Rukomet - Muškarci - 2010-2011
Pregled: po rangu takmičenja | po hijerarhiji
Super liga
16 timova
odigrano 240 od 240 utakmica
Prva liga
16 timova
odigrano 213 od 240 utakmica
Druga liga Sever
16 timova
odigrano 217 od 240 utakmica
Druga liga Centar
16 timova
odigrano 210 od 240 utakmica
Druga liga Jug
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Prva Srpska liga Dunav
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Prva Srpska liga Beograd
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Prva Srpska liga Šumadija
12 timova
odigrano 90 od 132 utakmica
Prva Srpska liga Morava
14 timova
odigrano 163 od 182 utakmica

PRETRAGA
Rukomet(m) [2010-2011] - VESTI
KOMENTARI
Синиша Бошковић 2 | 0
Једва чекам да почне нова фудбалска сезона!!!
Nikola Borcanac 2 | 0
Pripremna utakmica, BSK Borca - Backa BP 0:2. Golove za goste postigli Sasa Ivkovic i Veljko Trivunovic.
cole 0 | 2
Silno pojačana,motivisana mada zbog većeg broja novajlija čini se još uvek nedovoljno uigrana ekipa Temnića 1924 danas je na svom terenu u prijateljskoj utakmici potpuno zasluženo pobedila ekipu novog srpskoligaša Ozrena iz Soko Banje rezultatom 2:1.Strelac oba gola bio je Sibinović koji opravdava nade koje u njega polažu ljubitelji fudbala iz gradića na Moravi.Utakmici nije prisustvovao veliki broj gledalaca ali je njihov sastav bio takav da se skoro pa može reći da je pola Srbije imalo svoje "delegate" danas u Varvarinu.LJubitelji fudbala s nestrpljenjem očekuju novu proveru Temnića pred start prvenstva u novoj zoni "zapad" polovinom sledećeg meseca i gaje veliku nadu da Temnić ove godine izbori plasman u srpsku ligu.
Kinzi 6 | 0
Na premijeri 16. I 17.avgusta sastaće se : Semendria 1924-Loznica, Šumadija(A)-Jedinstvo, Železničar–Pobeda, Jošanica-Budućnost Krušik 2014, Bane–Rudar, Šumadija 1903-Zvižd, Sloga(P)-Karađorđe, Polet–Jasenica 1911.
zd 0 | 0
Parovi 1 kolo SLZ Semendrija-loznica.sumadija A-jedinstvo.zeleznicar-pobeda,josanica-buducnost krusik.bane-rudar,sumadija K-zvizd,sloga-karadjordje,polet lj-jasenice
ERA 1 | 0
1.kolo Zona-DRINA 16/17.8.2014 Zlatar-FAP,Sloga(S)-Ribnica,Polimlje-Zlatibor,Radjevac-Sevojno,Radnicki(VA)-Radnicki Stobeks,OFK Osecina-Borac,Sloga 1940-Brezovica,Jedinstvo 1945-Zadrugar.
Volim Nis 0 | 0
Prijateljska utakmica: Sindjelic Nis - Palilulac Nis = 0:0
Asafa 1 | 0
Prvo kolo SLI, 16/17 avgust Bor - Ozren, Timok - Trstenik PPT, Djerdao - Timočanin, Radnički (Svilajnac) - Radnički (Pirot), Kopaonik - Sloga (Despotovac), Car Konstantin - Hajduk Veljko, Radan - Sindjelić, Tabane Trgovački - Dinamo
ZONE 2 | 0
Raspored održavanja konferencija i utvrđivanja takmičarskih brojeva za sezonu 2014/2015: Zona "Drina" - 30. jul 2014. Zona "Zapad" - 31. jul 2014. Zona "Dunav" - 31. jul 2014. Zona "Istok" - 1. avgust 2014. Zona "Morava" - 1. avgust 2014. Zonska liga Beograda - 4. avgust 2014. Zona "Jug" - 4. avgust 2014. Bačka zona - nepoznato Banatska zona - nepoznato Novosadsko-sremska zona - nepoznato@
Kinzi 3 | 2
Prijateljske utakmice: ZVIZD (Kucevo) - BASARAC (Misljenovac) 2:0, ZELEZNICAR (Pozarevac) - RSK (Rabrovo) 2:2
Postavite komentar


srbijasport.bet