XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 16.08.2015 17:00 Mladost (V) - Vojvodina 0:1
2 23.08.2015 17:00 Vojvodina - Budućnost (A) 1:2
3 29.08.2015 17:00 Dinamo 1945 - Vojvodina 2:0
4 06.09.2015 16:30 Vojvodina - Mladost (O) 3:1
5 12.09.2015 16:30 Jedinstvo Stević - Vojvodina 2:4
7 27.09.2015 16:00 Jugoslavija - Vojvodina 1:3
8 04.10.2015 15:00 Vojvodina - Partizan (G) 3:0
9 11.10.2015 15:00 Borac (S) - Vojvodina 2:2
10 17.10.2015 15:00 Partizan (U) - Vojvodina 2:4
11 25.10.2015 14:00 Vojvodina - BAK 0:0
12 01.11.2015 14:00 Vladimirovac - Vojvodina 0:3
13 08.11.2015 13:30 Vojvodina - Vulturul 4:0
14 15.11.2015 13:30 Crvena zvezda - Vojvodina 0:4
15 22.11.2015 13:30 Vojvodina - Sloga (BNS) 0:2
16 13.03.2016 15:00 Vojvodina - Mladost (V) 3:1
17 20.03.2016 15:00 Budućnost (A) - Vojvodina 1:0
18 27.03.2016 15:00 Vojvodina - Dinamo 1945 1:1
19 03.04.2016 16:00 Mladost (O) - Vojvodina 1:1
20 10.04.2016 16:00 Vojvodina - Jedinstvo Stević 4:1
22 24.04.2016 16:30 Vojvodina - Jugoslavija 3:0
23 02.05.2016 17:00 Partizan (G) - Vojvodina 1:0
24 08.05.2016 17:00 Vojvodina - Borac (S) 2:2
25 15.05.2016 17:00 Vojvodina - Partizan (U) 5:0
26 21.05.2016 17:30 BAK - Vojvodina 2:1
27 25.05.2016 17:30 Vojvodina - Vladimirovac 5:1
28 29.05.2016 17:30 Vulturul - Vojvodina 1:1
29 05.06.2016 18:00 Vojvodina - Crvena zvezda 4:1
30 12.06.2016 18:00 Sloga (BNS) - Vojvodina 4:2
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Banatska zona Dinamo 1945 28 26 2 0 80
2 Mladost (O) 28 18 3 7 57
3 Vojvodina 28 15 6 7 51
4 Sloga (BNS) 28 15 3 10 48
5 Budućnost (A) 28 13 6 9 45
6 Borac (S) 28 11 9 8 42
7 Jedinstvo Stević 28 12 5 11 41
8 Vulturul 28 11 6 11 39
9 BAK 28 10 7 11 37
10 Partizan (U) 28 11 0 17 33
11 Crvena zvezda 28 9 4 15 31
12 Jugoslavija 28 9 4 15 31
13 Partizan (G) (-1) 28 7 5 16 25
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Zapad" - grupa Sever Mladost (V) 28 7 3 18 24
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga južnobanatska liga "Istok" Vladimirovac 28 3 3 22 12