16 Budućnost (A) 34 8 0 26 33 95 -62 24
17 BAK 34 6 4 24 22 109 -87 22
18 Polet (N) 34 2 1 31 22 99 -77 7
Prikazani rezultati i konačna tabela su nezvanični!

Novo! Ukoliko pored utakmice na desnoj strani stoji sličica možete da unesete taj rezultat.
Ako želite da Vaš unet rezultat bude odmah vidljiv na sajtu, prijavite se i postanite urednik ovog takmičenja.

UPUSTVO

Prikazana tabela ima sekcije koje možete pogledati kada kliknete na njihove nazive u zaglavlju tabele:

• Tabela - prikazuje standardnu osnovnu tabelu
  • Domaćin - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na domaćem terenu
  • Gost - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na gostujućem terenu
  • Forma - prikazuje tabelu forme timova u poslednjih 5 odigranih utakmica
  • Golovi - prikazuje raspodelu postizanja golova za timove kao i prosečan broj golova po utakmici
  • Pomoć - prikazuje ove informacije koje trenutno vidite

Svaka tabela se može sortirati po kolonama kada se klikne na određeno zaglavlje u tabeli.

Svaka ćelija u tabeli nosi dodatne informacije u zavisnosti u kojoj koloni se nalazi. Kada kliknete na takvu ćeliju otvoriće Vam se prozor sa dodatnim informacijama.

Zatvori

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
Sumadinac 2 | 0
Juce u Brzanu, FK sumadinac Brzan - FK sloboda Lipe 3-1. Interesantna utakmi, gde Brzan dolazi u brzo vodjstvo vec u 3 minutu, i posle toga staje. Lipe preuzimaju teren i pocinju da konsoliduju redove. U 33 minutu 1-1, i neverica na stadionu. Trener Brzana uvodi Mitica, Pavlovica i Milanovica i Brzan u drugom poluvremenu preuzima inicijativu. Jos dva gola su vidjena u 70. i 88. minutu. Mogu pohvaliti i jednu i drugu ekipu na borbenosti i na dobroj igri. Vec za vikend Brzanci gostuju timu Morave Velika Plana, i bice to jos jedan komsijski derbi. Pozdrav za sve sportske radnike, i za sve nase neumorne prijatelje koji nas izvestavaju o svim utakmicama ovog vikenda.
sibirac 5 | 0
Mladi radnik (R) - Morava (VP) 2(O):(0)0 Cvrsta i borbena utakmica kakvu smo i ocekivali.Domacin je imao loptu u posedu,ali bez konkretnih sansi,sve nijhove akcije su se zavrsavale na 20,25 metra od gola Planjana.Morava je svoju sansu trazila iz kontra napada i koristeci brzinu.Uspeli su gosti da stvore par izglednih sansi,bukvalno su izlazili jedan na jedan sa golmanom,ali je cuvar mreze bio na odlicnom nivou.Planjani su u zavrsincama,u par navrata bili sebicni,da su u tim situacijama odigrali timski,sigurno se ne bi vratili praznih ruku iz Radinca.U drugom poluvremenu,nesmotrena reakcija golmana gostiju posle jednog centarsuta iz slobodnog udarca,u zelji da uhvati loptu,uneo ju je u sopstvenu mrezu.Samo minut,dva pre kraja utakmice,gosti su primili jos jedan gol,posle centarsuta sa desne strane,napadac Mladog radnika je glavom postigao pogodak.
Colina Arandjelovac 3 | 4
Pelikano,prošle godine sam i ja napadao takozvanog trenera jer je upropastio Šumadiju.Sad dobro gura sa OFK-a,ne znam dokle će,a Rudovci su obe izgubili.Ne može da postigne na obe strane.Mislim da je čak i delegat na Međuopštinskoj iako licencirani trener,nemože da obavlja u isto vreme i delegatsku dužnost,ali kad si u vladajućoj stranci sve se može.
grosnicanin 2 | 3
Vodojaza - Partizan 3-0 (1-0).Lagano.Bez previse komentarisanja.Strelci Zivic,Zivic,Despotovic.
Nikola Zagorica 1 | 0
Резултати 1.кола Купа ФСО Топола: Маскар-Слога 3:3 пеналима 7:6, Младост(Јеленац)-Крћевац 04 5:1, Будућност(Блазнава)-Јарменовци 1:0, Младост(Рајковац)-Борац(Клока) 3:0, ЗТ Горович-Пласковац 1:1 пеналима 4:5. Једна утакмива осмине финала већ је одиграна. Јунковац је након бољег извођења једанаестераца савладао екипу Шумадинца 1913 ( у регуларном делу било је 1:1). Остали мечеви осмине финала на програму су у среду и четвртак,а парови су: Младост(Рајковац)-Блазнава, БСК-Трнава, Пласковац-Јасеница, Радоје Домановић-Витлина Бокања, МЛадост(Јеленац)-Маскар, Шаторња-Жабаре, Карађорђе-Винча.
Kinzi 3 | 3
A sledece nedelje ono sto se cekalo godinama, gradski derbi Pobeda - Sumadija
djora 8 | 3
zasto Lepenica iz Badnjevca igra u Batocini, a ne na stadionu u svom selu, inace, jednim od 5 najlepsih u Srbiji, na kojem sam gledao utakmice mnogo puta ?
pelikano 5 | 0
2.kolo Sumadijske okruzne lige FK Karadjordje(Raca)-OFK Arandjelovac 0-1.U duelu dve ekipe koje su proteklih sezona na cudan nacin ostajale u ligi bolje su se snasli gosti i uz obilatu pomoc sudija odneli sva tri boda.Na klupi OFK Arandjelovac ponovo je sedeo prepotentni takozvani Veliki trener Zoran Djurdjevic koji je vec sutradan vodio ekipu FK Radnicki iz Rudovaca.Bruka za OFK Arandjelovac.
nemanja028 7 | 0
Nakon tri odigrana kola u Zoni Morava, Trepča zauzima prvu poziciju sa tri pobede uz gol razliku 9:0. Jedina ekipa koja u prva tri kola nije primila gol a odigrali dve utakmice na gostovanjima u Baljevcu i Guči. Uz par pojačanja napravljena je odlična ekipa koja može dosta toga da uradi u ovoj sezoni. Kvalitet igrača koje imamo daje nam za pravo da se ove godine nadamo samom vrhu tabele. Pozdrav za sve naše sportske prijatelje!
FSS 12 | 3
Veliki pozdrav za sve, nov sam ovde, a pogotovo za one prave poznavaoce fudbala. Gledao sam danas (sad je to vec juce) utakmicu srpske lige Zapad izmedju Sumadije 1903 i Buducnost-Krusika (0:1), i dve stvari moram da kazem... Prvo, nakon onoga sto sam ja gledao (a u fudbalu sam profesionalno vise od 20 godina) i ovoga sto vidim da pise ovde jedan navijac Sumadije (koji usput mrzi Pobedu), sad shvatam zasto doticni na svaki komentar ima "milion" minusa...poznavanje fudbala mu je katastrofalno! Naime, vise od 80 minuta je gostujuca ekipa bila dominantna na terenu, osim poslednjih desetak minuta gde se povukla cuvajuci minimalno vodjstvo, i tada je domacin imao par izglednih prilika, ali ne zahvaljujuci nekoj posebnoj igri, vec bunarenju lopte pred kazneni gde su poslali svog stopera, kapitena, inace izuzetno visokog i u igri glavom jakog igraca. Osim tih poslednjih 10 minuta, gost je u svemu bio bolji. Potpuno je u svim segmentima igre dominirao terenom...individualno, timski, fizicki, u svemu je za dve klase bolja ekipa. Sumadija se celu utakmicu branila, i nesto pokusavala na kontre, ali im je to jako slabo islo jer im je vezni red i pogotovo napad dosta tanak. Jedino gde je domacin "pretio" su bili prekidi, opet zahvaljujuci vec pomenutom, visini dominantnom kapitenu. Toliko o utakmici, postoji i snimak jer je neka televizija snimala i uzivo izvestavala, pa se moze sve videti koga zanima. Druga stvar, po onome sto su prikazali u prvim kolima, kao i u ovoj utakmici, ekipa iz Valjeva je jedan od glavnih favorita za visi rang (ako ih to uopste zanima). Fizicki besprekorno spremni, takticki savrseno stoje na terenu, tehnicki izuzetno jaki, odlicno vodjeni sa klupe...vezni red i napad prevazilazi ovaj rang, narocito igraci koji su danas nosili brojeve 8, 9, 10 i 14, i pogotovo desni bek (Koska ga zovu), decko ima fizicke predispozicije za atleticara, 100 puta se ubacio u zavrsnicu, svaki put je bio opasan u napadu, a pritom stigao da sve zatvori u defanzivi. Toliko za sad od mene, nadam se da cu biti i ubuduce aktivan na ovom sajtu/forumu :)