XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 28.08.2013 17:00 Mladi radnik - Lukavac 1:1
2 01.09.2013 16:30 Lukavac - Dupljaj 2:1
3 08.09.2013 16:30 OFK Povlen - Lukavac 1:1
4 11.09.2013 16:30 Lukavac - Borac 4:0
5 15.09.2013 16:00 Paune - Lukavac 0:3
6 22.09.2013 16:00 Lukavac - Mali korak 2:2
7 29.09.2013 15:30 Jadar 2013 - Lukavac 5:1
8 06.10.2013 15:30 Lukavac - Rakac Stave 1:1
9 13.10.2013 14:30 Mladost - Lukavac 6:1
10 20.10.2013 14:30 Lukavac - Zadrugar 5:0
11 27.10.2013 13:30 Kotešica - Lukavac 3:3
13 10.11.2013 13:30 Lukavac - Gradac 0:0
14 17.11.2013 13:00 Bujacic - Lukavac 0:4
15 24.11.2013 13:00 Lukavac - Zabari 5:1
16 23.03.2014 Lukavac - Mladi radnik 5:0
17 Dupljaj - Lukavac 1:1
18 06.04.2014 Lukavac - OFK Povlen 1:0
19 09.04.2014 16:00 Borac - Lukavac 3:6
20 13.04.2014 16:00 Lukavac - Paune 1:3
21 20.04.2014 16:00 Mali korak - Lukavac 3:3
22 27.04.2014 16:00 Lukavac - Jadar 2013 1:3
23 04.05.2014 16:00 Rakac Stave - Lukavac 3:3
24 11.05.2014 17:00 Lukavac - Mladost 3:2
25 01.06.2014 17:00 Zadrugar - Lukavac 1:2
26 04.06.2014 17:00 Lukavac - Kotešica 1:2
28 11.06.2014 17:00 Gradac - Lukavac 3:1
29 15.06.2014 17:00 Lukavac - Bujacic 2:1
30 22.06.2014 17:00 Zabari - Lukavac 5:5
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Međuopštinska liga Kolubara - grupa Zapad Jadar 2013 28 22 2 4 68
2 Prelazi u ligu višeg ranga Međuopštinska liga Kolubara - grupa Zapad Gradac 28 20 4 4 64
3 Kotešica 28 17 6 5 57
4 Mladost 28 17 6 5 57
5 Rakac Stave 28 16 7 5 55
6 OFK Povlen 28 12 7 9 43
7 Lukavac (-4) 28 12 10 6 42
8 Dupljaj 28 12 5 11 41
9 Paune (-2) 28 10 7 11 35
10 Mali korak 28 7 6 15 27
11 Zabari 28 6 5 17 23
12 Zadrugar (-2) 28 7 1 20 20
13 Mladi radnik (-2) 28 5 6 17 19
14 Bujacic (-2) 28 5 3 20 16
15 Borac (-1) 28 4 1 23 12
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 5 korisnika su tipovali utakmicu