11 Velika Reka (-1) 28 10 5 13 51 54 -3 34
14 Rudar (-1) 28 7 3 18 43 86 -43 23
15 Sloga (S) (-1) 28 5 4 19 49 84 -35 18
Takmicenje su napustili: Vrhpolje
Prikazani rezultati i konačna tabela su nezvanični!

Novo! Ukoliko pored utakmice na desnoj strani stoji sličica možete da unesete taj rezultat.
Ako želite da Vaš unet rezultat bude odmah vidljiv na sajtu, prijavite se i postanite urednik ovog takmičenja.

UPUSTVO

Prikazana tabela ima sekcije koje možete pogledati kada kliknete na njihove nazive u zaglavlju tabele:

• Tabela - prikazuje standardnu osnovnu tabelu
  • Domaćin - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na domaćem terenu
  • Gost - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na gostujućem terenu
  • Forma - prikazuje tabelu forme timova u poslednjih 5 odigranih utakmica
  • Golovi - prikazuje raspodelu postizanja golova za timove kao i prosečan broj golova po utakmici
  • Pomoć - prikazuje ove informacije koje trenutno vidite

Svaka tabela se može sortirati po kolonama kada se klikne na određeno zaglavlje u tabeli.

Svaka ćelija u tabeli nosi dodatne informacije u zavisnosti u kojoj koloni se nalazi. Kada kliknete na takvu ćeliju otvoriće Vam se prozor sa dodatnim informacijama.

