31.01
19:00
Prva Petoletka
Ub
74
92
|
31.01.2015 19:00 | Prva Petoletka | 74 : 92 | Ub | |||||
31.01
19:00
Zlatar
Zlatibor
102
98
|
31.01.2015 19:00 | Zlatar | 102 : 98 | Zlatibor |
31.01
16:00
Beko
Zemun
97
73
|
31.01.2015 16:00 | Beko | 97 : 73 | Zemun | |||||
31.01
19:20
Zvezdara
BASK
84
42
|
31.01.2015 19:20 | Zvezdara | 84 : 42 | BASK | |||||
31.01
15:30
Slodes
BKK Radnički
72
87
|
31.01.2015 15:30 | Slodes | 72 : 87 | BKK Radnički | |||||
31.01
15:00
Torlak
Borac
80
67
|
31.01.2015 15:00 | Torlak | 80 : 67 | Borac |
31.01
17:00
BNS
Futog MD Tupanjac
66
61
|
31.01.2015 17:00 | BNS | 66 : 61 | Futog MD Tupanjac | |||||
31.01
19:00
Hajduk
Vrbas
95
107
|
31.01.2015 19:00 | Hajduk | 95 : 107 | Vrbas | |||||
31.01
20:00
Sveti Đorđe
Dunav
75
77
|
31.01.2015 20:00 | Sveti Đorđe | 75 : 77 | Dunav | |||||
31.01
19:00
Železničar
Jedinstvo
71
84
|
31.01.2015 19:00 | Železničar | 71 : 84 | Jedinstvo |
31.01
18:00
Kuršumlija
Rtanj
99
95
|
31.01.2015 18:00 | Kuršumlija | 99 : 95 | Rtanj | |||||
31.01
18:30
Niš Fair playy
Sokobanja
95
63
|
31.01.2015 18:30 | Niš Fair playy | 95 : 63 | Sokobanja |
31.01
M015
Rađevac
86
64
|
31.01.2015 | M015 | 86 : 64 | Rađevac | |||||
31.01
Užice
Mionica
20
0
|
31.01.2015 | Užice | 20 : 0 | Mionica | |||||
31.01
Morava
Play off
85
79
|
31.01.2015 | Morava | 85 : 79 | Play off |
31.01
Kadet
Mladost Veternik
67
77
|
31.01.2015 | Kadet | 67 : 77 | Mladost Veternik | |||||
31.01
Feniks
Bagljaš
92
75
|
31.01.2015 | Feniks | 92 : 75 | Bagljaš | |||||
31.01
Selekta
Kikinda
86
79
|
31.01.2015 | Selekta | 86 : 79 | Kikinda | |||||
31.01
Sivac
Karađorđevo
108
65
|
31.01.2015 | Sivac | 108 : 65 | Karađorđevo | |||||
31.01
Sloboda NS
Vojvodina NM
92
67
|
31.01.2015 | Sloboda NS | 92 : 67 | Vojvodina NM | |||||
31.01
Budućnost
SO Koš
87
75
|
31.01.2015 | Budućnost | 87 : 75 | SO Koš | |||||
31.01
Crvenka Dunav
Sport Key Plus
98
66
|
31.01.2015 | Crvenka Dunav | 98 : 66 | Sport Key Plus |
31.01
Vojka
Kris Kros
91
87
|
31.01.2015 | Vojka | 91 : 87 | Kris Kros | |||||
31.01
Nova Pazova
Ru koš
91
65
|
31.01.2015 | Nova Pazova | 91 : 65 | Ru koš | |||||
31.01
Družina Kozlovac
Partizan
66
65
|
31.01.2015 | Družina Kozlovac | 66 : 65 | Partizan | |||||
31.01
LSK
Dinamo
71
84
|
31.01.2015 | LSK | 71 : 84 | Dinamo | |||||
31.01
Jadran
Pink
76
55
|
31.01.2015 | Jadran | 76 : 55 | Pink |
31.01
19:30
Teodo
Jedinstvo
80
81
|
31.01.2015 19:30 | Teodo | 80 : 81 | Jedinstvo | |||||
31.01
17:00
Ibar
Mornar
76
68
|
31.01.2015 17:00 | Ibar | 76 : 68 | Mornar | |||||
31.01
19:00
Sutjeska
Danilovgrad
100
75
|
31.01.2015 19:00 | Sutjeska | 100 : 75 | Danilovgrad | |||||
31.01
18:00
Zeta 2011
ABS Primorje
90
73
|
31.01.2015 18:00 | Zeta 2011 | 90 : 73 | ABS Primorje |
31.01
19:00
Mega Leks
Budućnost VOLI
96
84
|
31.01.2015 19:00 | Mega Leks | 96 : 84 | Budućnost VOLI | |||||
31.01
21:00
Cibona
Krka
76
81
|
31.01.2015 21:00 | Cibona | 76 : 81 | Krka | |||||
31.01
17:00
Levski Sofija
Cedevita
78
95
|
31.01.2015 17:00 | Levski Sofija | 78 : 95 | Cedevita | |||||
31.01
21:00
MZT Skopje
Partizan NIS
55
63
|
31.01.2015 21:00 | MZT Skopje | 55 : 63 | Partizan NIS |
31.01
20:00
Konstantin
Napredak Rubin
70
68
|
31.01.2015 20:00 | Konstantin | 70 : 68 | Napredak Rubin | |||||
31.01
19:00
Borac
Tamiš
71
58
|
31.01.2015 19:00 | Borac | 71 : 58 | Tamiš | |||||
31.01
20:00
Vojvodina Srbijagas
Spartak
93
84
|
31.01.2015 20:00 | Vojvodina Srbijagas | 93 : 84 | Spartak | |||||
31.01
19:30
Sloga
Smederevo 1953
96
81
|
31.01.2015 19:30 | Sloga | 96 : 81 | Smederevo 1953 |
31.01
19:00
Napredak Maksi Ko
Vojvodina
111
74
|
31.01.2015 19:00 | Napredak Maksi Ko | 111 : 74 | Vojvodina | |||||
31.01
18:00
Kolubara LA 2003
Pirot
56
89
|
31.01.2015 18:00 | Kolubara LA 2003 | 56 : 89 | Pirot | |||||
31.01
19:00
Mladost (SP)
Morava
99
69
|
31.01.2015 19:00 | Mladost (SP) | 99 : 69 | Morava | |||||
31.01
18:00
Beovuk 72
Mladost Admiral
80
74
|
31.01.2015 18:00 | Beovuk 72 | 80 : 74 | Mladost Admiral | |||||
31.01
17:00
Proleter Naftagas
Sloboda
86
71
|
31.01.2015 17:00 | Proleter Naftagas | 86 : 71 | Sloboda |
31.01
18:00
Stara Pazova
Proleter (ZR)
49
61
|
31.01.2015 18:00 | Stara Pazova | 49 : 61 | Proleter (ZR) | |||||
31.01
15:00
Kovin
Velika Kikinda
80
64
|
31.01.2015 15:00 | Kovin | 80 : 64 | Velika Kikinda | |||||
31.01
17:30
Novosadska ŽKA
Proleter (NS)
83
49
|
31.01.2015 17:30 | Novosadska ŽKA | 83 : 49 | Proleter (NS) | |||||
31.01
18:00
Topolčanka
Čelarevo
92
35
|
31.01.2015 18:00 | Topolčanka | 92 : 35 | Čelarevo | |||||
31.01
18:00
Stara Pazova
Velika Kikinda
20
0
|
31.01.2015 18:00 | Stara Pazova | 20 : 0 | Velika Kikinda |
31.01
18:00
Bugojno
Orlovi
57
99
|
31.01.2015 18:00 | Bugojno | 57 : 99 | Orlovi | |||||
