22.kolo Rezultati
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost Info
  Mladi Radnik 32:30 ORK Beograd
  Slodes 33:43 Voždovac 1955
  Milenium 35:22 Topčider
  Sloga 36:27 Radnički
  Loznica grad 26:21 Kučevo
  Požarevac 30:43 Medicinar
Poslednje ažuriranje rezultata: 18.04.2014 12:44 (zd)
Konačna tabela
Tabela Domaćin Gost Polusezona Forma ?
Poz Tim UT PB N PR DG PG GR BOD
1 Medicinar 22 19 1 2 845 632 +213 39
2 Sloga 22 18 1 3 666 554 +112 37
3 Loznica grad 22 17 1 4 669 502 +167 35
4 Kučevo 22 14 1 7 719 571 +148 29
5 Voždovac 1955 22 13 0 9 670 636 +34 26
6 Požarevac 22 12 2 8 663 681 -18 26
7 Topčider 22 9 0 13 587 711 -124 18
8 ORK Beograd 22 8 0 14 606 670 -64 16
9 Mladi Radnik 22 6 0 16 545 651 -106 12
10 Milenium 22 5 0 17 584 647 -63 10
11 Radnički 22 4 1 17 546 708 -162 9
12 Slodes 22 3 1 18 634 771 -137 7
Prikazani rezultati i konačna tabela su nezvanični!

Novo! Ukoliko pored utakmice na desnoj strani stoji sličica možete da unesete taj rezultat.
Ako želite da Vaš unet rezultat bude odmah vidljiv na sajtu, prijavite se i postanite urednik ovog takmičenja.

UPUSTVO

Prikazana tabela ima sekcije koje možete pogledati kada kliknete na njihove nazive u zaglavlju tabele:

  • Tabela - prikazuje standardnu osnovnu tabelu
  • Domaćin - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na domaćem terenu
  • Gost - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na gostujućem terenu
  • Forma - prikazuje tabelu forme timova u poslednjih 5 odigranih utakmica
  • Golovi - prikazuje raspodelu postizanja golova za timove kao i prosečan broj golova po utakmici
  • Pomoć - prikazuje ove informacije koje trenutno vidite

Svaka tabela se može sortirati po kolonama kada se klikne na određeno zaglavlje u tabeli.

Svaka ćelija u tabeli nosi dodatne informacije u zavisnosti u kojoj koloni se nalazi. Kada kliknete na takvu ćeliju otvoriće Vam se prozor sa dodatnim informacijama.

Zatvori

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
zd 6 | 0
САСТАВ ЗОНЕ МОРАВА: 1. ФК „СЛОБОДА“ Чачак повратник из Српске лиге „Запад“ 2. ФК „МОКРА ГОРА“ Зубин Поток досадашњи члан 3. ФК „ТАКОВО“ Г.Милановац * 4. ФК „ОРЛОВАЦ“ Мрчајевци * 5. ФК „ПОЛЕТ“ Трбушани * 6. СК „СЛАВИЈА“ Крагујевац * 7. ФК „МЕТАЛАЦ“ Краљево * 8. ФК „ДРАГАЧЕВО“ Гуча * 9. ФК „ВОДОЈАЖА“ Грошница * 10. ФК „ТРЕПЧА“ К.Митровица * 11. ФК „ОМЛАДИНАЦ“ Ново Село * 12. ФК „ТУТИН“ Тутин * 13. ФК „РУДАР“ Баљевац * 14. ФК „ПАРТИЗАН“ Церовац првак Града Крагујевца 15. ФК „БРАЋА ВУКОВИЋ“ Лађевци првак Рашког округа 16. ФК „РУДАР“ Бресница првак Моравичког округа
zd 6 | 0
САСТАВ ЅОНЕ ДРИНА: 1. ФК „СЛОГА 1940“ Бајина Башта досадашњи члан 2. ФК „ПОЛИМЉЕ“ Пријепоље * 3. ФК „ЈЕДИНСТВО 1945“ Владимирци * 4. ФК „БРЕЗОВИЦА“ Брезовица * 5. ФК „РАДНИЧКИ-СТОБЕКС“ Клупци * 6. ФК „РИБНИЦА“ Мионица * 7. ФК „ЗЛАТАР“ Нова Варош * 8. ФК „ФАП“ Прибој * 9. ФК „БОРАЦ“ Шабац * 10. ФК „РАДНИЧКИ“ Ваљево * 11. ФК „СЛОГА“ Сјеница * 12. ФК „СЕВОЈНО“ Севојно * 13. ФК „ЗЛАТИБОР“ Чајетина првак Златиборског округа 14. ФК „РАЂЕВАЦ“ Крупањ првак Мачванског округа 15. ФК „ЗАДРУГАР“ Лајковац првак Колубарског округа 16. ОФК „ОСЕЧИНА“ Осечина по чл.58. Пропозиција зонских
zd 6 | 0
САСТАВ ЗОНЕ ДУНАВ: 1. ФК „МЛАДИ РАДНИК“ Пожаревац повратник из Српске лиге ФК „МЛАДИ РАДНИК“ Радинац (уколико до 31.07.2014. до 12 часова ФК“Млади Радник“ из Пожаревца не измири дуговања по правоснажним одлукама Арбитражне комисије ФСРЗС) 2. ФК „ЖЕЛЕЗНИЧАР“ Пожаревац досадашњи члан 3. ФК „ВГСК“ В.Градиште * 4. ФК „НАПРЕДАК“ Марковац * 5. ФК „МОРАВА“ Велика Плана * 6. ФК „ХОМОЉАЦ“ Жагубица * 7. ФК „ОБИЛИЋ“ Живица * 8. ФК „ГРУЖА“ Гружа * 9. ФК „СЛОГА“ Баточина * 10. ФК „БОРАЦ“ Жабари * 11. ФК „ШУМАДИНАЦ“ Брзан * 12. ФК „РСК“ Раброво првак Браничевског округа 13. ФК „СЛОБОДА“ Липе првак Подунавског округа 14. ФК „ЛЕПЕНИЦА“ Бадњевац првак Шумадијског округа 15. ФК „МИХАЈЛОВАЦ 1934“ Михајловац по чл.58. Пропозиција 16. ФК „БАСАРАЦ“ Мишљеновац по чл.58. Пропозициј
Bakster 7 | 0
1. ФК „ПОЛЕТ“ Љубић досадашњи члан 2. ФК „ЛОЗНИЦА“ Лозница * 3. ФК „ЖЕЛЕЗНИЧАР“ Лајковац * 4. ФК „РУДАР“ Костолац * 5. ФК „ЈОШАНИЦА-НД 2011“ Нови Пазар * 6. ФК „ПОБЕДА-БЕЛОШЕВАЦ“ Крагујевац * 7. ФК „СЕМЕНДРИА 1924“ Смедерево * 8. ФК „БАНЕ“ Рашка * 9. ФК „БУДУЋНОСТ-КРУШИК 2014“ Ваљево * 10. ФК „ШУМАДИЈА“ Аранђеловац * 11. ФК „ШУМАДИЈА 1903“ Крагујевац првак Зоне „Морава“ 12. ФК „ЗВИЖД“ Кучево првак Зоне „Дунав“ 13. ФК „СЛОГА“ Пожега првак Зоне „Дрина“ 14. ГФК „ЈАСЕНИЦА 1911“ С.Паланка (одустао ФК“Шапине“) 15. ФК „КАРАЂОРЂЕ“ Топола (одустао ФК“Смедерево“) 16. ФК „ЈЕДИНСТВО“ Уб (одустао ФК“Партизан“) Sastav SLZ za takmičarsku 2014/2015
Bakster 4 | 1
Umesto Partizana i B.Brda u SLZ takmičiće se Jedinstvo sa Uba.
Kinzi 9 | 0
Pripremna utakmica: ŠUMADIJA 1903 – MIHAJLOVAC 1934 0:1 (0:0), U svih 5 dosadašnjih pripremnih utakmica koliko je odigrala Šumadija je poražena.
Tekstilac 1919 4 | 0
U polufinalu zavrsnog dela kupa Srbije na teritoriji FSV u nedelju, 3.avgusta 2014. godine sa pocetkom od 17:00 casova sastace se: Fk "CSK Pivara" Fk "Palic" Fk "Radnicki" Sid Fk "Tekstilac"
Goran1 4 | 0
Jel zna neko sta se desavalo juce na sastanku IO FSRZS ? Kakvi su sastavi liga ? Ko ce igrati SLZ umesto Partizana ? ...
Srpska Liga Zapad 2 | 0
Prijateljske utakmice: Žarkovo Beograd - Pobeda Beloševac 0:3, Kolubara Lazarevac - Loznica 3:1
gru3 3 | 0
nedelja\ RUDAR - HOMOLJAC 1:0 (0:0) sreda \RUDAR - RSK Rabrovo 3:1(2:1) nedelja\ RUDAR - Obilic Zivica 1:0 (0:0)
Postavite komentar
MAILING LISTA
mailing lista
Vaš e-mail:


KLUBOVI
Unesite ime kluba:
srbijasport.bet