30.kolo Rezultati 19/20.05.2012
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost Info
19.05.2012 | 17:30 Lepušnica 3:2 Budućnost (D)
19.05.2012 | 17:30 Vinča 0:2 Resnik
20.05.2012 | 10:00 Železničar 1:0 Borac (O)
19.05.2012 | 17:30 Lokomotiva 1:1 Sremčica
19.05.2012 | 17:30 Palilulac 4:5 Posavac Tišma
20.05.2012 | 10:00 Radnički (R) 1:3 Železnik Lavovi
20.05.2012 | 17:30 Bulbulderac 1:0 GSP Polet
19.05.2012 | 17:30 Trudbenik 2:3 IMT
19.05.2012 | 17:30 Turbina 2:1 Grafičar
Poslednje ažuriranje rezultata: 20.05.2012 20:23
Tabela
Tabela Domaćin Gost Polusezona Forma Golovi ?
Poz Tim UT PB N PR DG PG GR BOD
1 Budućnost (D) 30 20 3 7 54 25 +29 63
2 Železnik Lavovi 30 19 4 7 60 23 +37 61
3 Lepušnica 30 15 6 9 33 27 +6 51
4 Turbina 30 14 6 10 55 43 +12 48
5 Lokomotiva 30 13 9 8 41 29 +12 48
6 Bulbulderac 30 13 9 8 42 32 +10 48
7 Posavac Tišma 30 12 9 9 45 41 +4 45
8 Palilulac 30 12 7 11 48 35 +13 43
9 GSP Polet 30 10 13 7 29 24 +5 43
10 Trudbenik 30 10 9 11 40 36 +4 39
11 Radnički (R) 30 10 8 12 30 36 -6 38
12 Grafičar 30 9 10 11 33 43 -10 37
13 Železničar 30 9 7 14 25 34 -9 34
14 Sremčica 30 9 7 14 33 53 -20 34
15 IMT 30 8 9 13 29 45 -16 33
16 Vinča 30 9 6 15 31 55 -24 33
17 Resnik 30 7 8 15 41 55 -14 29
18 Borac (O) 30 3 6 21 21 54 -33 15
31.kolo Sledeće kolo 26/27.05.2012
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost Info
26.05.2012 | 17:30 Turbina 3:0 Lepušnica
27.05.2012 | 10:00 Grafičar 1:3 Trudbenik
26.05.2012 | 10:00 IMT 1:1 Bulbulderac
27.05.2012 | 10:00 GSP Polet 2:0 Radnički (R)
27.05.2012 | 17:30 Železnik Lavovi 5:1 Palilulac
27.05.2012 | 17:30 Posavac Tišma 1:3 Lokomotiva
27.05.2012 | 17:30 Sremčica 1:1 Železničar
27.05.2012 | 17:30 Borac (O) 1:2 Vinča
27.05.2012 | 17:30 Resnik 3:1 Budućnost (D)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su zvanični!

Novo! Ukoliko pored utakmice na desnoj strani stoji sličica možete da unesete taj rezultat.
Ako želite da Vaš unet rezultat bude odmah vidljiv na sajtu, prijavite se i postanite urednik ovog takmičenja.

UPUSTVO

Prikazana tabela ima sekcije koje možete pogledati kada kliknete na njihove nazive u zaglavlju tabele:

  • Tabela - prikazuje standardnu osnovnu tabelu
  • Domaćin - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na domaćem terenu
  • Gost - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na gostujućem terenu
  • Forma - prikazuje tabelu forme timova u poslednjih 5 odigranih utakmica
  • Golovi - prikazuje raspodelu postizanja golova za timove kao i prosečan broj golova po utakmici
  • Pomoć - prikazuje ove informacije koje trenutno vidite

Svaka tabela se može sortirati po kolonama kada se klikne na određeno zaglavlje u tabeli.

Svaka ćelija u tabeli nosi dodatne informacije u zavisnosti u kojoj koloni se nalazi. Kada kliknete na takvu ćeliju otvoriće Vam se prozor sa dodatnim informacijama.

Zatvori

PRETRAGA
VESTI
KOMENTARI
Nikola Borcanac 2 | 0
Pripremna utakmica, BSK Borca - Backa BP 0:2. Golove za goste postigli Sasa Ivkovic i Veljko Trivunovic.
cole 0 | 2
Silno pojačana,motivisana mada zbog većeg broja novajlija čini se još uvek nedovoljno uigrana ekipa Temnića 1924 danas je na svom terenu u prijateljskoj utakmici potpuno zasluženo pobedila ekipu novog srpskoligaša Ozrena iz Soko Banje rezultatom 2:1.Strelac oba gola bio je Sibinović koji opravdava nade koje u njega polažu ljubitelji fudbala iz gradića na Moravi.Utakmici nije prisustvovao veliki broj gledalaca ali je njihov sastav bio takav da se skoro pa može reći da je pola Srbije imalo svoje "delegate" danas u Varvarinu.LJubitelji fudbala s nestrpljenjem očekuju novu proveru Temnića pred start prvenstva u novoj zoni "zapad" polovinom sledećeg meseca i gaje veliku nadu da Temnić ove godine izbori plasman u srpsku ligu.
Kinzi 4 | 0
Na premijeri 16. I 17.avgusta sastaće se : Semendria 1924-Loznica, Šumadija(A)-Jedinstvo, Železničar–Pobeda, Jošanica-Budućnost Krušik 2014, Bane–Rudar, Šumadija 1903-Zvižd, Sloga(P)-Karađorđe, Polet–Jasenica 1911.
zd 0 | 0
Parovi 1 kolo SLZ Semendrija-loznica.sumadija A-jedinstvo.zeleznicar-pobeda,josanica-buducnost krusik.bane-rudar,sumadija K-zvizd,sloga-karadjordje,polet lj-jasenice
ERA 0 | 0
1.kolo Zona-DRINA 16/17.8.2014 Zlatar-FAP,Sloga(S)-Ribnica,Polimlje-Zlatibor,Radjevac-Sevojno,Radnicki(VA)-Radnicki Stobeks,OFK Osecina-Borac,Sloga 1940-Brezovica,Jedinstvo 1945-Zadrugar.
Volim Nis 0 | 0
Prijateljska utakmica: Sindjelic Nis - Palilulac Nis = 0:0
Asafa 0 | 0
Prvo kolo SLI, 16/17 avgust Bor - Ozren, Timok - Trstenik PPT, Djerdao - Timočanin, Radnički (Svilajnac) - Radnički (Pirot), Kopaonik - Sloga (Despotovac), Car Konstantin - Hajduk Veljko, Radan - Sindjelić, Tabane Trgovački - Dinamo
ZONE 2 | 0
Raspored održavanja konferencija i utvrđivanja takmičarskih brojeva za sezonu 2014/2015: Zona "Drina" - 30. jul 2014. Zona "Zapad" - 31. jul 2014. Zona "Dunav" - 31. jul 2014. Zona "Istok" - 1. avgust 2014. Zona "Morava" - 1. avgust 2014. Zonska liga Beograda - 4. avgust 2014. Zona "Jug" - 4. avgust 2014. Bačka zona - nepoznato Banatska zona - nepoznato Novosadsko-sremska zona - nepoznato@
Kinzi 1 | 2
Prijateljske utakmice: ZVIZD (Kucevo) - BASARAC (Misljenovac) 2:0, ZELEZNICAR (Pozarevac) - RSK (Rabrovo) 2:2
lazar 4 | 1
Naravno da ce biti podeljena na dve podrucne,danas su me zvali ljudi iz saveza da me obaveste o svemu Ns i okolina jedna podrucna i druga kao sto si rekao Vrbas, Srbobran ,Becej,Titel,Tabalj,B.Palanka inace sam sekretar u fk "Proleter" Ravno selo...
Postavite komentar
MAILING LISTA
mailing lista
Vaš e-mail:


KLUBOVI
Unesite ime kluba:
srbijasport.bet