XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:00 Banat - ČSK Pivara 1:0
2 25.08.2013 17:00 ČSK Pivara - Bačka (BP) 2:0
3 01.09.2013 16:30 Jedinstvo (NB) - ČSK Pivara 0:1
4 08.09.2013 16:30 ČSK Pivara - Palić 1:0
5 15.09.2013 16:00 Dunav - ČSK Pivara 1:0
6 22.09.2013 16:00 ČSK Pivara - Senta 2:0
7 29.09.2013 15:30 Radnički (S) - ČSK Pivara 1:1
8 06.10.2013 15:30 ČSK Pivara - Novi Sad 1:0
9 13.10.2013 15:00 Radnički (SM) - ČSK Pivara 2:2
10 20.10.2013 15:00 Radnički (NP) - ČSK Pivara 0:0
11 27.10.2013 14:00 ČSK Pivara - Dinamo 2:2
12 03.11.2013 13:30 Bačka 1901 - ČSK Pivara 1:4
13 10.11.2013 13:00 ČSK Pivara - Tekstilac 5:1
14 17.11.2013 13:00 Radnički (Š) - ČSK Pivara 1:1
15 24.11.2013 13:00 ČSK Pivara - Sloga 1:2
16 15.03.2014 14:30 ČSK Pivara - Banat 4:1
17 23.03.2014 14:30 Bačka (BP) - ČSK Pivara 0:0
18 30.03.2014 15:00 ČSK Pivara - Jedinstvo (NB) 1:1
19 06.04.2014 15:30 Palić - ČSK Pivara 0:1
20 12.04.2014 16:00 ČSK Pivara - Dunav 1:1
21 16.04.2014 16:00 Senta - ČSK Pivara 1:3
22 19.04.2014 16:00 ČSK Pivara - Radnički (S) 2:0
23 26.04.2014 16:00 Novi Sad - ČSK Pivara 1:1
24 03.05.2014 16:30 ČSK Pivara - Radnički (SM) 0:0
25 10.05.2014 16:30 ČSK Pivara - Radnički (NP) 6:0
26 25.05.2014 16:30 Dinamo - ČSK Pivara 0:0
27 31.05.2014 17:00 ČSK Pivara - Bačka 1901 1:1
28 04.05.2014 17:00 Tekstilac - ČSK Pivara 2:1
29 08.06.2014 17:00 ČSK Pivara - Radnički (Š) 4:1
30 08.06.2014 17:00 Sloga - ČSK Pivara 0:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Bačka (BP) 30 17 6 7 57
2 Dinamo 30 14 14 2 56
3 ČSK Pivara 30 14 12 4 54
4 Radnički (SM) 30 13 8 9 47
5 Dunav 30 13 7 10 46
6 Senta 30 12 10 8 46
7 Radnički (Š) 30 11 10 9 43
8 Sloga 30 10 10 10 40
9 Banat 30 10 7 13 37
10 Radnički (NP) 30 10 7 13 37
11 Bačka 1901 30 10 6 14 36
12 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Subotica Palić 30 9 8 13 35
13 Radnički (S) 30 9 8 13 35
14 Tekstilac 30 10 4 16 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Banatska zona Jedinstvo (NB) 30 6 8 16 26
16 Klub se ugasio Novi Sad 30 6 7 17 25
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu