XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2014 17:30 Proleter - Radnik 0:0
2 23.08.2014 17:00 Proleter - Jedinstvo Putevi 3:1
3 30.08.2014 17:00 Sindjelić - Proleter 1:0
4 06.09.2014 16:30 Proleter - Mačva 1:0
5 13.09.2014 16:30 Javor Matis - Proleter 2:0
6 20.09.2014 16:30 Proleter - Bačka (BP) 1:0
7 30.09.2014 15:00 Inđija - Proleter 2:1
8 04.10.2014 15:00 Proleter - Metalac (GM) 2:1
9 12.10.2014 15:00 Kolubara - Proleter 1:1
10 18.10.2014 15:00 Proleter - Sloboda 1:0
11 25.10.2014 14:30 Moravac Orion - Proleter 0:2
12 02.11.2014 13:30 Proleter - Sloga (K) 4:1
13 08.11.2014 13:30 BSK Borča - Proleter 2:0
14 15.11.2014 13:00 Proleter - Bežanija 3:1
15 23.11.2014 13:00 Sloga (PM) - Proleter 1:1
16 14.03.2015 14:00 Radnik - Proleter 1:0
17 18.03.2015 14:30 Jedinstvo Putevi - Proleter 0:0
18 22.03.2015 14:30 Proleter - Sindjelić 2:1
19 01.04.2015 15:30 Mačva - Proleter 0:0
20 05.04.2015 15:30 Proleter - Javor Matis 0:3
21 11.04.2015 15:30 Bačka (BP) - Proleter 1:0
22 15.04.2015 15:30 Proleter - Inđija 2:0
23 19.04.2015 18:30 Metalac (GM) - Proleter 2:1
24 25.04.2015 16:00 Proleter - Kolubara 0:2
25 29.04.2015 16:30 Sloboda - Proleter 0:0
26 02.05.2015 17:00 Proleter - Moravac Orion 4:1
27 09.05.2015 17:00 Sloga (K) - Proleter 3:2
28 13.05.2015 17:00 Proleter - BSK Borča 0:1
29 16.05.2015 17:00 Bežanija - Proleter 3:1
30 23.05.2015 17:00 Proleter - Sloga (PM) 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga - Play Out Radnik 30 19 7 4 64
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga - Play Out Javor Matis 30 17 10 3 61
3 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga - Play OutPobednik baraž dvomeča: Metalac - Napredak 3:1, 1:1 Metalac (GM) 30 16 7 7 55
4 Bačka (BP) 30 14 6 10 48
5 Inđija 30 14 4 12 46
6 Sindjelić 30 12 4 14 40
7 Proleter 30 11 7 12 40
8 Sloga (PM) 30 10 10 10 40
9 Bežanija 30 11 7 12 40
10 BSK Borča 30 10 8 12 38
11 Kolubara 30 9 11 10 38
12 Sloboda 30 8 12 10 36
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Istok Moravac Orion 30 10 5 15 35
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Zapad Jedinstvo Putevi 30 7 8 15 29
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Zapad Sloga (K) 30 8 2 20 26
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Zapad Mačva 30 5 10 15 25
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu