27.04.2009 Partizan 95:57 Vojvodina Srbijagas

01.05.2009 Vojvodina - Lions  78:81 (17:26,14:24,23:15,24:16)
03.05.2009 Lions - Vojvodina 76:71 (16:13,18:22,20:18,22:18)

2 FMP 6 3 3 436 439 -3 9
3 Vojvodina Srbijagas 6 2 4 442 525 -83 8
4 Metalac 6 1 5 420 470 -50 7
Prikazani rezultati i konačna tabela su nezvanični!

Novo! Ukoliko pored utakmice na desnoj strani stoji sličica možete da unesete taj rezultat.
Ako želite da Vaš unet rezultat bude odmah vidljiv na sajtu, prijavite se i postanite urednik ovog takmičenja.

UPUSTVO

Prikazana tabela ima sekcije koje možete pogledati kada kliknete na njihove nazive u zaglavlju tabele:

• Tabela - prikazuje standardnu osnovnu tabelu
  • Domaćin - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na domaćem terenu
  • Gost - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na gostujućem terenu
  • Forma - prikazuje tabelu forme timova u poslednjih 5 odigranih utakmica
  • Golovi - prikazuje raspodelu postizanja golova za timove kao i prosečan broj golova po utakmici
  • Pomoć - prikazuje ove informacije koje trenutno vidite

Svaka tabela se može sortirati po kolonama kada se klikne na određeno zaglavlje u tabeli.

Svaka ćelija u tabeli nosi dodatne informacije u zavisnosti u kojoj koloni se nalazi. Kada kliknete na takvu ćeliju otvoriće Vam se prozor sa dodatnim informacijama.

Zatvori

PRETRAGA
VESTI
Nema vesti za izabranu temu.
KOMENTARI
Rambo 0 | 2
Postovani prijatelji,posto vec po ko zna koji put ne zele da objave moj odgovor,tj komentar na napade tetke,a njeni se komentari uvek objavljuju gde doticna tetka u godinama iznosi neistine,uvrede,klevete,optuzujuci sve nas da smo lopovi,kriminalci,uznemiravajuci javnost uz pomoc administrators ovog sajta, predlazem da podnesemo krivicne prijave I tuzimo tetku kao i odgovorne srbijasport.net jer je i njihova odgovornost najveca,jer samim tim sto objavljuju neproverene i uvredljive informacije cine krivicno delo.
Rambo 0 | 2
Za Gegu i ostale,opet nisu hteli da objave moj komentar vezano za tetku.Ali nema problema,znam ja a znate i vi iz kog razloga ne zele to da objave.Sva sreca sto postoji fb pa citate moje komentare i znate o cemu se radi.Tetka je cudo i ima nekog u saci!Ha,ha,ha.
Trnavac 2 | 0
II Gradska liga Kragujevac,postaje sve zanimljivija posle poraza prvoplasiranog Iliceva u subotu i pobeda FK 21 Oktobar i FK Seljak iz Cvetojevca bodovna razlika se smanjila.Sutra u Rogojevcu FK 21 Oktobar igra zaostali mec sa Kremencom ukoliko pobedi prilazi Srbiji iz Iliceva na dva boda.Odavno nije vidjena ovakva trka gde realno sve tri ekipe imaju sanse za ulazak u I gradsku ligu a drugi ce verovatno igrati baraz.
Saša Šarbane Ub 0 | 1
FK Pambukovica - FK Šarbane 1:0. Fudbaleri Šarbana nisu uspeli da sruse neugodnu tradiciju i da konacno pobde u Pambukovici, tako da su pretrpeli drugi poraz u ovoj sezoni. Jedini gol na mecu pao je u 10. minutu. Nakon toga Šarbanci nisu uspevali da nadju put do mreze domacih. A kada je u 68. minutu Marko Šišović dobio crveni karton, bilo je jasno da bodovi ostaju u Pambukovici. Jos jedan problem, pored poraz, za Šarbane je teza povreda Nebojše Marjanovića za koga je sezona zavrsena. Sastav Šarbana na ovom mecu: Goran Stevančević, Marko Šišović, Stefan Milovanović, Ljubiša Pavlović, Nemanja Rašić, Dejan Mirković, Miroslav Gajić, Nebojša Marjanović (od 18. minuta Goran Simić), Živorad Ilić, Nemanja Milovanović i Stefan Rašić. U narednom kolz Šarbane na svom terenu igra protiv ekipe Murgaša.
Colina Arandjelovac 5 | 2
SUMADINAC pogrešno si me shvatio,čim se borite za opstanak,davljenici ste,ništa ružno nisam mislio.Želim vam od srca da izborite opstanak,a s obzirom na raspored mislim i da hoćete.
Zoky 0 | 0
Preslabi su bili i nejaki fudbaleri Jedinstva iz Bele Palanke u duelu sa ekipom Vlasine u meču 22. kola zone “Jug”, koje je odigrano proteklog vikenda. Gosti iz Bele Palanke koji se, inače, nalaze na poslednjem mestu na tabeli, primili su šest golova a da pri tom nijednom nisu uspeli da savladaju golmana Vlasine. Pobeda “Rosuljaca”, u ovom meču, sa 6:0 nije odraz stvarne snage ekipe, već nemoći rivala, što bi morali da znaju i ljudi iz kluba, jer se Vlasina očigledno pomirila sa činjenicom da nema ništa od prelaska u viši rang takmičenja, jer vodeće ekipe prilično su odmakle i skoro da nema nikakvih šansi da se neko čudo desi i Vlasina ih pretekne do kraja sezone.U sledećem kolu fudbaleri Vlasine gostuju u Bujanovcu.
Zona Morava 5 | 2
Svidjaju mi se Gagini komentari,nego ko opet da trpi ekipu Pobede u Zoni,valjalo bi da produze jos jedan rang nize.Da liga ako je bar malo moguce bude regularnija,mada i nemaju ljude vise koje su nekada imali.
Kg info 6 | 5
Gago, gde da te smestimo, koju ustanovu da ti nadjemo. Nije gerontoloski za tebe, jer ti nisi MATOR kao sto se ovde predstavljas. A to ZLO koje je otislo je manje ZLO od ovih koji su sada na VLASTI. A ti sto su sada na vlasti ce brzo pasti, kao sto ces i ti pasti sa njima. Proterase ljude sa posla, glume neko postenje i disciplinu preko medija, a ne mogu da organizuju jedan "prebacaj" bebe od Pazara do Beograda. I ti se sa takvim ponosis? ?? E moj decko, sprema im se zamka u Kragujevcu a posle ce da leti i tvoj Vule.
gaga 19 | 10
Posle pet punih godina od sezone 2010/2011 do danasnjih dana,zavrsen je jedan period posrtanja kg fudbala,pljacke gradjana kroz seoska udruzenja Grbice i Belosevac,period jednog fudbalskog zla ,jedne zabokrecine koje je unistila sve ono cega se u kg fudbalu dotakla.Bio je to period kada su vladali nepismeni ljudi,lokalni alkoholicari,neradnici,lopovi,sa svojim satelitima na ovom sajtu Jovanom,Rambom,Chelsea,Dzopic,Skipi iz Kraljeva,nezaobilazni Gega,i slicni.Naredbodavci su im bili Kicov -Dulenac , Ivica Vojvoda ,Staklorezac...koji iznesose 119 miliona nasih para i sada ce se procesuirati zbog toga.Godinama odmaraliste na Kopaoniku o nasem trosku samo za njih,a stadioni u Zoni i u Gradskoj ligi u korovu,nema tople vode,para ni za sudije...no nicije zlo doveka nije bilo pa i njihovo prestade.Njihov fudbal zasnovan na kradji je umro u nedelju 19.04 2015 go,mi posteni da cuvamo beli luk i glogov kolac da bam se to nikada ne vrati i ne ozivi...Priznanje svima vama koji smo ih trpeli sve ove godine...Sumadiji 1903 Rukovodstvu i igracima prebijenim od ovih hordi na utakmici Sumadija 1903-Takovo 2012 godine...Pozdrav od cika Gage velikog borca za pravdu i istinu koji ovih dana uziva u svemu sto se dogadja sa srcem velikim ko kuca...zasluzio je...
Ivan Filipović 5 | 0
U 23. kolu Šumadijske okružne lige, u Belosavcima, BSK Belosavci - Junkovac 3-1 (1-0). Domaće je u vodstvo u 25. minutu doveo Žujević kada se najbolje snašao posle gužve pred golom Junkovca. Na 1-1 je izjednačio Sofronijević u 58. minutu, ali je Belosavčane 2 minuta kasnije ponovo u vodstvo doveo Žujević kada je odlično dodavanje Jankovića iskoristio da obiđe golmana i pošalje loptu u nebranjenu mrežu. Nakon toga se ekipa Junkovca otvorila i krenula na sve ili ništa što je BSK-u stvorilo dosta prostora za nove šanse. Jednu takvu je u 80. minutu iskoristio Pavković da, posle greške odbrane Junkovca, postigne i treći gol za domaće i postavi konačan rezultat.