PRETRAGA
Rukomet(m) [2010-2011] - VESTI
KOMENTARI
Nemoguca misija 4 | 1
Odlicna utakmica u Belosevcu izmedju Pobede i Poleta, upropastena od prepotentnog i nadmenog sudije iz Pozarevca, koji je iritirao sve prisutne na terenu i oko njega! Sve je ociglednije da se fudbal u Srbiji igra samo zbog delegata, sudija i ostale birokratije iz Saveza i Podsaveza, koji svoja potrazivanja UVEK naplacuju uredno i na vreme.
nemanja028 4 | 3
Čestitke igračima Slavije na današnjoj pobedi protiv Trepče! Ostaje gorak ukus zbog neopravdano dosuđenog jedanaesterca za domaću ekipu već u 3. minutu od strane Marka Tiodorovića! Nažalost, ponovo nam se dešavaju iste stvari kao na većini gostovanja. Naime, pomoćni sudija Miloš Miletić psovao je majku šiptarsku predstavniku ekipe na klupi Trepče! Biće posla za disciplinskog sudiju verovatno, a pomenutim sudijama želimo sve najlepše u nastavku karijere, i naravno uvek su dobrodošli u Kosovsku Mitrovicu!
Zhajk90 0 | 0
U trećem kolu Opštinske lige Inđija - Stara Pazova velika sramota domaćina iz Novog Slankamena. Meč se prekinuo u 61. minutu, na nezadovoljstvo domaće ekipe posle postignutog gola od strane Maradičke Sloge. Sloga je dobila penal u 60. minutu,i penal je promašen, ali je gol postignut na odbitak i odmah posle toga su igrači Dunava nasrnuli na glavnog sudiju, i fizički ga napali. Opšti haos na terenu, ali je važno napomenuti da je sam glavni sudija kriv za tok utakmice, jer je mogao ranije već da isključi nekoliko igrača i tako stavi do znanja ko je glavni na terenu. Ovako je dozvolio bezobrazluk i pokazao da nema uticaj na tok utakmice i da nije za ovaj posao. A tek posle ti dešavanja se dešava ono najgore, a to je i polemika sa delegatom koji je dao neverovatnu odluku, a to je: DA JE IGRAČ SLOGE NAPRAVIO FAUL NAD GOLMANOM PRILIKOM POSTIGNUTOG GOLA. delegat je nastavio da pravi šou i to mnogo veći nego igrači, pa je čak sebi dozvolio i da lupa šamare igračima, pa je tako nastradao jedan igrač Maradičke Sloge, a ni kriv ni dužan.
n.janackovic 1 | 0
PIROT P;MOCNI GRADSKI STADION FK JEDINSTVO NAS NAJSTARIJI KLUB U OPSTINI PIROT FJ JEDINSTVO IZ NASELJA NOVE MALE DOCEKAO JE NA SVOM TERENU OFK DRAGOS IZ RADI DOIZ NASELJA CVECA KLUB KOJI JE DANAS OD 11 SATI NASTPIO SA 11 IGRACA SA REZERNIM IGRACIMA U PROTOKOLU ALI NIJE IH BILO KLUB KOJI JE BEAZ UPRAVE TE JE SVE PALO NA SAME IGRACE OKO .ORGINIZACIJE UTAKMICE NA SVOM TERENU TAKO I KADA TREBA OTICI U GOSTE NEKOM OD KLUBOVA OKRUZNE LIGE PIROT TE POZAVRSETKU UTAKMICE ZATRAZILI RAZGOVOR SA LJUDIMA IZ SPORTA DA IM SE POMOGNE JER SU DANAS PRIMILI TUCE GOLOVA NA PRELEPOM POMOCNOM TERENU GRADSKOG STADIONA SA ORGANIZACIJOM DOBROM SA UPRAVOM KOJI SU BILI PRISUTNI NA KLUPI REZERNIH IGRACA
blato jucerasnja utakmica u bltu bio je gost fk temac iz temske koji je bio zaustavljen i nije mogao da nastavi put uspeha i odrzzi mesto vec blacani su ih zaustavili na sadikov bunar te su prepustili njima prvo mesto jedini pogodak je postignut u 90 minutu misrer igrac gostiju djonic milos zvani djomba utakmica koja je protekla sa dosta zara za pobedom te je to kostalo fk temac sa par kartona od strane glavnog sudije dragana milenkovica , a uz to da je mogao da pokazena belu tacku kad je srusen igrac gostiju djonic millos kod rezulata 1 0 za domacina ,tako da je sama publika reogovala na bilo koju odluku , to nezadovoljstvo se i ispoljilo i kod rodjenog blacanca stojanovic bobana zvanog cove o ponaasnju utakmice koji mister gol u opstiskoj ligi u razgovoru sa fudbalerom fk temca zvanog cove
Djuric 12 | 0
Utakmica u Novom Pazaru izmedju As-a i Sumadije nije ni zavrsena do kraja. Sve sto se desavalo je bruka i sramota za Srpski fudbal a narocito za trenera As-a, glavnog sudiju i navijace.Trazicemo od fudbalskog saveza da diskvalifikuje sve utakmice u Novom Pazaru a trenera As-a i glavnog sudiju na toj utakmici kazni dozivotnim iskljucenjem iz fudbala. Svega je bilo osim fudbala. Nezamislivo je da trener As-a poziva na verbalno i fizicko nasilje a da sve to podrzi i glavni sudija da bi dosli do pobede. U sve to su se ukljucili i gledaoci koji su i tukli igrace Sumadije. Tako da je nezamislivo registrovati trenutni rezultat. Da zlo bude vece , da decu Sumadije iz Novog Pazara mora da prati policija do izlaska iz N. Pazara. Bruka i sramota za srpski fudbal! Sport treba da pravi prijateljstva a ne neprijateljstva.
nasigurno 1 | 0
U okviru osmog kola Topličke okružne lige fudbaleri FK Mladost savladali su u Donjem Drenovuc ekipu „Pobeda“ rezultatom 1:0, poluvreme 0:0.  Susret je vodio Milovan Tasic iz Zitoradje, sa pomocinicima Goranom Vukicem i Nikolom Nikolicem! Prvo poluvreme je proteklo u znaku inicijative domacina, propustene su nekoliko sanse, i na odmor se otislo rezultatom 0:0. Na poluvremenu trener ekipe Mladost 1892 vrsi jednu izmenu, na kraju ce se ispostaviti kao kljucna, umesto levog beka Aleksandra Ljubenovica, na teren ulazi vezni fudbaler Nikola Denic. U ekipe FK Pobeda sastav je ostao isti.  Drugi deo igra je doneo pritisak domacina, i stvaranje novih sansa. U 80. minutu utakmice, trener domacih Zoran Stojiljkovic sa terena povlaci najstarijeg igraca Dejana Ljubenovica koji dobija aplauz publike, a na teren ulazi debitant na ovom mecu, napadac Predrag Veljkovic. Nakon te izmene pocinje prava opsada gola gostiju, u 86 - om minutu utakmice, korner sa desne strane izvodi Lazar Pesic, napadac Predrag Veljkovic skace upucuje udarac glavom i lopta prolazi tik pored stative. Ova sansa kao da je dala krila domacinu, najbolji igrac ovog meca kapiten domacina Vladimir Ljubenovic prolazi po desnoj strani, pada, i sudija dosudjuje slobodan udarac, iskosa sa desne strane, tkzv skraceni korner. Lopti prilazi Mladen Mladenovic, centrira pravo na glavu Nikole Denica koji je uz malo srece prevario golmana gostiju, i Mladost vodi 1:0, erupcija odusevljenja na klupi domacina kao i u publici, Do kraja domacin je rutinski mec priveo kraju. Konacan rezultat meca 1:0. Sasvim zasluzena pobeda domacina, koja je mogla biti i ubedljivija. Ekipa FK Mladost se okrece narednom mecu, teskom gostovanju ekipi Kacuse, dok FK Pobeda docekuje ekipu FK Polet iz Samarinovca, neporazenoj ekipi do sada.
cole ćićevac 1 | 0
U derbiju 6.kola zone Zapad u Varvarinu domaći Temnić je zasluženo agresivnijom igrom pobedio ekipu Žitorađe rezultatom 2:1.Gosti,vrlo dobra ekipa,nisu igrali klasičan bunker ali su ipak više pažnje posvetili odbrani ali nisu uspeli da izbore povoljan rezultat.Varvarinci su imali još nekoliko povoljnih šansi za golove.Čini se da je najslabiji akter meča bio glavni sudija Nemanja Berić iz Jagodine čijim suđenjem nisu zadovoljna oba tabora i publika.Ovom pobedom Temnić ostaje sam na vodećoj poziciji sa 16 bodova a u sledećem kolu ga očekuje novi derbi u Mijatovcu protiv u Paraćinu juče deklasiranog Jedinstva(6:0) koje trenutno zauzima treće mesto sa 13 bodova.
djoboje 2 | 0
Utakmica Jedinstvo - Čibukovac 1:1. Prava prvenstvena utakmica na kojoj je vođena rovovska borba, ali u granicama ferpleja. Prvo poluvreme je završeno bez golova. Drugo poluvreme je počelo u nešto jačem tempu gde su akteri podigli nivo igre na viši nivo. Prva je do pogotka došla ekipa Čibukovca maestralnim kretanjem i još boljim udarcem glavom mlađanog napadača Bogdana Tomića, koji sa svojih 16 godina stasava u noćnu moru za protivničke golmane. Jedinstvo poravnjava rezultat desetak minuta kasnije spletom srećnih okolnosti za domaće, posle jednog pokušaja centaršuta sa leve strane napadača domaćih Mijalačkovića, lopta mu prelazi preko noge, dobija takvu parabolu i završava iza leđa golmana gostiju. Još jednu veliku priliku je imao mladi Tomić pred kraj meča ali su iskusni štoperi Jedinstav nekako uspeli da ga spreče da ponovo dovede goste u vodstvo. Ipak je nerešen rezultat bio najpravednije rešenje. Malu mrlju na ceo meč je stavio sudija Šibak Damjan koji nekim svojim čudnim odlukama iritirao igrače oba kluba i bespotrebno delio žute kartone na sve strane, ali da mu to odbijemo na mladost , neiskustvo a možda i na neznanje. Sve u svemu odlična utakmica sa čime se slažu i gosti i domaćini.
maki 0 | 0
Klub malog fudbala " BOR" je ovog vikenda udigrao dve prijateljske utakmice protin KMF" Mal Ajaks"-Štip,Makedonija.Naime futsaleri iz Makedonije bili su gosti kluba malog fudbala Bor četiri dana i odigrali dve prijateljske utakmice u Boru i jednu u Zaječaru sa KMF "Timok". KMF "Mal Ajaks " je član 1. futsal lige Makedonije,i ostavili su sjajan utisak na ovoj mini turneji.Iako je rezultat bio u drugom planu borski majstori "petoparca" su zabeležili jednu pobedu ( 8:6) i jedan remi ( 4:4 ) , dok je zaječarski klub izgubio 8:4 . Nakon ovog gostovanja ekipe iz Štipa,dogovoreno je da se dva kluba ponovo sastanu,ovaj put u organizaciji makedonskog futsal kluba.Na kraju bi se zahvalili kompletnom rukovodstvu i igracima KMF "Mal Ajaks " na fer i korektnoj borbi i na gostovanju u Boru , koje ce nasem klubu dosta znaciti!!!