14 Lokomotiva (-3) 30 9 8 13 39 46 -7 32
16 Obilić 30 2 4 24 15 67 -52 10
Prikazani rezultati i konačna tabela su nezvanični!

Baraž  za plasman u Prvu ligu Srbije

28.05.2008 Radnički (O) - Inđija 0:0 (p. 2:4)

Novo! Ukoliko pored utakmice na desnoj strani stoji sličica možete da unesete taj rezultat.
Ako želite da Vaš unet rezultat bude odmah vidljiv na sajtu, prijavite se i postanite urednik ovog takmičenja.

UPUSTVO

Prikazana tabela ima sekcije koje možete pogledati kada kliknete na njihove nazive u zaglavlju tabele:

• Tabela - prikazuje standardnu osnovnu tabelu
  • Domaćin - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na domaćem terenu
  • Gost - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na gostujućem terenu
  • Forma - prikazuje tabelu forme timova u poslednjih 5 odigranih utakmica
  • Golovi - prikazuje raspodelu postizanja golova za timove kao i prosečan broj golova po utakmici
  • Pomoć - prikazuje ove informacije koje trenutno vidite

Svaka tabela se može sortirati po kolonama kada se klikne na određeno zaglavlje u tabeli.

Svaka ćelija u tabeli nosi dodatne informacije u zavisnosti u kojoj koloni se nalazi. Kada kliknete na takvu ćeliju otvoriće Vam se prozor sa dodatnim informacijama.

Zatvori

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
Sremac2 0 | 0
Moze li mi nemo odgovoriti da li u nizim ligama ista osoba moze da bude i trener i igrac u klubu.hvala
Aca Informacija 1 | 2
A nemo da zezate.. Sotona je skolovan decko, nacitan ko Tarzan... Mnogo ga je lepo slusati kad prica, onako glatko tecno. Onomad ga slusam. Malo zamuckuje i zakoluta ocima ko loptica u tomboli i kaze JA SAM SUMADIJA..
Tutinac 0 | 0
Tutin-Takovo 4:2. Administrator neka unese rezultat.
FK Tutin 0 | 0
Pomerena utakmica sa nedelje za danasnji dan: FK Tutin - Takovo(GM) 4:2 (0:1). Veoma dinamicna utakmica narocito u drugom poluvremenu, uz 2 ponistena gola domacina, koji je u drugom poluvremenu bio kao preporodjen u odnosu na prvo poluvreme, dominirao u igri, i zasluzeno slavio 'kod kuce'. FK Tutin sa 3 pobede na pocetku prvenstva, kao sto se i pre prvenstva pretpostavljalo, glavni je konkurent za ulazak u Srpsku Ligu Zapad, nakon sto su u prosloj sezoni zavrsili na drugoj poziciji. Za 10 dana ekipa ide na vruce gostovanje u Kosovku Mitrovicu protiv ekipe Trepce. Nadamo se daljem uspehu naseg tima, i u nastavku prvenstva!
Zabrinut 1 | 3
Stvarno, sta je sa gagom? Da nije umro, daleko bilo!?
Zona Morava 2 | 0
Za administratora i posetioce sajta, 3.kolo Zona Morava Tutin-Takovo 4:2 kraj
666 1 | 0
Liga moravickog okruga pocinje 29/30/2015
666 1 | 0
rezultati lige moravickog okruga nisu tacni zato sto ta liga nije legitimna, prava liga MO pocinje za vikend
Utakmica 3.kola Zone Morava Tutin-Takovo bice odigrana danas 27.08.2015. sa pocetkom u 16.30, umesto termina za vikend