12 Vojvodina 26 10 16 2082 2207 -125 36
13 KG Student UK (-1) 26 7 19 1952 2150 -198 32
14 Jedinstvo (-1) 26 6 20 2036 2230 -194 31
Prikazani rezultati i konačna tabela su zvanični!

Novo! Ukoliko pored utakmice na desnoj strani stoji sličica možete da unesete taj rezultat.
Ako želite da Vaš unet rezultat bude odmah vidljiv na sajtu, prijavite se i postanite urednik ovog takmičenja.

UPUSTVO

Prikazana tabela ima sekcije koje možete pogledati kada kliknete na njihove nazive u zaglavlju tabele:

• Tabela - prikazuje standardnu osnovnu tabelu
  • Domaćin - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na domaćem terenu
  • Gost - prikazuje tabelu rezultata utakmica odigranih između timova na gostujućem terenu
  • Forma - prikazuje tabelu forme timova u poslednjih 5 odigranih utakmica
  • Golovi - prikazuje raspodelu postizanja golova za timove kao i prosečan broj golova po utakmici
  • Pomoć - prikazuje ove informacije koje trenutno vidite

Svaka tabela se može sortirati po kolonama kada se klikne na određeno zaglavlje u tabeli.

Svaka ćelija u tabeli nosi dodatne informacije u zavisnosti u kojoj koloni se nalazi. Kada kliknete na takvu ćeliju otvoriće Vam se prozor sa dodatnim informacijama.

Zatvori

PRETRAGA
VESTI
Nema vesti za izabranu temu.
KOMENTARI
Marinke 0 | 3
Pitanje za @sone iz V. Plane, koliko vi utakmica dnevno odigrate. posto koliko svi vidimo danas ste igrali i protiv Jasenice, a i protiv Lipa. Iako ste, kako ti rece mlada ekipa, kako uspeste u jednom danu dva meca da odigrate.
djora 1 | 1
Kontrolna utakmica beogradskih srpskoligasa, Zarkovo - Buducnost Dobanovci 3:1, strelci Gudovic u 12, Petkovic u 18 i Kovacevic u 72. za Zarkovo, Kukic u 65. minutu za Buducnost. Solidna partija dva tima na pomocnom terenu u Makiskoj sumi po letnjoj kisi, pred oko 50 gledalaca.
Marko Popovic BP 2 | 0
Prijateljska utakmica Cement Beocin - Backa BP 0:4 Za sada od 4 utakmice 3 pobede i 1 poraz.
šone 5 | 0
morava v.plana-sloboda lipe.3:2 dobra igra mlade ekipe morave protiv novog clana zone dunav...
kOVIN 1 | 0
Prijateljska utakmica 26.07. Radnicki Kovin-Ralja 4 1
šone 5 | 0
morava vp-jasenica sp 1:2 mald ekipa morave dobro se drzala protiv srpsko ligaske ekipe,prvo poluvreme,ravnopravno,ali je odlucio individualni kavalitet igora vicentijevica,drugo poluvreme,solidno,borili su se mladi igraci iz plane...ova ekipa morave ima prosek 20,21 god..bice vrovatno najmladja ekipa u zoni dunav...
MP 1 | 2
Juce je u Rumi odigrana prijateljska utakmica protiv ekipe Teleoptika.Rezultat je bio 0-6 ,a strijelac je bio i Ostojic,novo pojacanje ekipe Teleoptika.
RADISA -Darosava 2 | 1
33 Летња лига у малом фудбалу"Венчани 2014"завршава се вечерас утакмицама за треће и прво место.У полуфиналним утакмицама постигнути су ови резултати:Знак питања/Бељина/-Кафе Бахус Трговина Јанковић/Венчани/ 5;5,пеналима 1:3. Обреновац - Даросава 8:3. Вечерас од 21 сат играју за треће место Знак питања-Даросава,а сат касније у финалу Обреновац - Кафе Бахус Трговина Јанковић.Генерални спонзор ове лиге је Скупштина општине Аранђеловац,а медијски спонзор Радио "КЛАС" из Дрлупе.
Colina Arandjelovac 8 | 0
Prijateljska utakmica - Šumadija Aranđelovac : Karađorđe Topola 0:2 . Slabo izdanje domaćina koji je uputio samo jedan šut u okvir vrata za čitavu utakmicu .