26.kolo Rezultati 04/05.06.2011
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost Info
04.06.2011 | 19:00 Bane 22:19 Jastrebac
05.06.2011 | 18:00 Dubočica 54 32:30 Bor 2
04.06.2011 | 18:00 15 oktobar 25:31 Sloga
05.06.2011 | 18:00 Vlasotince 28:25 Đerdap
05.06.2011 Knjaževac 37:37 Užice
04.06.2011 | 16:00 Arilje 33:39 Trepča
03.06.2011 | 18:00 Topličanin 30:27 Žitorađa
Poslednje ažuriranje rezultata: 06.06.2011 17:31
Konačna tabela
Tabela Domaćin Gost Polusezona Forma ?
Poz Tim UT PB N PR DG PG GR BOD
1 Bane 26 22 2 2 736 621 +115 46
2 Topličanin 26 21 0 5 724 624 +100 42
3 Sloga 26 20 2 4 848 685 +163 42
4 Trepča 26 18 2 6 797 736 +61 38
5 Žitorađa 26 14 1 11 690 649 +41 29
6 Knjaževac 26 13 2 11 852 830 +22 28
7 Bor 2 26 11 3 12 648 646 +2 25
8 Vlasotince 26 12 1 13 718 747 -29 25
9 15 oktobar 26 11 2 13 704 686 +18 24
10 Dubočica 54 26 8 2 16 722 771 -49 18
11 Arilje 26 7 1 18 701 802 -101 15
12 Jastrebac 26 6 1 19 649 806 -157 13
13 Đerdap 26 5 2 19 698 776 -78 12
14 Užice 26 2 3 21 675 783 -108 7
Prikazani rezultati i konačna tabela su nezvanični!

Novo! Ukoliko pored utakmice na desnoj strani stoji sličica možete da unesete taj rezultat.
Ako želite da Vaš unet rezultat bude odmah vidljiv na sajtu, prijavite se i postanite urednik ovog takmičenja.

UPUSTVO

Prikazana tabela ima sekcije koje možete pogledati kada kliknete na njihove nazive u zaglavlju tabele:

  • Tabela - prikazuje standardnu osnovnu tabelu
  • Domaćin - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na domaćem terenu
  • Gost - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na gostujućem terenu
  • Forma - prikazuje tabelu forme timova u poslednjih 5 odigranih utakmica
  • Golovi - prikazuje raspodelu postizanja golova za timove kao i prosečan broj golova po utakmici
  • Pomoć - prikazuje ove informacije koje trenutno vidite

Svaka tabela se može sortirati po kolonama kada se klikne na određeno zaglavlje u tabeli.

Svaka ćelija u tabeli nosi dodatne informacije u zavisnosti u kojoj koloni se nalazi. Kada kliknete na takvu ćeliju otvoriće Vam se prozor sa dodatnim informacijama.

Zatvori

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
zd 0 | 0
Извучени су парови квалитетних лига Србија у млашим категоријама.У првoм кoлу Омлaдинске лиге Србије сaстaју се: 1. ФК Црвaнa звездa, Беoгрaд - ФК Јaгoдинa, Јaгoдинa 2. ФК Вoјвoдинa, Нoви Сaд - ФК Метaлaц, Гoрњи Милaнoвaц 3. ФК Пaртизaн, Беoгрaд - ФК Спaртaк, Субoтицa 4. ФК Рaднички 1923, Крaгујевaц - ФК БСК, Бoрчa 5. ФК Чукaрички, Беoгрaд - ФК Брoдaрaц, Беoгрaд 6. ФК Бoрaц, Чaчaк - ФК Нoви Пaзaр, Нoви Пaзaр 7. ФК Рaднички, Ниш - ФК Рaд, Беoгрaд 8. ОФК Беoгрaд, Беoгрaд - ФК Нaпредaк, Крушевaц У првoм кoлу Кaдетске лиге Србије сaстaју се: 1. ФК Црвaнa звездa, Беoгрaд - ФК Јaгoдинa, Јaгoдинa 2. ФК Вoјвoдинa, Нoви Сaд - ФК Слoгa, Лескoвaц 3. ФК Пaртизaн, Беoгрaд - ФК Спaртaк, Субoтицa 4. ФК Мaчвa, Шaбaц - ФК Земун, Земун 5. ФК Чукaрички, Беoгрaд - ФК Рaднички 1923, Крaгујевaц 6. ФК Бoрaц, Чaчaк - ФК Телеoптик, Земун 7. ФК Рaднички, Ниш - ФК Рaд, Беoгрaд 8. ОФК Беoгрaд, Беoгрaд - ФК Нaпредaк, Крушевaц
lazar 0 | 0
Дана 05.августа 2014. године (УТОРАК) са почетком у 18,оо часова у Новом Саду Масарикова бр.25 (3.спрат), одржаће се I. КОНФЕРЕНЦИЈА клубова Подручне фудбалске ТФС, са следећим, ДНЕВНИМ РЕДОМ Избор председника и заменика Конференције Подручне лиге за 2014/2015. год. Информација о такмичарским органима Подручне лиге Пропозиције такмичења Упутство о обавезном лиценцирању службених лица на утакмицама ПФЛ са детаљним објашњењем у вези попуњавања Упитника Одлука о календару такмичења за јесењу сезону такмичарске 2014/52015.год. Извлачење такмичарски бројева, утврђивање тњрмина одигравања утакмица и састав лиге за такмичарску 2014/2014. годину Одлука о макнадама за обављање службене дужности на утакмицама и износа чланарине за програмске активности Текућа питања Обавезују се сви фудбалски клубови да обавезно присуствују Конференцији ПФЛ. ИЗВРШНИ ОДБОР ТФС
Lokalni sport 0 | 0
Састав Јасеничке Лиге: 1. Церовац 2013, 2. "Пролетер" Мала Плана, 3. Бачинац, 4. "Будућност Влашки До", 5. "Бели Орлови" Придворице, 6. "Ударник" Баничина, 7. "Паланка" С.Паланка, 8. "Колонија" С. Паланка,...
zd 7 | 0
САСТАВ ЗОНЕ МОРАВА: 1. ФК „СЛОБОДА“ Чачак повратник из Српске лиге „Запад“ 2. ФК „МОКРА ГОРА“ Зубин Поток досадашњи члан 3. ФК „ТАКОВО“ Г.Милановац * 4. ФК „ОРЛОВАЦ“ Мрчајевци * 5. ФК „ПОЛЕТ“ Трбушани * 6. СК „СЛАВИЈА“ Крагујевац * 7. ФК „МЕТАЛАЦ“ Краљево * 8. ФК „ДРАГАЧЕВО“ Гуча * 9. ФК „ВОДОЈАЖА“ Грошница * 10. ФК „ТРЕПЧА“ К.Митровица * 11. ФК „ОМЛАДИНАЦ“ Ново Село * 12. ФК „ТУТИН“ Тутин * 13. ФК „РУДАР“ Баљевац * 14. ФК „ПАРТИЗАН“ Церовац првак Града Крагујевца 15. ФК „БРАЋА ВУКОВИЋ“ Лађевци првак Рашког округа 16. ФК „РУДАР“ Бресница првак Моравичког округа
zd 6 | 0
САСТАВ ЅОНЕ ДРИНА: 1. ФК „СЛОГА 1940“ Бајина Башта досадашњи члан 2. ФК „ПОЛИМЉЕ“ Пријепоље * 3. ФК „ЈЕДИНСТВО 1945“ Владимирци * 4. ФК „БРЕЗОВИЦА“ Брезовица * 5. ФК „РАДНИЧКИ-СТОБЕКС“ Клупци * 6. ФК „РИБНИЦА“ Мионица * 7. ФК „ЗЛАТАР“ Нова Варош * 8. ФК „ФАП“ Прибој * 9. ФК „БОРАЦ“ Шабац * 10. ФК „РАДНИЧКИ“ Ваљево * 11. ФК „СЛОГА“ Сјеница * 12. ФК „СЕВОЈНО“ Севојно * 13. ФК „ЗЛАТИБОР“ Чајетина првак Златиборског округа 14. ФК „РАЂЕВАЦ“ Крупањ првак Мачванског округа 15. ФК „ЗАДРУГАР“ Лајковац првак Колубарског округа 16. ОФК „ОСЕЧИНА“ Осечина по чл.58. Пропозиција зонских
zd 6 | 0
САСТАВ ЗОНЕ ДУНАВ: 1. ФК „МЛАДИ РАДНИК“ Пожаревац повратник из Српске лиге ФК „МЛАДИ РАДНИК“ Радинац (уколико до 31.07.2014. до 12 часова ФК“Млади Радник“ из Пожаревца не измири дуговања по правоснажним одлукама Арбитражне комисије ФСРЗС) 2. ФК „ЖЕЛЕЗНИЧАР“ Пожаревац досадашњи члан 3. ФК „ВГСК“ В.Градиште * 4. ФК „НАПРЕДАК“ Марковац * 5. ФК „МОРАВА“ Велика Плана * 6. ФК „ХОМОЉАЦ“ Жагубица * 7. ФК „ОБИЛИЋ“ Живица * 8. ФК „ГРУЖА“ Гружа * 9. ФК „СЛОГА“ Баточина * 10. ФК „БОРАЦ“ Жабари * 11. ФК „ШУМАДИНАЦ“ Брзан * 12. ФК „РСК“ Раброво првак Браничевског округа 13. ФК „СЛОБОДА“ Липе првак Подунавског округа 14. ФК „ЛЕПЕНИЦА“ Бадњевац првак Шумадијског округа 15. ФК „МИХАЈЛОВАЦ 1934“ Михајловац по чл.58. Пропозиција 16. ФК „БАСАРАЦ“ Мишљеновац по чл.58. Пропозициј
Bakster 8 | 0
1. ФК „ПОЛЕТ“ Љубић досадашњи члан 2. ФК „ЛОЗНИЦА“ Лозница * 3. ФК „ЖЕЛЕЗНИЧАР“ Лајковац * 4. ФК „РУДАР“ Костолац * 5. ФК „ЈОШАНИЦА-НД 2011“ Нови Пазар * 6. ФК „ПОБЕДА-БЕЛОШЕВАЦ“ Крагујевац * 7. ФК „СЕМЕНДРИА 1924“ Смедерево * 8. ФК „БАНЕ“ Рашка * 9. ФК „БУДУЋНОСТ-КРУШИК 2014“ Ваљево * 10. ФК „ШУМАДИЈА“ Аранђеловац * 11. ФК „ШУМАДИЈА 1903“ Крагујевац првак Зоне „Морава“ 12. ФК „ЗВИЖД“ Кучево првак Зоне „Дунав“ 13. ФК „СЛОГА“ Пожега првак Зоне „Дрина“ 14. ГФК „ЈАСЕНИЦА 1911“ С.Паланка (одустао ФК“Шапине“) 15. ФК „КАРАЂОРЂЕ“ Топола (одустао ФК“Смедерево“) 16. ФК „ЈЕДИНСТВО“ Уб (одустао ФК“Партизан“) Sastav SLZ za takmičarsku 2014/2015
Bakster 6 | 2
Umesto Partizana i B.Brda u SLZ takmičiće se Jedinstvo sa Uba.
Kinzi 13 | 0
Pripremna utakmica: ŠUMADIJA 1903 – MIHAJLOVAC 1934 0:1 (0:0), U svih 5 dosadašnjih pripremnih utakmica koliko je odigrala Šumadija je poražena.
Tekstilac 1919 4 | 0
U polufinalu zavrsnog dela kupa Srbije na teritoriji FSV u nedelju, 3.avgusta 2014. godine sa pocetkom od 17:00 casova sastace se: Fk "CSK Pivara" Fk "Palic" Fk "Radnicki" Sid Fk "Tekstilac"
Postavite komentar
MAILING LISTA
mailing lista
Vaš e-mail:


KLUBOVI
Unesite ime kluba:
srbijasport.bet