XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 17.08.2014 17:30 Železnik Lasta - Budućnost 2:0
2 24.08.2014 17:30 Budućnost - Srem 3:1
3 30.08.2014 16:30 BASK - Budućnost 1:0
4 07.09.2014 16:30 Budućnost - IMT 6:1
5 14.09.2014 16:00 Radnički (O) - Budućnost 1:0
6 20.09.2014 16:00 Brodarac 1947 - Budućnost 1:0
7 26.09.2014 15:30 Budućnost - Turbina 2:1
8 04.10.2014 15:30 Teleoptik - Budućnost 5:0
9 12.10.2014 14:30 Budućnost - GSP Polet 0:1
10 19.10.2014 11:00 Žarkovo - Budućnost 1:2
11 26.10.2014 13:30 Budućnost - Sopot 3:0
12 01.11.2014 13:30 Zemun - Budućnost 1:0
13 09.11.2014 13:30 Budućnost - Hajduk 2:0
14 15.11.2014 13:00 IM Rakovica - Budućnost 2:0
15 23.11.2014 13:00 Budućnost - Dorćol 0:1
16 18.03.2015 14:30 Budućnost - Železnik Lasta 1:2
17 22.03.2015 14:30 Srem - Budućnost 1:0
18 29.03.2015 15:00 Budućnost - BASK 2:1
19 04.04.2015 15:30 IMT - Budućnost 3:1
20 12.04.2015 16:00 Budućnost - Radnički (O) 1:2
21 15.04.2015 16:00 Budućnost - Brodarac 1947 0:1
22 19.04.2015 16:00 Turbina - Budućnost 1:1
23 26.04.2015 16:00 Budućnost - Teleoptik 0:1
24 02.05.2015 11:00 GSP Polet - Budućnost 0:1
25 10.05.2015 16:30 Budućnost - Žarkovo 2:0
26 16.05.2015 16:30 Sopot - Budućnost 1:1
27 20.05.2015 16:30 Budućnost - Zemun 1:2
28 24.05.2015 11:00 Hajduk - Budućnost 0:2
29 31.05.2015 17:00 Budućnost - IM Rakovica 1:1
30 07.06.2015 17:00 Dorćol - Budućnost 2:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Zemun 30 23 6 1 75
2 Teleoptik 30 20 6 4 66
3 IMT 30 17 0 13 51
4 IM Rakovica 30 13 9 8 48
5 Turbina 30 12 8 10 44
6 Brodarac 1947 30 13 5 12 44
7 Dorćol 30 13 4 13 43
8 Železnik Lasta 30 12 7 11 43
9 GSP Polet 30 12 7 11 43
10 Žarkovo 30 12 5 13 41
11 BASK 30 10 9 11 39
12 Budućnost 30 10 3 17 33
13 Srem 30 8 8 14 32
14 Radnički (O) 30 8 5 17 29
15 Sopot 30 5 10 15 25
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Beogradska zona Hajduk 30 4 4 22 16
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu