XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 31.08.2014 16:30 Mali korak - Žabari 2:0
2 07.09.2014 16:30 OFK Povlen - Mali korak 1:0
3 14.09.2014 16:00 Mali korak - Paune 3:1
4 21.09.2014 16:00 Mali korak - Kotešica 4:1
5 28.09.2014 11:00 Zadrugar - Mali korak 1:3
7 12.10.2014 14:30 Mladost (VK) - Mali korak 3:1
8 19.10.2014 14:30 Mali korak - Rakac Stave 2:2
9 26.10.2014 13:30 Lukavac - Mali korak 3:2
10 02.11.2014 13:30 Mali korak - Brđanac 3:3
11 09.11.2014 13:30 Dupljaj - Mali korak 2:3
12 16.11.2014 13:00 Mali korak - Mladi radnik 3:0
13 23.11.2014 11:00 Bujačić - Mali korak 1:2
14 29.03.2015 11:00 Žabari - Mali korak 0:1
15 05.04.2015 15:30 Mali korak - OFK Povlen 0:3
16 12.04.2015 16:00 Paune - Mali korak 0:2
17 19.04.2015 16:00 Kotešica - Mali korak 5:1
18 26.04.2015 16:00 Mali korak - Zadrugar 5:0
20 10.05.2015 11:00 Mali korak - Mladost (VK) 2:5
21 17.05.2015 16:30 Rakac Stave - Mali korak 2:0
22 24.05.2015 16:30 Mali korak - Lukavac 3:0
23 30.05.2015 17:00 Brđanac - Mali korak 1:3
24 07.06.2015 17:00 Mali korak - Dupljaj 4:4
25 14.06.2015 17:30 Mladi radnik - Mali korak 1:3
26 21.06.2015 17:30 Mali korak - Bujačić 0:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Međuopštinska liga Kolubara - grupa Zapad Mladost (VK) 24 18 3 3 57
2 Rakac Stave 24 17 5 2 56
3 Bujačić 24 17 3 4 54
4 Mali korak 24 13 3 8 42
5 Paune 24 11 4 9 37
6 Kotešica 24 10 4 10 34
7 OFK Povlen 24 10 4 10 34
8 Brđanac (-1) 24 9 4 11 30
9 Lukavac 24 9 3 12 30
10 Dupljaj 24 8 6 10 30
11 Žabari 24 6 2 16 20
12 Mladi radnik 24 6 1 17 19
13 Zadrugar (-1) 24 1 0 23 2
markopetrov je postavio novu vest
markopetrov je postavio novu vest
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 6 korisnika su tipovali utakmicu