XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2014 17:00 Poljoprivrednik - Juhor 2:2
2 24.08.2014 17:00 Levač - Poljoprivrednik 2:2
3 31.08.2014 16:30 Poljoprivrednik - Rembas 5:0
4 06.09.2014 16:30 FUD - Poljoprivrednik 2:3
5 14.09.2014 16:00 Poljoprivrednik - Dragocvet 4:0
6 21.09.2014 16:00 Lugomir - Poljoprivrednik 4:0
7 28.09.2014 15:30 Poljoprivrednik - Jedinstvo 1:6
8 05.10.2014 15:30 Temnić 1924 - Poljoprivrednik 5:2
9 12.10.2014 15:00 Poljoprivrednik - Kosanica 1:0
11 26.10.2014 14:00 Poljoprivrednik - Žitorađa 1:1
12 02.11.2014 14:00 Jedinstvo (M) - Poljoprivrednik 2:1
13 09.11.2014 13:30 Poljoprivrednik - Župa 1:0
14 16.11.2014 13:30 Poljoprivrednik - Trajal 3:0
15 22.11.2014 13:00 SFS Borac - Poljoprivrednik 2:2
16 15.03.2015 15:00 Juhor - Poljoprivrednik 3:0
17 22.03.2015 15:00 Poljoprivrednik - Levač 3:0
18 29.03.2015 15:00 Rembas - Poljoprivrednik 3:2
19 05.04.2015 16:00 Poljoprivrednik - FUD 1:0
20 12.04.2015 16:00 Dragocvet - Poljoprivrednik 1:1
21 15.04.2015 16:00 Poljoprivrednik - Lugomir 6:1
22 18.04.2015 16:30 Jedinstvo - Poljoprivrednik 4:0
23 26.04.2015 16:30 Poljoprivrednik - Temnić 1924 4:4
24 03.05.2015 16:30 Kosanica - Poljoprivrednik 4:2
26 16.05.2015 16:30 Žitorađa - Poljoprivrednik 5:0
27 20.05.2015 17:00 Poljoprivrednik - Jedinstvo (M) 4:1
28 24.05.2015 17:00 Župa - Poljoprivrednik 5:2
29 31.05.2015 17:30 Trajal - Poljoprivrednik 5:3
30 07.06.2015 17:30 Poljoprivrednik - SFS Borac 3:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Temnić 1924 28 22 6 0 72
2 Jedinstvo 28 22 2 4 68
3 Kosanica 28 15 6 7 51
4 Žitorađa 28 14 7 7 49
5 FUD 28 13 2 13 41
6 Juhor 28 11 7 10 40
7 Poljoprivrednik 28 11 6 11 39
8 Župa (-1) 28 12 3 13 38
9 SFS Borac 28 10 4 14 34
10 Lugomir 28 10 4 14 34
11 Rembas 28 10 4 14 34
12 Levač 28 9 5 14 32
13 Jedinstvo (M) 28 8 5 15 29
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva rasinska okružna liga Trajal 28 9 2 17 29
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravska okružna liga Dragocvet 28 1 3 24 6