XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2014 17:00 Bačka (P) - Subotica 0:2
2 24.08.2014 10:00 Subotica - Polet 2:0
3 31.08.2014 16:30 Mladost (T) - Subotica 1:2
4 06.09.2014 16:30 ŽAK - Subotica 1:3
5 14.09.2014 10:00 Subotica - TSC 2:3
6 21.09.2014 16:00 Tavankut - Subotica 0:1
7 28.09.2014 10:00 Subotica - OFK Odžaci 0:1
8 05.10.2014 15:30 Preporod - Subotica 0:4
9 12.10.2014 10:00 Subotica - OFK Vrbas 6:0
10 18.10.2014 15:00 Srbobran - Subotica 2:3
11 26.10.2014 10:00 Subotica - Tisa 2:2
12 01.11.2014 13:30 Jadran - Subotica 1:2
13 09.11.2014 10:00 Subotica - Borac 2:0
14 16.11.2014 13:00 Zadrugar - Subotica 0:0
15 23.11.2014 10:00 Subotica - OFK Mladost APA 0:0
16 15.03.2015 10:00 Subotica - Bačka (P) 4:0
17 22.03.2015 14:30 Polet - Subotica 0:0
18 29.03.2015 10:00 Subotica - Mladost (T) 2:1
19 05.04.2015 10:00 Subotica - ŽAK 3:0
20 11.04.2015 16:00 TSC - Subotica 1:0
21 15.04.2015 10:00 Subotica - Tavankut 2:1
22 19.04.2015 16:00 OFK Odžaci - Subotica 2:1
23 26.04.2015 10:00 Subotica - Preporod 5:1
24 02.05.2015 16:30 OFK Vrbas - Subotica 2:1
25 10.05.2015 10:00 Subotica - Srbobran 0:2
26 17.05.2015 16:30 Tisa - Subotica 3:0
27 20.05.2015 10:00 Subotica - Jadran 7:1
28 23.05.2015 16:30 Borac - Subotica 5:1
29 30.05.2015 10:00 Subotica - Zadrugar 1:1
30 06.06.2015 17:00 OFK Mladost APA - Subotica 0:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Vojvodina TSC 30 23 6 1 75
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Vojvodina OFK Odžaci 30 22 4 4 70
3 Subotica 30 17 5 8 56
4 Srbobran 30 16 5 9 53
5 Tisa 30 15 7 8 52
6 Zadrugar 30 14 7 9 49
7 OFK Vrbas 30 14 5 11 47
8 OFK Mladost APA (-1) 30 12 7 11 42
9 Mladost (T) 30 10 6 14 36
10 Polet (-1) 30 12 1 17 36
11 Tavankut 30 10 6 14 36
12 ŽAK 30 8 7 15 31
13 Bačka (P) 30 8 6 16 30
14 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Subotica Jadran 30 8 3 19 27
15 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Subotica Preporod (-1) 30 6 5 19 22
16 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Sombor Borac 30 4 2 24 14
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu