30.kolo Rezultati 08/09.06.2013
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost Info
08.06.2013 | 17:00 FUD 2:2 Šanac
09.06.2013 | 17:00 Jastrebac 3:2 Poljoprivrednik
09.06.2013 | 17:00 Jasika 2:3 Gradina
09.06.2013 | 17:00 Trudbenik 3:0 Sloga (Ć)
09.06.2013 | 17:00 Jedinstvo 1936 6:1 Blagotin
09.06.2013 | 17:00 Mladost 3:0 Naupare
09.06.2013 | 17:00 Jovan Kursula 7:4 Sloga (D)
Slobodan tim: Trajal
Poslednje ažuriranje rezultata: 19.06.2013 09:28 (ĐŠ)
Konačna tabela
Tabela Domaćin Gost Polusezona Forma Golovi ?
Poz Tim UT PB N PR DG PG GR BOD
1 Trajal 28 22 1 5 81 32 +49 67
2 Sloga (Ć) (-1) 28 20 3 5 63 29 +34 62
3 Poljoprivrednik 28 14 2 12 61 57 +4 44
4 Trudbenik 28 13 2 13 45 42 +3 41
5 Jastrebac 28 12 4 12 50 41 +9 40
6 Šanac (-1) 28 12 5 11 48 47 +1 40
7 Gradina (-1) 28 12 4 12 52 47 +5 39
8 FUD (-2) 28 11 5 12 45 50 -5 36
9 Jovan Kursula (-1) 28 12 1 15 52 69 -17 36
10 Mladost 28 10 5 13 48 46 +2 35
11 Naupare 28 10 5 13 43 52 -9 35
12 Jasika (-1) 28 10 4 14 42 43 -1 33
13 Jedinstvo 1936 (-1) 28 10 4 14 49 62 -13 33
14 Sloga (D) 28 9 4 15 47 65 -18 31
15 Blagotin 28 6 5 17 44 88 -44 23
Takmicenje su napustili: Velika Drenova
Prikazani rezultati i konačna tabela su nezvanični!

Novo! Ukoliko pored utakmice na desnoj strani stoji sličica možete da unesete taj rezultat.
Ako želite da Vaš unet rezultat bude odmah vidljiv na sajtu, prijavite se i postanite urednik ovog takmičenja.

UPUSTVO

Prikazana tabela ima sekcije koje možete pogledati kada kliknete na njihove nazive u zaglavlju tabele:

  • Tabela - prikazuje standardnu osnovnu tabelu
  • Domaćin - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na domaćem terenu
  • Gost - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na gostujućem terenu
  • Forma - prikazuje tabelu forme timova u poslednjih 5 odigranih utakmica
  • Golovi - prikazuje raspodelu postizanja golova za timove kao i prosečan broj golova po utakmici
  • Pomoć - prikazuje ove informacije koje trenutno vidite

Svaka tabela se može sortirati po kolonama kada se klikne na određeno zaglavlje u tabeli.

Svaka ćelija u tabeli nosi dodatne informacije u zavisnosti u kojoj koloni se nalazi. Kada kliknete na takvu ćeliju otvoriće Vam se prozor sa dodatnim informacijama.

Zatvori

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
ERA 0 | 0
1.kolo Zona-DRINA 16/17.8.2014 Zlatar-FAP,Sloga(S)-Ribnica,Polimlje-Zlatibor,Radjevac-Sevojno,Radnicki(VA)-Radnicki Stobeks,OFK Osecina-Borac,Sloga 1940-Brezovica,Jedinstvo 1945-Zadrugar.
Volim Nis 0 | 0
Prijateljska utakmica: Sindjelic Nis - Palilulac Nis = 0:0
Asafa 0 | 0
Prvo kolo SLI, 16/17 avgust Bor - Ozren, Timok - Trstenik PPT, Djerdao - Timočanin, Radnički (Svilajnac) - Radnički (Pirot), Kopaonik - Sloga (Despotovac), Car Konstantin - Hajduk Veljko, Radan - Sindjelić, Tabane Trgovački - Dinamo
ZONE 2 | 0
Raspored održavanja konferencija i utvrđivanja takmičarskih brojeva za sezonu 2014/2015: Zona "Drina" - 30. jul 2014. Zona "Zapad" - 31. jul 2014. Zona "Dunav" - 31. jul 2014. Zona "Istok" - 1. avgust 2014. Zona "Morava" - 1. avgust 2014. Zonska liga Beograda - 4. avgust 2014. Zona "Jug" - 4. avgust 2014. Bačka zona - nepoznato Banatska zona - nepoznato Novosadsko-sremska zona - nepoznato@
Kinzi 1 | 2
Prijateljske utakmice: ZVIZD (Kucevo) - BASARAC (Misljenovac) 2:0, ZELEZNICAR (Pozarevac) - RSK (Rabrovo) 2:2
lazar 4 | 0
Naravno da ce biti podeljena na dve podrucne,danas su me zvali ljudi iz saveza da me obaveste o svemu Ns i okolina jedna podrucna i druga kao sto si rekao Vrbas, Srbobran ,Becej,Titel,Tabalj,B.Palanka inace sam sekretar u fk "Proleter" Ravno selo...
skipi 3 | 0
Da li je moguce da ce sloga sa ovakvim sastavom da doceka pocetak prvenstva u prvoj ligi,,,danas protiv timoka za koga su nastupili neki pioniri, sloga se predstavila sa dva tima gde i ronalda da dovedu bio bi uz takve saigrace smesan...da se ne bi brukala sloga mora da pronadje centarfora, i dva dodra stopera,a u vezi bar dva kvalitetna igraca. trenutno za slogu u prvoj ligi mogu da igraju samo 3-4 igraca od danas predstavljenih dvadeset igraca,,,dojucerasnji igraci bumbarevog brda, zonasa metalca i karadjordja nisu ni priblizni kvalitetu za prvu ligu srbije,,ali koliko para. toliko i muzike..steta za nekolicinu igraca koji imaju ugovore do decembra sto ce trpeti u ovakvoj ekipi....srecno sloga...
N. Jakovljević 1 | 0
@lazar Lazare zar nije Područna liga Novog Sada podeljena sad praktično 2 područne lige kao što je bilo pre oko 10-ak godina? Ja sam čuo da će se igrati jedna područna liga samo sa klubovima iz GFS Novi Sad i druga sa ostalim klubovima tzv liga Južne Bačke (Bačka Palanka, Vrbas, Titel-Žabalj). Verovatno se ta vest odnosi upravo na tu ligu, pošto je ista objavljena i na sajtu TFS Novi Sad.
Stefan P-B 1 | 0
Sutra komferencija klubova SLZ i znacemo raspored utakmica za narednu sezonu
zd 1 | 1
Извучени су парови квалитетних лига Србија у млашим категоријама.У првoм кoлу Омлaдинске лиге Србије сaстaју се: 1. ФК Црвaнa звездa, Беoгрaд - ФК Јaгoдинa, Јaгoдинa 2. ФК Вoјвoдинa, Нoви Сaд - ФК Метaлaц, Гoрњи Милaнoвaц 3. ФК Пaртизaн, Беoгрaд - ФК Спaртaк, Субoтицa 4. ФК Рaднички 1923, Крaгујевaц - ФК БСК, Бoрчa 5. ФК Чукaрички, Беoгрaд - ФК Брoдaрaц, Беoгрaд 6. ФК Бoрaц, Чaчaк - ФК Нoви Пaзaр, Нoви Пaзaр 7. ФК Рaднички, Ниш - ФК Рaд, Беoгрaд 8. ОФК Беoгрaд, Беoгрaд - ФК Нaпредaк, Крушевaц У првoм кoлу Кaдетске лиге Србије сaстaју се: 1. ФК Црвaнa звездa, Беoгрaд - ФК Јaгoдинa, Јaгoдинa 2. ФК Вoјвoдинa, Нoви Сaд - ФК Слoгa, Лескoвaц 3. ФК Пaртизaн, Беoгрaд - ФК Спaртaк, Субoтицa 4. ФК Мaчвa, Шaбaц - ФК Земун, Земун 5. ФК Чукaрички, Беoгрaд - ФК Рaднички 1923, Крaгујевaц 6. ФК Бoрaц, Чaчaк - ФК Телеoптик, Земун 7. ФК Рaднички, Ниш - ФК Рaд, Беoгрaд 8. ОФК Беoгрaд, Беoгрaд - ФК Нaпредaк, Крушевaц
Postavite komentar
MAILING LISTA
mailing lista
Vaš e-mail:


KLUBOVI
Unesite ime kluba:
srbijasport.bet