Zatvori

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
mihajlovic 0 | 0
Zaostala utakmica 4 lige Semberija izmedju Jedinstvo Suvo polje - Partizan Trnova bio je 0:4...
delegat 0 | 0
Link sa utakmice Jedinstvo UB - Zvižd sa spornim situacijama. rtvcityub.rs/sport/fk-quot-jedinstvo-quot-fk-quot-zvizd-quot-kucevo-2-0/535/
F.K.Orlovac-Mrcajevci 5 | 5
Pred oko 600 gledalaca ,ekipa Orlovca je uspela da savlada ekipu Brace Vukovic sa 1:0, iz opravdano dosudjenog jedanaesterca.Kapiten Popovic je namestio loptu,golmana poslao u jednu a loptu u suprotnu stranu.Ekipa Ladjevaca je skoro do primljenog gola autobus parkirala ispred sesnaesterca,ali je Vasilic iz dubine odlicno proigrao Ivanovica nakon cega sudija dosudjuje kazneni udarac Naredna utakmica sa Dragacevom,nadamo se novoj pobedi i opstanku na vrhu tabele.
R.Djorjevic 0 | 0
Fudbaleri FK Mladost iz Malog Suvodola su usli lagano u utakmicu VIII kola sa FK jerma iz Sukova poneseni poslednjom pobedom protiv Slobode iz Rasnice u VII kolu OFL Pirot. Ispostavilo se da je FK Jerma spremniji tim i da je rutinskom i ne toliko dominantnom igrom slavila veoma ubedljivo.Konstantacija je da su se igraci FK Mladost obrukali jer je izmedju ostalog postojala sansa da se dobrim rezultatom priskoci samom vrhu tabele.Do kraja prvenstva ostalo je jos tri kola gde bi fudbaleri trebalo da poprave svoj rezultat i status na tabeli.
Sasa Sarbane Ub 1 | 1
U derbiju opstinske lige Ub grupa istok, fudbaleri Sarbana savladali su u gostima, do sada vodecu ekipu OFK Paljuva, i tako preuzeli lidersku poziciju, kolo pre kraja jesenjeg dela prvenstva. U prvom poluvremenu nije bilo golova, uglavnom se igralo na sredini terena uz par prilika na obe strane. U drugom poluvremenu domaci stizu prvi do gola i to posle velike greske odbrane Sarbana, strelac je bio Milovanovic u 57. minutu. Medjutim gosti se nisu predavali i posle desetak minuta od primljenog gola stizu do izjednjacenja. Nakon jednog kornera sjajan u skoku je bio Dejan Mirkovic i glavom zakucao loptu u mrezu golmana domacih. Nakon tog gola ponovo se uglavnom igralo na sredini terena, da bi u 86. minutu posle jedne akcije fudbalera Sarbana lopta pogodila u ruku jednog odbrambenog igraca domacih i sudija Simanic je opravdano pokazao na belu tacku. Siguran sa jedanaest metara bio je Nemanja Rasic i tako doneo veliku pobedu ekipi Sarbana koja narednog vikenda na svom terenu, protiv ekipe Zvizdara, ima sansu da overi titulu jesenjeg prvaka opstinske lige Ub grupa istok. Na ovom mecu za Sarbane su igrali: Goran Stevancevic, Jovica Pavlovic, Stefan Milovanovic (od 93. minuta Danijel Savic), Nemanja Rasic, Dragan Avramovic, Dejan Mirkovic, Miroslav Gajic, Vlada Avramovic, Ljubisa Pavlovic, Nemanja Milovanovic, Marko Sisovic (od 90. minuta Goran Simic).
Jovo 1 | 1
Jos jedan remi Novopazovcana pred svojom publikom. Mec je poceo obostrano veoma mirno i bez pravih prilika. Prvi faul na utakmici je napravljen tek u drugoj polovini poluvremena sto najbolje oslikava stanje na terenu. Novopazovcani su cesce napadali i do kraja poluvremena stvorili nekoliko izglednih prilika iz kojih su jednu i realizovali. U nastavku igre bila je jos jedna stoprocentna sansa za domacine i kad su svi pomislili da ce to biti i krajnji rezultat poluvremena domaci igraci su 30 sekundi pre kraja napravili jednu veliku gresku u napadu i iz kontre su gosti preko Stupljanina dosli do izjednacenja.  Drugo poluvreme su novopazovcani poceli veoma furiozno. Vec u prvoj minuti gosti su nacinili prekrsaj za najstroziju kaznu koju su domaci realizovali i ponovo dosli u vodjstvo. Samo nekoliko minuta kasnije novopazovcani su izveli i najlepsu akciju na utakmici iz koje su povisili rezultat na 3:1. Tada je izgledalo da je pobednik vec resen. Taj utisak se jos vise nametao u narednih nekoliko minuta u kojima su domaci propustili nekoliko stopopstotnih prilika da dotuku grogirane goste.  Sedam minuta pre kraja domaci igraci su nacinili sesti prekrsaj nakon koga su gosti realizirajuci penal sa devet metara smanjili na 3:2. Od to trenutka domacim igracima kao da je neko odsekao noge. Povukli su se bez ikakve ideje i namere da igraju napadacki te je nekoliko minuta kasnije usledila i kazna koja je donela izjednacenje Novopazarcima. U poslednja dva minuta prvo su gosti imali jos jednu stoprocentnu priliku da potpuno preokrenu rezultat a onda i domaci proprustaju izglednu priliku nakon cega je sudija oznacio kraj ove zanimljive utakmice.  Podela bodova je i najpravedniji ishod ove utakmice koja je protekla u obostrano fer i korektnoj igri.
n.janackovic 1 | 2
dali ce puleni presednika bojana lilica koji je sve u klubu osvojiti jesenjeg prvaka opstinske lige pirot jer je fk zvezda preuzela prvo mesto sa boljom gol razlikom te ima 15 bodova kao fk temac a i tu poziciji treceg mesta je fk jerma koja de danas dala tuce golova fk mladost iz malog suvodola
Don carlo Ancelotti 2 | 0
@DSR nazalost nisi uspeo da me ubedis sa tvojim komentarom da ce iskusni tandem Zagorcic-Sabo biti bolji od dosadasnjeg trenera. Ja vam zelim srecu, ali kod vas je neki drugi problem. Praticu situaciju, cucemo se na kraju polusezone pa cemo videti. Jos jednom da naglasim VELIKI klubovi to nerade.
Sumadinac 7 | 1
Eto danas Sumadinac iz Brzana sjajnom igrom pobedio u Radincu. I napokon lakse se dise, zahvaljujuci treneru Stankovicu koji je uveo neke novine u igri zonasa. Sledece nedelje nam dolazi RSK Rabrovo, neugodni protivnik, ali dobrom igrom kao danas idemo na 8 mesto. I naravno pozz svim sportskim radnicima i da svi pobedimo.
gru3 5 | 3
Kinzi slazem se uglavnom s tobom osim toga da su sudije bile naklonjene Rudaru. Pobeda je drugom poluvremenu vise trcala i vise zelela pobedu. I kao nagrada za trud je rezultatski preokret.