | 7 : 1 | StaniÅ”iÄ | |||||
05.04
15:30
Polet
Omladinac (D)
2
0
|
05.04.2014 15:30 | Polet | 2 : 0 | Omladinac (D) | |||||
05.04
15:30
Crvenka
BSK
1
2
|
05.04.2014 15:30 | Crvenka | 1 : 2 | BSK | |||||
05.04
15:30
OFK Odžaci
ŽAK
2
1
|
05.04.2014 15:30 | OFK Odžaci | 2 : 1 | ŽAK |
05.04
16:00
Rudar
ŽelezniÄar
5
1
|
05.04.2014 16:00 | Rudar | 5 : 1 | ŽelezniÄar | |||||
05.04
16:00
Hajduk (V)
1. Maj
1
3
|
05.04.2014 16:00 | Hajduk (V) | 1 : 3 | 1. Maj | |||||
05.04
16:00
Partizan
Sremac
0
3
|
05.04.2014 16:00 | Partizan | 0 : 3 | Sremac | |||||
05.04
16:00
Sloven (R)
Hrtkovci
2
0
|
05.04.2014 16:00 | Sloven (R) | 2 : 0 | Hrtkovci |
05.04
15:30
Jedinstvo
BuduÄnost (G)
0
1
|
05.04.2014 15:30 | Jedinstvo | 0 : 1 | BuduÄnost (G) | |||||
05.04
15:30
ŽSK
BuduÄnost (M)
12
0
|
05.04.2014 15:30 | ŽSK | 12 : 0 | BuduÄnost (M) | |||||
05.04
15:30
Vojvodina (T)
Mladost (T)
0
0
|
05.04.2014 15:30 | Vojvodina (T) | 0 : 0 | Mladost (T) | |||||
05.04
15:30
Veternik
Borac
0
0
|
05.04.2014 15:30 | Veternik | 0 : 0 | Borac |
05.04
11:00
Komgrap
Jedinstvo
1
4
|
05.04.2014 11:00 | Komgrap | 1 : 4 | Jedinstvo | |||||
05.04
11:00
Zmaj 1953
ObiliÄ
1
0
|
05.04.2014 11:00 | Zmaj 1953 | 1 : 0 | ObiliÄ | |||||
05.04
11:00
PoŔtar Zvezdara
Policajac
0
1
|
05.04.2014 11:00 | PoŔtar Zvezdara | 0 : 1 | Policajac |
05.04
16:00
Napredak
Mladost (C)
1
0
|
05.04.2014 16:00 | Napredak | 1 : 0 | Mladost (C) | |||||
05.04
16:00
BuduÄnost
Borac
2
1
|
05.04.2014 16:00 | BuduÄnost | 2 : 1 | Borac | |||||
05.04
16:00
Å umadija
VraniÄ
3
2
|
05.04.2014 16:00 | Å umadija | 3 : 2 | VraniÄ |
05.04
16:00
VlaŔka
Napredak
3
1
|
05.04.2014 16:00 | VlaŔka | 3 : 1 | Napredak |
05.04
15:00
Lunjevica
Ozrem PMH
4
0
|
05.04.2014 15:00 | Lunjevica | 4 : 0 | Ozrem PMH |
05.04
16:00
Sloga
Brezova
0
0
|
05.04.2014 16:00 | Sloga | 0 : 0 | Brezova | |||||
05.04
16:00
Bratstvo
Jedinstvo (P)
6
0
|
05.04.2014 16:00 | Bratstvo | 6 : 0 | Jedinstvo (P) |
05.04
15:30
Polet
Jedinstvo (Lj)
2
0
|
05.04.2014 15:30 | Polet | 2 : 0 | Jedinstvo (Lj) | |||||
05.04
15:30
Žitkovica
Napredak
2
1
|
05.04.2014 15:30 | Žitkovica | 2 : 1 | Napredak |
05.04
16:00
TE GuÄevo
Borac LeŔnica
1
3
|
05.04.2014 16:00 | TE GuÄevo | 1 : 3 | Borac LeÅ”nica |
05.04
16:30
Milicionar
BMR PetlovaÄa
0
3
|
05.04.2014 16:30 | Milicionar | 0 : 3 | BMR PetlovaÄa |
05.04
15:30
Junior Novo Naselje
Milenko PavloviÄ
7
0
|
05.04.2014 15:30 | Junior Novo Naselje | 7 : 0 | Milenko PavloviÄ |
05.04
15:30
TreŔnjica
Borac
3
0
|
05.04.2014 15:30 | TreŔnjica | 3 : 0 | Borac |
05.04
16:00
Moravac (ZT)
Knežica
1
1
|
05.04.2014 16:00 | Moravac (ZT) | 1 : 1 | Knežica | |||||
05.04
16:00
Pobeda
Real
5
2
|
05.04.2014 16:00 | Pobeda | 5 : 2 | Real |
05.04
16:00
Pobeda 1976
Polet (R)
2
1
|
05.04.2014 16:00 | Pobeda 1976 | 2 : 1 | Polet (R) | |||||
05.04
16:00
Kraljevo
Crvena Zvezda
2
1
|
05.04.2014 16:00 | Kraljevo | 2 : 1 | Crvena Zvezda | |||||
05.04
16:00
OFK Draževac
Jedinstvo
0
1
|
05.04.2014 16:00 | OFK Draževac | 0 : 1 | Jedinstvo | |||||
05.04
16:00
Tempo
Ratar
1
3
|
05.04.2014 16:00 | Tempo | 1 : 3 | Ratar | |||||
05.04
16:00
OFK Sloga (D)
Gredetin
0
0
|
05.04.2014 16:00 | OFK Sloga (D) | 0 : 0 | Gredetin |
05.04
16:00
Jastrebac
JugoviÄi 1976
4
1
|
05.04.2014 16:00 | Jastrebac | 4 : 1 | JugoviÄi 1976 |
05.04
16:00
Delijski Vis
SeÄanica
2
3
|
05.04.2014 16:00 | Delijski Vis | 2 : 3 | SeÄanica |
05.04
16:00
Jedinstvo
Polet
2
1
|
05.04.2014 16:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Polet |
05.04
16:00
Mladost (M.S)
DragoÅ”
1
6
|
05.04.2014 16:00 | Mladost (M.S) | 1 : 6 | DragoÅ” | |||||
05.04
16:00
Sloboda
Borac
0
2
|
05.04.2014 16:00 | Sloboda | 0 : 2 | Borac |
05.04
16:30
Zenit
Ursule
0
0
|
05.04.2014 16:30 | Zenit | 0 : 0 | Ursule |
05.04
16:30
RadniÄki
Mladost (S)
2
0
|
05.04.2014 16:30 | RadniÄki | 2 : 0 | Mladost (S) |
05.04
15:30
Blagotin
14. Oktobar
4
2
|
05.04.2014 15:30 | Blagotin | 4 : 2 | 14. Oktobar |
05.04
16:00
KladuŔnica
Napredak
0
2
|
05.04.2014 16:00 | KladuŔnica | 0 : 2 | Napredak |
05.04
16:00
Malajnica
Smedovac
2
1
|
05.04.2014 16:00 | Malajnica | 2 : 1 | Smedovac |
05.04
15:30
Bukovik
Napredak 1976
2
0
|
05.04.2014 15:30 | Bukovik | 2 : 0 | Napredak 1976 | |||||
05.04
15:30
Mladost
Sloga
1
2
|
05.04.2014 15:30 | Mladost | 1 : 2 | Sloga |
05.04
16:00
Partizan (U)
Vladimirovac
1
2
|
05.04.2014 16:00 | Partizan (U) | 1 : 2 | Vladimirovac |
05.04
16:30
Hajduk
ObiliÄ
1
9
|
05.04.2014 16:30 | Hajduk | 1 : 9 | ObiliÄ | |||||
05.04
16:30
Potisje
Tisa B (A)
6
0
|
05.04.2014 16:30 | Potisje | 6 : 0 | Tisa B (A) | |||||
05.04
16:30
RadniÄki Gladiolus
Slavija
2
2
|
05.04.2014 16:30 | RadniÄki Gladiolus | 2 : 2 | Slavija |
05.04
16:30
RadniÄki 1905
Žednik
6
2
|
05.04.2014 16:30 | RadniÄki 1905 | 6 : 2 | Žednik | |||||
05.04
16:30
DuŔan Silni
Zrinjski 1932
2
0
|
05.04.2014 16:30 | DuŔan Silni | 2 : 0 | Zrinjski 1932 |
05.04
15:30
Mladost
TerekveÅ”
1
0
|
05.04.2014 15:30 | Mladost | 1 : 0 | TerekveÅ” |
05.04
17:30
NoÄaj
Podrinje
0
1
|
05.04.2014 17:30 | NoÄaj | 0 : 1 | Podrinje |
05.04
15:30
Å ajkaÅ” 1908
Dinamo
1
1
|
05.04.2014 15:30 | Å ajkaÅ” 1908 | 1 : 1 | Dinamo | |||||
05.04
15:30
OFK Futog
Borac
7
0
|
05.04.2014 15:30 | OFK Futog | 7 : 0 | Borac | |||||
05.04
15:30
ŽelezniÄar
BaÄka
0
3
|
05.04.2014 15:30 | ŽelezniÄar | 0 : 3 | BaÄka | |||||
05.04
15:30
Slavija
Äenej
13
0
|
05.04.2014 15:30 | Slavija | 13 : 0 | Äenej | |||||
05.04
15:30
Sofeks
FruŔkogorski partizan
0
0
|
05.04.2014 15:30 | Sofeks | 0 : 0 | FruŔkogorski partizan |
05.04
16:00
Stari Grad
Krivanj
5
0
|
05.04.2014 16:00 | Stari Grad | 5 : 0 | Krivanj | |||||
05.04
16:00
Soko
Kulpin
0
1
|
05.04.2014 16:00 | Soko | 0 : 1 | Kulpin |
05.04
16:00
Studenski Grad
Busije
1
5
|
05.04.2014 16:00 | Studenski Grad | 1 : 5 | Busije |
05.04
16:00
Olimpija
Å eÄeranac
0
3
|
05.04.2014 16:00 | Olimpija | 0 : 3 | Å eÄeranac |
05.04
16:30
Lazarevac
Sloga
5
4
|
05.04.2014 16:30 | Lazarevac | 5 : 4 | Sloga | |||||
05.04
16:30
Mladost (Ä)
Rudar
1
1
|
05.04.2014 16:30 | Mladost (Ä) | 1 : 1 | Rudar |
05.04
OFK Slatina
Drlupa
2
5
|
05.04.2014 | OFK Slatina | 2 : 5 | Drlupa | |||||
05.04
RopoÄevo
Denim
4
6
|
05.04.2014 | RopoÄevo | 4 : 6 | Denim | |||||
05.04
Sloga 2012
Vis
0
2
|
05.04.2014 | Sloga 2012 | 0 : 2 | Vis | |||||
05.04
Mladost
Mladost
4
3
|
05.04.2014 | Mladost | 4 : 3 | Mladost | |||||
05.04
OFK RogaÄa
Rudar 2012
3
2
|
05.04.2014 | OFK RogaÄa | 3 : 2 | Rudar 2012 | |||||
05.04
4 Juli
Stojnik
2
0
|
05.04.2014 | 4 Juli | 2 : 0 | Stojnik | |||||
05.04
Vojvoda
Sibnica
0
1
|
05.04.2014 | Vojvoda | 0 : 1 | Sibnica |
05.04
16:00
Partizan
Heroj-Polet
2
1
|
05.04.2014 16:00 | Partizan | 2 : 1 | Heroj-Polet | |||||
05.04
16:00
Avala 1939
Zuce
6
2
|
05.04.2014 16:00 | Avala 1939 | 6 : 2 | Zuce |
05.04
16:30
Stara ÄarÅ”ija
Musina Reka
1
1
|
05.04.2014 16:30 | Stara ÄarÅ”ija | 1 : 1 | Musina Reka |
05.04
16:30
PopoviÄi
Mladost 1925
0
1
|
05.04.2014 16:30 | PopoviÄi | 0 : 1 | Mladost 1925 |
05.04
15:30
Brana PaunoviÄ
Melnica
0
3
|
05.04.2014 15:30 | Brana PaunoviÄ | 0 : 3 | Melnica |
05.04
15:30
Zadrugar
OFK Homolje
3
0
|
05.04.2014 15:30 | Zadrugar | 3 : 0 | OFK Homolje | |||||
05.04
15:30
BuduÄnost
Laznica
5
3
|
05.04.2014 15:30 | BuduÄnost | 5 : 3 | Laznica | |||||
05.04
15:30
Jasenovac
Zvezda
6
1
|
05.04.2014 15:30 | Jasenovac | 6 : 1 | Zvezda |
05.04
Kobilje
BSK
0
2
|
05.04.2014 | Kobilje | 0 : 2 | BSK | |||||
05.04
Jedinstvo (S)
Stig (MC)
2
1
|
05.04.2014 | Jedinstvo (S) | 2 : 1 | Stig (MC) |
05.04
16:00
Bratstvo
Goblen
2
3
|
05.04.2014 16:00 | Bratstvo | 2 : 3 | Goblen | |||||
05.04
16:00
Nomanica
Moravac
1
0
|
05.04.2014 16:00 | Nomanica | 1 : 0 | Moravac |
05.04
16:00
Veliko Trnjane
BSK
6
0
|
05.04.2014 16:00 | Veliko Trnjane | 6 : 0 | BSK | |||||
05.04
16:00
Susica 2012
Real
4
1
|
05.04.2014 16:00 | Susica 2012 | 4 : 1 | Real | |||||
05.04
16:00
Bratstvo
Radnik 2013
0
0
|
05.04.2014 16:00 | Bratstvo | 0 : 0 | Radnik 2013 | |||||
05.04
16:00
Milanovo
Turekovac
3
4
|
05.04.2014 16:00 | Milanovo | 3 : 4 | Turekovac |
05.04
16:00
Kolonija
Morava (R)
1
1
|
05.04.2014 16:00 | Kolonija | 1 : 1 | Morava (R) |
05.04
16:30
Radnik
Jedinstvo
3
0
|
05.04.2014 16:30 | Radnik | 3 : 0 | Jedinstvo |
05.04
15:00
Parcane
Borac
0
0
|
05.04.2014 15:00 | Parcane | 0 : 0 | Borac | |||||
05.04
15:00
Varvarin
Kiseljak
2
0
|
05.04.2014 15:00 | Varvarin | 2 : 0 | Kiseljak |
05.04
15:00
Kamenorezac 76
Omladinac (U)
3
0
|
05.04.2014 15:00 | Kamenorezac 76 | 3 : 0 | Omladinac (U) | |||||
05.04
15:00
Moravac-C 74
Stevka Bozurevka
2
1
|
05.04.2014 15:00 | Moravac-C 74 | 2 : 1 | Stevka Bozurevka | |||||
05.04
15:00
Omladinac (O)
Polet 57
4
2
|
05.04.2014 15:00 | Omladinac (O) | 4 : 2 | Polet 57 | |||||
05.04
15:00
Sloboda 1948
Mladost
0
2
|
05.04.2014 15:00 | Sloboda 1948 | 0 : 2 | Mladost | |||||
05.04
15:45
JugoviÄi
RujiŔnik
1
1
|
05.04.2014 15:45 | JugoviÄi | 1 : 1 | RujiÅ”nik |
05.04
16:00
NaŔa Krajina
Gaj
3
0
|
05.04.2014 16:00 | NaŔa Krajina | 3 : 0 | Gaj | |||||
05.04
16:00
OFK Barice
Lokve
0
3
|
05.04.2014 16:00 | OFK Barice | 0 : 3 | Lokve | |||||
05.04
16:00
GraniÄar
Crvena Zvezda
4
0
|
05.04.2014 16:00 | GraniÄar | 4 : 0 | Crvena Zvezda |
05.04
Mitros
OFK Bosut
5
0
|
05.04.2014 | Mitros | 5 : 0 | OFK Bosut |
05.04
16:30
Oniks
Hajduk
2
1
|
05.04.2014 16:30 | Oniks | 2 : 1 | Hajduk | |||||
05.04
16:30
Bresje
PSS-192
6
3
|
05.04.2014 16:30 | Bresje | 6 : 3 | PSS-192 | |||||
05.04
16:30
Mladost
OFK DragoŔevac
1
4
|
05.04.2014 16:30 | Mladost | 1 : 4 | OFK DragoŔevac | |||||
05.04
16:30
Belica
OFK Borac
1
3
|
05.04.2014 16:30 | Belica | 1 : 3 | OFK Borac | |||||
05.04
16:30
Å antarovac
CrnovrŔanin
3
1
|
05.04.2014 16:30 | Šantarovac | 3 : 1 | CrnovrŔanin |
05.04
16:00
Crvena Zastava
Pobeda
3
4
|
05.04.2014 16:00 | Crvena Zastava | 3 : 4 | Pobeda | |||||
05.04
16:00
Zvezda Konatice
Baljevac
1
0
|
05.04.2014 16:00 | Zvezda Konatice | 1 : 0 | Baljevac | |||||
05.04
16:00
Skela
Sloga
1
1
|
05.04.2014 16:00 | Skela | 1 : 1 | Sloga | |||||
05.04
16:00
Duboko
Proleter
3
1
|
05.04.2014 16:00 | Duboko | 3 : 1 | Proleter | |||||
05.04
16:00
Rekreativo
Borac
1
1
|
05.04.2014 16:00 | Rekreativo | 1 : 1 | Borac | |||||
05.04
16:00
Partizan
LjubiniÄ
5
0
|
05.04.2014 16:00 | Partizan | 5 : 0 | LjubiniÄ |
05.04
15:30
OFK Petrovac
DeÄiÄ
3
0
|
05.04.2014 15:30 | OFK Petrovac | 3 : 0 | DeÄiÄ | |||||
05.04
15:30
Mornar
BuduÄnost
0
0
|
05.04.2014 15:30 | Mornar | 0 : 0 | BuduÄnost | |||||
05.04
15:30
Zeta
Äelik
0
5
|
05.04.2014 15:30 | Zeta | 0 : 5 | Äelik | |||||
05.04
15:30
Rudar
LovÄen
0
1
|
05.04.2014 15:30 | Rudar | 0 : 1 | LovÄen | |||||
05.04
15:30
Grbalj
Sutjeska
1
1
|
05.04.2014 15:30 | Grbalj | 1 : 1 | Sutjeska | |||||
05.04
15:30
Mladost
Mogren
3
2
|
05.04.2014 15:30 | Mladost | 3 : 2 | Mogren |
05.04
Slavija
Borac
2
0
|
05.04.2014 | Slavija | 2 : 0 | Borac | |||||
05.04
Zrinjski
Å iroki Brijeg
3
2
|
05.04.2014 | Zrinjski | 3 : 2 | Å iroki Brijeg | |||||
05.04
Radnik
Leotar
3
0
|
05.04.2014 | Radnik | 3 : 0 | Leotar | |||||
05.04
ŽeljezniÄar
Äelik
3
0
|
05.04.2014 | ŽeljezniÄar | 3 : 0 | Äelik | |||||
05.04
Vitez
Olimpic
2
1
|
05.04.2014 | Vitez | 2 : 1 | Olimpic | |||||
05.04
Travnik
Mladost
1
1
|
05.04.2014 | Travnik | 1 : 1 | Mladost | |||||
05.04
Zvijezda
Velež
1
2
|
05.04.2014 | Zvijezda | 1 : 2 | Velež | |||||
05.04
Rudar
Sarajevo
0
0
|
05.04.2014 | Rudar | 0 : 0 | Sarajevo |
05.04
15:00
Drina (Z)
Sloga
1
1
|
05.04.2014 15:00 | Drina (Z) | 1 : 1 | Sloga | |||||
05.04
15:00
Drina HE
Proleter
2
1
|
05.04.2014 15:00 | Drina HE | 2 : 1 | Proleter | |||||
05.04
15:00
Podrinje
ModriÄa Maxima
4
3
|
05.04.2014 15:00 | Podrinje | 4 : 3 | ModriÄa Maxima | |||||
05.04
15:00
Sloboda (NG)
Kozara
2
0
|
05.04.2014 15:00 | Sloboda (NG) | 2 : 0 | Kozara | |||||
05.04
15:00
Borac
Mladost
1
0
|
05.04.2014 15:00 | Borac | 1 : 0 | Mladost | |||||
05.04
15:00
Sutjeska
Napredak
1
1
|
05.04.2014 15:00 | Sutjeska | 1 : 1 | Napredak |
05.04
15:30
RadniÄki 1923
Sloboda Point
1
1
|
05.04.2014 15:30 | RadniÄki 1923 | 1 : 1 | Sloboda Point | |||||
05.04
15:30
Rad
OFK Beograd
1
0
|
05.04.2014 15:30 | Rad | 1 : 0 | OFK Beograd | |||||
05.04
18:00
Partizan
Vojvodina
1
1
|
05.04.2014 18:00 | Partizan | 1 : 1 | Vojvodina | |||||
05.04
18:00
RadniÄki (N)
Javor Matis
1
1
|
05.04.2014 18:00 | RadniÄki (N) | 1 : 1 | Javor Matis | |||||
05.04
15:30
Novi Pazar
Jagodina
2
2
|
05.04.2014 15:30 | Novi Pazar | 2 : 2 | Jagodina | |||||
05.04
15:30
Spartak
Crvena zvezda
1
2
|
05.04.2014 15:30 | Spartak | 1 : 2 | Crvena zvezda | |||||
05.04
15:30
Voždovac
Donji Srem
3
0
|
05.04.2014 15:30 | Voždovac | 3 : 0 | Donji Srem |
05.04
15:30
Smederevo
Teleoptik
0
0
|
05.04.2014 15:30 | Smederevo | 0 : 0 | Teleoptik | |||||
05.04
15:30
Radnik
Dolina
0
1
|
05.04.2014 15:30 | Radnik | 0 : 1 | Dolina | |||||
05.04
15:30
Timok
Mladost (L)
0
0
|
05.04.2014 15:30 | Timok | 0 : 0 | Mladost (L) | |||||
05.04
15:30
InÄija
Sloga (K)
1
0
|
05.04.2014 15:30 | InÄija | 1 : 0 | Sloga (K) | |||||
05.04
15:30
Sloga (PM)
Proleter
1
0
|
05.04.2014 15:30 | Sloga (PM) | 1 : 0 | Proleter | |||||
05.04
15:30
BSK BorÄa
Metalac (GM)
1
0
|
05.04.2014 15:30 | BSK BorÄa | 1 : 0 | Metalac (GM) |
05.04
13:00
Sloga (K)
BSK BorÄa
3
2
|
05.04.2014 13:00 | Sloga (K) | 3 : 2 | BSK BorÄa | |||||
05.04
10:00
Brodarac
Partizan
0
0
|
05.04.2014 10:00 | Brodarac | 0 : 0 | Partizan | |||||
05.04
13:00
ÄSK Pivara
Napredak
4
2
|
05.04.2014 13:00 | ÄSK Pivara | 4 : 2 | Napredak |
05.04
10:00
OFK Hajduk
Novi Sad
5
0
|
05.04.2014 10:00 | OFK Hajduk | 5 : 0 | Novi Sad | |||||
05.04
10:00
Omladinac
RadniÄki (SM)
2
2
|
05.04.2014 10:00 | Omladinac | 2 : 2 | RadniÄki (SM) | |||||
05.04
10:00
Proleter 2006
Banat
0
0
|
05.04.2014 10:00 | Proleter 2006 | 0 : 0 | Banat | |||||
05.04
10:00
Dinamo
VrŔac United
1
0
|
05.04.2014 10:00 | Dinamo | 1 : 0 | VrŔac United | |||||
05.04
10:00
RadniÄki (NP)
Proleter (NS)
2
0
|
05.04.2014 10:00 | RadniÄki (NP) | 2 : 0 | Proleter (NS) |
05.04
11:00
Takovo
Metalac (GM)
0
8
|
05.04.2014 11:00 | Takovo | 0 : 8 | Metalac (GM) |
05.04
13:00
Palilulac
Car Konstantin
1
1
|
05.04.2014 13:00 | Palilulac | 1 : 1 | Car Konstantin | |||||
05.04
11:00
Dinamo
Radan
3
0
|
05.04.2014 11:00 | Dinamo | 3 : 0 | Radan | |||||
05.04
15:00
Hajduk Veljko
Žitoradja
3
1
|
05.04.2014 15:00 | Hajduk Veljko | 3 : 1 | Žitoradja | |||||
05.04
16:00
Moravac Orion
RadniÄki (N)
1
5
|
05.04.2014 16:00 | Moravac Orion | 1 : 5 | RadniÄki (N) |
05.04
15:00
Kolonija
Vulturul
2
2
|
05.04.2014 15:00 | Kolonija | 2 : 2 | Vulturul | |||||
05.04
11:00
BuduÄnost (BB)
RadniÄki (K)
2
6
|
05.04.2014 11:00 | BuduÄnost (BB) | 2 : 6 | RadniÄki (K) | |||||
05.04
12:00
Mladost (O)
Partizan (G)
7
1
|
05.04.2014 12:00 | Mladost (O) | 7 : 1 | Partizan (G) | |||||
05.04
14:00
Sloga (BNS)
C.zvezda
3
3
|
05.04.2014 14:00 | Sloga (BNS) | 3 : 3 | C.zvezda |
05.04
16:00
Polet
Vojvodina
2
1
|
05.04.2014 16:00 | Polet | 2 : 1 | Vojvodina | |||||
05.04
16:00
Glogonj
Slavija
4
1
|
05.04.2014 16:00 | Glogonj | 4 : 1 | Slavija | |||||
05.04
15:00
Dolina
RadniÄki (B)
8
0
|
05.04.2014 15:00 | Dolina | 8 : 0 | RadniÄki (B) |
05.04
13:00
Napredak
Vojvodina
1
3
|
05.04.2014 13:00 | Napredak | 1 : 3 | Vojvodina |
05.04
12:00
BaÄka 1901
Mladost (L)
3
0
|
05.04.2014 12:00 | BaÄka 1901 | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
05.04
12:00
VrŔac
Vrbas
1
2
|
05.04.2014 12:00 | VrŔac | 1 : 2 | Vrbas | |||||
05.04
12:00
RadniÄki (S)
Dinamo
1
1
|
05.04.2014 12:00 | RadniÄki (S) | 1 : 1 | Dinamo | |||||
05.04
12:00
InÄija
BeÄej
3
1
|
05.04.2014 12:00 | InÄija | 3 : 1 | BeÄej | |||||
05.04
12:00
Banat
Proleter 2006
0
4
|
05.04.2014 12:00 | Banat | 0 : 4 | Proleter 2006 | |||||
05.04
12:00
Vojvodina
ŽelezniÄar
3
0
|
05.04.2014 12:00 | Vojvodina | 3 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
05.04
12:00
TSC
OFK Hajduk
1
3
|
05.04.2014 12:00 | TSC | 1 : 3 | OFK Hajduk | |||||
05.04
12:00
Novi Sad
Spartak
3
0
|
05.04.2014 12:00 | Novi Sad | 3 : 0 | Spartak |
05.04
11:00
Sloga (K)
Bane
4
0
|
05.04.2014 11:00 | Sloga (K) | 4 : 0 | Bane | |||||
05.04
10:00
Mladost (L)
Javor
2
4
|
05.04.2014 10:00 | Mladost (L) | 2 : 4 | Javor | |||||
05.04
11:00
Å umadija 1903
Sloga (P)
0
2
|
05.04.2014 11:00 | Å umadija 1903 | 0 : 2 | Sloga (P) | |||||
05.04
11:00
Metalac (GM)
Novi Pazar
1
0
|
05.04.2014 11:00 | Metalac (GM) | 1 : 0 | Novi Pazar | |||||
05.04
12:00
Sloga 1940
Sevojno
0
3
|
05.04.2014 12:00 | Sloga 1940 | 0 : 3 | Sevojno |
05.04
11:00
Olimpia A
Äantavir
7
0
|
05.04.2014 11:00 | Olimpia A | 7 : 0 | Äantavir | |||||
05.04
10:00
Tavankut
Subotica
1
2
|
05.04.2014 10:00 | Tavankut | 1 : 2 | Subotica | |||||
05.04
11:30
PaliÄ
Senta
3
0
|
05.04.2014 11:30 | PaliÄ | 3 : 0 | Senta |
05.04
17:00
Borac (St)
Jedinstvo SteviÄ
5
0
|
05.04.2014 17:00 | Borac (St) | 5 : 0 | Jedinstvo SteviÄ | |||||
05.04
16:00
Omladinac (O)
Banat
2
1
|
05.04.2014 16:00 | Omladinac (O) | 2 : 1 | Banat |
05.04
14:00
Zemun
AS
0
0
|
05.04.2014 14:00 | Zemun | 0 : 0 | AS | |||||
05.04
12:00
Partizan
Rad
7
0
|
05.04.2014 12:00 | Partizan | 7 : 0 | Rad | |||||
05.04
11:00
Savacijum
Crvena zvezda
2
0
|
05.04.2014 11:00 | Savacijum | 2 : 0 | Crvena zvezda | |||||
05.04
15:00
Napredak
Nacional
3
0
|
05.04.2014 15:00 | Napredak | 3 : 0 | Nacional | |||||
05.04
11:00
Loznica
OFK Beograd
0
5
|
05.04.2014 11:00 | Loznica | 0 : 5 | OFK Beograd | |||||
05.04
11:00
Borac
Sloboda Point
0
3
|
05.04.2014 11:00 | Borac | 0 : 3 | Sloboda Point |
05.04
10:00
BaÄka 1901
Mladost (L)
3
0
|
05.04.2014 10:00 | BaÄka 1901 | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
05.04
10:00
VrŔac
Vrbas
4
1
|
05.04.2014 10:00 | VrŔac | 4 : 1 | Vrbas | |||||
05.04
10:00
RadniÄki (S)
Dinamo
1
0
|
05.04.2014 10:00 | RadniÄki (S) | 1 : 0 | Dinamo | |||||
05.04
10:00
InÄija
BeÄej
3
1
|
05.04.2014 10:00 | InÄija | 3 : 1 | BeÄej | |||||
05.04
10:00
Banat
Proleter 2006
0
5
|
05.04.2014 10:00 | Banat | 0 : 5 | Proleter 2006 | |||||
05.04
10:00
Vojvodina
ŽelezniÄar
6
0
|
05.04.2014 10:00 | Vojvodina | 6 : 0 | ŽelezniÄar | |||||
05.04
10:00
TSC
OFK Hajduk
0
1
|
05.04.2014 10:00 | TSC | 0 : 1 | OFK Hajduk | |||||
05.04
10:00
Novi Sad
Spartak
1
2
|
05.04.2014 10:00 | Novi Sad | 1 : 2 | Spartak |
05.04
10:00
BIP
ÄaÄak 94
0
1
|
05.04.2014 10:00 | BIP | 0 : 1 | ÄaÄak 94 | |||||
05.04
11:00
Jedinstvo Putevi
Å umadija 1903
2
3
|
05.04.2014 11:00 | Jedinstvo Putevi | 2 : 3 | Å umadija 1903 | |||||
05.04
15:30
Kiker
Sloga 1940
4
0
|
05.04.2014 15:30 | Kiker | 4 : 0 | Sloga 1940 |
05.04
10:00
AFK
ObiliÄ
0
7
|
05.04.2014 10:00 | AFK | 0 : 7 | ObiliÄ |
05.04
10:00
Partizan (U)
RadniÄki 1927
1
13
|
05.04.2014 10:00 | Partizan (U) | 1 : 13 | RadniÄki 1927 | |||||
05.04
11:00
HajduÄica
Banat
0
2
|
05.04.2014 11:00 | HajduÄica | 0 : 2 | Banat |
05.04
10:00
Kolonija
Strela
3
0
|
05.04.2014 10:00 | Kolonija | 3 : 0 | Strela | |||||
05.04
14:00
Borac (St)
Mika AntiÄ
3
0
|
05.04.2014 14:00 | Borac (St) | 3 : 0 | Mika AntiÄ | |||||
05.04
16:00
Mladost (V)
BSK
5
1
|
05.04.2014 16:00 | Mladost (V) | 5 : 1 | BSK |
05.04
11:00
Proleter
BuduÄnost (A)
8
2
|
05.04.2014 11:00 | Proleter | 8 : 2 | BuduÄnost (A) | |||||
05.04
12:00
Jedinstvo SteviÄ
Unirea
11
1
|
05.04.2014 12:00 | Jedinstvo SteviÄ | 11 : 1 | Unirea | |||||
05.04
10:00
Dolina
Jugoslavija
3
3
|
05.04.2014 10:00 | Dolina | 3 : 3 | Jugoslavija |
05.04
Sloga
Mladi radnik
3
0
|
05.04.2014 | Sloga | 3 : 0 | Mladi radnik |
05.04
10:00
Äantavir
Senta
1
3
|
05.04.2014 10:00 | Äantavir | 1 : 3 | Senta | |||||
05.04
10:00
Spartak '02
Vinogradar
5
1
|
05.04.2014 10:00 | Spartak '02 | 5 : 1 | Vinogradar | |||||
05.04
10:00
Äoka
Spartak '01
0
9
|
05.04.2014 10:00 | Äoka | 0 : 9 | Spartak '01 | |||||
05.04
10:00
BaÄka 1901
Potisje
5
2
|
05.04.2014 10:00 | BaÄka 1901 | 5 : 2 | Potisje |
05.04
10:00
Zeleznicar
OFK Osecina
1
3
|
05.04.2014 10:00 | Zeleznicar | 1 : 3 | OFK Osecina | |||||
05.04
10:00
Krusik 2
Jedinstvo
1
6
|
05.04.2014 10:00 | Krusik 2 | 1 : 6 | Jedinstvo |
05.04
10:00
Å umadija
Radnicki 1923 I
3
0
|
05.04.2014 10:00 | Å umadija | 3 : 0 | Radnicki 1923 I | |||||
05.04
10:00
Slavija
Apolon 4 II
2
4
|
05.04.2014 10:00 | Slavija | 2 : 4 | Apolon 4 II | |||||
05.04
10:00
Gruža
Å umadija 1903 I
0
7
|
05.04.2014 10:00 | Gruža | 0 : 7 | Šumadija 1903 I |
05.04
Tutin
Rudar (B)
1
1
|
05.04.2014 | Tutin | 1 : 1 | Rudar (B) | |||||
05.04
OFK Vlada DimitrijeviÄ
OFK LeŔak
3
0
|
05.04.2014 | OFK Vlada DimitrijeviÄ | 3 : 0 | OFK LeÅ”ak | |||||
05.04
Pionir 028
Mokra Gora
1
3
|
05.04.2014 | Pionir 028 | 1 : 3 | Mokra Gora | |||||
05.04
Kosmet
TrepÄa
7
0
|
05.04.2014 | Kosmet | 7 : 0 | TrepÄa |
05.04
18:00
Sokobanja
Zdravlje Leskovac
73
76
|
05.04.2014 18:00 | Sokobanja | 73 : 76 | Zdravlje Leskovac | |||||
05.04
18:00
Dimitrovgrad
NiÅ”
51
90
|
05.04.2014 18:00 | Dimitrovgrad | 51 : 90 | NiÅ” | |||||
05.04
18:00
KurŔumlija
Prokuplje
78
87
|
05.04.2014 18:00 | KurŔumlija | 78 : 87 | Prokuplje | |||||
05.04
19:30
OKK Junior
Knjaževac
74
76
|
05.04.2014 19:30 | OKK Junior | 74 : 76 | Knjaževac |
05.04
17:00
Nova Pazova
Stara Pazova
58
85
|
05.04.2014 17:00 | Nova Pazova | 58 : 85 | Stara Pazova | |||||
05.04
19:00
Odžaci
Velika Kikinda
94
74
|
05.04.2014 19:00 | Odžaci | 94 : 74 | Velika Kikinda | |||||
05.04
19:00
Jedinstvo
Akademik
94
79
|
05.04.2014 19:00 | Jedinstvo | 94 : 79 | Akademik | |||||
05.04
19:00
Dunav
Hajduk
74
62
|
05.04.2014 19:00 | Dunav | 74 : 62 | Hajduk |
05.04
17:00
Slodes
Torlak
79
50
|
05.04.2014 17:00 | Slodes | 79 : 50 | Torlak | |||||
05.04
14:00
BKK RadniÄki
Zvezdara
68
81
|
05.04.2014 14:00 | BKK RadniÄki | 68 : 81 | Zvezdara | |||||
05.04
13:30
Astra
Zemun
81
86
|
05.04.2014 13:30 | Astra | 81 : 86 | Zemun | |||||
05.04
20:30
Žitko Basket
Žarkovo
90
122
|
05.04.2014 20:30 | Žitko Basket | 90 : 122 | Žarkovo |
05.04
Play off
Užice
71
64
|
05.04.2014 | Play off | 71 : 64 | Užice | |||||
05.04
Vladimirci
Klik
87
84
|
05.04.2014 | Vladimirci | 87 : 84 | Klik | |||||
05.04
Student BB
Ivanjica
78
62
|
05.04.2014 | Student BB | 78 : 62 | Ivanjica | |||||
05.04
M015
ÄaÄak 94
20
0
|
05.04.2014 | M015 | 20 : 0 | ÄaÄak 94 | |||||
05.04
ŽelezniÄar
Mionica
90
106
|
05.04.2014 | ŽelezniÄar | 90 : 106 | Mionica |
05.04
Milan TriviÄ 2
Ras
62
56
|
05.04.2014 | Milan TriviÄ 2 | 62 : 56 | Ras | |||||
05.04
SurÄin Dobanovci
Grocka
68
54
|
05.04.2014 | SurÄin Dobanovci | 68 : 54 | Grocka | |||||
05.04
Mladost 2009 2
Umka 2009
75
73
|
05.04.2014 | Mladost 2009 2 | 75 : 73 | Umka 2009 | |||||
05.04
Flash
Vitez
59
82
|
05.04.2014 | Flash | 59 : 82 | Vitez | |||||
05.04
Zvezdara 2
Mladenovac
80
58
|
05.04.2014 | Zvezdara 2 | 80 : 58 | Mladenovac |
05.04
Basket Top
Starinski
69
62
|
05.04.2014 | Basket Top | 69 : 62 | Starinski | |||||
05.04
ParaÄin
TrepÄa
89
77
|
05.04.2014 | ParaÄin | 89 : 77 | TrepÄa | |||||
05.04
KoriÄani
UÅ”Äe
90
66
|
05.04.2014 | KoriÄani | 90 : 66 | UÅ”Äe | |||||
05.04
Požarevac
Å umarice
64
70
|
05.04.2014 | Požarevac | 64 : 70 | Šumarice | |||||
05.04
Sloga (PM)
Mladost
63
84
|
05.04.2014 | Sloga (PM) | 63 : 84 | Mladost | |||||
05.04
GoÄ
Župa
0
20
|
05.04.2014 | GoÄ | 0 : 20 | Župa |
05.04
13:30
Futog Tehnomer
BuduÄnost
86
66
|
05.04.2014 13:30 | Futog Tehnomer | 86 : 66 | BuduÄnost | |||||
05.04
20:30
Selekta
Sport Key Plus
91
85
|
05.04.2014 20:30 | Selekta | 91 : 85 | Sport Key Plus | |||||
05.04
20:00
Apatin
Sloboda NS
0
20
|
05.04.2014 20:00 | Apatin | 0 : 20 | Sloboda NS | |||||
05.04
20:00
Crvenka
Vojvodina NM
83
81
|
05.04.2014 20:00 | Crvenka | 83 : 81 | Vojvodina NM | |||||
05.04
11:30
Kadet
Mladost Veternik
69
73
|
05.04.2014 11:30 | Kadet | 69 : 73 | Mladost Veternik |
05.04
Indians Basket
Pink
82
64
|
05.04.2014 | Indians Basket | 82 : 64 | Pink | |||||
05.04
Banatski Karlovac
RadniÄki
57
65
|
05.04.2014 | Banatski Karlovac | 57 : 65 | RadniÄki | |||||
05.04
Družina Kozlovac
BNS
48
92
|
05.04.2014 | Družina Kozlovac | 48 : 92 | BNS | |||||
05.04
Jadran
Partizan
73
66
|
05.04.2014 | Jadran | 73 : 66 | Partizan | |||||
05.04
Vojka
Kris Kros
65
70
|
05.04.2014 | Vojka | 65 : 70 | Kris Kros | |||||
05.04
Omladinac
Dinamo
85
80
|
05.04.2014 | Omladinac | 85 : 80 | Dinamo |
05.04
19:00
Crvena zvezda Telekom
Borac Mozzart Sport
85
63
|
05.04.2014 19:00 | Crvena zvezda Telekom | 85 : 63 | Borac Mozzart Sport | |||||
05.04
19:00
Mega Vizura
Crnokosa
94
84
|
05.04.2014 19:00 | Mega Vizura | 94 : 84 | Crnokosa |
05.04
19:00
Kolubara LA 2003
Proleter Naftagas
99
95
|
05.04.2014 19:00 | Kolubara LA 2003 | 99 : 95 | Proleter Naftagas | |||||
05.04
15:30
Beovuk 72
Å abac
106
72
|
05.04.2014 15:30 | Beovuk 72 | 106 : 72 | Å abac | |||||
05.04
19:00
RadniÄki
Mladost (Z)
81
85
|
05.04.2014 19:00 | RadniÄki | 81 : 85 | Mladost (Z) | |||||
05.04
19:30
Spartak
Jagodina
90
87
|
05.04.2014 19:30 | Spartak | 90 : 87 | Jagodina |
05.04
18:00
Basket Star
BeoÄin
93
81
|
05.04.2014 18:00 | Basket Star | 93 : 81 | BeoÄin |
05.04
Ivanjica
Play Off
47
41
|
05.04.2014 | Ivanjica | 47 : 41 | Play Off | |||||
05.04
ŽelezniÄar
Loznica
85
65
|
05.04.2014 | ŽelezniÄar | 85 : 65 | Loznica | |||||
05.04
Time Out
Kraljevo
58
67
|
05.04.2014 | Time Out | 58 : 67 | Kraljevo | |||||
05.04
Ljubovija
Karaburma
20
0
|
05.04.2014 | Ljubovija | 20 : 0 | Karaburma |
05.04
19:30
Radivoj KoraÄ
Srbobran Reahem
94
45
|
05.04.2014 19:30 | Radivoj KoraÄ | 94 : 45 | Srbobran Reahem | |||||
05.04
17:30
Spartak
Partizan
70
91
|
05.04.2014 17:30 | Spartak | 70 : 91 | Partizan | |||||
05.04
18:00
Stara Pazova
Jagodina 2001
82
66
|
05.04.2014 18:00 | Stara Pazova | 82 : 66 | Jagodina 2001 | |||||
05.04
21:00
Å umadija
Vojvodina Nis Gas
72
66
|
05.04.2014 21:00 | Å umadija | 72 : 66 | Vojvodina Nis Gas |
05.04
19:00
FAP Livnica
Priboj
3
0
|
05.04.2014 19:00 | FAP Livnica | 3 : 0 | Priboj |
05.04
16:00
Desetka
Radan
3
0
|
05.04.2014 16:00 | Desetka | 3 : 0 | Radan | |||||
05.04
17:30
Mladost
Hajduk Veljko
1
3
|
05.04.2014 17:30 | Mladost | 1 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
05.04
Jagodina
NiÅ”
0
3
|
05.04.2014 | Jagodina | 0 : 3 | NiÅ” | |||||
05.04
Milenijum
TopliÄanin
2
3
|
05.04.2014 | Milenijum | 2 : 3 | TopliÄanin | |||||
05.04
16:00
Borac
Pirot
3
0
|
05.04.2014 16:00 | Borac | 3 : 0 | Pirot |
05.04
Novi Sad
Hercegovina
3
0
|
05.04.2014 | Novi Sad | 3 : 0 | Hercegovina | |||||
05.04
Futog
Srem Iton
3
2
|
05.04.2014 | Futog | 3 : 2 | Srem Iton | |||||
05.04
19:00
Stražilovo
Sloven
3
2
|
05.04.2014 19:00 | Stražilovo | 3 : 2 | Sloven | |||||
05.04
17:00
Proleter
BavaniŔte
1
3
|
05.04.2014 17:00 | Proleter | 1 : 3 | BavaniŔte | |||||
05.04
Vojvodina 2
Vrbas
2
3
|
05.04.2014 | Vojvodina 2 | 2 : 3 | Vrbas |
05.04
Roda
Obrenovac
3
2
|
05.04.2014 | Roda | 3 : 2 | Obrenovac | |||||
05.04
RadniÄki 2
ObiliÄ
3
2
|
05.04.2014 | RadniÄki 2 | 3 : 2 | ObiliÄ | |||||
05.04
VA 014
Jedinstvo
3
0
|
05.04.2014 | VA 014 | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
05.04
14:00
Loznica
Sterija
0
3
|
05.04.2014 14:00 | Loznica | 0 : 3 | Sterija | |||||
05.04
Å umadija
Rudar
3
1
|
05.04.2014 | Å umadija | 3 : 1 | Rudar |
05.04
KaraÄorÄe
Mladi Radnik 2
3
2
|
05.04.2014 | KaraÄorÄe | 3 : 2 | Mladi Radnik 2 | |||||
05.04
Carina
Crnjanski
3
0
|
05.04.2014 | Carina | 3 : 0 | Crnjanski | |||||
05.04
Busije
As
1
3
|
05.04.2014 | Busije | 1 : 3 | As | |||||
05.04
14:30
Blok Aut
Duga
3
1
|
05.04.2014 14:30 | Blok Aut | 3 : 1 | Duga |
05.04
19:00
InÄija
Novi Pazar-Junior
0
3
|
05.04.2014 19:00 | InÄija | 0 : 3 | Novi Pazar-Junior | |||||
05.04
19:00
Putevi
Timok
3
0
|
05.04.2014 19:00 | Putevi | 3 : 0 | Timok | |||||
05.04
19:00
Mladenovac
Kosovska Mitrovica
0
3
|
05.04.2014 19:00 | Mladenovac | 0 : 3 | Kosovska Mitrovica | |||||
05.04
19:00
ŽelezniÄar
VGSK
3
0
|
05.04.2014 19:00 | ŽelezniÄar | 3 : 0 | VGSK |
05.04
Borac
Ekonomac
1
3
|
05.04.2014 | Borac | 1 : 3 | Ekonomac | |||||
05.04
17:00
Putevi Trendteks
Sloboda S
3
2
|
05.04.2014 17:00 | Putevi Trendteks | 3 : 2 | Sloboda S | |||||
05.04
16:00
Tajm
Ivanjica
2
3
|
05.04.2014 16:00 | Tajm | 2 : 3 | Ivanjica | |||||
05.04
17:00
Gimnazijalac
Tutin Stil Jasen
3
0
|
05.04.2014 17:00 | Gimnazijalac | 3 : 0 | Tutin Stil Jasen | |||||
05.04
Zlatar
Zlatibor
2
3
|
05.04.2014 | Zlatar | 2 : 3 | Zlatibor |
05.04
Majdanpek FBC
LE-016
0
3
|
05.04.2014 | Majdanpek FBC | 0 : 3 | LE-016 | |||||
05.04
Vranje
Hajduk Veljko
1
3
|
05.04.2014 | Vranje | 1 : 3 | Hajduk Veljko | |||||
05.04
Leskovac 98
TopliÄanin
3
0
|
05.04.2014 | Leskovac 98 | 3 : 0 | TopliÄanin | |||||
05.04
Milenijum
ParaÄin
3
1
|
05.04.2014 | Milenijum | 3 : 1 | ParaÄin | |||||
05.04
18:00
Bor
Jagodina
0
3
|
05.04.2014 18:00 | Bor | 0 : 3 | Jagodina |
05.04
Klek SrbijaŔume
Mladost
3
0
|
05.04.2014 | Klek SrbijaŔume | 3 : 0 | Mladost | |||||
05.04
RadniÄki
Slavija
1
3
|
05.04.2014 | RadniÄki | 1 : 3 | Slavija | |||||
05.04
14:30
VrŔac
Vrbas
3
0
|
05.04.2014 14:30 | VrŔac | 3 : 0 | Vrbas | |||||
05.04
Eaton Srem Tempo
Ruma
3
0
|
05.04.2014 | Eaton Srem Tempo | 3 : 0 | Ruma | |||||
05.04
Omladinac
FOK
3
2
|
05.04.2014 | Omladinac | 3 : 2 | FOK |
05.04
ObiliÄ
Å umadija
0
3
|
05.04.2014 | ObiliÄ | 0 : 3 | Å umadija | |||||
05.04
Spartak
Lazarevac
3
2
|
05.04.2014 | Spartak | 3 : 2 | Lazarevac | |||||
05.04
Imlek
Smederevo
3
2
|
05.04.2014 | Imlek | 3 : 2 | Smederevo | |||||
05.04
PoŔtar 064
Spas
3
1
|
05.04.2014 | PoŔtar 064 | 3 : 1 | Spas | |||||
05.04
Beograd
Sterija
3
0
|
05.04.2014 | Beograd | 3 : 0 | Sterija |
05.04
Novi Sad
Žabalj Volej
2
3
|
05.04.2014 | Novi Sad | 2 : 3 | Žabalj Volej | |||||
05.04
Futog 2
NS Tim
3
1
|
05.04.2014 | Futog 2 | 3 : 1 | NS Tim | |||||
05.04
NS Volej tim
Äemp 07
0
3
|
05.04.2014 | NS Volej tim | 0 : 3 | Äemp 07 | |||||
05.04
VST
GrbiÄ
3
0
|
05.04.2014 | VST | 3 : 0 | GrbiÄ | |||||
05.04
Partizan
Futog vest
3
2
|
05.04.2014 | Partizan | 3 : 2 | Futog vest |
05.04
Hercegovina
Vojvoda Stepa
3
0
|
05.04.2014 | Hercegovina | 3 : 0 | Vojvoda Stepa | |||||
05.04
KrajiŔnik
ŽitiŔte
3
0
|
05.04.2014 | KrajiŔnik | 3 : 0 | ŽitiŔte | |||||
05.04
Banat
Koral
3
0
|
05.04.2014 | Banat | 3 : 0 | Koral | |||||
05.04
Kikinda
Volejstars
3
1
|
05.04.2014 | Kikinda | 3 : 1 | Volejstars | |||||
05.04
MD Zrenjanin 2
Proleter
3
2
|
05.04.2014 | MD Zrenjanin 2 | 3 : 2 | Proleter |
05.04
Prvi Tempo
Eaton Srem Tempo 2
1
3
|
05.04.2014 | Prvi Tempo | 1 : 3 | Eaton Srem Tempo 2 | |||||
05.04
Neoplanta
Maks
0
3
|
05.04.2014 | Neoplanta | 0 : 3 | Maks | |||||
05.04
Trijumf 2013
BeoÄin Metal
3
0
|
05.04.2014 | Trijumf 2013 | 3 : 0 | BeoÄin Metal | |||||
05.04
Odbojka 013
Star
1
3
|
05.04.2014 | Odbojka 013 | 1 : 3 | Star | |||||
05.04
Dunav
Mladost
0
3
|
05.04.2014 | Dunav | 0 : 3 | Mladost |
05.04
CVS
Volejstars
1
3
|
05.04.2014 | CVS | 1 : 3 | Volejstars | |||||
05.04
Hajduk
BeÄej
3
0
|
05.04.2014 | Hajduk | 3 : 0 | BeÄej | |||||
05.04
Turija
Merkur
0
3
|
05.04.2014 | Turija | 0 : 3 | Merkur | |||||
05.04
Apatin
Goks In
3
2
|
05.04.2014 | Apatin | 3 : 2 | Goks In | |||||
05.04
Senta
NIS Spartak 2
1
3
|
05.04.2014 | Senta | 1 : 3 | NIS Spartak 2 |
05.04
Partizan Vizura 2
Komete
3
0
|
05.04.2014 | Partizan Vizura 2 | 3 : 0 | Komete | |||||
05.04
Mladenovac
As
0
3
|
05.04.2014 | Mladenovac | 0 : 3 | As | |||||
05.04
Železnik 2012
Dunav
0
3
|
05.04.2014 | Železnik 2012 | 0 : 3 | Dunav | |||||
05.04
Pionir
Roda
3
2
|
05.04.2014 | Pionir | 3 : 2 | Roda | |||||
05.04
Blok-aut
As Batajnica
1
3
|
05.04.2014 | Blok-aut | 1 : 3 | As Batajnica |
05.04
Rudar
Carina
0
3
|
05.04.2014 | Rudar | 0 : 3 | Carina | |||||
05.04
Mladi Radnik
TehniÄar
3
0
|
05.04.2014 | Mladi Radnik | 3 : 0 | TehniÄar | |||||
05.04
VGSK
TvrÄava L
3
0
|
05.04.2014 | VGSK | 3 : 0 | TvrÄava L | |||||
05.04
Plana
Mladi Radnik 2
3
0
|
05.04.2014 | Plana | 3 : 0 | Mladi Radnik 2 |
05.04
Desetka
Caribrod
3
0
|
05.04.2014 | Desetka | 3 : 0 | Caribrod | |||||
05.04
Aleksinac
Stampedo
2
3
|
05.04.2014 | Aleksinac | 2 : 3 | Stampedo | |||||
05.04
Pirot
As
3
0
|
05.04.2014 | Pirot | 3 : 0 | As |
05.04
Jedinstvo 2
Sremac
3
1
|
05.04.2014 | Jedinstvo 2 | 3 : 1 | Sremac | |||||
05.04
Srem 022
Mitrovica
0
3
|
05.04.2014 | Srem 022 | 0 : 3 | Mitrovica | |||||
05.04
Radinci Volej
Sloga
2
3
|
05.04.2014 | Radinci Volej | 2 : 3 | Sloga | |||||
05.04
Mladost
Prvi Tempo 2
0
3
|
05.04.2014 | Mladost | 0 : 3 | Prvi Tempo 2 |
05.04
Vollejstar
Zlatica
3
0
|
05.04.2014 | Vollejstar | 3 : 0 | Zlatica | |||||
05.04
Topola
Subotica
0
3
|
05.04.2014 | Topola | 0 : 3 | Subotica | |||||
05.04
Panonija
KI 0230
0
3
|
05.04.2014 | Panonija | 0 : 3 | KI 0230 | |||||
05.04
Kikinda 2
Äoka
0
3
|
05.04.2014 | Kikinda 2 | 0 : 3 | Äoka |
05.04
18:00
Partizan Vizura
Crvena zvezda
3
0
|
05.04.2014 18:00 | Partizan Vizura | 3 : 0 | Crvena zvezda | 2:0 |
05.04
20:00
Takovo Zvezda Helios
Mladost
3
0
|
05.04.2014 20:00 | Takovo Zvezda Helios | 3 : 0 | Mladost | |||||
05.04
18:00
Futog
RadniÄki (K)
3
0
|
05.04.2014 18:00 | Futog | 3 : 0 | RadniÄki (K) | |||||
05.04
19:00
Kraguj
Student
3
0
|
05.04.2014 19:00 | Kraguj | 3 : 0 | Student |
05.04
19:00
ŽSK
Proleter
27
35
|
05.04.2014 19:00 | ŽSK | 27 : 35 | Proleter | |||||
05.04
19:30
Dinamo
Jedinstvo
36
27
|
05.04.2014 19:30 | Dinamo | 36 : 27 | Jedinstvo | |||||
05.04
19:00
Hercegovina
InÄija
22
18
|
05.04.2014 19:00 | Hercegovina | 22 : 18 | InÄija | |||||
05.04
19:00
Lavovi BP
Crvenka
26
29
|
05.04.2014 19:00 | Lavovi BP | 26 : 29 | Crvenka |
05.04
18:30
Novi Beograd
Smederevo
29
32
|
05.04.2014 18:30 | Novi Beograd | 29 : 32 | Smederevo | |||||
05.04
20:00
ObiliÄ
Loznica
33
25
|
05.04.2014 20:00 | ObiliÄ | 33 : 25 | Loznica | |||||
05.04
Bask
Primus Car DuŔan
24
27
|
05.04.2014 | Bask | 24 : 27 | Primus Car DuŔan |
05.04
19:00
Knez Lazar 2
KaraÄorÄe
26
38
|
05.04.2014 19:00 | Knez Lazar 2 | 26 : 38 | KaraÄorÄe | |||||
05.04
16:30
Å trpce Tandems
Lokomotiva
26
36
|
05.04.2014 16:30 | Å trpce Tandems | 26 : 36 | Lokomotiva | |||||
05.04
17:30
Prva Petoletka
Sloga
35
30
|
05.04.2014 17:30 | Prva Petoletka | 35 : 30 | Sloga |
05.04
Crvenka II
Apatin
22
28
|
05.04.2014 | Crvenka II | 22 : 28 | Apatin | |||||
05.04
Vladimirovac
Napredak
32
23
|
05.04.2014 | Vladimirovac | 32 : 23 | Napredak | |||||
05.04
Metalac
Jabuka
23
21
|
05.04.2014 | Metalac | 23 : 21 | Jabuka |
05.04
Studentski grad
Jedinstvo 1974
21
18
|
05.04.2014 | Studentski grad | 21 : 18 | Jedinstvo 1974 | |||||
05.04
18:00
Sloga
MaÄva
32
31
|
05.04.2014 18:00 | Sloga | 32 : 31 | MaÄva | |||||
05.04
20:00
Ub
RadniÄki
31
30
|
05.04.2014 20:00 | Ub | 31 : 30 | RadniÄki | |||||
05.04
19:00
Udarnik
Rekreativo
22
25
|
05.04.2014 19:00 | Udarnik | 22 : 25 | Rekreativo |
05.04
16:00
NiŔka Banja
Morava
35
29
|
05.04.2014 16:00 | NiŔka Banja | 35 : 29 | Morava | |||||
05.04
17:00
Radan
Bela Palanka
20
21
|
05.04.2014 17:00 | Radan | 20 : 21 | Bela Palanka | |||||
05.04
18:00
Hisar
Aleksinac
32
28
|
05.04.2014 18:00 | Hisar | 32 : 28 | Aleksinac | |||||
05.04
16:00
Pirot
Progres
30
19
|
05.04.2014 16:00 | Pirot | 30 : 19 | Progres |
05.04
20:30
Atenica
Sjenica
21
25
|
05.04.2014 20:30 | Atenica | 21 : 25 | Sjenica |
05.04
Dinamo 2
Crepaja
32
22
|
05.04.2014 | Dinamo 2 | 32 : 22 | Crepaja | |||||
05.04
Mladost (O)
RadniÄki
21
24
|
05.04.2014 | Mladost (O) | 21 : 24 | RadniÄki | |||||
05.04
Dolovo
Spartak
30
21
|
05.04.2014 | Dolovo | 30 : 21 | Spartak | |||||
05.04
Omladinac (I)
Omladinac (D)
24
19
|
05.04.2014 | Omladinac (I) | 24 : 19 | Omladinac (D) | |||||
05.04
Glogonj
BuduÄnost
22
26
|
05.04.2014 | Glogonj | 22 : 26 | BuduÄnost |
05.04
20:00
Borac
GrafiÄar
28
24
|
05.04.2014 20:00 | Borac | 28 : 24 | GrafiÄar | |||||
05.04
20:00
GraniÄar
Vojput 2
27
25
|
05.04.2014 20:00 | GraniÄar | 27 : 25 | Vojput 2 | |||||
05.04
20:00
Sombor
Dalmatinac
26
30
|
05.04.2014 20:00 | Sombor | 26 : 30 | Dalmatinac | |||||
05.04
20:00
Prigrevica
Äonoplja 1947
33
22
|
05.04.2014 20:00 | Prigrevica | 33 : 22 | Äonoplja 1947 |
05.04
Sloga
Metalac AD
19
33
|
05.04.2014 | Sloga | 19 : 33 | Metalac AD | |||||
05.04
Prijepolje
Metalac
27
37
|
05.04.2014 | Prijepolje | 27 : 37 | Metalac | |||||
05.04
Napredak 12
Knjaz MiloÅ” 2
30
30
|
05.04.2014 | Napredak 12 | 30 : 30 | Knjaz MiloÅ” 2 | |||||
05.04
KoŔutnjak
Župa
18
33
|
05.04.2014 | KoŔutnjak | 18 : 33 | Župa |
05.04
Petrovac
ORK Loznica
12
34
|
05.04.2014 | Petrovac | 12 : 34 | ORK Loznica | |||||
05.04
MaÄva
Cepelin
24
32
|
05.04.2014 | MaÄva | 24 : 32 | Cepelin | |||||
05.04
Junior
Rudar
33
19
|
05.04.2014 | Junior | 33 : 19 | Rudar | |||||
05.04
VGSK
Mladost
23
21
|
05.04.2014 | VGSK | 23 : 21 | Mladost |
05.04
Jedinstvo
Želja
29
22
|
05.04.2014 | Jedinstvo | 29 : 22 | Želja | |||||
05.04
Topola
Apatin
31
31
|
05.04.2014 | Topola | 31 : 31 | Apatin | |||||
05.04
Petrovaradin
Vrbas
19
25
|
05.04.2014 | Petrovaradin | 19 : 25 | Vrbas | |||||
05.04
Spartak
Laki
24
23
|
05.04.2014 | Spartak | 24 : 23 | Laki | |||||
05.04
Naftagas
MiletiÄ
24
16
|
05.04.2014 | Naftagas | 24 : 16 | MiletiÄ |
05.04
11:30
Naisa 3
Knjaževac 2
26
20
|
05.04.2014 11:30 | Naisa 3 | 26 : 20 | Knjaževac 2 | |||||
05.04
18:00
Vlasotince
Rtanj
26
30
|
05.04.2014 18:00 | Vlasotince | 26 : 30 | Rtanj | |||||
05.04
16:00
DuboÄica
Morava Han
21
28
|
05.04.2014 16:00 | DuboÄica | 21 : 28 | Morava Han | |||||
05.04
19:00
ŽitoraÄa
Aleksinac
21
31
|
05.04.2014 19:00 | ŽitoraÄa | 21 : 31 | Aleksinac |
05.04
19:00
Knjaz MiloÅ”
BMS Milenijum
28
20
|
05.04.2014 19:00 | Knjaz MiloÅ” | 28 : 20 | BMS Milenijum | |||||
05.04
19:30
RadniÄki (KG)
Crvena Zvezda
41
29
|
05.04.2014 19:30 | RadniÄki (KG) | 41 : 29 | Crvena Zvezda | |||||
05.04
19:00
RadniÄki (S)
Jagodina
20
30
|
05.04.2014 19:00 | RadniÄki (S) | 20 : 30 | Jagodina | |||||
05.04
18:00
Kikinda
Vojvodina
29
21
|
05.04.2014 18:00 | Kikinda | 29 : 21 | Vojvodina |
05.04
18:00
Tvrdjava
Deus Futsal
2
1
|
05.04.2014 18:00 | Tvrdjava | 2 : 1 | Deus Futsal |
05.04
18:00
Zemun
Ekonomist
10
5
|
05.04.2014 18:00 | Zemun | 10 : 5 | Ekonomist | |||||
05.04
19:30
Gardec
Slodes
2
3
|
05.04.2014 19:30 | Gardec | 2 : 3 | Slodes |
05.04
19:30
Srbobran
Sremski Vitezovi
18
0
|
05.04.2014 19:30 | Srbobran | 18 : 0 | Sremski Vitezovi |
05.04
Gurgusovac
BabuŔnica 2011
9
4
|
05.04.2014 | Gurgusovac | 9 : 4 | BabuŔnica 2011 | |||||
05.04
Kopernikus Vidre 2
Zufo
2
1
|
05.04.2014 | Kopernikus Vidre 2 | 2 : 1 | Zufo | |||||
05.04
Ekonomist
Timok
4
3
|
05.04.2014 | Ekonomist | 4 : 3 | Timok | |||||
05.04
VIK Naisus
Dolap
4
3
|
05.04.2014 | VIK Naisus | 4 : 3 | Dolap |
05.04
19:00
SAS
Vranje
5
3
|
05.04.2014 19:00 | SAS | 5 : 3 | Vranje |
05.04
16:00
SBB Vukovi Beograd
Forestlanders Mladenovac
46
6
|
05.04.2014 16:00 | SBB Vukovi Beograd | 46 : 6 | Forestlanders Mladenovac | |||||
05.04
11:00
Wild Boars Kragujevac
Indians InÄija
37
7
|
05.04.2014 11:00 | Wild Boars Kragujevac | 37 : 7 | Indians InÄija |