31.01
18:00
Mladi Krajišnik
Sloboda
92
57
|
31.01.2015 18:00 | Mladi Krajišnik | 92 : 57 | Sloboda | |||||
31.01
18:00
Željezničar
Jedinstvo
59
92
|
31.01.2015 18:00 | Željezničar | 59 : 92 | Jedinstvo | |||||
31.01
18:00
Brčanka
RMU Banovići
67
73
|
31.01.2015 18:00 | Brčanka | 67 : 73 | RMU Banovići | |||||
31.01
18:00
Impuls
Rudar Sport
46
67
|
31.01.2015 18:00 | Impuls | 46 : 67 | Rudar Sport |
31.01
19:00
Bor
Srbobran
65
49
|
31.01.2015 19:00 | Bor | 65 : 49 | Srbobran | |||||
31.01
19:00
Partizan
Radnički
80
56
|
31.01.2015 19:00 | Partizan | 80 : 56 | Radnički | |||||
31.01
18:00
Šabac
Spartak
67
71
|
31.01.2015 18:00 | Šabac | 67 : 71 | Spartak | |||||
31.01
17:00
Šumadija
Vojvodina
76
68
|
31.01.2015 17:00 | Šumadija | 76 : 68 | Vojvodina |
31.01
Plej 2
Mašinac
|
31.01.2015 | Plej 2 | : | Mašinac | |||||
31.01
Plej 1
Kings
|
31.01.2015 | Plej 1 | : | Kings | |||||
31.01
Sjenica
Goč
|
31.01.2015 | Sjenica | : | Goč | |||||
31.01
Novi Pazar 2012
Polet
|
31.01.2015 | Novi Pazar 2012 | : | Polet | |||||
31.01
Stari Ras
Bane
|
31.01.2015 | Stari Ras | : | Bane |
31.01
16:00
Modriča Optima
Bosna
3
0
|
31.01.2015 16:00 | Modriča Optima | 3 : 0 | Bosna | |||||
31.01
19:00
Jedinstvo
Gacko
3
0
|
31.01.2015 19:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Gacko | |||||
31.01
16:00
Mladost
Domaljevac
3
0
|
31.01.2015 16:00 | Mladost | 3 : 0 | Domaljevac | |||||
31.01
16:30
Kakanj 78
Borac m:tel
3
2
|
31.01.2015 16:30 | Kakanj 78 | 3 : 2 | Borac m:tel | |||||
31.01
18:00
Radnik
Ilijaš
2
3
|
31.01.2015 18:00 | Radnik | 2 : 3 | Ilijaš |
31.01
17:00
Partizan
Spartak
3
1
|
31.01.2015 17:00 | Partizan | 3 : 1 | Spartak | |||||
31.01
19:00
Novi Pazar-Junior
Radnički
3
0
|
31.01.2015 19:00 | Novi Pazar-Junior | 3 : 0 | Radnički | |||||
31.01
19:00
Mladi radnik
Ribnica
3
1
|
31.01.2015 19:00 | Mladi radnik | 3 : 1 | Ribnica | |||||
31.01
18:00
Đerdap
Vojvodina NS Seme
0
3
|
31.01.2015 18:00 | Đerdap | 0 : 3 | Vojvodina NS Seme |
31.01
19:00
VGSK
Borac
0
3
|
31.01.2015 19:00 | VGSK | 0 : 3 | Borac | |||||
31.01
15:00
Niš
VA 014
3
0
|
31.01.2015 15:00 | Niš | 3 : 0 | VA 014 | |||||
31.01
19:00
Užice
Klek Srbijašume
2
3
|
31.01.2015 19:00 | Užice | 2 : 3 | Klek Srbijašume |
31.01
19:00
Modriča
Vogošća
3
1
|
31.01.2015 19:00 | Modriča | 3 : 1 | Vogošća | |||||
31.01
19:00
Kula Gradačac
Sloboda Tuzlafarm
3
1
|
31.01.2015 19:00 | Kula Gradačac | 3 : 1 | Sloboda Tuzlafarm | |||||
31.01
18:00
Bihać Preminger
Radnik
3
0
|
31.01.2015 18:00 | Bihać Preminger | 3 : 0 | Radnik | |||||
31.01
18:00
Gacko
BL Volley
3
1
|
31.01.2015 18:00 | Gacko | 3 : 1 | BL Volley | |||||
31.01
16:00
HE na Drini
Bimal-Jedinstvo
0
3
|
31.01.2015 16:00 | HE na Drini | 0 : 3 | Bimal-Jedinstvo |
31.01
20:00
Kraguj
Crvena zvezda
0
3
|
31.01.2015 20:00 | Kraguj | 0 : 3 | Crvena zvezda | |||||
31.01
19:00
Železničar
Tent
2
3
|
31.01.2015 19:00 | Železničar | 2 : 3 | Tent | |||||
31.01
19:00
Dinamo
Radnički Beograd
3
0
|
31.01.2015 19:00 | Dinamo | 3 : 0 | Radnički Beograd |
31.01
20:00
Takovo Zvezda Helios
Jagodina
3
0
|
31.01.2015 20:00 | Takovo Zvezda Helios | 3 : 0 | Jagodina | |||||
31.01
20:00
MD Zrenjanin
Jedinstvo
3
0
|
31.01.2015 20:00 | MD Zrenjanin | 3 : 0 | Jedinstvo | |||||
31.01
19:00
Valjevo
Radnički
3
0
|
31.01.2015 19:00 | Valjevo | 3 : 0 | Radnički | |||||
31.01
17:00
Crnokosa Artos
Beograd
1
3
|
31.01.2015 17:00 | Crnokosa Artos | 1 : 3 | Beograd |
31.01
17:30
Naisa
Jagodina
26
29
|
31.01.2015 17:30 | Naisa | 26 : 29 | Jagodina | |||||
31.01
18:00
Radnički KG
Minaqua
37
21
|
31.01.2015 18:00 | Radnički KG | 37 : 21 | Minaqua | |||||
31.01
19:00
Radnički (S)
Proleter SP
30
25
|
31.01.2015 19:00 | Radnički (S) | 30 : 25 | Proleter SP | |||||
31.01
19:00
Junior
Kikinda
23
23
|
31.01.2015 19:00 | Junior | 23 : 23 | Kikinda |
31.01
Beograd
Banjica
9
17
|
31.01.2015 | Beograd | 9 : 17 | Banjica | |||||
31.01
Zemun
ŽAK
10
9
|
31.01.2015 | Zemun | 10 : 9 | ŽAK | |||||
31.01
Singidunum
Nais
4
8
|
31.01.2015 | Singidunum | 4 : 8 | Nais | |||||
31.01
Dunav
Stari Grad
7
10
|
31.01.2015 | Dunav | 7 : 10 | Stari Grad |
31.01
Rasina
Šabac
8
12
|
31.01.2015 | Rasina | 8 : 12 | Šabac | |||||
31.01
Dorćol
Taš
7
11
|
31.01.2015 | Dorćol | 7 : 11 | Taš | |||||
31.01
Bečej
Partizan 2
7
6
|
31.01.2015 | Bečej | 7 : 6 | Partizan 2 |
31.01
Stari Grad
Partizan
3
28
|
31.01.2015 | Stari Grad | 3 : 28 | Partizan | |||||
31.01
Taš 2000
Vojvodina
13
7
|
31.01.2015 | Taš 2000 | 13 : 7 | Vojvodina | |||||
31.01
Senta
PVK Bečej
30
12
|
31.01.2015 | Senta | 30 : 12 | PVK Bečej | |||||
31.01
Crvena zvezda
Vračar
18
3
|
31.01.2015 | Crvena zvezda | 18 : 3 | Vračar |
31.01
18:00
Derventa
Ugljevik
3
5
|
31.01.2015 18:00 | Derventa | 3 : 5 | Ugljevik |