XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2012 17:00 Ozren - Đerdap 3:0
2 26.08.2012 11:00 Đerdap - Dragocvet 1:4
3 02.09.2012 16:30 Majdanpek - Đerdap 1:0
4 09.09.2012 16:30 Župa - Đerdap 2:3
5 16.09.2012 11:00 Đerdap - Kablovi 3:1
6 23.09.2012 16:00 Bošnjane - Đerdap 1:1
7 30.09.2012 11:00 Đerdap - Napredak (D) 3:0
8 07.10.2012 15:30 Rembas - Đerdap 2:1
9 13.10.2012 15:00 Đerdap - Pepeljevac 5:0
10 20.10.2012 15:00 Dunav - Đerdap 0:2
11 27.10.2012 14:00 Đerdap - Jedinstvo 2:0
12 04.11.2012 14:00 Radnički (L) - Đerdap 5:0
13 21.11.2012 13:00 Đerdap - OFK Bor 2:1
14 18.11.2012 13:30 Timočanin - Đerdap 2:0
15 24.11.2012 13:00 Đerdap - Juhor 6:0
16 16.03.2013 11:00 Đerdap - Ozren 1:0
17 24.03.2013 15:00 Dragocvet - Đerdap 1:1
18 31.03.2013 15:30 Đerdap - Majdanpek 3:0
19 06.04.2013 11:00 Đerdap - Župa 3:0
20 14.04.2013 16:00 Kablovi - Đerdap 0:0
21 17.04.2013 16:00 Đerdap - Bošnjane 1:0
22 21.04.2013 16:30 Napredak (D) - Đerdap 3:3
23 27.04.2013 16:30 Đerdap - Rembas 5:1
24 04.05.2013 16:30 Pepeljevac - Đerdap 2:4
25 08.05.2013 11:00 Đerdap - Dunav 2:1
26 12.05.2013 16:30 Jedinstvo - Đerdap 4:0
27 18.05.2013 17:00 Đerdap - Radnički (L) 5:0
28 26.05.2013 17:00 OFK Bor - Đerdap 1:0
29 01.06.2013 17:30 Đerdap - Timočanin 1:0
30 08.06.2013 17:30 Juhor - Đerdap 2:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Istok" Timočanin 30 18 6 6 60
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Istok"Pobednik dvomeča drugoplasiranih ekip NZ i PTZ će ostvariti plasman u SLI. Đerdap 30 17 4 9 55
3 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Istok" Jedinstvo 30 17 3 10 54
4 OFK Bor 30 17 3 10 54
5 Radnički (L) (-1) 30 16 2 12 49
6 Dunav 30 14 6 10 48
7 Župa 30 14 5 11 47
8 Rembas 30 15 2 13 47
9 Juhor 30 14 5 11 47
10 Ozren 30 14 3 13 45
11 Kablovi 30 14 3 13 45
12 Majdanpek 30 14 3 13 45
13 Dragocvet 30 12 8 10 44
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravska okružna liga Napredak (D) 30 8 3 19 27
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Bošnjane 30 6 4 20 22
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Pepeljevac 30 0 0 30 0
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu