XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2012 17:00 ČSK Pivara - Radnički (Š) 0:1
2 26.08.2012 17:00 Srem - ČSK Pivara 0:0
3 02.09.2012 16:30 ČSK Pivara - Cement 6:1
4 09.09.2012 16:30 ČSK Pivara - Jedinstvo (SP) 0:0
5 16.09.2012 16:00 Tekstilac - ČSK Pivara 0:1
6 23.09.2012 16:00 ČSK Pivara - Mladost 1:0
7 30.09.2012 15:30 Radnički (S) - ČSK Pivara 0:1
8 07.10.2012 15:30 ČSK Pivara - Dinamo 4:0
9 14.10.2012 15:00 Senta - ČSK Pivara 2:0
10 21.10.2012 15:00 ČSK Pivara - Radnički (SM) 0:0
11 28.10.2012 14:00 Dolina - ČSK Pivara 2:0
12 04.11.2012 13:30 ČSK Pivara - Dunav 2:0
13 11.11.2012 13:00 Bačka Topola - ČSK Pivara 1:0
14 18.11.2012 13:00 ČSK Pivara - Sloga 0:1
15 25.11.2012 13:00 Palić - ČSK Pivara 0:1
16 20.03.2013 14:30 Radnički (Š) - ČSK Pivara 0:0
17 24.03.2013 14:30 ČSK Pivara - Srem 1:0
18 31.03.2013 15:00 Cement - ČSK Pivara 0:0
19 07.04.2013 15:30 Jedinstvo (SP) - ČSK Pivara 4:0
20 14.04.2013 16:00 ČSK Pivara - Tekstilac 2:0
21 17.04.2013 16:00 Mladost - ČSK Pivara 1:1
22 21.04.2013 16:00 ČSK Pivara - Radnički (S) 1:1
23 28.04.2013 16:00 Dinamo - ČSK Pivara 1:0
24 05.05.2013 16:30 ČSK Pivara - Senta 5:1
25 08.05.2013 16:30 Radnički (SM) - ČSK Pivara 0:3
26 12.05.2013 16:30 ČSK Pivara - Dolina 0:0
27 19.05.2013 16:30 Dunav - ČSK Pivara 2:0
28 26.05.2013 16:30 ČSK Pivara - Bačka Topola 3:0
29 02.06.2013 17:00 Sloga - ČSK Pivara 4:0
30 09.06.2013 17:00 ČSK Pivara - Palić 0:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Dolina 30 17 7 6 58
2 Sloga 30 15 8 7 53
3 Radnički (SM) 30 14 7 9 49
4 Dunav 30 13 7 10 46
5 Radnički (Š) 30 14 3 13 45
6 ČSK Pivara 30 12 8 10 44
7 Senta 30 12 8 10 44
8 Tekstilac 30 13 4 13 43
9 Radnički (S) (-1) 30 14 2 14 43
10 Dinamo 30 12 6 12 42
11 Palić 30 12 3 15 39
12 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Zapad" Mladost 30 11 6 13 39
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Zapad" Jedinstvo (SP) 30 9 8 13 35
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Zapad" Cement 30 8 6 16 30
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Zapad" Srem (-1) 30 5 14 11 28
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Istok" Bačka Topola 30 6 9 15 27
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu