XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 15.08.2015 17:30 Proleter - ČSK Pivara 0:0
2 22.08.2015 17:00 ČSK Pivara - Kolubara 2:0
3 29.08.2015 19:30 Napredak - ČSK Pivara 2:1
4 05.09.2015 16:30 ČSK Pivara - Zemun 1:0
5 12.09.2015 16:00 Sloboda - ČSK Pivara 2:0
6 19.09.2015 16:30 ČSK Pivara - Sloga (PM) 1:0
7 26.09.2015 16:00 Loznica - ČSK Pivara 1:1
8 03.10.2015 15:00 ČSK Pivara - Sindjelić 2:1
9 10.10.2015 15:00 Donji Srem - ČSK Pivara 1:0
10 17.10.2015 15:00 ČSK Pivara - BSK Borča 0:1
11 24.10.2015 14:30 Inđija - ČSK Pivara 4:0
12 01.11.2015 13:30 ČSK Pivara - Bežanija 1:0
13 07.11.2015 13:30 Radnički 1923 - ČSK Pivara 0:1
14 14.11.2015 13:00 ČSK Pivara - Dinamo 1:0
15 21.11.2015 13:00 Bačka (BP) - ČSK Pivara 1:0
16 05.03.2016 14:00 ČSK Pivara - Proleter 0:0
17 06.04.2016 15:30 Kolubara - ČSK Pivara 2:1
18 19.03.2016 14:30 ČSK Pivara - Napredak 0:1
19 26.03.2016 14:30 Zemun - ČSK Pivara 0:1
20 02.04.2016 15:30 ČSK Pivara - Sloboda 2:0
21 09.04.2016 15:30 Sloga (PM) - ČSK Pivara 1:0
22 16.04.2016 15:30 ČSK Pivara - Loznica 3:0
23 23.04.2016 16:00 Sindjelić - ČSK Pivara 0:2
24 30.04.2016 16:30 ČSK Pivara - Donji Srem 3:0
25 04.05.2016 17:00 BSK Borča - ČSK Pivara 1:0
26 08.05.2016 17:00 ČSK Pivara - Inđija 1:1
27 14.05.2016 16:30 Bežanija - ČSK Pivara 0:0
28 21.05.2016 17:00 ČSK Pivara - Radnički 1923 2:0
29 26.05.2016 17:00 Dinamo - ČSK Pivara 0:0
30 29.05.2016 17:00 ČSK Pivara - Bačka (BP) 2:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Napredak 30 21 5 4 68
2 Prelazi u ligu višeg ranga Superliga Srbije Bačka (BP) 30 16 8 6 56
3 ČSK Pivara 30 14 6 10 48
4 Inđija 30 12 9 9 45
5 Bežanija 30 11 10 9 43
6 Sindjelić 30 11 9 10 42
7 Kolubara 30 11 9 10 42
8 Proleter 30 9 13 8 40
9 BSK Borča 30 11 7 12 40
10 Zemun 30 10 9 11 39
11 Sloga (PM) 30 10 9 11 39
12 Dinamo 30 11 5 14 38
13 Sloboda 30 8 11 11 35
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Vojvodina Donji Srem 30 8 10 12 34
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Zapad Loznica 30 7 10 13 31
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Srpska liga Zapad Radnički 1923 30 2 6 22 12
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu