XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2015 17:00 Vulturul - Partizan (U) 4:0
2 23.08.2015 17:00 Vulturul - Crvena zvezda 1:0
3 30.08.2015 17:00 Sloga (BNS) - Vulturul 2:1
4 06.09.2015 16:30 Vulturul - Mladost (V) 4:1
5 13.09.2015 16:30 Budućnost (A) - Vulturul 2:0
6 20.09.2015 16:00 Vulturul - Dinamo 1945 1:1
7 27.09.2015 16:00 Mladost (O) - Vulturul 2:1
8 04.10.2015 15:00 Vulturul - Jedinstvo Stević 2:2
10 18.10.2015 15:00 Vulturul - Jugoslavija 3:1
11 25.10.2015 14:00 Partizan (G) - Vulturul 0:2
12 01.11.2015 14:00 Vulturul - Borac (S) 0:0
13 08.11.2015 13:30 Vojvodina - Vulturul 4:0
14 15.11.2015 13:30 Vulturul - BAK 0:4
15 22.11.2015 13:30 Vladimirovac - Vulturul 1:2
16 12.03.2016 15:00 Partizan (U) - Vulturul 0:1
17 20.03.2016 15:00 Crvena zvezda - Vulturul 2:1
18 27.03.2016 15:00 Vulturul - Sloga (BNS) 0:1
19 03.04.2016 16:00 Mladost (V) - Vulturul 0:1
20 10.04.2016 16:00 Vulturul - Budućnost (A) 1:0
21 16.04.2016 16:30 Dinamo 1945 - Vulturul 3:0
22 24.04.2016 16:30 Vulturul - Mladost (O) 0:0
23 30.04.2016 17:00 Jedinstvo Stević - Vulturul 3:0
25 19.05.2016 17:00 Jugoslavija - Vulturul 1:0
26 22.05.2016 17:30 Vulturul - Partizan (G) 1:2
27 25.05.2016 17:30 Borac (S) - Vulturul 1:1
28 29.05.2016 17:30 Vulturul - Vojvodina 1:1
29 05.06.2016 18:00 BAK - Vulturul 0:1
30 12.06.2016 18:00 Vulturul - Vladimirovac 10:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zona Dinamo 1945 28 26 2 0 80
2 Mladost (O) 28 18 3 7 57
3 Vojvodina 28 15 6 7 51
4 Sloga (BNS) 28 15 3 10 48
5 Budućnost (A) 28 13 6 9 45
6 Borac (S) 28 11 9 8 42
7 Jedinstvo Stević 28 12 5 11 41
8 Vulturul 28 11 6 11 39
9 BAK 28 10 7 11 37
10 Partizan (U) 28 11 0 17 33
11 Crvena zvezda 28 9 4 15 31
12 Jugoslavija 28 9 4 15 31
13 Partizan (G) (-1) 28 7 5 16 25
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Sever Mladost (V) 28 7 3 18 24
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Istok" Vladimirovac 28 3 3 22 12
Raspored Seminara za sudije i delegate liga u nadležnosti FS Beograda za prolećni deo prvenstvene sezone 2018/2019. RASPORED ODRŽAVANjA SEMINARA SUDIJA 24.02.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA ZONSKE LIGE 24.02.2019. od 14,30 – 14,45 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA PRVE BEOGRADSKE LIGE DELEGATI: 03.03.2019. od 09,15 – 09,30 – OTVARANjE SEMINARA DELEGATA SVIH BEOGRADSKIH LIGA SUDIJE MOL I OL BARAJEVO I LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. od 09,45 – 10,00 – OTVARANjE SEMINARA SUDIJA MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA DETALJI SEMINARA: SUDIJE ZONSKE LIGE BEOGRADA 24.02.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test 24.02.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 10,00 – 12,00 – fizička provera SUDIJE PRVE BEOGRADSKE LIGE 24.02.2019. – od 14,30 – 14,45 – otvaranje seminara 24.02.2019. – od 14,45 – 16,15 – UEFA RAP 24.02.2019. – od 16,15 – 16,45 – Video test 24.02.2019. – od 17,00 – 18,30 – analiza situacija ( grupni rad) 24.02.2019. – od 18,30 – 18,45 – razgovor sa komesarom 24.02.2019. – od 18:45 – 19:00 – rezultati video testa 03.03.2019. – od 12,00 – 14,00 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE ZONSKE I PRVE BGD LIGE 03.03.2019. – od 14,00 – 15,00 – fizička provera SUDIJE MEĐUOPŠTINSKE LIGE 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 10,00 – 11,00 – fizička provera SUDIJE LIGA MLAĐIH KATEGORIJA 09.03.2019. – od 09,45 – 10,00 – otvaranje seminara 09.03.2019. – od 10,00 – 10,45 – predavanja PFI 09.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera 09.03.2019. – od 11,45 – 13,15 – analiza situacija 09.03.2019. – od 13,15 – 13,30 – razgovor sa komesarom 09.03.2019. – od 13:30 – 13:45 – rezultati teoretske provere 10.03.2019. – od 11,00 – 12,30 – fizička provera SUDIJE DEVOJKE MEĐUOPŠTINSKE I LIGE MLAĐIH KATEGORIJA 10.03.2019. – od 12,30-13,30 – fizička provera DELEGATI INSTRUKTORI – POSMATRAČI I SPORTSKI RADNICI SVIH BGD LIGA 03.03.2019. – od 09,15 – 09,30 – otvaranje seminara 03.03.2019. – od 09,30 – 11,00 – UEFA RAP 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – Video test (delegati instruktori – posmatrači) 03.03.2019. – od 11,00 – 11,30 – teoretska provera (sportski radnici) 03.03.2019. – od 12,00 – 12,30 – razgovor sa komesarom 03.03.2019. – od 12,30 – 12,45 – rezultati teoretske provere VAŽNA NAPOMENA: Teoretski deo seminara za sudije i delegate održaće se u OŠ Milan Đ. Milićević, a fizičke provere sudija održaće se na Adi ciganlici, SC. Fudbalskog saveza Beograda. Sve sudije i delegati su obavezni da izvrše lekarski pregled do početka seminara. Sudije mogu svoja lekarska uverenja dostaviti i kancelariji OFS FSB do četvrtka, 21.02.2019. godine do 14:00 časova, a delegati svoja lekarska uverenja donose lično na dan održavanja Seminara. Sudije i delegati koji ne prilože potvrdu o lekarskom pregledu neće moći da prisustvuju seminaru sudija i delegata. Sudije koje polažu ispit za sticanje zvanja sudije treće kategorije nakon saopštavanja rezultata teoretskih provera ostaju na usmenom delu ispita koji će početi u 14:00 časova.
Ryan84 i još 4 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi i još 1 korisnika su tipovali utakmicu
SokoSivi je tipovao utakmicu