9 Moravica (S) (-1) 30 14 4 12 33 37 -4 45
14 Radan 30 9 4 17 34 50 -16 31
15 Mladost (B) (-1) 30 5 2 23 50 95 -45 16
16 Jedinstvo (B) (-1) 30 1 2 27 20 127 -107 4
Prikazani rezultati i konačna tabela su zvanični!

Novo! Ukoliko pored utakmice na desnoj strani stoji sličica možete da unesete taj rezultat.
Ako želite da Vaš unet rezultat bude odmah vidljiv na sajtu, prijavite se i postanite urednik ovog takmičenja.

UPUSTVO

Prikazana tabela ima sekcije koje možete pogledati kada kliknete na njihove nazive u zaglavlju tabele:

• Tabela - prikazuje standardnu osnovnu tabelu
  • Domaćin - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na domaćem terenu
  • Gost - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na gostujućem terenu
  • Forma - prikazuje tabelu forme timova u poslednjih 5 odigranih utakmica
  • Golovi - prikazuje raspodelu postizanja golova za timove kao i prosečan broj golova po utakmici
  • Pomoć - prikazuje ove informacije koje trenutno vidite

Svaka tabela se može sortirati po kolonama kada se klikne na određeno zaglavlje u tabeli.

Svaka ćelija u tabeli nosi dodatne informacije u zavisnosti u kojoj koloni se nalazi. Kada kliknete na takvu ćeliju otvoriće Vam se prozor sa dodatnim informacijama.

Zatvori

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
Saša Šarbane Ub 2 | 1
FK Zvizdar 2012 - FK Šarbane 0:2. Fudbaleri Šarbana savladali su u gostima ekipu Zvizdara, u poslednjem kolu opstinske lige Ub grupa istok, i tako overili mesto koje vodi u baraz. Iako su igrali u kombinovanom sastavu, sto zbog povreda, sto zbog kartona, uspeli su da savladaju motivisane domacine sa 2:0. Otpor domacih slomio je Živorad Ilić u finisu prvog poluvremena a pobedu je u 64. minutu overio Nemanja Rašić, evrogolom iz slobodnog udarca. Šarbane je na ovom mecu igralo u sastavu: Goran Ranković, Jovica Pavlović, Stefan Milovanović, Nemanja Rašić, Nenad Kusurović, Dejan Mirković, Živorad Ilić, Goran Simić (od 60. ninuta Danijel Savić), Nemanja Milovanović, Stefan Rašić i Marko Šišović. Vec narednog vikenda Šarbane na svom terenu docekuje ubski radnik u prvom mecu baraza, dok ce se revans odigrati tri dana kasnije u Ubu.
PLS 6 | 2
Kao sto ce vrlo verovatno doci do fuzije Jedinstvo Puteva i Slobode u PLS, vec mesec dana kruze price kako bi moglo doci do fuzije Macve i Donjeg Srema, posto je Donji Srem ispao u PLS, i u veoma je teskoj finansijskoj situaciji, ujedno Macva ce i za koju godinu dobiti novcana sredstva za 100 godina postojanja, a i ima pristojna novcana sredstva od grada, pa bi ova fuzija verovatno odgovarala i jednima i drugima. U slucaju te dve fuzije u Uzicu i Sremu doslo bi do velikih promena u Srpskoj Ligi Zapad... Ostaje da sacekamo i vidimo.
Trbušnica 1 | 0
Aljoša, iz SLZ ispada sigurno 5 klubova, osim ako se ne fuzionišu Jedinstvo Putevi i Sloboda iz Užica kao što se priča. U tom slučaju iz lige bi ispala 4 kluba.
Zelja 3 | 4
U kojoj ligi igra čuvena MAČVA IZ Šapca ??? he.. he.. hee.. ŽELJA Lajkovac ŠAMPION ...
Ivan Filipović 4 | 0
U okviru 29. kola Šumadijske okružne lige, u Belosavcima, BSK Belosavci - Šumadinac Stojnik 4-0 (2-0). Domaći su morali da pobede ovu utakmicu kako bi što pre osigurali opstanak u ligi. Od samog početka su krenuli sa napadima, a već u 4. minutu bilo je 1-0. Posle kornera i gužve u šesnaestercu gostiju najbolje se snalazi Slobodan Lukovic i vrhom kopačke šalje loptu pored zatečenog golmana. Posle 2-3 propuštene šanse, Adamović dovodi domaće u vodstvo od 2-0 u 28. minutu, na asistenciju Žujevića. U drugom poluvremenu se čekalo na gol do 65. minuta kada je Adamović pobegao čuvarima i elegantno prebacio golmana za 3-0. Isti igrač je postigao het-trik u 83. minutu i postavio konačan rezultat. Iako je kiša padala do samog početka utakmice, teren je bio odlično pripremljen što je više odgovaralo domaćoj ekipi koja je pored 4 postignuta gola imala još puno lepih akcija i šansi. Utakmicu je posmatralo oko 70-80 gledalaca.
Zelja 0 | 1
U kojem rangu igra FK Mačva iz Šapca ??? ha, ha, ha .... Napred "ŽELJA" Lajkovac !!!
Dario Kostić 0 | 0
Opštinska liga Indjija - Stara Pazova 18 kolo Derbi kola izmedju prvoplasirane Sloge iz Maradika i FK Krušedola.Jaka kiša je non-stop padala i tako otežala i jednima i drugima da igraju fudbal, ali očigledno da su se domaćini bolje snašli u ovakvim uslovima, s obzirom da su vodili sa 1:0 na poluvremenu.Utakmica se nije nastavila zbog jake kiše koja je očistila teren od belih linija.Nova utakmica se igra u sredu.
Colina Arandjelovac 9 | 5
Nele u pravu si,Šumadija Aranđelovac sa budžetom od preko 20.000.000. dinara nema potrebe za nameštanjem i prodajom bodova.A da igraju kilavo i to je tačno,ali razjedinjena uprava je dosta tome doprinela,a ne trener i igrači.
milan0230 1 | 1
Mokasin kazi mi da nece iz pera vaseg novinara(Panic) ovoga puta izaci saopstenje za novine kao posle Kikinde,ili je sve u redu.A za namestanje, daj nemoj se praviti naivan to bar svi znamo da nema nevinih. P.S Vidim da nisi prokomentarisao ponisteni gol Kozare ili ja mozda nisam ni to video,posto vi vidite samo sto vama odgovara.