XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2008 1. Maj Agroruma - Solunac 0:1
2 24.08.2008 Solunac - Borac 3:1
3 31.08.2008 Radnički (I) - Solunac 3:0
4 07.09.2008 Solunac - Crvena Zvezda (NS) 1:3
5 13.09.2008 Polet - Solunac 1:1
6 17.09.2008 Solunac - Radnički (SM) 2:1
7 21.09.2008 Hajduk - Solunac 3:0
8 28.09.2008 Solunac - Crvenka 2:2
9 04.10.2008 Jedinstvo - Solunac 1:0
10 12.10.2008 Solunac - Stanišić 2:0
11 19.10.2008 Veternik - Solunac 1:0
12 22.10.2008 Solunac - Mladost (T) 5:0
13 25.10.2008 Jugović - Solunac 1:0
14 02.11.2008 Donji Srem - Solunac 2:0
15 09.11.2008 Solunac - Budućnost (M) 1:0
16 15.11.2008 Cement - Solunac 1:0
17 23.11.2008 Solunac - Ljukovo 2:0
18 15.03.2009 Solunac - 1. Maj Agroruma 4:1
19 22.03.2009 Borac - Solunac 2:1
20 29.03.2009 Solunac - Radnički (I) 1:1
21 04.04.2009 Crvena Zvezda (NS) - Solunac 1:1
22 12.04.2009 Solunac - Polet 1:2
23 15.04.2009 Radnički (SM) - Solunac 2:0
24 19.04.2009 Solunac - Hajduk 2:0
25 25.04.2009 Crvenka - Solunac 0:1
26 03.05.2009 Solunac - Jedinstvo 0:0
27 09.05.2009 Stanišić - Solunac 4:2
28 17.05.2009 Solunac - Veternik 1:3
29 20.05.2009 Mladost (T) - Solunac 3:1
30 24.05.2009 Solunac - Jugović 2:1
31 31.05.2009 Solunac - Donji Srem 2:2
32 06.06.2009 Budućnost (M) - Solunac 5:1
33 13.06.2009 Solunac - Cement 1:0
34 20.06.2009 Ljukovo - Solunac 1:1
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Vojvodina" Veternik 34 24 7 3 79
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga "Vojvodina" Donji Srem 34 23 6 5 75
3 Cement 34 18 12 4 66
4 Crvena Zvezda (NS) 34 18 6 10 60
5 Borac 34 16 10 8 58
6 Budućnost (M) 34 16 7 11 55
7 Jugović (-1) 34 15 6 13 50
8 Radnički (I) 34 14 7 13 49
9 Mladost (T) 34 14 5 15 47
10 Ljukovo 34 12 8 14 44
11 Solunac 34 12 7 15 43
12 Radnički (SM) 34 13 3 18 42
13 Hajduk 34 12 5 17 41
14 1. Maj Agroruma 34 11 5 18 38
15 Polet 34 12 2 20 38
16 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Sombor Stanišić 34 11 4 19 37
17 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Sombor Crvenka 34 5 7 22 22
18 Prelazi u ligu nižeg ranga PFL Sremska Mitrovica Jedinstvo 34 4 5 25 17
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu