Format takmičenja:
16 timova, svaki igra sa svakim po dvokružnom sistemu, ukupno po 30 utakmica, u 30 kola.

Bodovanje:
3 bodova za pobedu, 1 bodova za nerešeno, 0 bodova za poraz.

VesicOmladinac 0 | 0
Ekipa Premijera iz Badovinaca istupila je iz Medjuopstinske lige - grupa Macva. Molim administratore da isprave tabelu.
Pačir1963 0 | 0
Pre 4. dana sam Vas obavestio(ADMINISTRATOR) da tabela VFL grupa BAČKA nije ispravna i najlakše Vam je da pratite zvanični sajt te lige i ispravite greške.U zadnjem kolu je i Mladost iz Apatina igrala sa kažnjenim igračem tako da će i u tom slućaju biti oduzimani bodovi? Baš se zakuvala borba za opstanak a naredno kolo možda reši i ekipu koja ulazi u Srpsku ligu -Vojvodina.Nagovestio sam i mogučnost dogovaranja klubova pa me interesuje da javite koju utakmicu ne treba gledati(redovno odlazim na utakmice Bačke lige oba dana vikenda)iz napred navedenih razloga.
deda 3 | 2
Izvinjavam se administratoru i posetiocima na sajtu, uneo sam pogresno rezultat lige Zone Morava Rudar Baljevac-Omladinac Novo Selo nije 0:2 nego 1:5...sory
Trnavac 2 | 0
Zaostali mec II Gradske lige Kragujevac,odigran juce u Rogojevcu sastali se domacin Kremenac i gost FK 21 Oktobar.Gosti kao jedna od ekipa koja se bori za ulazak u veci rang opravdala ulogu favorita i pobedila 2-1.Po lepom vremenu ali na uzasno losem terenu gosti su vise zeleli pobedu u brzo poveli vec u 11 minutu bilo je dva nula,oba gola postigao je krilni napadac Stefan Stefanovic,domacini su smanjili u 45 minutu iz posteno dosudjenog penala.U drugom poluvremenu FK 21 Oktobar nije iskoristio tri stopostotne sanse i rezultat je ostao isti kao u I poluvremenu.Ovom pobedom zuto-crni prisli su na dva boda prvoplasiranoj ekipi Srbija iz Iliceva.U nedelju FK 21 Oktobar docekuje ekipu Zezelja,a ekipa Srbija gostuje kod Mladosti iz Teferica.Ocekuju se sigurne pobede obe ekipe i velika borba do kraja prvenstva za I mesto.
Marjan Milenkovic sr 5 | 1
FK''Jezava'' Smederevo član gradske lige Smederevo osvajač je kupa Fudbalskog Saveza Podunavskog Okruga.U finalsnom meču savladana je ekipa Budućnosti iz Ratara rezultatom 2:1. Ovo je po prvi put da član najnižeg stepena takmičenja osvoji kup FSPO. U narednom kolu kupa Jezava će na terenu FK''Sloboda'' iz Lipa dočekati Šumadiju iz Aranđelovca u sredu 29 aprila 2015 godine.
Gega 10 | 8
za zorzia i Ramba.gaga je nazalost nase"....." koje je od obicog ...... iz "sela Belosevca" pomislio da postane ......... sa Bubnja, a administratora ne treba za to da krivimo, sto nije upravnik azila vec "samo" profesor informatike ........ U pravu ste da sajt treba da ima za svrhu informisanje u sportu i svojim klubovima, a ne frustracije, politikanstvo i licna nezadovoljstva. To na zalost pojedinci nisu shvatili! PS.Za neobavestene Fk Pobeda je danas na moje veliko razocaranje,izgubio od Fk Polet sa katastrofalnih 9-1.
Rambo 5 | 1
Svaka cast na komentaru Zorzia i veliki pozdrav!
Colina Arandjelovac 14 | 2
SRPSKA LIGA ZAPAD - Bane : Šumadija 1:1(1:0).Aranđelovčani su ostali sa štitom i posle gostovanja u Raškoj,iako su nastupili bez 9 igrača,što suspendovanih,što povređenih.Strelci su bili Lopatić u (35) za domaćine i Turković u (52) za goste.U subotu nam dolazi veliki dužnik iz jesenjeg dela Kragujevačka Šumadija,a do tada se nadamo da će čarobne ruke fizioterapeuta Dragićevića osposobiti većinu igrača i da ćemo odigrati u punom sastavu.Gago spremite se za ...