XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2007 BSK Borča - ČSK Pivara 1:1
2 25.08.2007 BSK Borča - Metalac 0:1
3 01.09.2007 Novi Sad - BSK Borča 1:0
4 09.09.2007 BSK Borča - Mladenovac 2:0
5 15.09.2007 Jagodina - BSK Borča 1:1
6 22.09.2007 BSK Borča - Novi Pazar 2:0
7 29.09.2007 Sevojno - BSK Borča 3:1
8 06.10.2007 BSK Borča - Srem 0:0
9 10.10.2007 Radnički (N) - BSK Borča 1:1
10 24.10.2007 BSK Borča - Rad 2:0
11 20.10.2007 Mladost (A) - BSK Borča 0:3
12 27.10.2007 BSK Borča - Zemun 2:0
13 04.11.2007 Hajduk - BSK Borča 1:2
14 10.11.2007 BSK Borča - Vlasina 0:0
15 28.11.2007 Javor - BSK Borča 0:0
16 25.11.2007 BSK Borča - Voždovac 2:0
17 02.12.2007 Radnički (P) - BSK Borča 0:2
18 08.03.2008 ČSK Pivara - BSK Borča 0:1
19 12.03.2008 Metalac - BSK Borča 2:0
20 15.03.2008 BSK Borča - Novi Sad 0:0
21 22.03.2008 Mladenovac - BSK Borča 0:2
22 26.03.2008 BSK Borča - Jagodina 0:1
23 29.03.2008 Novi Pazar - BSK Borča 1:2
24 05.04.2008 BSK Borča - Sevojno 2:0
25 09.04.2008 Srem - BSK Borča 0:2
26 12.04.2008 BSK Borča - Radnički (N) 1:0
27 20.04.2008 Rad - BSK Borča 2:0
28 26.04.2008 BSK Borča - Mladost (A) 1:0
29 30.04.2008 Zemun - BSK Borča 2:1
30 03.05.2008 BSK Borča - Hajduk 0:1
31 11.05.2008 Vlasina - BSK Borča 1:2
32 14.05.2008 BSK Borča - Javor 0:1
33 18.05.2008 Voždovac - BSK Borča 1:0
34 24.05.2008 BSK Borča - Radnički (P) 3:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Javor 34 18 16 0 70
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jelen Super liga Srbije Jagodina 34 15 13 6 58
3 BSK Borča 34 17 7 10 58
4 Beleška: prelazi u Superligu Srbije Rad 34 16 9 9 57
5 Voždovac 34 16 9 9 57
6 Metalac 34 13 10 11 49
7 Srem 34 14 5 15 47
8 Mladost (A) 34 13 8 13 47
9 ČSK Pivara 34 11 13 10 46
10 Novi Sad 34 12 10 12 46
11 Sevojno 34 11 12 11 45
12 Novi Pazar 34 12 9 13 45
13 Hajduk 34 12 8 14 44
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Istok" Radnički (N) 34 11 10 13 43
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Beograd" Zemun 34 10 12 12 42
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Istok" Vlasina 34 9 10 15 37
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Beograd" Mladenovac 34 7 9 18 30
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga "Istok" Radnički (P) 34 1 6 27 9
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu