XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2012 17:30 Tavankut - Bačka (M) 6:0
2 25.08.2012 17:30 Potisje - Tavankut 1:1
3 02.09.2012 17:00 Tavankut - Preporod 2:1
4 08.09.2012 17:00 Čoka - Tavankut 1:0
5 16.09.2012 16:30 Tavankut - Čantavir 4:1
6 22.09.2012 16:30 Jadran - Tavankut 2:0
7 30.09.2012 16:00 Tavankut - Njegoš 2:0
8 06.10.2012 15:30 Obilić - Tavankut 2:1
9 14.10.2012 15:00 Tavankut - Tisa 2:2
10 21.10.2012 14:30 Bačka (P) - Tavankut 3:0
11 28.10.2012 13:30 Tavankut - Vinogradar 3:2
12 03.11.2012 13:00 Bajša - Tavankut 1:1
13 10.11.2012 13:00 Panonija IM Topola - Tavankut 1:2
14 18.11.2012 13:00 Tavankut - Krivaja 0:1
15 25.11.2012 13:00 Proleter - Tavankut 2:0
16 24.03.2013 15:30 Bačka (M) - Tavankut 0:6
17 03.04.2013 16:30 Tavankut - Potisje 1:0
18 07.04.2013 16:30 Preporod - Tavankut 2:1
19 14.04.2013 16:30 Tavankut - Čoka 5:0
20 21.04.2013 17:00 Čantavir - Tavankut 0:1
21 28.04.2013 17:00 Tavankut - Jadran 0:3
22 04.05.2013 17:00 Njegoš - Tavankut 2:0
23 08.05.2013 17:00 Tavankut - Obilić 0:1
24 12.05.2013 17:00 Tisa - Tavankut 1:1
25 19.05.2013 17:00 Tavankut - Bačka (P) 0:0
26 26.05.2013 17:30 Vinogradar - Tavankut 2:1
27 02.06.2013 17:30 Tavankut - Bajša 1:1
28 09.06.2013 17:30 Tavankut - Panonija IM Topola 1:0
29 16.06.2013 17:30 Krivaja - Tavankut 2:0
30 23.06.2013 18:00 Tavankut - Proleter 7:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Tisa 30 19 6 5 63
2 Krivaja 30 17 5 8 56
3 Prelazi u ligu višeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Bačka (P) 30 16 7 7 55
4 Njegoš 30 16 6 8 54
5 Jadran 30 15 6 9 51
6 Bajša 30 14 7 9 49
7 Proleter 30 14 5 11 47
8 Vinogradar 30 12 6 12 42
9 Tavankut 30 12 6 12 42
10 Panonija IM Topola 30 11 7 12 40
11 Čoka 30 11 7 12 40
12 Preporod 30 10 8 12 38
13 Čantavir (-1) 30 10 4 16 33
14 Bačka (M) 30 8 4 18 28
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Potiska liga Obilić (-1) 30 8 1 21 24
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Potiska liga Potisje 30 3 3 24 12
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu