XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 23.08.2014 16:30 Zenit - Napredak 0:3
2 31.08.2014 16:30 Napredak - Vinogradar 3:1
3 07.09.2014 16:30 Vinorača - Napredak 1:0
4 14.09.2014 16:00 Napredak - Juhor 5:0
5 20.09.2014 15:30 Resavac - Napredak 4:0
6 28.09.2014 15:00 Napredak - Kolare 1:0
7 05.10.2014 15:00 Crni Vrh - Napredak 1:3
8 12.10.2014 14:30 Napredak - Ursule 1:1
9 19.10.2014 14:00 Mladost - Napredak 0:2
10 26.10.2014 14:00 Napredak - Partizan 1:2
11 02.11.2014 13:30 Kupinovac - Napredak 2:2
12 09.11.2014 13:30 Napredak - Morava 3:1
13 16.11.2014 13:30 Blagotin - Napredak 3:0
14 22.03.2015 15:00 Napredak - Zenit 4:0
15 29.03.2015 15:30 Vinogradar - Napredak 2:2
16 05.04.2015 16:30 Napredak - Vinorača 3:0
17 11.04.2015 16:30 Juhor - Napredak 4:2
18 19.04.2015 17:00 Napredak - Resavac 0:0
19 26.04.2015 17:00 Kolare - Napredak 2:0
20 02.05.2015 17:00 Napredak - Crni Vrh 2:2
21 10.05.2015 17:00 Ursule - Napredak 4:1
22 17.05.2015 17:30 Napredak - Mladost 0:1
23 20.05.2015 17:30 Partizan - Napredak 3:0
24 24.05.2015 17:30 Napredak - Kupinovac 2:2
25 30.05.2015 17:30 Morava - Napredak 3:1
26 06.06.2015 18:00 Napredak - Blagotin 0:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Pomoravska okružna liga Partizan 26 22 0 4 66
2 Morava 26 18 2 6 56
3 Kolare 26 15 2 9 47
4 Vinorača 26 14 1 11 43
5 Ursule 26 12 6 8 42
6 Resavac 26 12 4 10 40
7 Mladost 26 12 1 13 37
8 Blagotin 26 11 2 13 35
9 Juhor 26 10 4 12 34
10 Beleška: Pobeda u baraž meču za opstanak u Međuopštinskoj ligi Sever nad ekipom Trnave rezultatom 4:6 penalima (1:1) Crni Vrh 26 8 7 11 31
11 Napredak (-3) 26 9 6 11 30
12 Kupinovac 26 7 4 15 25
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Svilajnac Vinogradar (-1) 26 7 2 17 22
14 Klub se ugasio Zenit 26 4 1 21 13
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu