XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2008 Napredak - Mladost (L) 2:0
2 24.08.2008 Mladost (L) - Radan 0:0
3 31.08.2008 Pukovac - Mladost (L) 7:2
4 07.09.2008 Mladost (L) - Mladost (M) 0:0
5 10.09.2008 Budućnost - Mladost (L) 5:3
6 14.09.2008 Vučje - Mladost (L) 5:4
7 21.09.2008 Mladost (L) - Sloga (LI) 3:1
8 27.09.2008 OFK Niš - Mladost (L) 1:3
9 05.10.2008 Mladost (L) - Zloćudovo 0:2
10 08.10.2008 Jastrebac (B) - Mladost (L) 2:1
11 12.10.2008 Mladost (L) - Rudar Alpos 2:2
12 18.10.2008 Jedinstvo - Mladost (L) 3:0
13 26.10.2008 Mladost (L) - Morava (VH) 3:1
14 01.11.2008 Žitorađa - Mladost (L) 2:1
15 09.11.2008 Mladost (L) - BSK Bujanovac 2:1
16 15.11.2008 Sloga (LE) - Mladost (L) 2:3
17 23.11.2008 Mladost (L) - Pusta Reka 3:2
18 15.03.2009 Mladost (L) - Napredak 2:0
19 15.04.2009 Radan - Mladost (L) 3:1
20 29.03.2009 Mladost (L) - Pukovac 1:0
21 05.04.2009 Mladost (M) - Mladost (L) 1:0
22 08.04.2009 Mladost (L) - Budućnost 5:0
23 12.04.2009 Mladost (L) - Vučje 2:1
24 19.04.2009 Sloga (LI) - Mladost (L) 4:0
25 26.04.2009 Mladost (L) - OFK Niš 4:0
26 03.05.2009 Zloćudovo - Mladost (L) 5:2
27 06.05.2009 Mladost (L) - Jastrebac (B) 2:1
28 10.05.2009 Rudar Alpos - Mladost (L) 3:0
29 17.05.2009 Mladost (L) - Jedinstvo 0:2
30 23.05.2009 Morava (VH) - Mladost (L) 4:2
31 31.05.2009 Mladost (L) - Žitorađa 3:2
32 03.06.2009 BSK Bujanovac - Mladost (L) 2:1
33 07.06.2009 Mladost (L) - Sloga (LE) 3:3
34 14.06.2009 Pusta Reka - Mladost (L) 4:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Istok" Jedinstvo (-1) 34 23 6 5 74
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Istok" Rudar Alpos 34 22 7 5 73
3 Vučje 34 22 5 7 71
4 Radan 34 21 5 8 68
5 Žitorađa 34 18 6 10 60
6 Sloga (LE) 34 16 7 11 55
7 BSK Bujanovac 34 16 4 14 52
8 Mladost (M) 34 14 4 16 46
9 Napredak 34 13 6 15 45
10 Zloćudovo 34 12 7 15 43
11 Pukovac 34 12 7 15 43
12 Morava (VH) 34 13 4 17 43
13 Jastrebac (B) 34 11 10 13 43
14 Mladost (L) 34 13 4 17 43
15 Pusta Reka (-8) 34 15 4 15 41
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga grupa “Zapad” Sloga (LI) (-1) 34 10 3 21 32
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga Budućnost 34 6 2 26 20
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Niška liga OFK Niš (-3) 34 2 3 29 6
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
vlada88 i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
Trsa94 je tipovao utakmicu
Trsa94 je postavio sliku