XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 02.09.2012 17:00 Polet - Lukavac 2:0
2 09.09.2012 16:30 Mladost - Lukavac 5:0
3 16.09.2012 16:00 Lukavac - Mladi radnik 1:1
4 23.09.2012 16:00 Iskra - Lukavac 7:0
5 30.09.2012 16:00 Lukavac - Milenko Pavlović 1:4
6 06.10.2012 15:30 Kolubara 2 - Lukavac 6:1
7 14.10.2012 15:30 Lukavac - Kotešica 5:5
8 21.10.2012 14:30 Zadrugar - Lukavac 5:3
9 28.10.2012 14:00 Lukavac - Gradac 0:6
10 03.11.2012 14:00 Junior Novo Naselje - Lukavac 1:0
11 11.11.2012 13:30 Lukavac - Mladost (VK) 0:3
12 31.03.2013 Lukavac - Polet 3:3
13 07.04.2013 Lukavac - Mladost 1:2
14 14.04.2013 Mladi radnik - Lukavac 2:1
15 21.04.2013 16:00 Lukavac - Iskra 2:1
16 28.04.2013 15:00 Milenko Pavlović - Lukavac 2:2
17 05.05.2013 16:00 Lukavac - Kolubara 2 0:1
18 12.05.2013 16:00 Kotešica - Lukavac 3:4
19 19.05.2013 16:30 Lukavac - Zadrugar 3:1
20 26.05.2013 11:00 Gradac - Lukavac 2:1
21 02.06.2013 16:30 Lukavac - Junior Novo Naselje 0:1
22 09.06.2013 17:00 Mladost (VK) - Lukavac 3:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Kolubarska okružna liga Mladost 22 16 3 3 51
2 Iskra 22 16 2 4 50
3 Kolubara 2 22 14 5 3 47
4 Polet 22 12 5 5 41
5 Milenko Pavlović 22 10 6 6 36
6 Junior Novo Naselje 22 10 1 11 31
7 Kotešica 22 9 3 10 30
8 Mladi radnik 22 6 5 11 23
9 Gradac 22 5 7 10 22
10 Mladost (VK) 22 6 2 14 20
11 Lukavac 22 3 4 15 13
12 Zadrugar (-1) 22 2 3 17 8
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu