XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2012 17:30 Borac - Galeb 0:3
2 26.08.2012 17:00 Galeb - Sloga 1:1
3 02.09.2012 16:00 OFK Varna - Galeb 1:2
4 09.09.2012 16:00 Galeb - Mladost (Z) 0:4
5 15.09.2012 16:00 Mladost (PP) - Galeb 2:0
6 23.09.2012 16:00 Galeb - OFK Jelen 4:1
7 30.09.2012 15:30 Dumača - Galeb 2:0
8 07.10.2012 15:00 Mrovska - Galeb 3:0
9 14.10.2012 15:00 Galeb - Dobrava 3:1
10 21.10.2012 15:00 Korman - Galeb 2:1
11 28.10.2012 14:00 Galeb - Vlašić 4:2
12 04.11.2012 13:30 Pričinović - Galeb 3:0
13 11.11.2012 13:00 Galeb - Karađorđe 2:1
14 18.11.2012 13:00 Pocerina - Galeb 0:1
15 25.11.2012 16:00 Galeb - Cerić 1:4
16 24.03.2013 15:00 Galeb - Borac 0:1
17 31.03.2013 15:00 Sloga - Galeb 3:0
18 07.04.2013 16:00 Galeb - OFK Varna 1:4
19 14.04.2013 16:30 Mladost (Z) - Galeb 0:0
20 21.04.2013 16:30 Galeb - Mladost (PP) 0:2
21 28.04.2013 17:00 OFK Jelen - Galeb 3:2
22 02.05.2013 17:00 Galeb - Dumača 2:0
23 05.05.2013 17:00 Galeb - Mrovska 2:1
24 12.05.2013 17:00 Dobrava - Galeb 2:1
25 19.05.2013 17:00 Galeb - Korman 2:1
26 26.05.2013 17:30 Vlašić - Galeb 2:0
27 02.06.2013 17:30 Galeb - Pričinović 3:2
28 09.06.2013 18:00 Karađorđe - Galeb 3:1
29 16.06.2013 18:00 Galeb - Pocerina 2:1
30 22.06.2013 18:00 Cerić - Galeb 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Cerić 30 23 2 5 71
2 Pričinović 30 20 1 9 61
3 Mladost (PP) 30 18 3 9 57
4 Borac (-1) 30 15 4 11 48
5 Karađorđe 30 14 5 11 47
6 Dobrava 30 14 3 13 45
7 Vlašić 30 13 3 14 42
8 Mrovska 30 12 4 14 40
9 Mladost (Z) 30 12 3 15 39
10 Sloga 30 11 5 14 38
11 Galeb 30 12 2 16 38
12 Dumača 30 11 3 16 36
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Šabac - Pocerina grupa "Sava" OFK Jelen 30 10 6 14 36
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Šabac - Pocerina grupa Cer OFK Varna 30 10 3 17 33
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Šabac - Pocerina grupa "Sava" Korman 30 9 5 16 32
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Šabac - Pocerina grupa Cer Pocerina 30 8 4 18 28
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu