XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 10.08.2013 19:00 Partizan - Novi Pazar 4:3
2 17.08.2013 17:30 Radnički (N) - Partizan 0:0
3 24.08.2013 17:00 Partizan - Radnički 1923 5:1
4 31.08.2013 17:00 Partizan - Rad 3:1
5 14.09.2013 16:30 Sloboda Point - Partizan 1:2
6 21.09.2013 16:30 Partizan - OFK Beograd 2:0
7 28.09.2013 15:30 Vojvodina - Partizan 2:1
8 05.10.2013 19:00 Partizan - Javor Matis 0:0
9 20.10.2013 15:00 Jagodina - Partizan 0:3
10 26.10.2013 17:00 Partizan - Napredak 1:1
11 02.11.2013 18:00 Crvena zvezda - Partizan 1:0
12 09.11.2013 17:00 Partizan - Donji Srem 3:2
13 24.11.2013 13:00 Voždovac - Partizan 0:1
14 30.11.2013 15:00 Partizan - Spartak 2:0
15 07.12.2013 15:00 Čukarički - Partizan 0:1
16 22.02.2014 13:30 Novi Pazar - Partizan 0:0
17 01.03.2014 17:00 Partizan - Radnički (N) 2:1
18 08.03.2014 14:30 Radnički 1923 - Partizan 0:5
19 16.03.2014 14:30 Rad - Partizan 2:4
20 22.03.2014 17:00 Partizan - Sloboda Point 1:0
21 30.03.2014 14:30 OFK Beograd - Partizan 0:2
22 05.04.2014 18:00 Partizan - Vojvodina 1:1
23 12.04.2014 16:00 Javor Matis - Partizan 0:1
24 17.04.2014 18:00 Partizan - Jagodina 2:0
25 22.04.2014 16:00 Napredak - Partizan 2:0
26 26.04.2014 19:00 Partizan - Crvena zvezda 2:1
27 03.05.2014 17:00 Donji Srem - Partizan 0:5
28 10.05.2014 20:00 Partizan - Voždovac 5:0
29 25.05.2014 17:00 Spartak - Partizan 1:4
30 28.05.2014 17:00 Partizan - Čukarički 2:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Šampion Kvalifikacije za Ligu Šampiona Crvena zvezda 30 23 3 4 72
2 Plasman u evropska takmičenja Liga Evrope Partizan 30 22 5 3 71
3 Plasman u evropska takmičenja Liga Evrope Jagodina 30 13 9 8 48
4 Plasman u evropska takmičenja Liga Evrope Vojvodina 30 11 12 7 45
5 Čukarički 30 12 8 10 44
6 Radnički (N) 30 10 13 7 43
7 Voždovac 30 12 6 12 42
8 Novi Pazar 30 11 6 13 39
9 Napredak 30 9 8 13 35
10 Spartak 30 8 10 12 34
11 OFK Beograd 30 10 3 17 33
12 Donji Srem 30 7 11 12 32
13 Radnički 1923 30 7 11 12 32
14 Baraž Igra baraž protiv ekipe Metalac (GM) Rad 30 8 5 17 29
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Javor Matis 30 6 11 13 29
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva liga Srbije Sloboda Point 30 7 7 16 28
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu